» »

GearBest in dostava

GearBest in dostava

«
1
2 3

legofan ::

Sem kar novo temo odprl z namenom povezave gearbesta in dostavnih opcij. Ima kdo že kaj več izkušenj s tem? Naročiti namreč namervam mobilni telefon, pa ne vem, katero opcijo za dostavo naj izberem. Sploh ker je edini warehouse na Kitajskem (HK). Ali obstaja kakšna možnost za dostavo preko druge države, torej izognitev DDVju? Recimo z DHLom ali "direct EU"? Hvala za pomoč

oemdzi ::

Mena pa zanima kako iskati samo stvari, ki so iz EU warehouse? Ali pa alternativno brez davka, torej EU priority line, če se ne motim...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

marko71 ::

Samo enkrat sem imel problem z njimi, ker stvari nisem dobil, od takrat ne naročam več tam. Še dobro da sem plačal preko paypal-a in zaradi tega dobil potem denar nazaj

kody ::

Legofan kupi v kaksni trgoviniki ti garantira da ne bos placal carine,,.
Meni so se vsak paket iz GB odprli in sem jim moral posiljat podatke...
+
So zelo nedosledni pri posiljanju paketov in za kaksno stvar lahko cakas mesec ali dva

BorutK-73 ::

Meni pa še nobenega iz GB. Carina ima fetiš na določene vrednosti in tip kuvert. Zelo radi preverjajo bele kuverte z ceno 11$.

Tomson ::

Res je nekaj odvisno od sreče, a z izbiro prave opcije se da precej vplivat na izid, jasno garancije ni. Po mojih izkušnjah, pa sem letos res dosti naročal ... Tudi večina slotechovcev ki je naročala preko PriorityLineEU ima podobne izkušnje ...


- PriorityLine EU - sam pri 9/9 paketov še nisem imel dodatnih stroškov
- Unregistred Mail without tracking - lani večinoma uporabljal, pri 3/5 paketov brez dodatnih stroškov, pri 2 plačal
- DHL oz. Expedited Shipping - vedno se plača dodatne stroške, plačal 2/2

V povprečju potrebujejo paketi nekje 3-4 tedne, dobil sem že v 2-tednih in čakal tudi že 2-meseca ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Naprimer pri dronih, ko smo jih naročali pri gearbestu, so tistim ki so izbrali sledenje in zavarovanje, na carini ustavili paket, kateri smo vzeli brez sledenja po navadni pošti pa je šlo skozi.... Pa je bila kar velika škatla cca. 30cmm x 30cm x14cmm

mgermo ::

Tomson je izjavil:


- Unregistred Mail without tracking - lani večinoma uporabljal, pri 3/5 paketov brez dodatnih stroškov, pri 2 plačal


Plačal, ker je dejansko preseglo vrednost 22€ ali zaradi slabe deklaracije?

Tomson ::

Pri obeh omenjenih paketih sem združil kar nekaj zadev (sta bila precej velika in težka), res pa je, da sem mogoče celo dodal tisti insurance za nekaj €, kar sedaj vem da ni pametno :), to je bilo leto nazaj ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

legofan ::

Hvala vsem! Načeloma še vedno nameravam v GB kupiti, ker bi se carino in DDVjem vred prišlo še vedno manj kot v ostalih trgovinah... Vsaj kolikor sem gledal.

legofan ::

Še glede garancije... Napisali ste sicer, da je ni, torej v EU? Namreč v primeru, če bi pošiljal nazaj(kar verjetno ne bi ?), naj bi bila..?

111111111111 ::

JAz sem izredno zadovoljen. Naročil 19.11, dobil 30.11, paket je bil 13,64EUR.

EDIT: EU skladišče.

