» »

GearBest in dostava

GearBest in dostava

1 2
3
»

lucky13 ::

Iz katerega skladišča je to? Tole sigurno počaka na carini.

Če je s kitajske se izbere priority line ali pa Belgium registered. Če je EU lager, otem najcenejšo opcijo. Zakaj zavarovanje in "credit card"? Plačaj s Pay Palom in ne potrebuješ ekstra zavarovanja. Meni ponavadi prispe v 18-ih dneh.

SoulMan ::

Cn-099... Paypala nimam, niti nisem vedel, da postnina in zavarovanje stejeta pod skupni znesek... za koliko me bo se carina obrala?

lucky13 ::

22% ddv na cel znesek + cca 5 eur stroška.

Pay pal si registriraj. Kreditno že imaš. Torej ni ovir. Pa nastavi tako, da ti pay pal ne bo delal konverzije valut. Pobrskaš po tem forumu. Se najde info, kje se to nastavi (v pay pal računu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lucky13 ()

SoulMan ::

To je se dodatnih 10€.... ja veliko je.... je pa res, da se tega tanka ne dobi v SLO... ali bi bil pa drag... bom si nastimal, hvala za nasvete! Na napakah se ucimo.

firbec ::

SoulMan je izjavil:

To je se dodatnih 10€.... ja veliko je.... je pa res, da se tega tanka ne dobi v SLO... ali bi bil pa drag... bom si nastimal, hvala za nasvete! Na napakah se ucimo.

@SoulMan, če boš fasal stroške carine pri GearBest, se obrni na soforumaša https://slo-tech.com/profili/17534 ti zna pomagat, da dobiš povrnjene € s strani GB,
v zameno lahko kdaj preko njegove http://www.kajkupiti.si/kuponi-popusti-... nabaviš ceneje kak izdelek, pa bo imel še on kaj od tega.
Ko si urediš Paypal, si v nastavitvah najprej poklikaj takole, da te ne bojo lupili, saj je njihova provizija kar konkretna pri vsakem nakupu.

SoulMan ::

Hvala za prijaznost. Si bom uredil še danes. Kontaktiral bom pa tudi, če bo potrebno. Upam, da bo vse šlo skozi. Najlepša hvala!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973932 (32151) DarwiN
»

Gearbest carina (EU)

Oddelek: Loža
4610601 (7461) Mare2
»

Prevzem paketa na pošti in Gearbest

Oddelek: Kaj kupiti
144125 (3802) OvCa77

Več podobnih tem