» »

Pripomoček za vadbo rok, trebuha

Pripomoček za vadbo rok, trebuha

house ::

A obstaja še kaj cenejšega, podobnega temu: https://www.timebreak.eu/trgovina/fitne...
  • spremenilo: house ()

kixs ::

Sklece, trebusnjaki, pocepi... to lahko delas cisto zastonj. Ce imas kje kaksen drog, pa se dvige.

RatedR ::

@house
Poglej si svetovno znanega calisthenics slovenca na Youtube: Dominik Sky. Ima take čist honest rutine za trening česarkoli želiš za surovo moč.

Primera zate:
- roke, hrbet
- trebušne

Če imaš pa kakšno vprašanje mi pa napiši v ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RatedR ()

IL_DIAVOLO ::

Kaj pa ta clovek dela...kapo dol.

gendale2018 ::

op, če hočeš brezplačno imaš po kakih parkih te štange za dvigat se
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

TheBlueOne ::

kixs je izjavil:

Sklece, trebusnjaki, pocepi... to lahko delas cisto zastonj. Ce imas kje kaksen drog, pa se dvige.


Tocno tako. Eno leto tega in ugotovis, kaksno sranje so vsa ta orodja. Drog za med vrata stane kaksne 10€.

paraboŁa ::

IMO ima orodje, ki ga je OP linkal čisto ok ceno. Zgleda kvalitetno. Naštimaš si še eno štango za vzgibe in si set. Z lastno telesno težo lahko izredno učinkovito vadiš za zgornji del telesa. Tudi za noge se da marsikaj, od šprintov, počepov na eni nogi ipd. Če hočeš pa narediti res proper trening za noge pa bo palica za uteži in nekaj KG gor neizogibno.

TheBlueOne ::

Dokler ne naredis treh serij po deset sklec, kjer imas roke v sirini ramen in komolce ob telesu in deset pullupov za moj okus ne potrebujes utezi ali aparatur. Se prej poskodujes, kot pa kaj pridobis.

Ko si pri desetih pullupih pa ti je kristalno jasno kako brezvezna so ta orodja. Takrat pa ze tudi izgeldas malo bolj kot znak za prednostno cesto kot hruska. Pozitivne transformacije pa se nisem videl pri ljudeh, ki so praviloma stranke za ta "top shop" orodja.

gendale2018 ::

a ne naredi 3x10 sklec praktično vsak, to je dost lažje od 10 pull upov
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

MonoPattern ::

To konkretno napravo res lahko nadomestijo tiste fitnes naprave v vsakem parku. Kupi si le, če nočeš pozimi ven na hladno samo zaradi tega. Drugače se pa dipse lahko dela tudi med 2 malo boljšima stoloma, leg raise pa lahko delaš na tleh s spuščanjem nog ali pa med visenjem iz droga, samo to boš bolj težko notri, zaradi višine.

techuser ::

Vse lahko delaš zastonj, ponavadi so pripomočki izgovori za lenobe. Če pa želiš atletsko postavo potem pa si zrihtaj kakršen koli drog in se dviguj na vse načine. Pa če imaš možnost, telovadi zunaj na zraku. Efekt bo 200% boljši kot v katerikoli telovadnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

TheBlueOne ::

gendale2018 je izjavil:

a ne naredi 3x10 sklec praktično vsak, to je dost lažje od 10 pull upov


Je velika razlika med taksnimi, kot sem jih opisal in med tem, kar vecina razume kot skleco. Je pa praviloma dosti lazje deset sklec kot 10 pullupov.

Vecina da roke dosti narazen, kot med roko in telesom kaksne 45 stopinj. Potem pa krilijo oziroma bolj vibrirajo za 10cm, drzijo obliko banane in mislijo, da je to to o cemur govorijo fitneserji.

Jaz govorim o sklecih, za katere potrebujes tudi mocan biceps oz. velike roke. :)
- Komolci ob telesu
- Roke v sirini ramen
- Noge v sirini ramen
- V zgornjem in v spodnjem polozaju pocakas 1s
- Pri spodnjem polozaju lahko polizes pod, ce das glavo navzdol (praviloma gledas naprej).
- Dvig 2s spust 2s
- Ravno telo
- Serije 3*10 pa vso sreco

Ko zmores to zacnes s kombinacijami, najprej roke skupaj v obliko diamanta, nato sklece kot jih opisujem, potem pa se siroke oz talahke za prsne misice.

