Prijavi se z GoogleID

» »

Katero Pametno uro kupiti?

Katero Pametno uro kupiti?

strani: 1 2 »

GupeM ::

boogle je izjavil:

Z tole Vivoactive 3 music ...lahko uporabljaš N26 za plačevanje?

Žal ne. Lahko pa Revolut. Ampak me res ne mika odpirat še enega računa, če že imam N26.

Klemen13 ::

Kaj je best choice za Android telefon? Glavni namen uporabe: fitness tracker. Dobro bi bilo, da ura podpira navigacijo in ima minimalisticen design. Vsec so mi uri Skagen Falster 2 in Fossil Gen 5, vendar po reviewih sodec nimata prevec zanesljivega fitness trackanja... Kaj pa Galaxy Watch 2 ali Garmin Vivoactive 4? Ali se morda kak drug model ki sem ga spregledal?

GupeM ::

Na Vivoactive nimaš navigacije, je pa odličen fitness tracker. Če ne bi rad dajal preveč denarja, poglej za Vivoactive 3. Če denar ni problem, pa seveda Vivoactive 4. Mogoče tudi kakšni Fenixi ali Forerunnerji, ampak ti nimajo tako minimalističnega dizajna.

Ostalih, ki si jih naštel ne poznam. Punca ima Samsung Galaxy watch active, pa je načeloma kar v redu ura. Minimalističen dizajn. Mene bi samo baterija precej jezila če bi jo imel. In pa non-always on screen. Mislim, da ga sicer lahko nastaviš, ampak potem baterija zdrži še manj časa. Aja, pa navigacije tudi ta nima. Kako dober je pa fitness tracking pa tudi ne bi znal povedat, ker je sam nisem uporabljal.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: GupeM ()

bf4ed ::

Amazfit Stratos? dobiš za manj kot 180€

klinker ::

bf4ed je izjavil:

Amazfit Stratos? dobiš za manj kot 180€

Xiaomi ure imajo zanic senzorje. To je samo za to da imas, ne pa za resno uporabo.

bf4ed ::

Potem pa samo garmin ostane. Mu še nekak najbolj verjamem.
strani: 1 2 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero športno uro? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17615611 (369) Alamar
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27327106 (1258) joggi79
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
211321 (375) Jst
»

Prsni merilec srčnega utripa z blutooth povezavo na telefon

Oddelek: Šport
161201 (802) Alamar
»

Športna ura za cca 250€