» »

Mi Band 2

Mi Band 2

Tomson ::

Jup, za tale MiBand2 trenutno še vedno aktivna koda: CMondaySI06 za 13EUR ali 11.11GBNL03 za 14EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

sm4rt4ss ::

Hvala. Naročil bom 3. Je bolje vsako naročilo posebej oddati zaradi carine ali lahko skupaj?

Tomson ::

Glede na to, da ne gre preko PriorityLineEU in da lahko kodo uveljavljaš le za 2kom naenkrat, bi osebno naročil kar vsako posebej, itak je 0.24€ poštnine na komad.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

sm4rt4ss ::

Ok. Kul. Samo meni piše: Shipping Cost: $1.28 to Slovenia Via Unregistered Air Mail(no tracking information.

Tomson ::

Hmm, zanimivo, očitno imam nek speical price potem! ;(( Ok, tudi 1€ ni prehuda ...



Glede na to, da so male zadevice lahko daš dve skupaj (da bo še vedno znižna cena), pri 3kom pri meni pride na ceno 20€ za komad, pa prihraniš 1€ na poštnini, pa imaš 2 paketa potem, ali pa vsakega posebej, če želiš da gre 100% vse skozi brez dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tom-Cat ::

Zdravo.

Ima mogoce se kdo tu problem da se baterija ZELO hitro kuri? Dobil novi Mi Band 2, instaliral njihov Mi Fit... ko sta se poparila (hehe) se je firmware na Mi Bandu update-al. Nastavil sem da se prikazujejo se koraki in baterija ko pritisnes na tipko in da se prikazujejo notifikacije za phonecalls in sms. Baterija pa gre k vragu po treh dneh... Kaj se da tu storiti?

GupeM ::

Ti mogoče stalno meri srčni utrip? To namreč baterijo hitro pocuza. Meni drugače zdrži približno 3 tedne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

clancy ::

Misliš merjenje utripa med spanjem? Jaz imam to vklopljeno, pa je baterija po 15-ih dneh na 35%.

Nwanko ::

Tudi jaz imam to vklopljeno pa drži baterija 24dni pa 30% še je ostalo.

krop ::

Pr meni tudi podobno. Uporabljaš kakšno drugo aplikacijo?

clancy ::

Nwanko je izjavil:

Tudi jaz imam to vklopljeno pa drži baterija 24dni pa 30% še je ostalo.

Imaš vklopljeno tudi da se prikaže ura, ko dvigneš roko? To sigurno tudi precej vpliva na trajanje baterije.

franckranc ::

Tomson je izjavil:

Jup, za tale MiBand2 trenutno še vedno aktivna koda: CMondaySI06 za 13EUR ali 11.11GBNL03 za 14EUR ...

Danes te kode niso več veljavne. Če se bo morda našla še kakšna, se že vnaprej zahvaljujem!

Tomson ::

Pravkar preveril, meni prva deluje za 13EUR ... Je pa mogoče omejena na določene države. Dostopaš preko kakšnega VPNja, Proxya ali iz druge države?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

franckranc ::

Ja, res je. Očitno sem prvič nekaj naredil narobe. Končna cena s poštnino je 14,75€.
Tomson, hvala!

GupeM ::

clancy je izjavil:

Misliš merjenje utripa med spanjem? Jaz imam to vklopljeno, pa je baterija po 15-ih dneh na 35%.

Ja, med spanjem imam tudi jaz vklopljeno, ampak to meri na vsake toliko časa (5-10 minut?). Lahko pa vključiš, da ti zadeva naprestano meri utrip, tako podnevi kot ponoči. Za par ur si to vključi, boš videl kako hitro gre baterija.

Tom-Cat ::

Kje pa lahko to vklopis/izklopis? Mam instaliran official Mi Fit pa ne najdem opcije :)

M@73Y ::

Tom-Cat je izjavil:

Kje pa lahko to vklopis/izklopis? Mam instaliran official Mi Fit pa ne najdem opcije :)


Mi fit - Profil - Mi Band 2 - po zaslonu dol, do "Pomočnik srčnega utripa md spanjem".
Okej, mene pa zanima kje se da vidit kakšne grafe srčnega utripa med spanjem, ali pa graf srčnih utripov, in čemu služi Oznaka dejavnosti - (Skok čez vrv, Tek, Trebušnjaki..) ker se ne da videti nobenih grafov, podatkov, nič. Samo odšteva 5 sekund, in ko končaš daš stop.
..jump into psytrance tunnel..

