» »

eMule 0.30a problem

eMule 0.30a problem

Grey ::

Nasneu sm si tole najnovejšo eMule in probau neki posnet...vse lepo in prav, išče ponudnike neki MB zdownloada potem pa kr naenkrat PUF.. "Link to SiOL ADSL faild attemptin reconnect...". Stvar je v tem da se mi noče pol konektat češ da obstaja že en konektan s tem imenom??!! dokler ne resetiram se ne morem povezat. če sm normalno na netu mi tega ne dela, torej je problem v tem programu domnevam. Imam pa tut Firewall od Trendmicro...PC-cillin 2002 updejtan do najnovejših podatkov, ta pa mi že ko se povežem normalno na net prikazuje Ping Attack, NETBios attack in zdej ko sm biu z eMule tut Traceroute?? A to mene nekdo hacka al kva? Ker js mam tega sranja dost!!!!

A mi lahko kdo odgovori na to vprašanje?

pingo76 ::

Jaz bi včasih tudi kar naslino reagiral ko se mi zgodi podobno. Pri meni je bil največji problem, da so se pobrisali vsi nedokončani downloadi! Grrrrrrrrr. Krivec je še neznan. Drugi problem pa je en poceni switch 10/100 chiwawa electronics india (ACME :D ) ki se pregreva kot za šalo in potem "zmrzne" (kako je debilen ta izraz :\ ).
Drugače pa probaj:
1. Brez firewall-a. Če ugotoviš da te on juga si namesti Kerio (free 4 personal use). Meni dela prav fino.
2. Preglej malo spyware pa kak online scan by trend micro (lahko si fasal kakšno zlobnokodo)
3. Vrni se nazaj na prejšnjo različico eWasla.
4. Poskusi zamenjat tisti bolj žalostni kot ne siolov klient z RASPPPOE ki je tudi free in dela kot bi moral za razliko od siolovega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558423792 (7076) Freakylion
»

P2P programi in T2

Oddelek: Pomoč in nasveti
61346 (1032) dejan03

eMule problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
91941 (1573) OmegaBlue
»

sesuvanje mreže (router)

Oddelek: Pomoč in nasveti
352832 (1817) motorist
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251788 (1154) BaRtMaN

Več podobnih tem