» »

Kako kupiti rabljeno Octavio

Kako kupiti rabljeno Octavio

1 2
3
»

Cveto ::

Pac-Man je izjavil:

Cveto je izjavil:

Ajde, avto je malo bolj "rustikalen" kot kak Audi ali BMW, a stvari delajo, vse kar dela na avtu pa je smešno poceni (dve grelni šobi 60 eur) ... Nasprotje temu je bil recimo Accord, avto primerljivega razreda in starosti (ki se resda lepše pelje), kjer je bila vsaka malenkost zlatarsko draga (za menjavo šob so hoteli skoraj 2 jurja itd...).


Se mi zdi da mešaš grelne svečke in vbrizgalne šobe.


Ne, dobro poznam razliko, pri enem sem menjal šobe, pri drugem pa grelne svečke.

Johnny QJ ::

PrihajaNodi ::

Da
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Johnny QJ ::

tudi če je res dobro ohranjen? ti superbi kr držijo ceno, mogoče je celo boljše kupit novo octavio za le malo višjo ceno

hojnikb ::

to je cena novga golfa...
#brezpodpisa

Johnny QJ ::

a je komu všeč novi golf? meni se zdi nov design ponesrečen

TheMac ::

Hello i am Steve Sadiq

Hello, dear friends and fans. Hope you all would be fine and having a great time. I am your very own Steve Sadiq with the ultimate Apple solutions. Today I am going to discuss with you a very important article that is linked to our everyday life. We all communicate more than half of the day. Messaging is part and parcel of our daily life. But what about distractions they cause during the work. Just imagine for a second that you came to work and as you open your Mac you see 10-20 messages on it. I’ll discuss with you, how to Turn off iMessage on Mac?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: noob96 ()

Cveto ::

hojnikb je izjavil:

to je cena novga golfa...


Tolk so. A je vredno ali ne, naj pa vsak zase oceni. Je pa tak Superb nov 35.000 eur (kar je preveč, a take so cene, tudi pri konkurenci). Jaz sem tak avto (samo da je bil 4x4 190) vozil na Dansko in nazaj in moj komentar je da je avto korekten, ni pa nič posebnega. Dober motor in menjalnik, ogromno prostora, a hkrati pusta notranjost, grda armaturna plošča itd... Jaz sem kupil prejšnjo generacijo, ki je bila cenovno čisto drugje (vsaj 10.000 eur ceneje za primerljiv motor), tole je pa zdaj že v klasi, ko se dobi marsikateri avto (res pa da ne tako prostorenĐ).

Sparkxl ::

Samo za občutek, pred 4 leti sem superba prejšnji model, 4 leta starega komaj kaj prodal za 14k, je pa bil brez dsg.
Novi je naredil kvantni skok proti staremu v vseh pogledih. Če upoštevaš to, pa da ima dsg, pa korona popust, ker je povpraševanje nikakvo, bi ta superb moral it za ene 17k.

sgdjkdlsugi4 ::

Kaj 100km na dan je zdaj po novem večja razdalja?

TheBlueOne ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Kaj 100km na dan je zdaj po novem večja razdalja?


Odvisno od kod si in koliko zasluzis.

Ce se vozis na Koroskem iz recimo Prevalj v Celje je sranje, na drugi strani 50km avtoceste ni nek problem.

Realno vse skupaj prides zelo tezko pod 20€c/km, je prej 30c, lahko tudi vec. Moras pa steti vse stroske, ker pri tej kilometrini delas vsaj en servis samo za pot v sluzbo. Nabralo se bo ca. 20.000km, torej 4000€ (minimum z amortizacijo).

Potem stej se vsaj eno uro voznje, ce nimas vecinoma AC b.p. 2h voznje. Ce sluzis 20€/uro in izgubis 200ur(AC) = 4000€. Ce se startas na Koroskem je v vse smeri ca. dvakratnik, torej 8000€.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj se CVT ne uporablja oziroma ni razširjen? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
45369123 (20547) WizzardOfOZ
»

Najmanj problematični avtomatski menjalniki? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17937791 (33779) WizzardOfOZ
»

Pomoč pri nakupu rabljenega avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506824 (5030) next3steps
»

Rabljen karavan (2013+) do 22k€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17335291 (28357) Superboyy

Več podobnih tem