» »

Xbox One za 150€?

Xbox One za 150€?

Mitch ::

https://www.mimovrste.com/konzole/micro...

Nekam zelo ugodno... Kje je "fora"?

XIIT ::

Ni fore, lani se je Xbox One za to ceno že dobil v Avstriji/Nemčiji za Black Friday.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

yabuk ::

poceni igre, vse samo digitalne (all digital

GabrieLeo ::

To da so vse 3 igre multiplayer based kar pomeni da boš plačeval za microsoftov online + S je zelo poceni zaradi podhranjenosti ter za ovinkom je nov updejt konzol

Mitch ::

GabrieLeo je izjavil:

To da so vse 3 igre multiplayer based kar pomeni da boš plačeval za microsoftov online + S je zelo poceni zaradi podhranjenosti ter za ovinkom je nov updejt konzol

Pa je MS online + S obvezno imeti tudi če recimo igraš samo singleplayer igre?

Mitch ::

Aha šele sedaj opazil, da "All Digital" verzija konzole nima Blu-Ray enote...

sfaljk ::

Zračunaj sam.

Konzola 155€. Microsoft Live Gold naročnina za 1 leto od 42 do 45€, če trenutno nadgradiš na Game Pass Ultimate za isto obdobje kot traja Live Gold plačaš cca 1.5€. Imaš ogromno iger (baje da nekaj čez 200),ki si jih v tem obdobju lahko nalagaš in špilaš. Redna cena Game Passa je 11 funtov na mesec se mi zdi.

PH03N1X ::

yabuk je izjavil:

poceni igre, vse samo digitalne (all digital

ampak preko key (re)sellerjev

mtosev ::

jaz sem jo danes vzel in imam že doma. bom jutri priklopo pa vido, če sem se pravilno odločil. bolj jo bom imel za multimedijo. netflix, yt in podobno.
en btw igrice se preko microsoftovega accounta kupujejo ane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

filip007 ::

Imaš verjetno hitro linijo, pa dodaten zunajen disk dodaj, 1TB bo hitro šlo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

scipascapa ::

lol digitalna verzija bi morala biti 100€.....

starboi ::

Mi lahko linkaš kje se jo dobi za 100€ ?

Buggy ::

scipascapa je izjavil:

lol digitalna verzija bi morala biti 100€.....

...dej ne trolej. Men je pa najbolj lol, ker eni res mislite, da je Xb1 z BR kej boljsi al pa PS4 ce smo ze pri tem? Zakaj? A ker kupis rabljen spil za 30€ in ne mores pol spilat online?

Za ta dnar imas skor celo leto narocnine za online in se ta tvoj spil + 100+ ostalih.

V danasnjem casu fizicno ploscek kamorkol vtikat je IMO totalno idiotsko!

seminal ::

Torej če prav zaumem od sfaljk post, poleg teh 150€ za konzolo daš 42-45€ za live gold naročnino ki vsebuje kaj?? AMpak lahko zdaj nadgradiš za 1.5€ ne mesec al kako? na game pass ultimate? in potem imaš eno leto zastonj igranja vseh iger?

Buggy ::

seminal je izjavil:

Torej če prav zaumem od sfaljk post, poleg teh 150EUR za konzolo daš 42-45EUR za live gold naročnino ki vsebuje kaj?? AMpak lahko zdaj nadgradiš za 1.5EUR ne mesec al kako? na game pass ultimate? in potem imaš eno leto zastonj igranja vseh iger?


da tako je...ce imas pa namen uporabljati Live dlje casa, pa ga lahko sedaj napolnis tudi za do 36 mesecev in potem vse skupaj upgrade-as na Ultimate za 1EUR. Vsaj v nedeljo ko sem sam to delal je se delalo.
Najbolj se morda splaca 24 mesecev za 84EUR in imas potem z upgrade-om za 1EUR na voljo 27 mesecev Ultimate-a. V tem casu pa ni hudic da se ne bo ista akcija za upgrade ponovila se parkrat ali pa prisla se kaksna boljsa ponudba oz. servis.

Gold Live ti omogoca online igranje ter vsak mesec zastojn 3-4 igre. Nadgradnja na ultimate pa dostop do 100+ iger in konkretnimi popusti ce kaksen spil ki ni vkljucen v zastojn ponudbi ultimate tudi kupis.

ta december to v live gold zastojn:

https://www.polygon.com/2019/11/27/2098...