GupeM ::

Tom-Cat je izjavil:

Kje pa lahko to vklopis/izklopis? Mam instaliran official Mi Fit pa ne najdem opcije :)

Očitno na official MiFit appu res ne gre. Na Notify & Fitness for Mi Band pa gre.

clancy ::

Danes prejel še en Mi Band 2 in M96X Tv Box, naročena 20.11.
Kaj pomeni "Confirm Receipt"? Slučajno, da potrdiš, da je paket prispel in jim daš en feedback?

FireSnake ::

Confirm Receipt pomeni, da potrdiš, da si zadevo prejel.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

schrek ::

Imam problem; Mibanda ne morem povezati več ne telefon.
Telefon na bluetooto ga zazna, najde tudi mac addreso, ampak ne gre povezati
Kakšen nasvet?

strumf666 ::

Imam isti problem. Bojda je potrebno popolnoma spraznit zapestnico in se potem spet poveže; trenutno sem na 15% tko, da bo še par dni trajalo, da preizkusim...
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Tom-Cat ::

Pri meni je VSE ugasnjeno, ne meri utripa razen ce ga sam ne zazenes, tudi bluetooth sem ugasnil na telefonu, na bandu pa nastavil da se poskusa reconnectat na pol ure... pa mi pozre vsaj 25% baterije na dan :( frustrated.

krop ::

Reklamiraj

Tom-Cat ::

Za 13 EUR ? Bom verjetno kr novega nabavil ...

Matej_K ::

Ko bo kakšna nova koda se priporočam.
Pa kje paščke nabavljate (najceneje)? Za ženo bi še kakšne barvne vzel.
... .. .

111111111111 ::

strumf666 je izjavil:

Imam isti problem. Bojda je potrebno popolnoma spraznit zapestnico in se potem spet poveže; trenutno sem na 15% tko, da bo še par dni trajalo, da preizkusim...

Naštimaj alarm na vsako minuto in boš imel zapestnico prazno do večera. :)

Tomson ::

Matej_K je izjavil:

Ko bo kakšna nova koda se priporočam.
Pa kje paščke nabavljate (najceneje)? Za ženo bi še kakšne barvne vzel.


MiBand2 trenutno še aktivna koda: 11.11GBNL03 ali 11.11GBNL04 za 14EUR ...

Za ženo se bo treba pa malo sprsit, če hočeš vtis naredit, tisti zlati izgleda fancy, sam stane pol toliko kot MiBand2! ;((
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andromedar ::

111111111111 je izjavil:

strumf666 je izjavil:

Imam isti problem. Bojda je potrebno popolnoma spraznit zapestnico in se potem spet poveže; trenutno sem na 15% tko, da bo še par dni trajalo, da preizkusim...

Naštimaj alarm na vsako minuto in boš imel zapestnico prazno do večera. :)


Bimbo, ne more nič nastavit, če ne more zapestnice povezat s telefonom... ;)
Eh?

Matej_K ::

Tomson je izjavil:


Za ženo se bo treba pa malo sprsit, če hočeš vtis naredit, tisti zlati izgleda fancy, sam stane pol toliko kot MiBand2! ;((

Ha, hvala. Našel še dražjega...
... .. .

Tomson ::

To je to! :))
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

111111111111 ::

andromedar je izjavil:


Bimbo, ne more nič nastavit, če ne more zapestnice povezat s telefonom... ;)

My bad. :)

schrek ::

strumf666 je izjavil:

Imam isti problem. Bojda je potrebno popolnoma spraznit zapestnico in se potem spet poveže; trenutno sem na 15% tko, da bo še par dni trajalo, da preizkusim...



Jaz sem še na 70% :(

Javi če ti bo pol povezalo.

lp
Blaž

strumf666 ::

Javim, trenutno sem še na 6%.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

strumf666 ::

Praznjenje in polnjenje ni pomagalo, še zmeraj se ne poveže. BT javi, invalid pin or pass key v mi fit aplikaciji pa samo napiše, da povezovanje ni bilo uspešno. Trenutno nimam ideje, kako tole usposobit, če ne bom našel rešitve, bom pa testiral RMA pri gearbestu...
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

M@73Y ::

@strumf666 kaj če bi ustvaril nov xiaomi račun za prijavo za test, mogoče se pa samo v tvoj trenutni račun ne poveže.
..jump into psytrance tunnel..

strumf666 ::

V bistvu je problem že v bluetooth povezavi, račun nima veze. Probal sem tudi s tem app-om:
https://play.google.com/store/apps/deta...

