» »

Izgubljena pošiljka

Izgubljena pošiljka

1
2
»

koyotee ::

Ja waw, sej to je tako kot mora pac bit. Ampak se kr navadi da te bo klical, ce lahko prides na bencinsko, u trgovino, ce ti lahko pusti pri sosedu. Pac velika vecina je prevec gnila, da bi dostavila na naroceni naslov.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

radmannsdorf ::

DPF za Radovljico me je poklical 2 urci prej, ko je bil še na Brniku, sva se zmenila in ni blo problema.

dkulcar ::

Pred več kot tremi tedni so mi iz xx trgovine poslali računalnik na popravilo pod tisto dodatno garancijo. V ponedeljek 1. decembra so serviserji paket oddali na pošto na moj naslov. Čakamo že en teden paketa še vedno ni. Danes po malce klicanja ugotovimo, da je imela dostavna služba rop v njihovem skladišču in tudi prenosnik je izginil (vreden 1200€, nov).

Kaj lahko storimo v tem primeru?

GTX970 ::

Za robo v dostavi je odgovorna dostavna služba oz njihova zavarovalnica.

dkulcar ::

Mi smo računalnik oddali v trgovini, tako da moramo z njimi urejat to zadevo? Tako rekoč so oni odgovorni, da jaz dobim računalnik nazaj?

lp.

GTX970 ::

Katera dostavna služba/trgovina ?

Master_Yoda ::

Pomoje se to da se je posiljka zgubila, tebe ce si dal v garancijo stvar v trgovini ne tice in lepo zahtevas novo stvar po 45 dneh. Trgovina pa se naj z dostavno sluzbo oz. servisom zajebava saj nisi zaposlen v trgovini/posti da se bos za to za kar so oni zadolzeni zajebaval.

Šimpanz ::

Točno tako odgovornost trgovine je da dobiš popravljen računalnik nazaj.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6918934 (3446) Furbo
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545850 (16691) uporabnik50
»

DPD pustil paket v veži bloka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6310220 (8218) Zelnick
»

DPD rant

Oddelek: Loža
173611 (3407) d4vid
»

Dostavna služba dostavila kr nekomu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10022959 (16451) xxxul

Več podobnih tem