» »

The Last of Us - TV serija

The Last of Us - TV serija

Temo vidijo: vsi
««
11 / 11
»
»»

BT52 ::

oo7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi če bi jo prej predstavili in potem ona to naredi ne bi bilo veliko drugače vsaj kar se mene tiče :)


Mene koncept ne moti. Samo upravičenost in dogotki morajo bit v skladu z karakternim obnašanjem, intelingenco, ter okoljem v katerem se nahaja. Igra v teh primerih povsem pogori. Konceptualno pa ja niti ni tako slaba ideja. :D


No ja saj upravičeno je bilo po eni strani
ker ji je ubil očeta


Ma sej zato pravim, da konceptualno je to okey. Vse ostalo, da ni dalo smisla v zgodbi. Od nepazljivost, naivnosti in naravnost neumnost, ki je vodila do te poteze je neupravičjiva.

Pithlit ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Igra ima samo part 1 in part 2, tako da zgodba bo morala biti drugacna, da jo lahko furajo nekaj sezon.

Sej lahko forknejo zadevo. Kdo jim brani? Poglej TWD.
Life is as complicated as we make it...

oo7 ::

HBO's The Last of Us has cast its Manny, Nora, Mel and Owen

https://www.videogameschronicle.com/new...

Phantomeye ::

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi če bi jo prej predstavili in potem ona to naredi ne bi bilo veliko drugače vsaj kar se mene tiče :)


Mene koncept ne moti. Samo upravičenost in dogotki morajo bit v skladu z karakternim obnašanjem, intelingenco, ter okoljem v katerem se nahaja. Igra v teh primerih povsem pogori. Konceptualno pa ja niti ni tako slaba ideja. :D


No ja saj upravičeno je bilo po eni strani
ker ji je ubil očeta


Ma sej zato pravim, da konceptualno je to okey. Vse ostalo, da ni dalo smisla v zgodbi. Od nepazljivost, naivnosti in naravnost neumnost, ki je vodila do te poteze je neupravičjiva.


Karakterji v last of us (2) so zelo človeški in tudi njihove napake in odločitve so človeške. To kar ti opisuješ so roboti, ki delajo za zgodbo popolne odločitve.

Kar se pa ostalega tiče. Meni je bilo veliko bolj všeč, da sem skozi igro spoznal ozadje in motive od Abby. Kar je v končni fazi spremenilo mojo percepcijo Abby. Kot pa če bi vse to vedel preden je prišlo do tistega scenarija. Precej večji čustveni učinek je imelo name.

Zgodovina sprememb…

BT52 ::

Haha Joel je BUDALO v drugem delu....

to ni opravičjiv način kako se tega lotit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

Največja napaka drugega dela.
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464351 (242) oo7
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
536053 (380) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115529 (5280) oo7

Več podobnih tem