» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
4 / 42
»»

KoMar- ::

Naročila imajo vsa ID, paketi pa samo tisti dražji ali z doplačilom.

majlo ::

lejte to:
http://www.dealextreme.com/details.dx/s...


Če bo kdo priporočal, se priporočam za eno, seveda za tolko evrov kot je v dolarjih.

LP

MeGreat ::

Ja če dva naročiš je treba že ddv plačat. za enega pa ne.

kmetek ::

tole kamero/pen sem naročil :)

Blinder ::

A lahko kdo prosim poroča kako dela ta micro kamera? kako je z kvaliteto slike? Jaz tudi kupujem neki taekga, na ebayu se jih tudi dobi za 20€, sam nevem kakšno kvaliteto slike se lahko pričakuje.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

KoMar- ::

Kvaliteta slike bo maksimalno "sprejemljiva", verjetno pa "slaba". Sem imel že cel kup raznih takih poceni kamerc doma - digitalnih, analognih, brezžičnih, na SD kartice,... gotovo je v komentarjih na DX kdo kaj napisal, kot vidiš ima zadeva 21 recenzij kupcev: http://www.dealextreme.com/feedbacks/Br...

zavajon ::

Ko je že tema odprta:

Naročil gadget 24.07. za 19€.
Danes dobil po pošti iz Hong Konga ustrezno zapakiran. Dela. ;)
Skoraj enako zadevo (sicer od neke druge noname firme) naročil pri nas 06.07. Še isti dan dobil mail s predračunom za 27€, od takrat pa ni več glasu od njih.

Škoda, da je pri dražjih stvareh možen problem pri uveljavljanju garancije, sicer bi tele naše voluharje gladko odpikal. Upajmo, da bodo sčasoma tudi to uredili.

Adrijan0 ::

Jaz sem naročil 21.07 pa še ni nč pršlo. Upam da še pride ;(

KoMar- ::

Običajno traja 14 dni, seveda po tem, ko dobiš obvestilo, da je bila pošiljka poslana.

Adrijan0 ::

Hm, je težava ker mi je prijatelj preko paypala kupu, tako da je dal njegov mail in moj naslov, ga bom poklical pa uprašal, če je kaj dobil. Poslal pa mi je dva maila.

MeGreat ::

jaz sem čakal en mesec

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

KoMar- ::

2055? Heh.

Maverick33 ::

Adrijan0 to je jeba en naslov drug mail al karkol. Jz sem enkrat zasledu, da morta bit paypal adress pa shipping ista, če ne je kurac. Verjetn bi mogu pol tud pr pay pal dat secondary al pa si dal, ker nek sploh ni na strani adressa ti kr sam pp gledajo.

LP

MeGreat ::

kar solidna kvaliteta glede na ceno

Adrijan0 ::

Maverick33, tud če gre na naslov od prjatla. Samo da pride.

Maverick33 ::

Ja full dobra kvaliteta ne solidna ja Adrijan0 mislm, da je pisal, da sploh ne pošlejo, če se ne ujemata naslova... Sej probi naročit pa ti tam warning nekje piše.

MeGreat ::

Aja pa še nekaj, če boste naročali kaj kar ima polnilec potrebujete adapter ker imajo kitajci drugačno vtičnico(napetost je pa ista)

Adrijan0 ::

Danes dobil apple polnilec. Dobro zapakirano, deluje (izgled je isti kot od originala). Prišparal sem okrog 70eur. Morem pohvalit zadevo, ker sem res pozitivno presenečen.

Mamaplata ::

Naročil pred par dnevi kamero : http://www.dealextreme.com/details.dx/s...

Je pisal status , da je na zalogi . Cel teden so rabil , da so spremenili status na packaging (dva dni je že packaging) , pa še to sem jim mail poslal kaj se čaka , da to tolk časa rabijo . No dans sem dobil mail da je to zaradi nestabilne dobave na trgu .Bull po moje , če je že status kazal in stock en teden .

Če ta kamera dela tako kot piše v opisu potem je to res ugodna zadeva ker ma 640 480 pik pri 25FPS .


Ni mi jasno kaj čarajo tolk časa . Edino opravičilo bi bilo kaki prazniki ali kaj.

Če , ko dobim (čez kak mesec :P ) bom opisal kak deluje .

darkolord ::

Ni mi jasno kaj čarajo tolk časa .
ČAKAJO. Na dobavitelja.

