» »

Baldur's Gate 3

Baldur's Gate 3

Izi ::

oo7 je izjavil:

Jaz tudi ne bom igral. Turn-based igre sem probal enkrat in nikoli več to ni zame.

Ko boš starejši boš razumel čar tega žanra :P
To ni akcijska igra. Je čisti RPG, ki pa med bojem spremeni žanr v strategijo.
Tukaj nisi en junak ampak si cel Party, ki se mora s skili dopolnjevati med seboj, drugače v boju pogoriš.
Boji včasih trajajo tudi uro dolgo in ves čas zahtevajo skrbno načrtovanje in veliko razmišljanja.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz tudi ne bom igral. Turn-based igre sem probal enkrat in nikoli več to ni zame.

Ko boš starejši boš razumel čar tega žanra :P
To ni akcijska igra. Je čisti RPG, ki pa med bojem spremeni žanr v strategijo.
Tukaj nisi en junak ampak si cel Party, ki se mora s skili dopolnjevati med seboj, drugače v boju pogoriš.
Boji včasih trajajo tudi uro dolgo in ves čas zahtevajo skrbno načrtovanje in veliko razmišljanja.


Sem probal pa mi je preveč dolgočasen gameplay in to se ne bo spremenilo, ker se sploh ne mislim več ukvarjat s tem žanrom :)
Jaz uživam v igrah tipa kot so Dark Souls in Witcher 3 ;)

dolenc ::

Divinity je podobn šmorn, tudi zelo priporočen rpg. Al tud meni ne potegne gameplay. Ni vse za vsazga.

Mogoče ko bom 50 :P

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Jaz tudi ne bom igral. Turn-based igre sem probal enkrat in nikoli več to ni zame.


Baldur's Gate ni turn based. :>

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz tudi ne bom igral. Turn-based igre sem probal enkrat in nikoli več to ni zame.


Baldur's Gate ni turn based. :>



Tretji del naj bi bil turn based.

Nupina ::

Baldur's Gate 3 leaps up Steam charts after bear sex reveal
https://www.pcgamesn.com/baldurs-gate-3...

For the week ending Tuesday, July 4, Baldur's Gate 3 sat at number 25 on the Steam best-seller chart. Now, after the Panel from Hell showcase, Baldur's Gate 3 has jumped right up to number seven, just above Red Dead Redemption 2 and one beneath Elden Ring.
The future is woke.

Zmajc ::

Baldur's Gate in podobne igreniso turn based, to je fazni boj. Ko se boj začne se čas pavzira da izbereš kdo bo napadal koga potem pa vmes odpavziraš in spet pavziraš ko je potrebno.

oo7 ::

Ali govorite o Baldurs s gate 1, 2 ali tri ?


Tretji del naj bi bil turn based ? :|



Is Baldur's Gate 3 Turn-Based? Yes, it is!
https://n4g.com/articles/is-baldurs-gat...


Baldur's Gate 3 features a fully turn-based combat system similar to that of Divinity Original Sin.
https://attractmo.de/is-baldurs-gate-3-...


Larian Explains Why Baldur's Gate 3 Combat Is Turn-Based Instead of Real-Time
https://mp1st.com/news/larian-explains-...

Zmajc ::

Aha, se pravi uporabljajo Larianov sistem. Saj po eni strani logično.

Mene švabski BG3 sploh ne vleče.

Ne morejo švabi delat nadaljevanja igre z te serije lol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Kaj vse ne preberem tukaj ;(( Seveda je Turn-based boj.
Na njihovi uradni strani je na veliko naveden kot en glavnih Key Featuresov.

Key features:

Evolved turn-based combat
Beased on the D&D 5e ruleset. Team-based initiative, advantage & disadvantage, and roll modifiers join combat cameras, expanded environmental interactions, and a new fluidity in combat that rewards strategy and foresight

Player-initiated turn-based mode
Allows you to pause the world around you at any time even outside of combat. Whether you see an opportunity for a tactical advantage before combat begins, want to pull off a heist with pin-point precision, or need to escape a fiendish trap. Split your party, prepare ambushes, sneak in the darkness -- create your own luck!