Zgodovina sprememb…

b4d ::

Od kar so mi prilepili "fake" tracking za paket, ki je prisel v Slovenijo v rekordnem casu, jih ne povoham vec. Seveda paketa ni bilo, v plus jim pa gre da so po pritozbi vrnili denar. Ne vem kaj jim to doprinese, pac pustili bi brez trackinga in cakas kot ponavadi.
b4d.sablun.org

GupeM ::

Lahko je bila napaka. Se zgodi. Če so ti vrnili denar, potem je skoraj zagotovo prišlo do napake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

mat11 ::

Glede tracking številk so kitajci precej nategatorji. To moraš vzeti v zakup ali pa raje kupovati drugje.
mat

Dr_M ::

Ni napaka, meni so tudi "poslali" ze 2 mesca nazaj en izdelek, ki ga se nisem dobil. In to ze drugic (od treh nakupov).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

GupeM ::

Čudno. Jaz sem preko njih naredil že precej nakupov, pa sem vedno vse dobil. Tako zadeve, ki so vredne manj kot 1€, kot tudi zadeve, ki so stale 70+€. Če sem imel tracking, je bil tudi ta zelo natančen.

111111111111 ::

Jaz sem naročil 2 x mi2 in dobil obakrat v rekordnem času. Sem se pa omejil pri nakupih, ker berem veliko kritik na njihov račun. Ampak do sedaj sem bil zelo zadovoljen.

Uporabnix ::

kody je izjavil:

Legofan kupi v kaksni trgoviniki ti garantira da ne bos placal carine,,.
Meni so se vsak paket iz GB odprli in sem jim moral posiljat podatke...
+
So zelo nedosledni pri posiljanju paketov in za kaksno stvar lahko cakas mesec ali dva

Čak mal, carinski postopek za naročanje iz GB (VELIKE BRITANIJE?)? Kako to?

GupeM ::

GB je GearBest, ne Great Britain.

darkolord ::

Mi Band sem naročil septembra, pa ga še ni.
Telefon sem naročil oktobra, pa ga tudi še ni.

111111111111 ::

Resno? Jaz sem izbral EU skladišče, pa saj pravim 11 dni, kar se mi zdi odlično. Res pa je da sem do sedaj naročil amo 2 banda, tako ta neke hude izkušnje ravno niso.

yabuk ::

jaz sem naročil miBand 2 in ga prejel v dveh tednih in pol. Res pa je bila cena skupno 19e in je bila pod vrednostjo carine. Dal sem običajni shipping brez tracking nr.

darkolord ::

Ugh, za telefon sem pogledal tracking in piše, da je DPD dostavil paket (očitno v Lj? pa nisem iz Lj), podpisan je pa nekdo, ki ga ne poznam.

To bo še hudo sranje ...

Looooooka ::

Za najcenejso opcijo pri gearbestu ni prav nic cudnega ce cakas 2-3 mesece. Ze od nekdaj :)

Zgodovina sprememb…

Miha 333 ::

darkolord je izjavil:

Ugh, za telefon sem pogledal tracking in piše, da je DPD dostavil paket (očitno v Lj? pa nisem iz Lj), podpisan je pa nekdo, ki ga ne poznam.

To bo še hudo sranje ...

Ne bi bilo prvič, da se tracking info ne ujema z dejanskim stanjem. Kliči DPD.

borisk ::

DPD ti pošlje sms tisti dan ko bo dostava, kjer vidiš koliko postankom še ima tvoj kurir, pa telefonsko od kurirja+ možnost da ti pusti paket na petrolu ali da naročiš dostavo drug dan ali naslov. vsaj prejšni tedn je bilo tako ko mi je prinesle xiaomi sesalec iz GB. (prepošiljanje preko anglije, brez carine) trajalo je pa ravno 31 dni (od naročila do dostave). trackung dela šele ko pride v anglijo, prej ne. pa najažurnejši podatki so na DPD UK, tista povezava na gb stran ali na dpd slo ne deluje!!

darkolord ::

Ja nič od tega nisem dobil.

Sem poklical, pa so vprašali kurirja pa se je spomnil, da je zajebal, in da je narobe dostavil in da bo danes uredil.

