» »

Mi Band 4

Mi Band 4

1 2
3
»

PINki ::

Mi band 5 predstavljen!

Nataly ::

V cem je Mi band 5 boljsi od Mi band 4?

Vanadium ::

Že v tem da ga ne rabiš ven dajat iz pašča za filanje. To je meni že taki plus da glava peče

Nataly ::

A res, potem je polnilec drugacen kot pri 4?
Pascek pase od 4ke, ali je treba nove kupit? Baterija pa je slabsa... NFC deluje, ce imas globalno verzijo?

AgiZ ::

Globalna verzija se imenuje Xiaomi Mi Smart Band 5
Kot vidim novice ima dve verziji, NFC/ne-NFC (ne-NFC ima mogoče malo večjo baterijo?). Kaj pa boš lahko počel s tem NFCjem pa še ne vem.
Ima boljši čip za merjenje spanja (merjenje čez cel dan, merjenje REM spanja, prekinitve, pač boljši)
Barometer (kaj pa z njim počneš, pa ne vem)
Nov način polnjenja (magnetno polnjenje, naj ne bi rabil več razstavljati band za polnjenje)
14 dni avtonomije (Mi Band 4 ima 20 dni), mogoče ne-NFC verzija 20 dni?
Dodatne bonbončke: večji zaslon, hitrejši cpu, oddaljeno proženje slikanja na telefonu?,...

darkolord ::

Barometer (kaj pa z njim počneš, pa ne vem)
Meri nadmorsko višino pri exercise.

Ja, je butasto, ampak Mi Fit aplikacija uporablja GPS za pot, za višino pa izključno barometer.

AgiZ ::

Sam nimam Mi Fit aplikacije na Mi Band 4 (Notify & Fitness for Mi Band), GPS pa je res dovolj tudi za višino.
Mogoče boš lahko meril bolj natančno pot brez telefona (GPSa) na ta način? Bomo videli.

Nataly ::

AgiZ, hvala za obrazlozitev.
Ima ze kdo od vas 5ko in bi lahko povedal, kako je glede baterije v praksi? In, ce je pascek od 4ke ok, ali je potrebno kupiti novega?

Nataly ::

A bi lahko polnilec od 5ke (ce ga kupim loceno) uporabila na svoji 4ki, glede na to, da je magneten?

darkolord ::

Ne

Dr_M ::

A obstaja zadnji fw s slovenskim jezikom?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Okapi ::

Evo, po treh letih, ko sem imel na roki Mi Band 2, je danes poštar prinesel Mi Band 5. 36 evrov, kupljen na Amazon.de.

Pa da vidimo.;)

Egidij88 ::

Pa saj je ok igračka za notifse dobivat. Tisti PAI, stress, breathing itd. so vsaj meni gimmick. Za štetje korakov mi je prav malo mar, za kolesarjenje pa imamo Stravo. Itak nimaš gps ugrajen, tako da rabiš telefon s seboj tudi če bi tale Band ponujal dober app za športanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

clancy ::

Kje se lahko naroči rezervni pašček za Mi Band 4, pa da bi ga v roku enega tedna imel doma?

darkolord ::

Pinturicchio ::

Ravno danes crknil (ne popolnoma) touchscreen. Tipha HOME ne deluje. :(

juve91 ::

Okapi je izjavil:

Evo, po treh letih, ko sem imel na roki Mi Band 2, je danes poštar prinesel Mi Band 5. 36 evrov, kupljen na Amazon.de.

Pa da vidimo.;)


Ajde povej nam, kako si zadovoljen :)

Okapi ::

Zadovoljen. S tem da edini pravi plus (kar se mojega načina rabe tiče) vidim v magnetnem priključku za polnilnik, da ni treba jemati iz zapestnice in vtikati kabla.

OK.d ::

Kako je sedaj z NFC-jem na 5-tki ali je uporaben za bančništvo ali ne?

Nihče?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441867 (2637) GupeM
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755232 (21506) Kawl6
»

Fitness tracker zapetnica (in app) - kateri je najmanjše zlo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
252496 (1558) Kvinta
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973740 (31959) DarwiN
»

Kje bi pri nas kupil tole zapestnico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
537482 (5475) polde66

Več podobnih tem