» »

Priročna svetilka za tek po mraku

Priročna svetilka za tek po mraku

Sopomenka ::

Ker bom zaradi neodložljivih obveznosti lahko tekel samo še po mraku in, ker sprehajalna pot ni osvetljena, se odločam za nakup priročne svetilke, ki mi bo omogočala razmeroma dobro osvetlitev podlage.

Videl sem da je ponudbe razmeroma veliko, me pa zanima iz prve roke kaj uporabljate in priporočate.
Predvsem si želim nemotečo uporabo (verjetno na glavi, lahko svetilko in da dobro sveti). Lahko naročim tudi iz AliExpress...

Kaj mi svetujete? Dražji svetilke me ne zanimajo...

matobeli ::

Oglasi se v temi "Katero kvalitetno svetilko kupiti" tam radi na široko debatiramo o lučkah.

Random nakup iz aliexpress bo brezveze ker lahko dobiš za par usd več kvalitetne lučke.

Na prvo žogo bi ti lahko predlagal Nitecore NU10, naglavna, majhna, lahka, vgrajena baterija, micro usb polnjenje.
Pomojem je trenutno z nekimi popusti na Gearbest.com (cca 16USD)

Edina slabost ne da je zaradi velikosti relativno švoh, če laufaš po ravnem ni problema, če po gozdu/neravni podlagi pa boš rabil več svetilnosti da opaziš vse luknje malo prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Samael ::

Matobeli, pa se ti zdi NU10 res tako švoh, da tega ne bi videl pred seboj? Meni se zdi mogoče švoh v smislu, da ne vidiš ravno 100m dalje, medtem ko po svetilnosti še vedno prekaša te običajne naglavne lučke, ki jih dobiš v Hervisu in Decatlonu in pred človekom sveti vsaj meni dosti ok.
Po mojem si mu dal precej soliden predlog.

matobeli je izjavil:

Oglasi se v temi "Katero kvalitetno svetilko kupiti" tam radi na široko debatiramo o lučkah.

To, ja! :)

Sopomenka ::

@matobeli in Samael hvala za predlog NU10, se oglasim še v temi "Katero kvalitetno svetilko kupiti". :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterija 18650

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
447364 (443) FireSnake
»

Luč za kolo

Oddelek: Na cesti
183656 (1126) Invictus
»

Naglavna luč (headlamp)

Oddelek: Loža
347745 (5406) specing
»

Lučkarji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15833139 (26282) jest10

Več podobnih tem