Se pravi Turn-based bojevanje + možnost Pavze kadarkoli v boju in izven boja.

Badwolff ::

Turn based real time je že od nekdqj, al bo zdaj povsem turn based? To bi bil korak nazaj. A ni nbenga videa gameplaya še?

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Turn based real time je že od nekdqj, al bo zdaj povsem turn based? To bi bil korak nazaj. A ni nbenga videa gameplaya še?


Gameplay



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Badwolff ::

Zgleda isto kot dosedaj, na prvi uč

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz tudi ne bom igral. Turn-based igre sem probal enkrat in nikoli več to ni zame.

Baldur's Gate ni turn based. :>

Tretji del naj bi bil turn based.


Oh, to je pol sprememba od prvih dveh delov in IWD ampak ja ima smisel, ce so sli na Larian engine. Divinity je bila ena izmed boljsih svari, ki sem jih igral.

fulk ::

BigWhale je izjavil:


To je the best part :> Ljudje bi se moral mal bolj spoznat s Furries in celotnim fandomom okrog furries. Mogoce bi blo mal manj ogorcenih ljudi zarad tega zdaj. :)))


:O

oo7 ::

'Baldur's Gate 3' boasts 17,000 possible endings :|

According to one of the lead writers

https://www.nme.com/news/gaming-news/ba...

BigWhale ::

Saj to ni toliko. Imas osem razlicnih zgodb in ce ima vsaka stiri razlicne razplete lahko iz tega ustvaris 65535 razlicnih koncev :>

Izi ::

A so poplave vsem zalile računalnike ali kaj?
Igra je zunaj in po opisih sodeč gre za enega najboljših RPG-jev v zgodovini, tukaj pa nobenega komentarja.
Na Steamu je ocena "Overwhelmingly Positive", na Metacriticu 94 in na OpenCritic 92.

Badwolff ::

js čakam ps5

yoco ::

A dobiš kakšen xp če prebereš knjige? Kako veš katere stvari lahko prodaš? Drugače je pa igra res dobra!

FireSnake ::

Izi je izjavil:

A so poplave vsem zalile računalnike ali kaj?
Igra je zunaj in po opisih sodeč gre za enega najboljših RPG-jev v zgodovini, tukaj pa nobenega komentarja.
Na Steamu je ocena "Overwhelmingly Positive", na Metacriticu 94 in na OpenCritic 92.


Podpore občevanja z živalmi ne bomo še denarno podpirali.
Še dobro, da so zadevo pravi čas obelodanili, da je nisem kupil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

XsenO ::

Izi je izjavil:

A so poplave vsem zalile računalnike ali kaj?
Igra je zunaj in po opisih sodeč gre za enega najboljših RPG-jev v zgodovini, tukaj pa nobenega komentarja.
Na Steamu je ocena "Overwhelmingly Positive", na Metacriticu 94 in na OpenCritic 92.


Al pa smo zasedeni z igranjem :D

Podpore občevanja z živalmi ne bomo še denarno podpirali.
Še dobro, da so zadevo pravi čas obelodanili, da je nisem kupil.


Lol
1 + 1 = 1

oo7 ::

Izi je izjavil:

A so poplave vsem zalile računalnike ali kaj?
Igra je zunaj in po opisih sodeč gre za enega najboljših RPG-jev v zgodovini, tukaj pa nobenega komentarja.
Na Steamu je ocena "Overwhelmingly Positive", na Metacriticu 94 in na OpenCritic 92.


Ti že igraš ? Ali čakaš na Starfield ? Ali si še vedno polno zaposlen s Diablo IV ? >:D

Nyana ::

Igra je očitno res vrhunska.
Trenutno na steamu #2 najbol igrana, skoraj milijon aktivnih igralcev, kar je impresivno za enoigralsko igro.

oo7 ::

Nyana je izjavil:

Igra je očitno res vrhunska.
Trenutno na steamu #2 najbol igrana, skoraj milijon aktivnih igralcev, kar je impresivno za enoigralsko igro.


