» »

Študentski solidarnostni dodatek

Študentski solidarnostni dodatek

«
1
2

FormerUser ::

Vsi redni študentje so na podlagi zakona, s katerim država finančno pomaga podjetjem in posameznikom, ki jih je prizadela epidemija novega koronavirusa, upravičeni do izplačila solidarnostnega dodatka 150 evrov, ki ga bodo prejeli do 30. aprila. Vlogo za prejem dodatka je treba oddati preko portala e-uprava do 22.4.2020. Si je to že kdo uspel urediti?

Ko sem dopoldne bila na strani, je še delovala, vendar nisem imela časa uredit, sedaj pa ne deluje več, napiše: NAPAKA 404. STRAN NE OBSTAJA. Se to pogosto dogaja na straneh e-uprave, kako dolgo traja, da popravijo, rok je razmeroma kratek?

noob96 ::

Izredni študenti pa 100% izpadejo?

M-XXXX ::

FormerUser je izjavil:

Vsi redni študentje so na podlagi zakona, s katerim država finančno pomaga podjetjem in posameznikom, ki jih je prizadela epidemija novega koronavirusa, upravičeni do izplačila solidarnostnega dodatka 150 evrov, ki ga bodo prejeli do 30. aprila. Vlogo za prejem dodatka je treba oddati preko portala e-uprava do 22.4.2020. Si je to že kdo uspel urediti?

Ko sem dopoldne bila na strani, je še delovala, vendar nisem imela časa uredit, sedaj pa ne deluje več, napiše: NAPAKA 404. STRAN NE OBSTAJA. Se to pogosto dogaja na straneh e-uprave, kako dolgo traja, da popravijo, rok je razmeroma kratek?

Obrazec naj bi deloval v ponedeljek.
Izredni vsaj za sedaj izpadejo.

styrian ::

Samo da se čimveč poveča birokracija, namesto da bi vsakemu državljanu nakazali na račun.

Facebook dev ::

Nevem kaj je res point, da se to izpolnjuje?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

M-XXXX ::

Facebook dev je izjavil:

Nevem kaj je res point, da se to izpolnjuje?

To pa res ne rabiš biti znansvetnik, da povruntaš pozitivne vplive na proračun...

Facebook dev ::

V smislu seveda, da zakaj tega ne dobijo vsi redni studenti? Zakaj bi si moral vsak vzet 5 minut pa izpolnit to jebeno formo? Zato da je malo vec dela z vsem na vseh mestih?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Cruz ::

Zato, da tisti, ki ne rabijo, ne dobijo po nepotrebnem. Naj izpolnijo tisti, ki rabijo.

Furbo ::

Država je butasta, delijo prebivalstvo na 1001 skupino.. vsakemu naj nakažejo 500€ pa je. Če kdo noče, pa lahko tudi nakaže komu drugemu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Facebook dev ::

Aha, in tisti ki imajo, si ne bodo vzeli 5 min in vzeli 150€?

S tem se losas samo tistih, katerim je vseeno za 150e. Medtem ko bo pa kdo,ki rabi, dejansko zamudil rok.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Lonsarg ::

S temi targetiranimi dodatki kjer se za vsako mikro podskupino drug znesek določi so res naredili sranje.

Cruz ::

Tisti, ki rabijo, se bodo ze pozanimali.

Tisti, ki imajo in niso obsedeni z denarjem pa ne bodo vzeli, ceprav ni nic dosti narobe tudi,ce vzamejo.

To, da se avtomatsko nakaze vsem studentom je butasto in cisto zapravljanje denarja. Res pa je, da bi se na to dalo na veliko debatirati.

styrian ::

Seveda, ker rabimo birokrate za to, da ugotavljajo ali je študent zapravil za iPhone ali pa za pašteto, ne?

Enim še zmeraj ni jasno kaj je to ekonomska depresija, vendar mislim, da bodo kmalu ugotovili.

starfotr ::

Te enkratne pomoči so kar nekaj. Bedarija. In birokracija. In poceni nakupovanje volilnih glasov, politiki pa samo podpišejo nov kredit, ki ga bomo sami odplačali. Bravo, za ploskat.

Če imajo jajca in če so pametni, naj ukinejo vse socialne zadeve in uvedejo UTD.

mirzad ::

styrian je izjavil:

Samo da se čimveč poveča birokracija, namesto da bi vsakemu državljanu nakazali na račun.