Ultra šalabajzerji. Nizke cene, potem pa overworkajo kurirje.

Zgodovina sprememb…

meho7 ::

Kako dolgo obicajno traja, da pride posiljka iz China warehousea? Cez 2 dni bo dober mesec odkar sem narocil tablico pa ne duha ne sluha o paketu, da o trackingu ne govorim. :))
Ze 2 tedna mi pise pod status

Southall, Your parcel is on its way

Se kdo imel podobne tezave?

Tomson ::

Pozabi na tracking (kar piše), če si naročil npr. preko PriorityLineEU, ker zelo "čarajo", da pridejo zadeve brez dodatnih stroškov ... To niso težave, to je "normalna" situacija! ;) V povprečju sicer pridejo zadeve nekje 3-4 tedne, a zamude so še kar pogoste, sploh v tem času ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

borisk ::

pojdi na dpd uk in tam sledi paketu, bi pa rekel da je paket že blizu,

legofan ::

Če koga zdaj zanimajo moje izkušnje... Naročil sem preko gearbesta in DPD UK shipping. Pisalo je dostava 14-21 delovnih dni in tracking. Tracking je začel delati šele, ko je telefon prispel v UK. Prišel je brez uvoznih dajatev aka DDVja, pač zaradi poti, ki je šla skozi UK. Telefon je prišel po ... 21 delovnih dneh :-). Zaenkrat dela vse super, rako da sem zelo zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legofan ()

Uporabnix ::

Je še kdo danes dobil tale njihov mail:

"Dear Valued Customer,

It has come to our attention that hundreds of our users may have been victim of a data breach

Our investigation concludes that it is unlikely that our users information can be leaked from our own system, but what has likely happened is that ill-intentioned people may have successfully accessed and/or hacked internet users data information from other websites and were trying to access Gearbest by using the existing exposed data from other sites.

As far as we know, those hackers have even created special software to facilitate uploading large volumes of leaked data from other sites to try to deceptively login with Gearbest. Any resulting published customer data leaks have happened as a result of this random software. Customers using the same email address and password on several websites are particularly vulnerable to this.

To improve your personal online security we urgently ask you to edit your password now.

Please reset your password here:

We highly recommend selecting a complex password with a combination of letters, numbers and symbols (.!?/etc.)

We also suggest you do not use the same email address and password on different websites. We also suggest you to update your password on a regular basis.

Despite all this please rest assured that Gearbest remains a safe website and will strive to keep protecting the interest of our users to the best of our abilities.

Once again we thank you for your continued support and assistance.

Best regards,
Gearbest Support
https://www.gearbest.com/"

Uporabnix ::

Imam problem s kodami na gearbestu.
Izdelek dam v košarico, vpišem kodo, kliknem Apply. Koda se izpiše, napiše koliko je vredna, a se spodaj pri končni ceni nič ne spremeni.


Lohk kdo vrže tole v košarico: https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p... (skladišče EU-5)
Doda tole kodo: EUGBNLSI48 (z 214€ bi se moralo znižati na 133€)
In mi slika, kako se mu naredi? :) hvala!

karafeka ::

Uporabnix je izjavil:

Je še kdo danes dobil tale njihov mail:


Ja, jaz. Na 3d printer čakam od 25.11, čeprav sem dobil sledilno številko (angleško) dan kasneje.

Uporabnix je izjavil:


Lohk kdo vrže tole v košarico: https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p... (skladišče EU-5)
Doda tole kodo: EUGBNLSI48 (z 214EUR bi se moralo znižati na 133EUR)
In mi slika, kako se mu naredi? :) hvala!