No ja ni ravno skoraj 1 milijon manjka slabih 300k :)


Drugače pa ja 9 igra z največ igralci naekrart na Steamu, do zdaj in četrta kar se tiče enoigralskih iger.

1. PUBG: BATTLEGROUNDS 3,257,248
2. Counter-Strike: Global Offensive 1,818,773
3. Lost Ark 1,325,305
4. Dota 2 1,295,114
5. Cyberpunk 2077 1,054,388
6. ELDEN RING 953,426
7. New World 913,634
8. Hogwarts Legacy 879,308
9. Baldur's Gate 3 710,763

FireSnake ::

PUBG je tako fenomen svojega kova. Neverjetno!
Elden ring: povsem zasluženo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ti že igraš ? Ali čakaš na Starfield ? Ali si še vedno polno zaposlen s Diablo IV ? >:D

Jaz že igram. In čakam na Starfield in sem hkrati tudi polno zaposlen z Diablo IV. :))
Čakam tudi na Cyberpunk DLC, ki je moja glavna prioriteta za letos, bolj kot Starfield.

Kar pa se tiče Baldur's Gate 3, je sicer super igra in res verjetno en najboljših RPG-jev do sedaj, ampak ima trenutno eno tako velikansko napako da je komajda igralen.
Tekst vmesnika je tako mikroskopsko majhen, da se je treba hudo truditi da kaj razbereš. Nikjer pa ni možnosti za povečavo.
Kako je to prišlo skozi vsa ta leta testiranja na Early Access nikomur ni jasno. Praktično vsak Indie RPG ima možnost skaliranja velikosti vmesnika.

Edino kar se da povečevati je tekst pogovorov.
Je pa zanimivo, da če igra zazna vklopljen konzolni kontroler, potem pa tako poveča ves vmesnik, da je na PC vse skupaj hudo preveliko in je uporabno samo na 5 metrov oddaljenem TV.
Brez vštekanega kontrolerja pa rabiš praktično povečevalno steklo, da lahko kaj prebereš. Na Forumih je na desetine pritožb, da igralce bolijo oči zaradi napenjanja v dolgih urah igranja, Larian pa v vseh teh letih ni ukrenil nič. Take šlamparije in ignorantskega odnosa razvijalcev se pri AAA igri ne sme tolerirati. Zaenkrat odločno odsvetujem nakup Baldur's Gate 3 !

Če se kdo sprašuje kaj izbrati na začetku v Launcherju igre, ko imamo možnost zagnati igro preko DX11 ali Vulkan?
Zadeva je čisto enostavna. Če imaš Nvidia grafično potem dosežeš malenkost večjo hitrost preko DX11, če pa imaš AMD ali Intel grafično potem pa dosežeš malenkost večjo hitrost preko Vulkan.
DX12 pa ta igra ne podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Master_Yoda ::

Hm sem zacel spilat, in igra je super, ceprav so falili z zgodbo malo.
Ze na zacetku je cel grove poln Tieflingov ki bi naj bili zelo redki. Koliko navadnega folka se te zge z demoni/devili da jih je tolko ?

Da ne govorimo o "stereotipu" da kradejo. Ki dejansko ni stereotip ampak skoraj vsak tiefling otrok te hoce okrasti, oz. je nekomu nekaj ukradel (primer Druid idol). Pol pa te gledajo kao "dobri" kompanjoni postrani ce si dovolis kaj tatu reci ... Me ma da bi sel en evil playthrough in vsakemu ki me poskusa okrasti/scamati kaj bolj konkretnega narediti kot mu kaj reci.
Dovie'andi se tovya sagain.

