» »

Dodatne vadbe za fit življenje

Dodatne vadbe za fit življenje

1
2
»

martincek1 ::

kuall je izjavil:

zakaj pa počepov ne boš delal? počepi pokurijo več kot sklece. meni osebno počepe delat paše bolj kot pa sklece. noge rabijo svojo dozo napora, drgač ni reda.


Ker ma zjebana kolena. Jaz sem se počepom popolnoma odpovedal, in jih nadomeščam s kolenom bolj prijaznim vajam. Trenutno so to poleg raztegovanja deadlifti, reverse lunges, vaje za meča in kolesarjenje. (sori, pomotoma kliknil na -izbris-)

Še vedno je pa treba nekej omenit - 25-30% maščobe nima nihče zaradi premalo treninga, ampak napačne prehrane. Če boš aktivnosti dvignil, priporočam da ješ zdravo hrano in ješ več kot zdaj, pa bodo šle kile hitro dol.

jype ::

25-30 posto maščobe je čisto OK, če si pa barbika, je pa to stvar mentalnega zdravja.

Nisem še vidu knapov, k bi se pred špeglom napenjal, pa so ene desetkrat močnejši od vsacga k "u fitnes hod vsak dan".

Vazelin ::

25-30 posto maščobe je čisto OK

Ne če bi se rad nastavljal po plažah na Pagu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Invictus ::

Taki lahko ujagajo potem samo kakega fanta ;).

Punce bolj zanima s čim se pripelješ na plažo :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Vazelin je izjavil:

Ne če bi se rad nastavljal po plažah na Pagu
Če bi to rad lahko iz kartona izrežeš švarcenegerja pa si ga naselotejpaš okol pasu, pa še senco maš, da te ne ožge.

IL_DIAVOLO ::

martincek1 je izjavil:

kuall je izjavil:

zakaj pa počepov ne boš delal? počepi pokurijo več kot sklece. meni osebno počepe delat paše bolj kot pa sklece. noge rabijo svojo dozo napora, drgač ni reda.


Ker ma zjebana kolena. Jaz sem se počepom popolnoma odpovedal, in jih nadomeščam s kolenom bolj prijaznim vajam. Trenutno so to poleg raztegovanja deadlifti, reverse lunges, vaje za meča in kolesarjenje. (sori, pomotoma kliknil na -izbris-)

Še vedno je pa treba nekej omenit - 25-30% maščobe nima nihče zaradi premalo treninga, ampak napačne prehrane. Če boš aktivnosti dvignil, priporočam da ješ zdravo hrano in ješ več kot zdaj, pa bodo šle kile hitro dol.


Wut? 8-O

Kile ne bodo sle dol, ce bos prevec jedel, pa je lahko 100% clean food.

martincek1 ::

Če bo jedel tko, kot je zgoraj napisal (dal ven ves junk food in jedel manj) ter povečal rekreacijo, bo postal okostnjak.

Cruz ::

martincek1 je izjavil:

Če bo jedel tko, kot je zgoraj napisal (dal ven ves junk food in jedel manj) ter povečal rekreacijo, bo postal okostnjak.

Na žalost si on in mnogi drugi ravno to predstavljajo kot atletsko postavo, ala Neymar. Ronaldo je primer atletske postave, če smo že pri fuzbalerjih. Najpomembnejši faktor atletske postave je eksplozivnost.

mare1care je izjavil:

Torej, poskusil bom 2x ali 3x tedensko z vajami z lastno težo. Odvisno, koliko bolečin bom čutil naslednji dan.