Meni se spodaj izpiše Your subtotal: EUR133.13.
Za sliko pa nimam časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

ivanuscha ::

Ta gearbest je pa katastrofa. Mi Band 2 so odposlali 14. novembra in ga še vedno ni. Pravijo mi, da je deadline 14. januar. Nekaj informacij o pošiljkah se lahko dobi na https://track24.ru/, tudi če so "brez trackinga".

primozzzz ::

NOčem oglaševat, samo verjetno komu pride prav. Kode za popuste itd.. :)

https://www.facebook.com/GearbestSloven...
NI PODPISA

Dimnik ::

ivanuscha je izjavil:

Ta gearbest je pa katastrofa. Mi Band 2 so odposlali 14. novembra in ga še vedno ni. Pravijo mi, da je deadline 14. januar. Nekaj informacij o pošiljkah se lahko dobi na https://track24.ru/, tudi če so "brez trackinga".


Jaz sem svojo drugo naročil 6.12 in jo danes dobil

aborko ::

Jp heknili so jim vsa up. imena in gesla, ki so jih imeli kar v plain text na strežniku, tako da si spremenite gesla oz. če kdo uporablja isto kombinacijo up. imena in gesla še kje drugje, naj si še tam spremeni. Sem se prijavil v par accountov in je kar zanimivo kaj vse folk nabavlja in za kakšne cene, imajo pa eni tudi ogromno GB točk, sumim da jih niti ne znajo porabiti :)

Uporabnix ::

aborko je izjavil:

Jp heknili so jim vsa up. imena in gesla, ki so jih imeli kar v plain text na strežniku, tako da si spremenite gesla oz. če kdo uporablja isto kombinacijo up. imena in gesla še kje drugje, naj si še tam spremeni. Sem se prijavil v par accountov in je kar zanimivo kaj vse folk nabavlja in za kakšne cene, imajo pa eni tudi ogromno GB točk, sumim da jih niti ne znajo porabiti :)


Si se prijavil... kje si pa podatke dobil?

Dimnik ::

Meni je čudežno izginilo nekih 9eur dobroimetja, sem se pa prijavljal z g+ in sem sedaj spremenil geslo. Ko sem se prijavil z novim geslom (ne g+) pa mi je napisalo opozorilo ilegal accaunt.....dobroimetja ni, zgodovina narocil pa je
..

meho7 ::

Heh jaz se vedno nisem dobil tablice ;(( :8)

Tomson ::

Uporabnix je izjavil:

Imam problem s kodami na gearbestu.
Izdelek dam v košarico, vpišem kodo, kliknem Apply. Koda se izpiše, napiše koliko je vredna, a se spodaj pri končni ceni nič ne spremeni.

Lohk kdo vrže tole v košarico: https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p... (skladišče EU-5)
Doda tole kodo: EUGBNLSI48 (z 214€ bi se moralo znižati na 133€)
In mi slika, kako se mu naredi? :) hvala!


Koda ta hip še preverjeno deluje. Izprazni košarico, na novo dodaj artikel in kodo in bi moralo delovat. Mogoče klikni še naprej na "Proceed to checkout" pa se bo mogoče tam pokazala prava cena ...

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Uporabnix ::

Ja zadeva mi ni delovaća v Chromu. V Edge dela.

dreta ::

Narocil dva artikla. Eden prisel v rekordnem casu, drugi se je nekje zataknil.
GB pravi da je vse ok, oz. da ima dostavljalec gneco.

http://track.bpostchina.com/Tracking/Re...

Arrival from abroad bi naj pomenilo da je posiljka prispela v drzavo?

Uporabnix ::

Se da kje preveriti, kje so ta skladišča? Npr. "EU-6"? Kaj pa je "G-W-3"?

dreta ::

tictac ::

sem 3.dec.2017 naročil dve svetilki na GB pa še ni prispelo.
je kdo naročal v tem času in da je že dobil paket ??

Daniel ::

21. Decembra naročil Android BOX. Trenutno čaka na Carinski pošti.

Mehmed ::

18.12. prislo 3.1.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973769 (31988) DarwiN
»

Gearbest carina (EU)

Oddelek: Loža
4610570 (7430) Mare2
»

Prevzem paketa na pošti in Gearbest

Oddelek: Kaj kupiti
144093 (3770) OvCa77

Več podobnih tem