» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
2 / 42
»»

darkolord ::

DDOSajo jih skozi. Uprabi https://www.dealextreme.com

MeGreat ::

ja tudi ta ne dela najbolje. npr izdelka sploh ne morem dati v košarico

T0RN4D0 ::

Šmorn ja, jst sm tud lih neki mislu naročit :D Tko najbrž deluje kitajska konkurenca lol :D (no, pa tako skačejo v zelje vsem trgovcem na svetu menda :D )
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

MeGreat ::

naj raje konkurenca ponudi boljše cene, pa grem direkt tja.

T0RN4D0 ::

Hehe, konkurenca bi rada obdržala 500% marže, se bolj splača neki profita investirat v ddos kot pa spustit cene na nulo :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

BigWhale ::

DDOSajo jih zato k je sigurno en dobil kako kitajsko bolezen, k je neki narocil. ;>

darkolord ::

Prek https bi moglo delat vse normalno (vsaj meni dela) - zna se edino zgodit, da te pri kliku na kakšen link preusmeri nazaj na http... Pač če se neha odzivat, pogledaš v addressbar pa dodaš še tist "s" :)

enxtip ::

https deluje. Dobro da sem uspel prebrat na njihovem forumu.
Bodo pa hitro poslali, ker bo manj dela pri pošiljanju:D

MeGreat ::

ja s je treba dodajati, v https. Zdaj dela

zmigi8 ::

Pozdravljeni
Zanima me kam se gre plačat DDV (kajti bi naročil paket v vrednosti 80), na pošto v mojem kraju ali je kakšna posebna carinska pošta kjer se hodi plačevat?

Hvala
LP

MeGreat ::

carino sigurno ne boš na pošti plačal.

zmigi8 ::

Ampak kam se hodi plačevat v luko koper ali kam drugam?
LP

T0RN4D0 ::

DX itak pošilja airmail ne z ladijskim prometom. Drugače je pa ma te reči čez poštni logistični center na viču, kolikor vem.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

LuGi ::

Obvestilo bos dobil po posti.. placal bos postarju ko bos poslal racun+obvestilo nazaj (oz skeniral in poslal po meilu) ali pa na carinski pošti.

ender ::

Carino in DDV sem jaz vedno plačeval na pošti, kjer sem dvignil paket (ki je ista pošta, kot za ostale pošiljke)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

enxtip ::

Jaz sem jim poslal račun na mail, plačal pa sem poštarju saj mi je carina poslala z odkupnino kjer sem poravnal davek. Sedaj pa z "remove dx logo" ni teh problemov :D

MeGreat ::

aja, sploh ne plačaš davka če daš remove dx logo?

jinzo ::

Verjetno so majnše možnosti da pregledajo tvoj paket, če nima DX logota ( ker predvidevam da majo izkušnje z vsebino teh paketov :P )

MeGreat ::

a pod 21 evrov ni carine davek pa je? Ali imajo kitajci isto omrežno napetost in isto vtičnico kot mi?

T0RN4D0 ::

Pod 21 (22) ni nič. Kitajci ne vem kaj majo, vem pa da prodajajo stvari za američane in za nas, tako da poglej prej kakšna vtičnica je :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

MeGreat ::

potem za 29 dolarjev ne bi smel nič plačati?
Ma nevem, meni zgleda vtičnica ok, pa tudi napetost je ista. bom naročil itak je poceni ;)

T0RN4D0 ::

Tako je, 29$ bi moglo it skozi brez česarkoli.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

MeGreat ::

Še nekaj, ali ima slovenija kakšne regulacije glede laserjev. jaz bi 50mw verzijo naročil. Usa ima največ 5mw, imamo tudi mi kaj takega?

enxtip ::

Pri nas je isto. V EU je dovoljeno max 5mW. Vendar dx vseeno pošilja. Če te dobi carina pa pač pomojem zaplenijo oziroma zavrnejo paket.
p.s. Včeraj sem dobil pismo iz carine da naj pošljem račun. Vrednost pošiljke je 22eur in imel sem "remove dx logo", tako da so mi vseeno šli preverjat. Gre pa za neko srednje manjšo zadevo ki ni nevem kako velika.
Have fun =D

Pawle ::

Men edino ni jasno kakšne pogodne majo to s pošto. Da jim za 80 centov uspe poslat kakšno neumnost, kot so recimo tisti obeski v obliki prašičov je kr rahlo nepojemljivo. Par centov jih najbrž pride že izdelek (baterija, ledice, plastika), zapakirat in odposlat... Vse mi je jasno do točke kako jim za recimo 50 centov dostavjo pošilko na dom iz kitajske, ker tle zraven morjo tud naši poštarji okol raznašat, pa airmail, pa kaj jst vem kaj še vse...

Tle okol bi mi zaračual par € zato da bi do soseda zapeljal paket/pismo, če bi na kitajsko karkol poslal pa sploh nočem vedet kolk bi pršl.

Pomoje to pošiljajo tako velike količine izdelkov, da se jim splača plačat za poštnino, al pa majo zaradi količine pogodbo z airmail-om.