Delas to in se navadis na pullupe in si dejanko fit. Kupujes orodja, delas zbirko tega zelezja, brez nekega cilja in verjetno si povprecen zemljan, ki ni ravno fit ima pa na podstresju bliznjice do cilja, ki to niso. ;)

Pa poglejte scoobyja na youtubu. Ima opisane vse vaje zastonj. Vse kar potrebujes je pullupbar in kasneje kaksno utez.

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

hotu si napisat triceps :)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Filip8 ::

glih sem pisal, biceps ne dela čisto nič pri sklecah, pri pullup-ih minimalno, malo več pri chinup-ih.

TheBlueOne ::

gendale2018 je izjavil:

hotu si napisat triceps :)



Ja triceps... Mah.... :D

radirkar ::

Super naprava za trebušne in triceps. Tudi cena se zdi vredu. Kar se tiče pa zgornjih zastonjskih nasvetov pa odvisno kaj je tvoj cilj. Če bi rad normalno fit postavo se vse da z svojo težo ampak od tega ne boš dobil večjih rok. Če bi rad pridobil na mišični masi si kupi uteži ali karto za fitnes. Deadlift, bench press, squat, 5-8 ponovitev, čim več kil.

Drevesce ::

gendale2018 je izjavil:

a ne naredi 3x10 sklec praktično vsak, to je dost lažje od 10 pull upov


Bil bi presenečen/šokiran, kako velik % ljudi tega ne more narediti. Že dolgo časa nazaj sem kolega učil vaj in na koncu ne preveč zahtevnega treninga ni moral napraviti niti ženske sklece.

Za OP-ja pa tako, kot ti je že večina predlagala. Najdi štange in treniraj. Po youtube imaš kup vaj z lastno težo in jih posnemaj. Je pa vsaj pri meni bilo tako, da sem se tega naveličal in na koncu, pristal na utežeh ter boksu, ki je res top zadeva za kurjenje kalorij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

gendale2018 ::

>Bil bi presenečen/šokiran, kako velik % ljudi tega ne more narediti. Že dolgo časa nazaj sem kolega učil vaj in na koncu ne preveč zahtevnega treninga ni moral napraviti niti ženske sklece.
no sj verjetno imaš prav, ampak če ne narediš 10 sklec lahko o 10 pull upih samo sanjaš :)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

louser ::

Filip8 je izjavil:

glih sem pisal, biceps ne dela čisto nič pri sklecah, pri pullup-ih minimalno, malo več pri chinup-ih.

Za biceps vzameš dve cigli in je to to.
Zgodovina sprememb…

izbrisal: Mavrik (včeraj ob 16:45:48)
ustvarilo: louser (včeraj ob 13:54:29)

Ker je Mavrik neumen in ne ve, da se da bicepse nabildati najlažje. Kaj vzameš za utež, je vseeno. Lahko kar feltno. Lahko stoječe sklece.
Ah, pa biceps dela tudi pri navadnih sklecih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Filip8 ::

vrjem, da to ne bo za biceps ne vem kaj.. je res, da je biceps ena najmanj pomembnih mišic, pa vseeno se ne natrenira kr tako

MostWanted ::

louser je izjavil:

Filip8 je izjavil:

glih sem pisal, biceps ne dela čisto nič pri sklecah, pri pullup-ih minimalno, malo več pri chinup-ih.

Za biceps vzameš dve cigli in je to to.
Zgodovina sprememb…

izbrisal: Mavrik (včeraj ob 16:45:48)
ustvarilo: louser (včeraj ob 13:54:29)

Ker je Mavrik neumen in ne ve, da se da bicepse nabildati najlažje. Kaj vzameš za utež, je vseeno. Lahko kar feltno. Lahko stoječe sklece.
Ah, pa biceps dela tudi pri navadnih sklecih


biceps pri sklecih nedela!

in pa seveda je pomembno kakšno utež dviguješ, more biti uranvotežena. feltna? resno? kaj pa vrečka notr pa ttrapaki mleka? svašta

louser ::

Ne, kar sam se ugasne in gre v standby. Seveda, da dela, a ne tako intezivno, kot s ciljano vadbo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatne vadbe za fit življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
637943 (6339) IL_DIAVOLO
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527093 (5808) cordoba
»

Vaje za moč

Oddelek: Šport
3912652 (10376) FTad
»

Trening

Oddelek: Loža
263582 (3034) energetik
»

Kako pridobiti maso? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23926102 (15279) CleanPower

Več podobnih tem