» »

The Last of Us - TV serija

The Last of Us - TV serija

Temo vidijo: vsi
««
10 / 11
»»

svecka ::

kow je izjavil:

Pacing je prej prehiter. Problem je, da si epizode prevec nasprotujejo oz. "universe" ni dovolj konsistenten. Enkrat so vsi prestraseni ko odpirajo vrata, naslednjic se setajo ob avtocesti kot da gre za nedeljski sprehod. V resnici se "zombijev" nihce ne boji, pa metkov imajo ocitno dovolj, da jih vse sistematicno iztrebijo. Kaj ti bo potem imunost.

Spila ne poznam, verjetno je problem tudi v tem, da je prevec referenc na samo igro. Recimo tisti pokol v bolnisnici je ociten poklon FPS.


Serija je nasploh mene ZELO RAZOČARALA, ker kot gledalec nisem dobil tiste povezanosti med Ellie in Joel...pacin res prehiter, preveč filer dogodkov, ki nima nobene veze z obema glavnima igralcema. Nasploh čustvena povezava, ki se splete me Joel in Ellie, ki je prisotna v igri se tukaj sploh ne razvije oziroma se kar ČUDEŽNO zgodi v zadnji epizodi 9. KATASTROFA. Skratka beden poskus, ki falira. Sploh nimaš tukaj občutka povezave Joel, ki skozi čas spusti svojo trdo lupino in se prevesi v očetovsko zaščitniško figuro nad Ellie.

Pokol v bolnišnici je bil KATASTROFALEN PRIKAZ. Joel v igri dobesedno nori od panike (lavfa), da ne ubijejo Ellie na operacijski mizi, celotna sekvenca je kaotična, preganja ga čas, strelja vse kar mu pride naproti, tukaj pa je prikazano, kot da dela rutinsko čiščenje stavbe nasprotnikov. Pa še požarni alarm je manjkal, ki je v igri naredil celotno vzdušje odtenek na vrhuncu.

Pa nasploh na koncu zadnji del, kjer se pogovarjata je čisto zgrešen, ker manjkajo ključni trenutki, ki so dali Ellie vedeti, da Joel ne govori resnice in nasploh čisto spremenili izvor Elline immunosti.


Skratka tole je FAIL, sam woke opice spet sam 10/10 dajajo zaradi že vemo česa.

oo7 ::

svecka je izjavil:



Serija je nasploh mene ZELO RAZOČARALA, ker kot gledalec nisem dobil tiste povezanosti med Ellie in Joel...pacin res prehiter, preveč filer dogodkov, ki nima nobene veze z obema glavnima igralcema.


Kot npr tretja epizoda katera nima skoraj nobene veze s TLOU.

Gregor P ::

Tretja epizoda je bila zagotovo predolga s tisto romanco (čeprav sama po sebi - neodvisno od serije - je zelo kvalitetno narejena), pri Ellie sicer tudi v šestem delu, ampak ok pri njej lahko še nekako razumem, je le glavni lik zgodbe (je bila pa epizoda občutno slabše narejena od tretje). So pa morda s tem nekaj doprinesli LGBT+ skupnosti :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Badwolff ::

Men je blo scer OK, ampak mal boring. Še najbolj hlad ega me je v zadnjih delih pustil Pedro. Tale FPS sekvenca v zadnjem delu, pa tisto ustajenje od mrtvih do unbreakable v 5 minutah.

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Tretja epizoda je bila zagotovo predolga s tisto romanco (čeprav sama po sebi - neodvisno od serije - je zelo kvalitetno narejena), pri Ellie sicer tudi v šestem delu, ampak ok pri njej lahko še nekako razumem, je le glavni lik zgodbe (je bila pa epizoda občutno slabše narejena od tretje). So pa morda s tem nekaj doprinesli LGBT+ skupnosti :)


Tisto z Ellie v 6 epizodi je bilo v igri in so posneli kar točno. Tisto v tretji epizodi pa ni bilo popolnoman nič v igri razen imena Bill.

Gregor P ::

A je tudi v igri to toliko časa trajalo?:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

A je tudi v igri to toliko časa trajalo?:P


To kar je bilo v 6 epizodi je bilo v DLC-ju Left Behind kateri je dolg okoli 2 uri. Ampak tam se Ellie bori proti okuženim in tudi ljudem.

todman74 ::

Po sedmi epizodi sem že mislil nehat gledat, pa sem se le pripravil, da pogledam še ostala dela. Osmi del, mi je bil dejansko celo najboljši. Na momente je serija preveč dolgočasna, enolična, predvidljiva....

oo7 ::

ja saj je bila 8 epizoda najboljša samo škoda, ker niso vključili še okuženih tako kot v igri kjer se srečata ellie in David.