če bi vsem državljanom nakazali enak znesek, bi težje kradli --> to jim ni v interesu

nirm ::

po eni strani se mi zdi zelo nesmiselno talati 150e vsakemu, čisto populističen ukrep. Bi bilo bolj smotrno dati recimo 250e+, pri čemer bi študentje morali dati prošnjo v primeru da ta denar res potrebujejo.
Po drugi strani se je slovenija zadolžila za 1500e na prebivalca in tudi tisti z največ dodatki tega dnearja ne bodo vidli. Kar pomeni da če teh 150e ne vzameš, se jih bo najbrš porabilo z ostalim volumnom na kakšnem drugem koruptivnem javnem razpisu ali pa za reševanje podjetij, ki so že pred krizo finančno zgnila in jih je večina sod brez dna.

to sedaj pa je ravno nek vmesni haklc, bojim se, da veliko študentov ni ravno veščih z eupravo in nima certifikata. Poleg tega, da informacija zelo slabo kroži naokoli glede na rok samo nekaj dni. Sam kot študent nisem dobil nobenega uradnega obvestila o tem, da je treba oddati prošnjo. Vsaj študentski servis ali pa univerza bi se lahko potrudila.

No, sem pa za prošnjo izvedel preko objav in jamrarij prijateljev po fb, pri čemer mi je zanimivo, da so najbolj glasni tisti, za katere vem, da nikoli v življenju (in tudi sedaj) niso od daleč videli pomanjkanja.

tikitoki ::

Kar se mene tiče je boljše tako stimulirati gospodarstvo. Folk dobi Sredsteva in glasuje z denarnico. Kot npr. Reševanje bank v ZDA, ko so nato izplačevali nagrade, dividende,... In prelili čimveč sredstev v žepe elite.

rabelj5 ::

folk dobi sredstva, zapravit je prepovedano

acookook ::

to sedaj pa je ravno nek vmesni haklc, bojim se, da veliko študentov ni ravno veščih z eupravo in nima certifikata. Poleg tega, da informacija zelo slabo kroži naokoli glede na rok samo nekaj dni. Sam kot študent nisem dobil nobenega uradnega obvestila o tem, da je treba oddati prošnjo. Vsaj študentski servis ali pa univerza bi se lahko potrudila.
Viš, tu so koristna socialna omrežja in like takih institucij
po eni strani se mi zdi zelo nesmiselno talati 150e vsakemu, čisto populističen ukrep. Bi bilo bolj smotrno dati recimo 250e+, pri čemer bi študentje morali dati prošnjo v primeru da ta denar res potrebujejo.

Jaz bi dal več magari več keša in toliko kot ga potrebujejo, tistim, ki izkazujejo, da
plačujejo prazna stanovanja in imajo legit pogodbo (da niso na črno), za ostale pa ugotovil, keri na črno bivajo in take vred z najemodajalci kaznil.

Po drugi strani se je slovenija zadolžila za 1500e na prebivalca in tudi tisti z največ dodatki tega dnearja ne bodo vidli. Kar pomeni da če teh 150e ne vzameš, se jih bo najbrš porabilo z ostalim volumnom na kakšnem drugem koruptivnem javnem razpisu ali pa za reševanje podjetij, ki so že pred krizo finančno zgnila in jih je večina sod brez dna.
Bi že bil čas za https://gph.is/2b2bqmx, smešno da bil spet gotof

acookook ::

FormerUser je izjavil:

Vsi redni študentje so na podlagi zakona, s katerim država finančno pomaga podjetjem in posameznikom, ki jih je prizadela epidemija novega koronavirusa, upravičeni do izplačila solidarnostnega dodatka 150 evrov, ki ga bodo prejeli do 30. aprila. Vlogo za prejem dodatka je treba oddati preko portala e-uprava do 22.4.2020. Si je to že kdo uspel urediti?

Ko sem dopoldne bila na strani, je še delovala, vendar nisem imela časa uredit, sedaj pa ne deluje več, napiše: NAPAKA 404. STRAN NE OBSTAJA. Se to pogosto dogaja na straneh e-uprave, kako dolgo traja, da popravijo, rok je razmeroma kratek?