Mamaplata ::

Ni mi jasno kaj čarajo tolk časa .
ČAKAJO. Na dobavitelja.


lol Zakaj je potem cel teden bil in stock pa sedaj že 2 dni packaging . Pa sej ne pakirajo avtobusa madona :P

jinzo ::

in stock pomeni pri njih da ma dobavitelj, in da oni collectajo(torej poberejo/dobijo) od njega potem. Itak moreš vedet da bo iz kitajske nekaj cajta rablo. Meni so en mali kabl pošiljali več kot 2 tedna. Tako da, chill.

Mamaplata ::

Ja ma ni mi bilo jasno zakaj tolko časa rabijo . Sem se spomnil , da piše dobavni rok 2-5 dni najbrž je to . Pa vseeno 2 dni pakiranja najbrž je veliiiiik naročil.
No sedaj sem končno dobil mail shipped :D tko da sedaj samo fige držat da pride skoz carino . Najbrž ne bo problema ker ma CE nalepko gor .

Maverick33 ::

Sej toj ql, če jo ma gor verjetn si hotu rečt nima?

Jz bi samo en potrdil rad, če naročim robo za 21,9€ mi nimajo kej pod nobenim in nkol nikakor sploh ma NIMAJO ŠANS, da mi ddv nabijajo to sm mislu rečt ?
Je ziher točn 22€ meja ?

HVALA
LP

KoMar- ::

Ja!

Mamaplata ::

Ja nalepko ma ampak naša carina ima svoj pogled na te zadeve :) (izkušnje)
Zanimivo , ko sem naročal iz Izraela nisem nikoli imel problemov s carino pa sploh ni bilo nobene glupe nalepke na napravcah :P

Maverick33 ::

Hvala KoMar za konreten jedernat odgovor.
Izreal ? Daj kaki link pripopaj me zanimajo te trgovine :D

darkolord ::

Ja ma ni mi bilo jasno zakaj tolko časa rabijo . Sem se spomnil , da piše dobavni rok 2-5 dni najbrž je to .

In Stock - majo na zalogi in praktično takoj začnejo pakirat
2-5 dni - nimajo na zalogi, naročijo od dobavitelja in čakajo da dobijo (traja par dni)
Backordered - nimajo na zalogi, so naročili, ampak bo trajal mal več cajta, da pride (ponavadi piše še datum)
Out of Stock - stvari nimajo in je ne bojo nikoli več imeli

Maverick33 ::

KoMar in ostali samo za obvestilo naročil sem paket za: $29.74 = 20,893€
1 U.S. dollar = 0.702543206 Euros

Pa so mi vseeno poslal, da bi radi opravl carino (nabil DDV) in te zadeve. Paket tehta 0,416g je pa kar velik glede na vsebino čeprov mi piše, da je prispela Pisemska pošiljka. Tako, da me sedaj zanima, če jim jaz pošljem tole pcp prijavo pa račun pa, da mi dajo ddv jih lahko zavrnem?

darkolord ::

Ne bojo ti nabil DDVja. Samo račun jim pošlji pa bo vse ok.

Maverick33 ::

Aha ok račun pa pcp prijavo morm skenirat. Samo mi je pa čuden do zdej, če ni blo DDV-ja sem zmer dubu na dom v kastelc al pa na pošto šu iskat zdej so pa zgleda neki živčni, ker je malo težje pa hočjo vedet kaj je notr. Malo so mi čudni te zakoni, da morjo oni kar vse vedt kar kupujem.

Še vseeno me moti, ker zdej bom v najboljšem primeru mogu plačat poštnino, ko bodo to poslal iz LJ na mojo pošto.

darkolord ::

Ne, ni čist tko. Če so majhni paketi ponavadi vejo, da so stvari manjše vrednosti in se z njimi ne splača ukvarjati... Pri večjih/težjih stvareh je pa očitno velikokrat tako, da so notri malo vrednejše stvari, zato pač zahtevajo račun, da vejo, koliko je stvar sploh vredna...

Poštnine do tvoje pošte ti pa ne bo treba plačat (čez carinsko pošto gre namreč itak vsa pošta iz teh držav).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Maverick33 ::

Aha no zadnjič, ko je bil ddv sem mogu plačat 4€ za pošto se mi zdi. Aha zanimivo se mi je zdel, da oni sploh ne vejo vrednosti. Zato sem že doskrat naroču za 120€ in več pa je blo brez DDV-ja je pa zanimiv pol, če bi naroču en kemičn za 900€ bi blo tud brez, ko bi bil tok lahek?

