» »

internet ne dela sploh!

internet ne dela sploh!

SoulReaver ::

pred približno tednom me je začel zajebavat dostop do interneta! Ko se želim povezat preko dial upa modem odčivka svoje računalnik se prijavi, ikonica je v sistem treju (tista majhna z dvemi povezanimi računalnički) na brkljalniku pa pove da ne najde strani. Nobene strani. Niti googla.
Sem že poskusil: menjati račun pri ISPju, menjati ISP, reinstalirati driver od modema, razkužil z antivirusom in adawareom, instaliral netscape, formatiral disk in reinstaliral okna. Zdaj imam nove w2k z sp4 in spet isto.
Ne razumem kako lahko en dan dela vse, drugi dan pa tema brez da sem spremenil nič. In fora je v tem da sem pred 2 dnevi probal za foro in se je priklopil normalno,delal perfektno, pol sem se odklopil in poskušal takoj nazaj priklopit in spet tema. Jaz popizdevam, prosim pomagajte, moram hodit v cyber cafe da ne doživim abstinenčne krize. Rabim internet:(

sistem je: duron 1300@1490 (sem probal tudi underclockat)ECS K7s6a,256Mb,Maxtor60Gb, R9000, W2K SP4, MOTOROLA 56k PCI

Cokolesnik ::

Težko je odgovoriti na takšno vprašanje. Jaz bi ponovno namestil OS in ne bi namestil nobenih programom kakšen teden. Potem bi videl, kje je vzrok, saj ne verjamem, da bi OS brez dodatnih programov lahko povzročal težave. Slednje bi lahko bile tudi v telefonski liniji, če ti recimo ne deluje niti brskalnik, niti pregledovanje e-pošte, niti katerikoli drug spletni program.

Če se da, poskusi namestiti WinXP, ki bodo imeli po vsej verjetnosti gonilnik za modem že vključen, zato ne nameščaj nobenih alternativnih gonilnikov.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Preveri če ti v command promtu najde stran če vpišeš ping www.google.com. Če ne imaš težavo z DNS-om. A imaš kej pod proxy nastavitvah nastavljeno, če si slučajno šel na kako čudno stran...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napaka pri nalaganju strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
281959 (1187) jedateruk
»

Kdaj ste nazadnje namestili (Win) OS?

Oddelek: Operacijski sistemi
461708 (1014) krneki0001
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029118 (12552) darkolord
»

Word & grafa in kup gnoja

Oddelek: Programska oprema
91095 (971) R33D3M33R
»

boot >8G w2k

Oddelek: Operacijski sistemi
101179 (1061) Loki

Več podobnih tem