Men piše (za e-identiteto):
Oprostite, vlogo urejamo in trenutno ni na voljo. Prosimo, poskusite kasneje.
in
Iskana vloga ne obstaja.
Razen če nimam pravega linka https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Filip8 ::

Že dva dni oblubljajo, da bodo uredili zadeve. pol se bo pa treba na koncu zadnji dan prijaviti in se jih dosti ne bo uspelo.

starfotr ::

to sedaj pa je ravno nek vmesni haklc, bojim se, da veliko študentov ni ravno veščih z eupravo in nima certifikata. Poleg tega, da informacija zelo slabo kroži naokoli glede na rok samo nekaj dni. Sam kot študent nisem dobil nobenega uradnega obvestila o tem, da je treba oddati prošnjo. Vsaj študentski servis ali pa univerza bi se lahko potrudila.


Torej, po končani srednji šoli, elita naroda - študentje, ki imajo vsi po spisku pametne telefone in laptope z zastonj legalno programsko opremo ter super hiter internet, ne znajo izpolnit spletnega obrazca in ga oddati preko e-uprave?

Zaprimo vse srednje šole im fakse, ker takega faliranega kadra ne rabimo. Dovolj je, da gredo delat na polje ali za trak. In tudi ne zaslužijo si mojega davkoplačevalskega denarja, če niso sposobni take osnovne operacije preko euprave.

Kurzweil ::

starfotr je izjavil:

to sedaj pa je ravno nek vmesni haklc, bojim se, da veliko študentov ni ravno veščih z eupravo in nima certifikata. Poleg tega, da informacija zelo slabo kroži naokoli glede na rok samo nekaj dni. Sam kot študent nisem dobil nobenega uradnega obvestila o tem, da je treba oddati prošnjo. Vsaj študentski servis ali pa univerza bi se lahko potrudila.


Torej, po končani srednji šoli, elita naroda - študentje, ki imajo vsi po spisku pametne telefone in laptope z zastonj legalno programsko opremo ter super hiter internet, ne znajo izpolnit spletnega obrazca in ga oddati preko e-uprave?

Zaprimo vse srednje šole im fakse, ker takega faliranega kadra ne rabimo. Dovolj je, da gredo delat na polje ali za trak. In tudi ne zaslužijo si mojega davkoplačevalskega denarja, če niso sposobni take osnovne operacije preko euprave.


Ti si malce zafrutriran možicelj... verjetno se najde kakšen študent, ki je toliko funkcionalno nepismen, da ne zna izpolniti obrazca, poznam tudi magistra in doktorje, ki so imeli v veliki meri zgolj in le veliko volje, da so prišli do izobrazbe, danes pa od njih in njihvih služb, karier ni nič. Ampak to je mali procent, verjetno tako mali, kot je mali procent takšnih, ki nimajo resne izobrazbe in znajo izpolniti tovrsten obrazec. Posloševat in enačit na tisoče in tisoče študentov je debilno - sorry!

Zdej če nimaš neke izobrazbe s katero bi se pohvalil, ne rabiš zdravit svoje komplekse s tem, da udrihaš po vseh, ki jo imajo...

Jaz pa ne razumem, kako da država ne more lepo vsem iz davčnih številk, ki so povezane na bančne račune, preprosto nakazat, ali pač upajo, da bo kdo zajebal, pozabil, se jih usmilil? Recimo tisti, ki so na socialnih pomočeh bo menda denar kar izplačan, brez izpolnjevanja obrazcev...

Bi pa rekel, da se Janša in njegovi niti ne trudijo preveč v to smer, saj je jasno, da je večina tistih, ki volijo za slednjega, tako neupravičena do te finančni injekcije >:D

Master_Yoda ::

Zato ker je tezje krast ce bi vsakemu avtomatsko nakazali. Polek tega je treba umetno delo ustvarjati da se opravici toliko sluzb v JU.
Dovie'andi se tovya sagain.

TineTone ::

Sedaj bi zastonj denar, pol boste pa jokali ker bo penzion šele pri 90.

Kurzweil ::

@Master_Yoda, in zakaj potem avtomatski transfer pri socialnih pomočeh in številnih drugih stvareh... ?

@TineTone, menda razumeš kaj pomenijo kao krizne situacije? In kaj pomeni par fičnikov vsakemu? Če bi bil to največji problem za upokojenski sistem, potem nas vsa ta leta niti skrbelo ne bi... neprimerljivi razlogi za slab pokojninski sistem so povsem drugje... ali drugače, če si finančno priskrbljen oz. ne spadaš v nobeno skupino... potem ne "jemat" drugim...