T0RN4D0 ::

Pogodbo sigurno imajo in to eno precej odbito. Ker tud če večino cene izdelka predstavlja poštnina, je ta še vedno poceni.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

enxtip ::

največ služijo na svojih proizvodih kot so kloni telefonov, itd. Za nas so smešno nizke cene, tam pa delajo za polovico vrednosti posameznega artikla.
Pa na ems ekspress si malo vzamejo pomojem.

MeGreat ::

Koliko časa ste čakali na izdelke. Jaz sem naročil v soboto pa še vedno piše "Waiting for supplier". V FAQ piše da se čaka na proizvajalca le 3 dni.

darkolord ::

prbližn 1-5 delovnih dni se čaka na proizvajalca.

Tam ene 10-20 dni traja vse skupi.

Pri meni je blo pri enem naročilu tkole (nič ni blo na zalogi):
30.5.2009 naročil
8.6.2009 vse artikle dobili
10.6.2009 poslali
14.6.2009 šlo iz hong konga
18.6.2009 dobil

Drugo naročilo (spet nič na zalogi):
11.6.2009 naročil
17.6.2009 poslali
18.6.2009 šlo iz HK

T0RN4D0 ::

Mja, včasih se jim kej zatakne. Jst mam za eno (pravzaprav dve) stvar že 14 dni "waiting for supplier", medtem ko so mi dva kasnejša naročila že odposlali.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

MeGreat ::

ma ja prej bi moral naročiti ;)
no, upam da bom dobil do konca meseca

Taras_Bulba ::

A kdo ve kako točno poteka to pošiljanje? Letalo ki zapusti Hong Kong gre kam? Nek zbirni center za Evropo verjetno? Moja pošiljka je šla iz HK 13.6, kar pomeni, da bi nekako danes moral dobiti. Sem pa aprila naročil nekaj, ki ni šlo s sledeno pošiljko in še vedno (!) nisem dobil. Pravijo da so poslali, sumim pa da se je na carini "izgubilo". Kakšne izkušnje glede tega?

Fizikalko ::

Naročil enih par zadevc, pa da vidmo.

T0RN4D0 ::

Mimogrede, če česa dolgo sploh ne pošljejo se ponavadi splača na forumu mal pojamrat. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jinzo ::

@Taras_Bulba
Moja pošiljka je imela nalepko švicarske pošte ( no carine ) torej predvidevam da gre iz hong konga do švice z letalom in potem "po tleh" do slovenije.

darkolord ::

Pomoje ne gre vedno prek iste vmesne destinacije - odvisno od tega, kolk majo polne avione za določeno destinacijo.

Urc ::

Zanima me, kako potem to pripotuje do mene (Pošta Slovenije ali je kakšna druga dostava)?.

@enxtip


Mah jaz dam remove dx logo in je fertik

Kje je ta opcija ? Jaz je namreč nisem zasledil, ko sem naročal. Očitno nisem bil dovolj pozoren...

darkolord ::

tole si dodaš v košarico

Urc ::

Hvala.

Mogoče veš odgovor tudi na spodnje vprašanje, glede na to, da si že naročal?

Zanima me, kako potem to pripotuje do mene (Pošta Slovenije ali je kakšna druga dostava)?.

T0RN4D0 ::

Pošta slovenije ma to čez ja.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

MeGreat ::

jaz sem svoje po 1 mesecu dobil. zelo zadovoljen z robo.

V-i-p ::

Kaj pa pravite na tole stran? Kolega je naročil poceni avtoradio, dobil, vse bp. Določene stvari imajo fino poceni.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

KoMar- ::

Tale bloger kupuje tam: http://www.klemen.fraj.net/

Maverick33 ::

Mene zanima kaj se zgodi, če naročim par izdelkov za 120€ + 20% ddv = 144€ carine do 150€ tko ni.

To pomen, da me oni lah kej rušjo, ker sem par izdelkov naroču istih (večkrat isti izdelk) al nimajo kej, če je vse ce aja, če en recmo nima nalepke mi bojo pa vse šli nazaj pošiljat pa denar dobim vrnjen?

Ja samo to me zanima, če naročim za 144 € robe mi kej morjo?

HVALA
LP

MeGreat ::

od kje info da carine do 150€ ni ? Jaz sem slišal da carine do 22€ ni

Maverick33 ::

ne davka ni do 22€

KoMar- ::

Do 22€ ni carine in ni davka
Do 150€ ni carine
Oba zneska vključujeta tudi morebitne stroške poštnine, na DX k sreči to odpade :D

Maverick33 ::

Ok pol sem imel prav Marko in ostali potem mi nič ne morjo, če naročim več istih izdelkov, če le imajo vsi ce.

DDV = 20%?

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

Komot naročiš več istih... DDV je 20%, ja.

Okapi ::

A tole štacuno je že kdo preizkusil?
http://gadget.brando.com.hk/index.php

O.
««
2 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4187 188 189 190 )

Oddelek: Loža
94501559890 (4647) hotig
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435936518 (5870) lolipop2
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514583 (8323) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529787 (23814) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273901 (2903) borisk

Več podobnih tem