Master_Yoda ::

Update: Sedaj me pa hoce en odrasel Tiefling v zapor dat ker sem grozil sefici grupe tatov. In imam moznost da se predam, ga napadem in posledicno cisto vse tieflinge pobijem ker postanejo hostile, ali pa se delam kot da ne vem o cem govori. To tretje sem trenutno izbral ker spilam "good" karizmaticnega sorcerrerja, ampak v naslednjem playthroughu sem se pa odlocil da bom evil.
Ceprav to da se postavis zase in imas "fuck around and find out" mentaliteto IMO ni evil. Ce me barabe hocejo dati v cuzo zato ker sem enemu tatu zagrozil in me cela populacija napade ker nocem it bo pac manj tieflingov hodilo naokrog po Faerunu.

P.S. Meni so vsi texti cisto OK velikosti na 1440p.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Izi je izjavil:


Edino kar se da povečevati je tekst pogovorov.
Je pa zanimivo, da če igra zazna vklopljen konzolni kontroler, potem pa tako poveča ves vmesnik, da je na PC vse skupaj hudo preveliko in je uporabno samo na 5 metrov oddaljenem TV.
Brez vštekanega kontrolerja pa rabiš praktično povečevalno steklo, da lahko kaj prebereš. Na Forumih je na desetine pritožb, da igralce bolijo oči zaradi napenjanja v dolgih urah igranja, Larian pa v vseh teh letih ni ukrenil nič. Take šlamparije in ignorantskega odnosa razvijalcev se pri AAA igri ne sme tolerirati. Zaenkrat odločno odsvetujem nakup Baldur's Gate 3 !

Meni je tekst čist ok. In zaradi tega ne bi svetoval nakup igre? Igra je zaenkrat res top!

Zmajc ::

Meh, ne zaupam švabom da lahko naredijo pravi sequel legendardne serije. Če bom igral bom ko bo 50% off za igro z vsemiu DLCji. Trenutno v nobenem primeru nimam časa.

Kayzon ::

Zmajc je izjavil:

Meh, ne zaupam švabom da lahko naredijo pravi sequel legendardne serije. Če bom igral bom ko bo 50% off za igro z vsemiu DLCji. Trenutno v nobenem primeru nimam časa.


Vsej en ki ima pamet v tej temi.

Tidule ::

Rofl, in kaj ima to s tem da je spil pac preprosto dober? Zdaj a bos ti cakal 10 let, da bo cena zate dovolj ugodna in bos imel dovolj casa ali ne, tega pac ne bo spremnilo.

Izi ::

Sem že nekaj 10 ur globoko in igra je naravnost fantastična 8-)
Je pa verjetno tudi ena najdaljših iger do sedaj. Komur se je AC Valhalla zdela dolga igra naj se BG3 niti ne dotika. Je vsaj še enkrat daljša. BG3 bo redko kdo končal v manj kot 200 urah.
Za povrh je pa svinjsko težavna igra. Začetek je najtežji del in najlažja težavnost, ki je sarkastično označena kot "Story mode" :)) je v resnici čisti Nightmare. Kasneje, kar tukaj pomeni čez 50 ur, začne postajati malo lažje.

Tale Mod je praktično obvezen, da si ne pokvariš oči: Bigger Fonts Mod

Zgodba in grafika sta odlični. Pomembnih odločitev je cel kup in kot je videti večina drastično spreminja zgodbo. Bojevanje pa je frustrirajoče težavno in čisto navaden obcestni spopad z nekaj banditi se lahko hitro razvleče na pol ure ali več. Na srečo se da večini spopadov izogniti z diplomacijo ali grožnjami. Jaz uživam...

Še eno opozorilo za starše: Tole je verjetno ena najmanj primernih iger za mularijo. Toliko grozljivosti, golote, seksa in vseh mogočih čudaških perverznosti nisem do sedaj videl še v nobeni igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

tikitoki ::

Tidule je izjavil:

Rofl, in kaj ima to s tem da je spil pac preprosto dober? Zdaj a bos ti cakal 10 let, da bo cena zate dovolj ugodna in bos imel dovolj casa ali ne, tega pac ne bo spremnilo.


Ja, ce imas povecevalno steklo za brat tekst.