TineTone ::

Kurzweil je izjavil:


@TineTone, menda razumeš kaj pomenijo kao krizne situacije? In kaj pomeni par fičnikov vsakemu?


Razumem da se pufate za nov Ifon, ker je krizna situacija ko niste "in".

Kurzweil ::

TineTone je izjavil:

Kurzweil je izjavil:


@TineTone, menda razumeš kaj pomenijo kao krizne situacije? In kaj pomeni par fičnikov vsakemu?


Razumem da se pufate za nov Ifon, ker je krizna situacija ko niste "in".


Tole pa si se res na napačnega obrnil :))

TineTone ::

Kurzweil je izjavil:


Tole pa si se res na napačnega obrnil :))


Študent ki rabi denarno pomoč da se lahko uči je na nivoju Afrike ki dobi miljarde vsako leto, pa je še zmeraj več kot pol populacije nepismene.

Če mi daš miljardo bom postal vrhunski košarkaš v NBA?

Senior Dev ::

Jaz ti dam dve milijardi če nehaš pisat po forumih. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

acookook ::

Kurzweil je izjavil:

eč v to smer, saj je jasno, da je večina tistih, ki volijo za slednjega, tako neupravičena do te finančni injekcije >:D
Niti socialni lenuhi, ki jih spozorira levica si potem ne zaslužijo finančno injekcijo, pa jo dobijo več kot nekdo ki ima polno delovno dobo.

TineTone ::

acookook je izjavil:

pa jo dobijo več kot nekdo ki ima polno delovno dobo.


Saj je temeljna človeška pravica da preživljaš vse ki so preveč utrujeni da bi delali.

Master_Yoda ::

Kurzweil je izjavil:

@Master_Yoda, in zakaj potem avtomatski transfer pri socialnih pomočeh in številnih drugih stvareh... ?

@TineTone, menda razumeš kaj pomenijo kao krizne situacije? In kaj pomeni par fičnikov vsakemu? Če bi bil to največji problem za upokojenski sistem, potem nas vsa ta leta niti skrbelo ne bi... neprimerljivi razlogi za slab pokojninski sistem so povsem drugje... ali drugače, če si finančno priskrbljen oz. ne spadaš v nobeno skupino... potem ne "jemat" drugim...


Kaki avtomatski transfer ? Za socialno pomoc moras zaprositi, ti jo morajo odobriti, in vsakih X mesecev to tudi ponoviti.
Dovie'andi se tovya sagain.

Kurzweil ::

Jaz niti besede nisem napisal o tem, kdo si zasluži pomoč oz. bi naj bil do nje upravičen... če preberete še enkrat kar sem napisal, potem boste videli, da sem govoril o tem, kako se ti transferji izvajajo...

@Master_Yoda, ni tako simple... za socialno pomoč zaprosiš... za ta dodatek, ki mislim, da ga bodo imeli 150€ PA NE, to dobiš avtomatsko na account pri naslednji socialni... in še posebej bi rad povedal, da tu ne gre samo za socialne pomoči, ampak za številne druge transferje, tudi za takšne, za katere se jim nikakor ne da očitat, da "je denar za lenuhe, ki se jim ne da delat"...

Kdo bi moral dobiti več/manj, pa je stvar za drug topic in debata za neskončen roman, pa ne bi tu... se z marsičim napisanim zgoraj od vas strinjam, absolutno pa ne z vsem.

nirm ::

starfotr je izjavil:

to sedaj pa je ravno nek vmesni haklc, bojim se, da veliko študentov ni ravno veščih z eupravo in nima certifikata. Poleg tega, da informacija zelo slabo kroži naokoli glede na rok samo nekaj dni. Sam kot študent nisem dobil nobenega uradnega obvestila o tem, da je treba oddati prošnjo. Vsaj študentski servis ali pa univerza bi se lahko potrudila.


Torej, po končani srednji šoli, elita naroda - študentje, ki imajo vsi po spisku pametne telefone in laptope z zastonj legalno programsko opremo ter super hiter internet, ne znajo izpolnit spletnega obrazca in ga oddati preko e-uprave?

