» »

katerega ponudnika izbrat?

katerega ponudnika izbrat?

knap ::

Dober večer

V novembru nam poteče vezava na paket gold trojka extra na telemachu.

Sedaj pa ne vem ali naj ostanemo na telemach oz gremo k drugemu operaterju.

Sprašujem zato, ker so ravno danes pred hišo bili gvo delavci, ki vlekli optiko k hiši 30 m oddaljene od naše.
Jašek skozi katerega je šel optični kabel, pa je tik pred našo hišo.
Delavec mi je dejal (ne vem ali je to res) da telekom plača vse, vlečenje kabla pod cesto (noter so cevi), kopanje do hiše in tudi vsa dela v hiši, kabel do modema. In da lahko izberem tudi T2..., ne vem ali bi telekkom v takem primeru kompliciral?

Torej katerega ponudnika bi vi izbrali?
Kateri ponuja največ za čim nižjo naročnino.

Rad bi imel čim hitrejši internet, čim več TV programov (brez doplačil), fiksen telefon in eden mobi.

Hvala za vaše nasvete.

LP

Uporabnik ::

Razišči trg in nam poročaj :)

knap ::

Sem preveril spletne strani vseh ponudnikov, pa sem še bolj izgubljen zaradi vseh teh podatkov.

Kaj imaš ti?

Oz ostali, katerega ponudnika imate?

Hvala

LP

Gejspodar ::

Bilokaterega izbereš - če dovolj časa vztrajaš z referentko na telefonu ti lahko ponudi do 25% popusta na prvo leto dvoletne vezave, to na že obstoječo ponudbo.

knap ::

Hvala za ta nasvet.

Problem pa je ta, da ne vem katerega ponudnika naj izberem.

Kaj pravite na T-2?
Včasih so bili kar napredni, ne vem kako je sedaj.

Kateri ima najbolje urejeno TV (kvaliteta slike, uporabniški vmesnik, veliko programov...)?

Hvala

LP

s1ck ::

Tudi meni je letos potekla pogodba (pri T2) in sem gledal malo konkurence, ce se mi splaca iti drugam.

- Telekom sem imel prej, imajo pri familiji - internet vedno zajebava (veckrat na mesec restart modema), odkar imajo NEO nevem kaksna je situacija.

- Telemach sem prav tako gledal, najvec sem kolebal med T2 in njem, ampak me ni preprical vmesnik - izgleda mi izjemno nepregleden, tezko sem se znasel, ponudba je OK.

- T2 mi ima vmesnik najbolj vsecen (lahko bi bil hitrejsi), sedaj so nekaj predstavili "prilagojeno zate" ampak sam tega nisem zasledil, da bi mi sploh kaj nucalo ... Internet je ok, v dveh letih nisem imel nobenih problemov.

Kar se tice kvalitete slike je pomoje povsod enako, ni vecjih razlik, glede st. programov pa je vse odvisno od programskih shem. Nakoncu sem kar ostal na T2, sem zadovoljen z njimi.

Bellzmet ::

Ostani na T2. Najboljši vmesnik. Ostalo je pač program isti pri vseh.

kumer ::

Kateri ponudnik ima najnoljši app za pametne TV oz "škatlico" za nepametne TV?

LP

Bellzmet ::

Med T2 in Telemach, definitivno T2.

kumer ::

Zgoraj je napisano, da ti optiko v hišo zastonj pripelje telekom.
Ali morda veste če je to res?
Hvala
LP

Invictus ::

Seveda je, če se vežeš za 2 leti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

HappyPills ::

Jaz ravno menjam iz Telemacha na Telekom. Razlog je da ima Telekom edini paket samo z internetom. Drugače pa če bi imel še tv bi ostal na telemachu ki je edini ki ne rabi extra škatl za gledanje tvja.

kumer ::

Invictus je izjavil:

Seveda je, če se vežeš za 2 leti.


Ali to velja tudi če se odločiš za T-2?

mihec87 ::

Če ne pač vzameš telekom za 2 leti da potegnejo optiko in po 2h letih šaltaš k drugemu če ti ni všeč.... Vsi operaterji imajo momente, pri nas je strela na začetku meseca pokurila razdelilno omarco za par hiš, naročniki telekoma so imeli zrihtano v tednu ali dveh, mi na t2 smo teden kasneje še kar poslušali prelaganje krivde na telekom pa na tehnični pomoči vsakič drugače..Sem jim samo poslal prekinitev ter šel podpisat na telekom...

Lonsarg ::

Če si že na seznamu podprtih naslovo ti bo Telekom napeljal ne glede na ponudnika za katerega se odločiš. Zna pa biti khm hitreje če boš pri Telekomu vzel;)

starfotr ::

HappyPills je izjavil:

Jaz ravno menjam iz Telemacha na Telekom. Razlog je da ima Telekom edini paket samo z internetom. Drugače pa če bi imel še tv bi ostal na telemachu ki je edini ki ne rabi extra škatl za gledanje tvja.


To, da samo telekom ponuja samo net, je laž oziroma neznanje.

Lonsarg ::

V bistvu je Telemach edini ki NE ponuja samo net. Pa T-2 je tudi problem ker sicer ima net-only pakete ampak stare, slabe in nikoli v akcijah.

Na koncu sta dve dobri izbiri za net-only, Telekom in A1. No in v mojem bloku dodatno še Skyline, ki pokriva zgolj par sosesks v LJ (50/50 za 27€, brez vezave, redna cena).

starfotr ::

Telemach tudi ponuja samo internet. Tako, da prosim, ne zavajaj.

Lonsarg ::

Na kablu kolikor vem ne, ker je od vedno tako pri kablu blo. Izven kabelskega omrežja pa Telemach ni omembe vreden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

starfotr ::

Tudi po kablu. In po njihovi optiki.

Poglej njihov cenik fiksnih storitev.

hojnikb ::

tako je, internet po coaxu lahko maš tut brez vsega. So programi z razlogom že praktično v celoti kodirani nekaj časa.
#brezpodpisa

Lonsarg ::

No I stand corrected imam prestare informacije, pa še dokaj dobro ceno 35EUR za osnovni internet only 150/15 imajo. Ampak prek spleta pa očitno ne gre teh paketov naročit, ergo lahko pričakujejo da veliko potencialnih strank za take pakete odpade. No za marsikoga odpade tudi zaradi uploada(tudi na optiki imajo zgolj 15Mbit ta internet paket), internet-only stranke ponavadi hočemo konkreten upload.

Pri A1 je to precej lažje ker pri kateremkoli paketu zgolj kljukico za TV odstraniš ko naročaš in se cena zniža.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Bakunin ::

na OŠO kolikor vem telemach ne ponuja "inet-only".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1877560422 (110) ruski76
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677797 (20202) Tilen
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11945990 (16230) solatko
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6624020 (16839) Lonsarg
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111006 (57753) OK.d

Več podobnih tem