Badwolff ::

tikitoki je izjavil:

Tidule je izjavil:

Rofl, in kaj ima to s tem da je spil pac preprosto dober? Zdaj a bos ti cakal 10 let, da bo cena zate dovolj ugodna in bos imel dovolj casa ali ne, tega pac ne bo spremnilo.


Ja, ce imas povecevalno steklo za brat tekst.


preber zgornji post

svecka ::

Izi je izjavil:

Sem že nekaj 10 ur globoko in igra je naravnost fantastična 8-)
Je pa verjetno tudi ena najdaljših iger do sedaj. Komur se je AC Valhalla zdela dolga igra naj se BG3 niti ne dotika. Je vsaj še enkrat daljša. BG3 bo redko kdo končal v manj kot 200 urah.
Za povrh je pa svinjsko težavna igra. Začetek je najtežji del in najlažja težavnost, ki je sarkastično označena kot "Story mode" :)) je v resnici čisti Nightmare. Kasneje, kar tukaj pomeni čez 50 ur, začne postajati malo lažje.

Tale Mod je praktično obvezen, da si ne pokvariš oči: Bigger Fonts Mod

Zgodba in grafika sta odlični. Pomembnih odločitev je cel kup in kot je videti večina drastično spreminja zgodbo. Bojevanje pa je frustrirajoče težavno in čisto navaden obcestni spopad z nekaj banditi se lahko hitro razvleče na pol ure ali več. Na srečo se da večini spopadov izogniti z diplomacijo ali grožnjami. Jaz uživam...

Še eno opozorilo za starše: Tole je verjetno ena najmanj primernih iger za mularijo. Toliko grozljivosti, golote, seksa in vseh mogočih čudaških perverznosti nisem do sedaj videl še v nobeni igri.


Yep, se strinjam. Vrhunska Igra. Najbolj so mi všeč odločitve, da ni vse samo fight, ampak lahko tudi preko drugih kanalov narediš misijo ali onesposobiš sovražnike. Top zadeva. Isto kot Deus Ex. Razvejane možnosti in odločitve. Ta igra je definitivno Game of the Year. In misije so super, kakovost na ravni Witcher 3 in še višje. Sem vesel da je Larian naredil dostojno novo vrhunsko nadaljevanje Baldurs Gate serije.

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Igra je zunaj in po opisih sodeč gre za enega najboljših RPG-jev v zgodovini, tukaj pa nobenega komentarja.


Saj ves, da ti za prakticno vsak nov RPG to napises. ;>

oo7 je izjavil:

Ti že igraš ? Ali čakaš na Starfield ? Ali si še vedno polno zaposlen s Diablo IV ? >:D


Zdej se Fallout IV preigrava. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

MATiCEK ::

Kayzon je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Meh, ne zaupam švabom da lahko naredijo pravi sequel legendardne serije. Če bom igral bom ko bo 50% off za igro z vsemiu DLCji. Trenutno v nobenem primeru nimam časa.


Vsej en ki ima pamet v tej temi.

Kakšno pamet neki, saj igre niso naredili "švabi":O
Larian Studios nikoli ni bil nemški ...

BigWhale ::

Izi je izjavil:


Tekst vmesnika je tako mikroskopsko majhen, da se je treba hudo truditi da kaj razbereš. Nikjer pa ni možnosti za povečavo.
Kako je to prišlo skozi vsa ta leta testiranja na Early Access nikomur ni jasno. Praktično vsak Indie RPG ima možnost skaliranja velikosti vmesnika.


Eh? Na 27" ultra wide monitorju je zadeva povsem berljiva in cisto ok, ce ga nimas 2m stran.

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Izi je izjavil:

Igra je zunaj in po opisih sodeč gre za enega najboljših RPG-jev v zgodovini, tukaj pa nobenega komentarja.