PS: ne pozabi da imas s to Ultimate narocnino na voljo istocasno vse spile tudi na PC-ju (Gears 5, Forza Horizon 4,...)
Poleg tega imas sedaj znotraj ultimate se 1 mesec zastojn EA account subscription in 6 mesecev spotify ter 3 mesece Nitro Discord (tega meni ni uspelo aktivirati).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Gregex ::

Buggy je izjavil:

scipascapa je izjavil:

lol digitalna verzija bi morala biti 100€.....

...dej ne trolej. Men je pa najbolj lol, ker eni res mislite, da je Xb1 z BR kej boljsi al pa PS4 ce smo ze pri tem? Zakaj? A ker kupis rabljen spil za 30€ in ne mores pol spilat online?

Za ta dnar imas skor celo leto narocnine za online in se ta tvoj spil + 100+ ostalih.

V danasnjem casu fizicno ploscek kamorkol vtikat je IMO totalno idiotsko!


Od kdaj pa rabljenih špilov ne moreš igrat online? LOL.

Buggy ::

Gregex je izjavil:

Buggy je izjavil:

scipascapa je izjavil:

lol digitalna verzija bi morala biti 100€.....

...dej ne trolej. Men je pa najbolj lol, ker eni res mislite, da je Xb1 z BR kej boljsi al pa PS4 ce smo ze pri tem? Zakaj? A ker kupis rabljen spil za 30€ in ne mores pol spilat online?

Za ta dnar imas skor celo leto narocnine za online in se ta tvoj spil + 100+ ostalih.

V danasnjem casu fizicno ploscek kamorkol vtikat je IMO totalno idiotsko!


Od kdaj pa rabljenih špilov ne moreš igrat online? LOL.


brez Live golda ne mores online ne z rabljeno ne z novo. Popravi me ce se motim. TNX

Gregex ::

Seveda ne, a tega prej v tem kontekstu ni blo omenjenega.

Buggy ::

Potem sva se narobe razumela. Govoril sem namrec o tistih, ki bi zeleli imeti v Xb1 BR enoto zagolj zato, da bi lahko kupovali rabljene igre, ker naj bi bilo to kobajagi ceneje. Taki ki ne zelijo imeti Live Gold narocnine. Po svoje je sicer res in lahko spilajo singleplayer.

Jaz pa pravim, da Live Gold, ce zelis karkoli igrati online itaq moras imeti (tudi za rabljeno igro) in je ob trenutni ponudbi, kjer placas res minimalni znesek (cena dveh rabljenuih iger) dosti bolj smotrno vzeti Live Gold + upgrade na ultimate pa imas v tej ceni online, ki je za dolocene spile itaq must have + velika verjetnost da dobis vse tiste spile, ki bi jih drugace kupil rabljene + vse nove ki jih sploh nisi mislil :D

scipascapa ::

ko bi veeli kok se poceni dobijo rabljene xbox igre, ker jih nihče noče.

160-170€ je te dni xbxox po nemških black friday trgovinah ipd.

Cantstandya ::

Na Amazonu imajo tudi ugodno ponudbo za 170 evrov. Navadni Xbox One S 1TB z blue-ray predvajalnikom in dodatnim kontrolerjem. Res pa, da ni iger zraven.
https://amzn.to/2L22dct

seminal ::

Dejansko je v tujini enak paket kot mimovrste za 100€. Sedaj pa me res mika da bi jutri nabavil zadevo

mtosev ::

no jaz sem ga danes priklopil in se še navajam nanjga. ms store vidim, da ima kr dosti stuffa gor. netflix, chrunchyroll, youtube, nekaj game demotov imam tudi gor zdaj. dela kr fajn. sn vido, da je tudi kodi na voljo. btw kak lahko kupim game, če slovenije ne morem izbrati kot mojo lokacijo. trenutno imam nastavljeno na ireland
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1101243733 (1110) ahac
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347295998 (15712) filip007
»

Xbox one s vs ps4

Oddelek: Konzole
142368 (1660) kitl76
»

E3 2013 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14919592 (16757) oo7
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324116 (3856) Mojchy_3_

Več podobnih tem