BT52 ::

Gregor P je izjavil:

Tretja epizoda je bila zagotovo predolga s tisto romanco (čeprav sama po sebi - neodvisno od serije - je zelo kvalitetno narejena), pri Ellie sicer tudi v šestem delu, ampak ok pri njej lahko še nekako razumem, je le glavni lik zgodbe (je bila pa epizoda občutno slabše narejena od tretje). So pa morda s tem nekaj doprinesli LGBT+ skupnosti :)


Pa sej to je to ja. Individualno dobre epizode. Samo že po imenu pove, da so izgubili 2 uri dela in kemije med Joelom in Ellie. Borba z nekaj več okuženimi bi pokazala svet, ter hkrati bi pokazalo kako bi njun odnos počasi zrasel. Ne pa potem v 6 epizodi napišejo 3 mesece pozneje... To je leno pisanje, če nisi dobro opravil dela.

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Ne pa potem v 6 epizodi napišejo 3 mesece pozneje... To je leno pisanje, če nisi dobro opravil dela.



Tega pa sploh nisem opazil, da je kje pisalo 3 mesece pozneje :P

oo7 ::

The last of us sezona 2 - "It will be a while. I think we'll probably shoot at the end of this year, beginning of next. So it'll probably be the end of 2024, early 2025."

BT52 ::

Že vredu, ker ne vem kako bodo obrnili na glavo drugo igro. Ker imajo veliko dela. Druckmannov ego se nebo dal tako zlahka.

oo7 ::

TLOU 2 se dogaja 5 let po TLOU. Ker bodo drugo igro raztegnili na več sezon mogoče pa se bo dogajalo kaj tudi v tem vmesnem času. Mogoče Abby kako dviguje bench press 250 kg :)

oo7 ::

Neil Cuckman na twitterju za drugo sezono napoveduje Abby



Kera igralka ima tako šapo ? >:D

scipascapa ::

kak trans dude

WizzardOfOZ ::

In še resničnost (zaskrbljujoca smrtonosna gliva se v zda širi izjemno hitro):
https://www.24ur.com/novice/tujina/zask...

:)):)):))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Pedro Pascal odgovoril če bodo sledili drugi igri - "It wouldn't make sense to follow the first game so faithfully only to stray severely from the path. So, yeah, that's my honest answer."

oo7 ::

The Last of Us Showrunner Says HBO Series 'Should Be Around for a While' Beyond Season 2
There's still "quite a bit of story to tell," says Craig Mazin.

https://www.ign.com/articles/the-last-o...


Če bodo šli po igri bo gledanost v drugi sezoni padla :)) pa bodo potem rekli saj smo mislili samo na dve sezoni ;)

BT52 ::

Da se razumemo druga sezona se da napisat in izpeljat tudi dobro. Če pa jim bo tole uspelo pa bomo videli.

oo7 ::

The Last of Us season 2 will "move the bar up," says showrunner

https://www.gamesradar.com/the-last-of-...

oo7 ::

The Last Of Us Part 1: Has Naughty Dog Fixed The PC Port?

IL_DIAVOLO ::

Ok, se bom prestavil sem.

Mislim, da se zna Ellie v 2. sezoni utrgat, ko izve kaj je storil Joel brez njene privolitve.

Ubiti maceho in 20 ostalih je kar huda rec. Posebej v seriji, ki precej sledi druzbenim normam.

Morda ga celo fenta.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BT52 ::

A res? Marlene ni niti vprašala Ellie če dovoli poseg. 14 letnik je kar vredu za odprto dikusijo o tem. Še posebi, ker je očitno, da prikazujejo Ellie, kot pametno punco. Kar psihotično. Potem dalje...

Marlene ni mačeha. Že v prvi epizodi odnos in dinamika med njima niti pod razno ne deluje v tej smeri.

Delati experimente na ljudeh je dandanes velik no-go.

Poseg je ni zagotavljal rezultatov! Ker konec koncev je šlo za eksperiment v omejenih pogojih v siromašni okolici.

Proizvonja je utopija, ker kot smo do zdaj videli svet je šel stoletje nazaj v napredtku, opravljanja civilizacije.

Teoristična celica bo zagotovila moralno ne diskriminatorno distribucijo zdravila?
malo morgen.

Podpiram Joela, ker je pobil vse te psihiče, ki ščitijo Marlene. #team_Joel_all_the_way

oo7 ::

TLOU drugo sezono ne bodo predvajali pred letom 2025.

drvo ::

Vetjetno lahko takrat pričakujemo TLOU3.

oo7 ::

drvo je izjavil:

Vetjetno lahko takrat pričakujemo TLOU3.


Verjetno ne bo tako hitro.