Saj ves, da ti za prakticno vsak nov RPG to napises. ;>

Ti se pa nauči brati. Ven vlečeš 3 dni star post in napisal sem "po opisih sodeč", sam sploh nisem igral EA verzije in takrat še nisem imel lastnega mnenja.
Danes pa že lahko rečem, da gre za vrhunski RPG. Drugače pa še zdaleč nisem navdušen kar nad vsakim RPG, pravzaprav je dobrih samo 1 ali 2 letno (letos je izjema), vse ostalo je zanič. Še posebno vse kar je "Soulslike" je sranje, ki se ga osebno nikoli ne pritaknem.

Tidule ::

tikitoki je izjavil:

Tidule je izjavil:

Rofl, in kaj ima to s tem da je spil pac preprosto dober? Zdaj a bos ti cakal 10 let, da bo cena zate dovolj ugodna in bos imel dovolj casa ali ne, tega pac ne bo spremnilo.


Ja, ce imas povecevalno steklo za brat tekst.


Razmisli o obisku okulista. Na 1440p nimam težav s tekstom. Post višje imaš pa tudi mod ki poveča tekst, če je to konec sveta. Predvsem pa font ne bo nič večji če boš čakal o čemer je bilo govora.

matobeli ::

Čez 10let bo vsaj 20% ST iskalo mode za povečevanje teksta :))

Izi ::

Hmmm...

Naša skupina dobrih avanturistov:
Na začeteku: Mind Flayer je naš glavni sovražnik, ki nas je okužil z zajedalci. Vse bomo pobili.
Po nekaj dneh: Saj ti zajedavci pa sploh niso tako slabi kot je sprva kazalo. Dajejo nam super moči.
Po tednu dni: Brez zajedavcev ne bi nikoli preživeli v tem krutem svetu, kjer nam vsi strežejo po življenju. Čim več si jih natlačimo v glavo, da bomo super močni in se nas bodo vsi bali.
Po nekaj tednih: Poglej kako smo močni, ljudje nas začenjajo častiti kot bogove. Ni nam treba več hoditi saj lahko kar letamo naokoli in našim psihičnim močem se ne more upreti prav nihče. Super! 8-)

Še nekaj dni kasneje:
- "Kaj se dogaja z nami? Koža nam postaja vse bolj črna in iz glave nam poganjajo lovke!" :O
- "Oops! Spreminjamo se v naše sovražnike. Smo še vedno na dobri strani?"

Čeprav je 17.000 možnih koncev, mi nekaj pravi, da tole ne pelje k prav dobremu koncu zgodbe :D

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Danes pa že lahko rečem, da gre za vrhunski RPG.


Vrhunski RPG, ki se zacne na skoraj enak nacin kot Divinity: Original Sin 2. Junak, ki ne ve zakaj je ujet na neki neznani ladji, razsuje ladjo in 'pristane' na neki neznani obali. Hkrati pa se mora resiti se neke nadloge, v prvem primeru ovratnice, tukaj pa parazita. :))

Izi je izjavil:


Čeprav je 17.000 možnih koncev, mi nekaj pravi, da tole ne pelje k prav dobremu koncu zgodbe :D


Ni toliko moznih 'koncev', nehaj no. Vsak 'story line' ima lahko vec razlicnih razpletov, pri cemer se nekateri razpleti razlikujejo povsem minimalno, recimo v par besedah v opisu. Poglej si zgoraj omenjeni D:OS2, koliko razlicnih koncev ima in koliko moznih kombinacij je med temi konci. :)

Kayzon ::

If you enjoy a game with several NPCs in homosexual marriages. Bull dykes openly flirting with their girlfriends, like a caricature of a ladies man from contemporary cinema, pro-migration propaganda, aggressive and confrontational women in leadership positions everywhere, 3 out of every 4 human NPCs being charcoal niggers, and rampant homosexuality to the point of comedy, then suit yourself.

