» »

Rok dobave/dostave artikla iz EU

Rok dobave/dostave artikla iz EU

cypena ::

Pred skoraj 14 dnevi sem naročil par stvari, za cca 200eur preko spleta iz Finske, katere pa še vedno nisem dobil. Ta trgovina ima rok dostave po EU od 3-6 dni. Tracking se je ustavil ze kmalu, po dveh dneh in predvidevam, da je delal, dokler ni paket zapustil Finske.
Seveda sem po dobrwm tednu stopil v stik s trgovino, ce lahko preverijo kaj je s paketom in kaj s trackingom. Dobil sem odgovor, da bodo dali poizvedbo za paketom in da me kontaktirajo, ko bodo kaj izvedeli. Zopet pocakam par dni in jih povprasam, ce je ze kaj novega. Odgovor je bil, da se nic in da poizvedba najbrž ne bo tako kmalu obrodila sadov, lahko traja tudi nekaj tednov. Hkrati me tudi vprašajo, če bi v primeru potrjene izgube pošiljke želel refund ali resend. Ob omembi nekaj tednov, so mi skoraj oči izpadle, ker tako dolgega časa poizvedben iti pod razno nisem pričakoval in mi tudi ne gre v glavo, da te zadeve v današnjem času toliko trajajo...
Ali se vam zdi to normalno? Je kdo ze doživel in rešil tako situacijo?
Ce mi kdo lahko peosim svetuje kaj naj storim in kako naj postopam?
Hvala.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

mat xxl ::

Meni je z hitro pošto iz Španije hodila ena stvar 14 dni, plačal sem z DHL, kreteni so pa poslali z DPD......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DealExtreme - poceni gadgeti (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2052317229 (62314) Karen
»

GearBest in dostava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10523063 (12756) SoulMan
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529748 (23775) darkolord
»

Paket iz Anglije! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5719093 (11659) Zoran7
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718395 (11025) Šimpanz

Več podobnih tem