IL_DIAVOLO ::

Samo da bo na podobnem nivoju kot 1.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

The Last of Us Star Declare Season 2 Will be Darker; 'It's a Revenge Story'

https://www.gamepressure.com/newsroom/b...

oo7 ::

Matthew McConaughey was almost Joel in HBO's The Last of Us

https://www.eurogamer.net/matthew-mccon...

oo7 ::

The Last of Us Showrunner Ready for Violent Reactions to Season 2

https://www.gamepressure.com/newsroom/t...


BT52 ::

oo7 je izjavil:

The Last of Us Showrunner Ready for Violent Reactions to Season 2

https://www.gamepressure.com/newsroom/t...



:|ohh no. Evo ta ego, ko se ne naučiš iz napak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

The Last Of Us Showrunner Has No Problem Changing Character Fates From The Game

https://www.slashfilm.com/1369050/the-l...


Že malo cvikajo >:D

oo7 ::

An online tipster, whose reports have often been verified, claims that the actress chosen for the role of Abby is Shannon Berry, known from Hunters and The Wilds. Due to strikes in Hollywood, we will have to wait a little longer for official confirmation.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

Torej namesto mišičaste igralke so raje izbrali okroglo. Štima.

Gregor P ::

Mal nakvihta pa je:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Ja samo še tega se manjka :))

The Last of Us TV Will Get a Spin-off? Bill and Frank Actors Would be Interested
https://www.gamepressure.com/newsroom/t...

yayo ::

samo to se pogrevajo vsaj leto stare zadeve. To sta predlagala še pred izidom prve sezone.

oo7 ::

Snemanje druge sezone se bo začelo enkrat v začetku leta 2024. Se pravi druge sezone verjetno ni za pričakovati pred 2025.

oo7 ::

Kaitlyn Dever bo v drugi sezoni igrala Abby.




Glede na izgled bi bila bolj primerna za vlogo Ellie kot pa mutant Abby :|

BT52 ::

Jaz sem za, da se malce zgodba preoblikuje, kot iz igre. Vsekakor bi se dalo naredit dober arch :D Več pa ne bom komentiral, ker bodo spoilerji.

Kayzon ::

Ne razumem zakaj ne najamejo prave trans zenske,tko kot je abby v igri.

BT52 ::

Kdo bo potem to gledal halo... Mejte malo ukusa madona.

Bistvo Abby karakterja, da lahko simpatitiziraš z njo. Tako, da vidim kam pes taco moli. In kaj naj rečem... smotrna rešitev za globalno uspešni šov. PIKA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

IL_DIAVOLO ::

Igra ima samo part 1 in part 2, tako da zgodba bo morala biti drugacna, da jo lahko furajo nekaj sezon.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Igra ima samo part 1 in part 2, tako da zgodba bo morala biti drugacna, da jo lahko furajo nekaj sezon.


Vprašanje kako drugačna. Ali si bodo sploh upali narediti tisto kar so na začetku druge igre ?

BT52 ::

Pa saj po mojem to kar so naredili ni bilo tak narobe. Ampak način ni bil pravi. SPOILER!!!!!!!




V glavnem bi se dalo izvest dober arch v konceptulani izvedbi, če prvo dobro obdelajo ali pa vsaj predstavijo Abby karakter. Ne pa kot so naredili v igri. Čeprav v seriji niti nismo imeli prav spoznat Pedra in Bello, kot Joela in Elly. Kar je velik problem. Niti ne pomaga, da Bella meni ne sede kot Elly (za Elly igralka rabi širino in talent. kar ona nima oz ni za tole vlogo IMO). Osebno bi debelino zgodbe iz 2 igre preselil v sezono 3. :D

oo7 ::

Tudi če bi jo prej predstavili in potem ona to naredi ne bi bilo veliko drugače vsaj kar se mene tiče :)

BT52 ::

oo7 je izjavil:

Tudi če bi jo prej predstavili in potem ona to naredi ne bi bilo veliko drugače vsaj kar se mene tiče :)


Mene koncept ne moti. Samo upravičenost in dogotki morajo bit v skladu z karakternim obnašanjem, intelingenco, ter okoljem v katerem se nahaja. Igra v teh primerih povsem pogori. Konceptualno pa ja niti ni tako slaba ideja. :D

drvo ::

Kayzon je izjavil:

Ne razumem zakaj ne najamejo prave trans zenske,tko kot je abby v igri.


Abby ni trans.

oo7 ::

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi če bi jo prej predstavili in potem ona to naredi ne bi bilo veliko drugače vsaj kar se mene tiče :)


Mene koncept ne moti. Samo upravičenost in dogotki morajo bit v skladu z karakternim obnašanjem, intelingenco, ter okoljem v katerem se nahaja. Igra v teh primerih povsem pogori. Konceptualno pa ja niti ni tako slaba ideja. :D


No ja saj upravičeno je bilo po eni strani
ker ji je ubil očeta
««
10 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464401 (292) oo7
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
536122 (449) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115918 (5669) oo7

Več podobnih tem