Če ne boš mogel vsak drugi dan izvesti vadbo, ti priporočam, da zmanjšaš volumen in/ali intenzivnost. Boljše manj in večkrat na teden, kot pa na 3 dni intenzivno. Seveda to velja večinoma za začetnike, kar pa si.
Drugače pa bi jaz na tvojem mestu izvajal atletske gibe, torej vaje z gibanjem. V vsako vajo(razen dvigovanja trupa) vključi neko gibanje ali dodatno vajo. Tako boš pokuril dosti več kalorij, delal na eksplozivnosti ter na koncu dobil atletsko postavo, ki si jo želiš. Za pravo atletsko postavo je potrebno intenzivno trenirati. Če si imaš namen kupiti uteži, bi jaz na tvojem mestu kupil kettlebell. Najboljša stvar, ki jo lahko kupiš za vadbo. Še boljše od pull-up bar-a bi rekel(za začetnika, ki ima recimo na izbiro le eno za nakup).

mare1care je izjavil:

Pred leti sem že delal po članku 100 sklec za zajtrk in se je kar poznalo, pa nisem bil ravno najbolj priden.

Predolgo si se gledal v ogledalo.

jype je izjavil:

25-30 posto maščobe je čisto OK, če si pa barbika, je pa to stvar mentalnega zdravja.

25-30 posto maščobe je OK, če si 50+ let, pa tudi takrat ne preveč. Problem je, da misliš, da manj maščobe pomeni manjše/bolj suho/slabše telo. Wrong.
25-30 posto maščobe je v redu mogoče pri ženskah, ki imajo naravno več maščobe.

jype je izjavil:

Nisem še vidu knapov, k bi se pred špeglom napenjal, pa so ene desetkrat močnejši od vsacga k "u fitnes hod vsak dan".

Ah, fantje v fitnesu preveč furajo biceps in premalo podlaket. Tam prihaja prava moč, hint: Popaj. :) Ampak ja, logično da bodo močnejši, saj več uporabljajo roke. Večino builderjev ne izvaja kakršnegakoli fizičnega dela izven fitnesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Pri sklecah je pametno, da delas se vsaj obratne sklece, da enako ojacas hrbet. Ce tega ne pocnes, ti znajo prsne misice potegnit roke/ramena navznoter, kar je slaba drza in dolgorocen recept za tezave.

Ce delas samo sklece, potem ko si sproscen stegnes palca. Ce ne kazeta naprej ampak navznoter, potem je boljse tako dolgo, dokler se zadeva ne uredi delati samo za hrbet.


Ni treba... lahko delaš sklece + plank...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xx23 ::

Cruz ::

Mato989 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Pri sklecah je pametno, da delas se vsaj obratne sklece, da enako ojacas hrbet. Ce tega ne pocnes, ti znajo prsne misice potegnit roke/ramena navznoter, kar je slaba drza in dolgorocen recept za tezave.

Ce delas samo sklece, potem ko si sproscen stegnes palca. Ce ne kazeta naprej ampak navznoter, potem je boljse tako dolgo, dokler se zadeva ne uredi delati samo za hrbet.


Ni treba... lahko delaš sklece + plank...

Plank ne pomaga ter pri planku ne smeš čutiti hrbta, ampak trebušne mišice ter rit. Če že hočeš združiti core+hrbet, potem bird dog in superman. Vseeno pa je to le za spodnji del hrbta. Nujno potrebno je potem dodati še preostalo. Razkiraš 10€ in kupiš elastiko, jo pripneš na kljuko ter vlečeš k sebi. Enkrat na sredino telesa, drugič v obraz za zgornji del.

martincek1 ::

Ali mu mal več razloži o sami vaji, alpa mu daj kakšen video, ker s temi napotki si bo na koncu še kakšen živc v rami stisnu.

blackbfm ::

Elastika je drek ker
- gre za nenaravno/nekonsistentno breme in daje slab obcutek
- ker lahko hitro zategnes kaksen zivc

IL_DIAVOLO ::

Ce ze delas plank, potem delaj to:

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527001 (5716) cordoba
»

Pripomoček za vadbo rok, trebuha

Oddelek: Loža
212510 (1583) louser
»

Fitnes - vaje doma

Oddelek: Šport
4013550 (10634) Unknown_001
»

Vaje z lastno težo

Oddelek: Loža
3812173 (10482) Golden eye
»

Kako pridobiti maso? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23925973 (15150) CleanPower

Več podobnih tem