Zaprimo vse srednje šole im fakse, ker takega faliranega kadra ne rabimo. Dovolj je, da gredo delat na polje ali za trak. In tudi ne zaslužijo si mojega davkoplačevalskega denarja, če niso sposobni take osnovne operacije preko euprave.


joj, kako je takoj treba začeti udrihati. študentje niti približno niso tako nesposobni, da si ne bi znali pomagati sami sebi. če greš pogledati na študentska dela večinoma ni prelaganje škatel ampak marsikatero delo zahteva zelo specialna znanja.

gre za to, da gre za nepotrebno kompliciranje z birokracijo in to sem s svojim postom tudi mislil. država je socialna inštitucija in ne privat sektor. zato tukaj ne bi smelo biti interesa, da se posameznike lovi na tem, ali bodo dovolj hitro informacijo ulovili na lastno pest in se tudi odzvali (dovolj hitro pomeni dva dni v tem primeru, s tem da sedaj so rok končno podaljšali)
kritika leti na študentski servis. če že ne morejo sami posredovati podatkov, bi svoje člane vsaj lahko obvestili s kakšnim mailom, ki prihajajo ponavadi za vsak drek. glede na to, da na članih mastno zaslužijo. kako bi se počutili, če v najnovejšem obrtniku ne bi nič pisalo o dodatkih za spje? enako velja za univerzo. med obvestili ves čas karierne delavnice in podobna sranja, ki so sama sebi namen, da par ljudi iz js dobi par evrov, ko pa pride do pomembnejših stvari pa mrk. lahko se hitro zgodi, da bi nekaterim študentom, ki veliko delajo za faks te dni in ne gledajo poročil, preprosto šlo mimo njih, če ne bi bilo facebooka

v končni fazi se je zidar izmaknil sodišču, ker ni dvignil pošte in posledično "ni bil obveščen"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirm ()

FormerUser ::

acookook je izjavil:


Men piše (za e-identiteto):
Oprostite, vlogo urejamo in trenutno ni na voljo. Prosimo, poskusite kasneje.
in
Iskana vloga ne obstaja.
Razen če nimam pravega linka https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/...


E-identitete ne rabiš, ko je stran še bila prikazana, sta bili na na voljo dve okenci, eno, da oddaš vlogo z e-identiteto, drugo, da oddaš brez nje. Enako je povedano tudi danes v članku na mmc, pa tudi, da naj bi bil obrazec na voljo v ponedeljek, ko je tudi že nekdo tukaj omenil.

acookook ::

FormerUser je izjavil:

acookook je izjavil:


Men piše (za e-identiteto):
Oprostite, vlogo urejamo in trenutno ni na voljo. Prosimo, poskusite kasneje.
in
Iskana vloga ne obstaja.
Razen če nimam pravega linka https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/...


E-identitete ne rabiš, ko je stran še bila prikazana, sta bili na na voljo dve okenci, eno, da oddaš vlogo z e-identiteto, drugo, da oddaš brez nje. Enako je povedano tudi danes v članku na mmc, pa tudi, da naj bi bil obrazec na voljo v ponedeljek, ko je tudi že nekdo tukaj omenil.
ne, ne pa saj z e-id je kul pa lepše.....mimogrede kaj študiraš & keri letnik če smem vprašati?

starfotr ::

Za vsak drek je treba dat vlogo. Pa naj bo štipendija ali pa otroški dodatek. Ali pa ta populistično naravnan dodatek.

Zakaj ne more država sama ugotovit, "aha, ta ima male dohodke, študira, nakažimo mu štipendijo". Zato, ker je sistem tak, da je treba zaprosit za to, da dobiš, ni ti kar avtomatsko nakazano. Čeprav bi lahko bilo. Če vam ta sistem ni všeč, imate demokratične mehanizme, preko katerih lahko sprožite premike na bolje. Če bodo uslišani je pa drugo. Pizdakanje po forumu je samo en del demokracije, za premik je treba druge mehanizme.

Tu je isto, kot pri štipendiji. Ni avtomatsko nakazano.

Če zgrešiš roke za oddajo vloge ali ne znaš/ne moreš/se ti ne da oddati vloge, je edino prav, da ne dobiš tega denarja. Tudi, če ga tisti moment krvavo potrebuješ.

V naravi, če plenilec ne ulovi plena, je lačen.

Vsak dan so razpisi za razna sredstva. In so tudi razpisi za delovna mesta. Vsak dan so tudi javni razpisi/naročila, kjer lahko kot podjetje kandidiraš in prodaš kaj javnemu sektorju. Sedaj nekaj jokat, kako je to težko, kako so roki kratki in ne vem kaj še vse...