KoMar- ::

Vse je odvisno od sreče... recimo pred kratkim sem iz HK dobil procesor v vrednosti 150 EUR in ker je bila zelo majhna škatla in gor napisano, da paket vsebuje "Elektronsko vezje" z vrednostjo 30 $, je šlo skozi brez DDVja... :D

darkolord ::

Aha no zadnjič, ko je bil ddv sem mogu plačat 4€ za pošto se mi zdi.
Tist 4€ so bili verjetno stroški carinskega postopka...

Aha zanimivo se mi je zdel, da oni sploh ne vejo vrednosti. Zato sem že doskrat naroču za 120€ in več pa je blo brez DDV-ja je pa zanimiv pol, če bi naroču en kemičn za 900€ bi blo tud brez, ko bi bil tok lahek?
Ja, vrednosti pač ne morjo vedet (razen pač tistega, kar piše na paketu). Lahko bi sicer odprli čisto vsako paket/kuverto in zahtevali manjkajoče papirje, samo bi s tem močno zagrenili življenje sebi in vsem ostalim...

Maverick33 ::

Aha hvala.
KoMar kako si pa dosegu, da je gor pisal 30$ ? Za tist cent vem, ko plačaš da nalepko odstranjo samo, da pa napišejo nizko ceno pa še nisem slišu?

darkolord ::

Ponavadi to sami napišejo. Pri DX sicer mislim da ne, pač odvisno od prodajalca...

BlaY0 ::

Eni Kitajci to že kar po defaultu naredijo...

Meni je recimo za baterijo za laptop napisal gor "electronic adapter - gift".

KoMar- ::

Moj primer konkretno ni bil iz DX. Sicer pa tudi DX-ovci napišejo zelo nizke vrednosti za vse stvari in simpatične neopisne opise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Maverick33 ::

Jap vedno rajš mam tele Kitajce. Škoda je edino, ker ne pridejo v EU :D

Zgodovina sprememb…

Mamaplata ::

Hehe , včeraj dobil tisti vžigalnik (spy cam)
Skozi carino prišlo brez da bi odprli ali me kakorkoli gnjavili naj jim pošljem račun :)

Slika je sicer v redu vendar se mi zdi da spusti precej fejmov , zgleda kot bi bilo 15 ali manj FPS , čeprav v BS playerju kaže 25 . Zvok je pa precej boljši od tistih kemičnih svinčnikov :P

Taras_Bulba ::

No, pa se je zapletlo. Naročil sem tole igračko, carinik mi je pa "prijazno" povedal da tega ne more spustiti čez, ker nima CE certifikata. In da bo to dal tržnemu inšpektorju, da se bo on odločil kaj naredit s tem. Ko sem ga vprašal če ve kolk gre te robe čez carino, je bil odgovor "not on my watch".

Kaj zdej? Se je komu kaj takega že zgodilo?

Tero ::

Ja to moraš pač pazit da ne kupuješ predrage elektronike, ker se ti točno to lahko zgodi :(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

darkolord ::

Mah, sej ponavadi se samo pošlje nazaj pa ti vrnejo denar...

LuGi ::

Piši na DX.. bos dobil denar nazaj na PayPal.. nisi prvi ne zadnji.. ;((

V-i-p ::

Taras_Bulba: in kaj se sekiraš? Če zavrne carina, dobiš denar nazaj in to je to. Nobenih problemov, preverjeno!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Taras_Bulba ::

To mi je jasno in sem vedel da lahko pride do tega. Ampak tržni inšpektor? Carinik, je najprej rekel da bo dal zadevo na tržni inšpektoriat, ko sem omenil da naj pošljejo nazaj, se je pa čudil in odgovoril da kao ne ve kako bo to, in naj se na pošti zmenim.Tale je naprimer isti, v opisu piše, da ima CE in FCC certifikate. Je pa tud videt po slikah da nalepk ni. Če je logo v navodilih ne velja?

KoMar- ::

Naroči še enkrat in sicer model brez FM oddajnika...

V-i-p ::

Taras_Bulba: še nekaj, kar se DE tiče. Vedno, ampak vedno preglej slike naprave, ki jo kupuješ. Tam hitro vidiš ali ima CE znak ali ne, ker precej podrobno poslikajo artikle. Kot drugo, pa vedno beri komentarje ostalih kupcev. V tvojem primeru je nekdo že napisal, da nima CE znaka in to 22. junija ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
««
4 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5423927184 (1700) Machete
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4186 187 188 189 )

Oddelek: Loža
94291533642 (5376) dr.Akula
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514349 (8089) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529460 (23487) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273871 (2873) borisk

Več podobnih tem