Plus

>Ironhand gnome leader is a homosexual with a gay husband.
>The avatar of Selune, is a homosexual aasimar, in a relationship with Ketheric's daughter, who he ressurected in exchange for his soul and freedom.
>Gondian gnome leader is a homosexual with a gay wife, and an adopted child.
>Gondian gnome lead scientist is a homosexual with a gay husband.
>Shadowheart, even when she is locked into romance with you, makes comments such as "Karlach is so strong, thinking about her picking me up makes me giddy", or "Wyll is such an amazing hero, he is popular and kind".
>Gale is designed in such a way that you are one dialog option away from him fingerbanging your asshole, at all times. If you refuse, you gain disapproval. Ie, the developers penalize you for not being homosexual.
>Wyll decides to practice dancing one day, and if you refuse to dance with him, you gain disapproval. Ie, the developers penalize you for not being homosexual.
>Astarion is insistent on calling you "darling" like a flamboyant sodomite caricature.
>Helsin is designed as faggot fetish material. Him being a druid and transforming into a bear is no coincidence. He ticks boxes for submissive sodomites.
>Even if you design your Guardian as a female, and want to pursue her as a romantic partner, like the developers initially framed the interactions, it is revealed it's actually a male mindflayer. So, if you embraced your female Guardian in the astral plane, during that one cutscene, you were actually embracing a male. You had no agency over it either, the developers used deception.
>Only the Baldurian human player character has dialog options against the refugees in Baldur's gate. All other races have dialog options exclusively in favor of the refugees, and against the natives.
>The only way to rid yourself of homosexual quest givers and important NPCs, is to adopt a completely evil playstyle, and effectively deprive yourself of ~40% of the game's content.

8-O

Tidule ::

Z drugimi besedami odlicen, raznolik in celovit svet, ki je na obrate spravil latentne homoseksualce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

BigWhale ::

Kayzon je izjavil:


>Wyll decides to practice dancing one day, and if you refuse to dance with him, you gain disapproval. Ie, the developers penalize you for not being homosexual.


Samo nekdo, ki je resnicno butast pride do taksnega zakljucka. Ali pa nekdo, ki se namerno laze.

Izi ::

Role Play. Povedati je treba, da lahko zase izbereš vlogo ponosnega Rasista in Homofoba. Pobiješ lahko čisto vse Homoseksualace in popolnoma iztrebiš nekatere rase, ki ti niso po godu.
V bistvu je glavnina večjih odločitev v igri, da odločaš kdo bo živel in kdo umrl. In to za cele rase.

Možnih kompanjonov v igri je 10 (kolikor je meni znano) in res je, da so vsi biseksualci. Po drugi strani pa je potrebno omeniti, da ni prav nobenega homoseksualca, kar pomeni, da si lahko za svojo ljubico oziroma ljubimca izbereš vsakega in ne kot v večini ostalih RPG-jev, kjer je polovica homičev (na primer Cyberpunk).
Rabiš pa tako ali tako samo 3 kompanjone. Vse ostale lahko mirne duše pobiješ. Pravzaprav jih moraš izmed teh 10 nujno pobiti vsaj nekaj, ker se izključujejo.

Kot se spodobi za dober RPG za svoje kompanjone izberemo največje čudake, ki jih svet premore :D
Čisto na začetku sem mislil, da je Lae’zel preveč čudaška in jo ne bom zmogel prenašati, na koncu pa se je izkazalo, da so prav vsi ostali kompanjoni super čudaški friki s takimi bizarnimi skrivnostmi, da je ravno Lae’zel še najbolj normalna od vseh :))
Astarion je sicer res nadležen s tistim svojim "Darling", ampak ima še eno precej večjo hibo zaradi katere se ga bo kar precej igralcev odločilo ubiti. O ostalih pa sploh ne bom izgubljal besed.

AtaŠtumf ::

Urge, Gale ali Wyll za prvi playthrough?

Nagibam se k Dark Urge karakterju.

Vedno so mi všeč "kuščarji" v teh fantazijskih igrah, že v Skyrimu sem bil "kuščar". >:D
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8812037 (4948) drvo
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830517 (10095) yoco
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456546 (3424) TheBlueOne
»

Torment '2' (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
539204 (6488) Ghenghiz
»

Baldurs Gate (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17532050 (22740) opeter

Več podobnih tem