In javi napako v povezavi... Očitno je problem v BT povezavi oz. delovanju zapestnice. Ker BT telefona in tablice normalno deluje.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

clancy ::

Za Mi Band sem naročil dva pisana, en bel pašček in Flymouse. Danes pride paket in glej ga zlomka, belega paščka ni zraven, obračunano pa je. Dobro, saj itak je pašček vreden le 1,39€, tako da ni panike. Ampak se vidi, da kitajčki tudi niso nezmotljivi.

Okapi ::

Nekateri pisani so zelo slabo potiskani. Malo ga nosiš, in postane bel, ker se vsa barva zdrsa.;)

buttcrack ::

kje pa naročate nadomestne paščke. dva fake paščka sta se mi kar hitro uničila, tista notranja školjka hitro odstopi. na originalu mi je odstopila po cca pol leta, na fakeih pa po 2 mesecih.

red_baron ::

strumf666 je izjavil:

Imam isti problem. Bojda je potrebno popolnoma spraznit zapestnico in se potem spet poveže; trenutno sem na 15% tko, da bo še par dni trajalo, da preizkusim...



Zdravo, zapestnico moraš izbrisati iz telefona. to lahko narediš tudi, če ni povezave.

Greš na profile in na puščico pri miband2 (kjer ti ko je povezana kaže % baterije) in poscrolaš do konca ekrana in tam imaš gumb unpair.

potem ponovno izvedi postopek kot ko si prvič uparjal zapestnico z uro. S TEM BOŠ IZGUBIL VSE PODATKE OD ZADNJEGA UPARJANJA- OD PREJ PA OSTANE.

MENI JE ŽE 2 TO POMAGALO.

schrek ::

red_baron je izjavil:

strumf666 je izjavil:

Imam isti problem. Bojda je potrebno popolnoma spraznit zapestnico in se potem spet poveže; trenutno sem na 15% tko, da bo še par dni trajalo, da preizkusim...



Zdravo, zapestnico moraš izbrisati iz telefona. to lahko narediš tudi, če ni povezave.

Greš na profile in na puščico pri miband2 (kjer ti ko je povezana kaže % baterije) in poscrolaš do konca ekrana in tam imaš gumb unpair.

potem ponovno izvedi postopek kot ko si prvič uparjal zapestnico z uro. S TEM BOŠ IZGUBIL VSE PODATKE OD ZADNJEGA UPARJANJA- OD PREJ PA OSTANE.

MENI JE ŽE 2 TO POMAGALO.


Meni ta postopek ni pomagal.

še vedno iščem rešitev?!

strumf666 ::

Tudi meni ne pomaga.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

krefi ::

pozdravljeni
zanima me ali je mogoce najti mi band ce ti ga nekdo ukrade ?
imel sem ga v firmi na omarci kjer delam in ga tam pozabil cez dan danes ga ni vec zato me zanima ce je kasna moznost da ga najdem ker je bil ziher ukraden?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

111111111111 ::

Najdeš ga lahko, če ga bo kdo uporabljal v radiju 10m, da ga pošiščeš z bluetoothom.

Drugače pa ne.

krefi ::

okj sm mislu da je opcija ce se gdo poveze da shran serijsko al pa kj
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

strumf666 ::

Mi bandove applikacije ne bo mogel uporabljat, ker je serijska povezana s tvojim računom. Seveda pa so na voljo neoriginalne aplikacije, kjer ni te omejitve.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

franckranc ::

Naročil 5. decembra in dobil danes popoldne.

Prvo razočaranje: niti na Nexus7 v2 6.0.1 niti na Nexus 10 5.1.1 ne morem namestiti Mi fit aplikacije - vsakič napiše: This item is not compatible with your device.
Na netu pa obljubljajo kompatibilnost od androida 4.4 naprej... ;(

Pa korake tudi šteje hudo hudo radodarno... Brez veze!

Če kdo kupi, jo lahko dobi v enem dnevu...

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

Zanimivo meni šteje korake s +3 do +5%, kar se mi zdi zelo dobro.
Eh?

M-XXXX ::

Hm, jaz pa na njo čakam že od novembra... Pa mi kar odgovoarjajo naj še mal čakam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819392 (5701) OK.d
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755237 (21511) Kawl6
»

Zapestnica / Merilec Aktivnosti ?!

Oddelek: Šport
5942 (664) j4nm4n
»

Apple Watch prehitel vso konkurenco

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
267396 (5410) MrStein
»

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

Oddelek: Loža
163415 (2743) Machete

Več podobnih tem