Tisti, ki zna, zmore, se mu da in ni lenuh, tisti, ki ima srečo, tisti dobi.

Ostali pač ne.

OK.d ::

Ja pri tem si pozabil še povedat, kako je bilo pred 4-irimi leti idiotsko izpeljano oddajanje vlog za deficitarne štipendije - plenilsko hitrostna varijanta :P
LPOK.d

Invictus ::

starfotr je izjavil:

Za vsak drek je treba dat vlogo. Pa naj bo štipendija ali pa otroški dodatek. Ali pa ta populistično naravnan dodatek.

Praktično za vse, kar hočeš, da ti država naredi, moraš dati vlogo. Avtomatizma ni.

Kar je po eni strani v redu, saj bi drugače država na podlagi avtomatizma lahko povzročila tudi kako krivico.

Je pa teh idiotskih stvari dosti. Evo ene...

Če ima nekdo na nepremičnini dosmrtni preužitek, se ta s smrtjo ne izbriše. Moraš dati vlogo, skupaj z mrliškim listom. Ta je recimo ena, ki bi se brez problema izvršila takoj po zapuščinski razpravi...

Pa še druga...

Tako kot otroški dodatek. Kot da država in CSD nimata pooblastil, da prebrskata cel tvoj finančni portfelj. Tako ali tako država ve vse, kdo je oče, mati in kdo so otroci... Plus celotno finančno bilanco družine...

Naj že uvedejo otroški univerzalni dodatek, in odpustijo cel kup debelih bab na CSD, ki se ukvarjajo s tem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

joze67 ::

starfotr je izjavil:

V naravi, če plenilec ne ulovi plena, je lačen.

Tisočletja civililizacij, s katerimi so ljudje skušali in še skušajo doseči obnašanje, ki presega naravno selekcijo, so te očitno zaobšla.

starfotr je izjavil:

Tisti, ki zna, zmore, se mu da in ni lenuh, tisti, ki ima srečo, tisti dobi. Ostali pač ne.
Bitki, ki morajo biti postavljeni, da držijo pokonci zapis tega stavka, so med bolj nesrečnimi - ker informativne vrednosti tukaj notri ni.

starfotr ::

Tudi zelo napredne civilizacije so v preteklosti propadle.

Naravna selekcija zmaga vedno in povsod, ker je to naravni mehanizem.

Bwaze6 ::

Naravno selekcijo smo za seboj pustili kakega pol milijona let nazaj, ko so neandertalci skrbeli za ostarele člane skupnosti, prav tako pa se prvič pojavijo osebe, ki preživijo in zacelijo zlome večjih kosti, kar se v naravi ne dogaja.

Ampak eni so zgleda še iz obdobja pred tem...

starfotr ::

Naravna selekcija se dogaja vsak dan, še vedno. Ne glede na uvedbo vseh humanitarnih stvari. Če tega ne vidiš, potem ti pač ne morem pomagat.

acookook ::

Upam, da ne bo vsaj taki debakel, kot je bil z deficitarnimi poklici, ko je spletna stran krepnila (smo jo DDOSali :)))

TheBlueOne ::

starfotr je izjavil:

Naravna selekcija se dogaja vsak dan, še vedno. Ne glede na uvedbo vseh humanitarnih stvari. Če tega ne vidiš, potem ti pač ne morem pomagat.


Nekateri trdijo, da je pri ljudeh nasprotno. Glavni argument je, da imajo tisti, ki so najvisje v hierarhiji manj otrok. Alfa in omega naravne selekcije je potomstvo.

Goody ::

a je tole vlogo že kdo uspel oddati? Še zmeraj je na strani:

-Oprostite, vlogo urejamo in trenutno ni na voljo. Prosimo, poskusite kasneje.
-Iskana vloga ne obstaja.

So tile lahko še bolj nesposobni?

Filip8 ::

ni je še, so pa vsaj dali neomejeni čas za izpolnitev, ni več roka.

Facebook dev ::

Pač res je težko narest eno html formo. Pri nas v firmi rabimo za to kakšen teden.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dohodnina (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31448850 (1564) Kanban
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917474461 (14189) History
»

gov.si mora pasti! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NWO
21576859 (50152) čuhalev
»

Vloga za uveljavitev otroškega dodatka

Oddelek: Loža
143226 (2481) estons
»

Socialna pomoc? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12024594 (19153) shadeX

Več podobnih tem