» »

Katero Pametno uro kupiti?

Katero Pametno uro kupiti?

1 2
3
»

stefi91 ::

a dalo se bi zmenit in dobiti :)sam ce gdo zeli kupit uro bomo se zmenili

Argica ::

Huawei Watch GT 2e ali Xiaomi Stratos?

double back ::

Uporabljam Stratos 2 že skoraj dve leti, sprobal tudi trojko. Prioriteta so mi športne aktivnosti, torej tudi vzdržljivost baterije. Še vedno sem zelo zadovoljen z uro, ti jo priporočam :)

Frenky ::

Iščem pametno uro v kombinaciji z iPhone.
Applove ure mi ne ustrezajo zaradi vsakodnevnega polnjenja baterije.
Prednostno bolj klasična oblika ure, ne rabim neke extra športne. Se pravi da ni preveč vpadljiva.
Nekje 150 do max 300 budget. Predlogi? Morajo pa brezhibno delati notifications (email, koledar, sms, klici)

kanarin ::

Mene pa zanima ali ima smisel nabaviti pametne ure, ki med drugim reklamirajo meritev krnega tlaka. Sam imam povišan pritisk, že nekaj let jemljem tudi zdravila, imam seveda tudi (kvalitetni) klasični merilec (Omron), vendar bi rad to meril na enostavnejši način oz stalno. Vem da taka meritev ne more biti tako natančna kot z namensko napravo, saj kot vemo tudi meritev pulza ni tako natančno kot s pasom. Ampak kakšen % odstopanja me ne bi ravno motil. Kot vidim kitajci imajo cel kup poceni ur , ki ponujajo tudi to funkcionalnost, zanima me če kod ima kaj takega in kako se obnese v praksi.

Sam torej pri pametni uri iščem v prvi vrsti health monitoring funkcionalnosti, nimam pa namena dati celo premoženje za tako zadevo. Za prvo uro sem si pred kratkim omislil low budged Haylou Solar Smart Watch (za 30€) - karkoli si kdo (zaničevalno) misli o urah iz tega cenovnega ranga sem sam kar prijetno presenečen oz zadovoljen - kaj se lahko dobi ta tako malo denarja. Žal pa ta ura nima te funkcionalnosti. Ne vem pa če sem pripravljen dati kaj dosti več kot 100 €. Kaj svetuejte ?

dvihtelic ::

Jaz imam doma isto od Omrona merit in pa za kisik v krvi ( isto višji razred) zaradi sinov, me je že parkrat rešil, da smo morali peljati v bolnico. Imam pa apple watch in sem primerjal podatke iz merilcev in pa z ure. In sem zelo presenečen bil nad rezultati. Manj kot 1% odstopanja je bilo, je pa res da je ura malo večji zalogaj.

benibeni ::

Pozdravljeni.

Rabil bi nasvet za mojo punco glede pametne ure.

Prvo vperašanje je, če baterija na Apple watch 6 res zdrži ob normalni upoorabi samo 1 dan?

Drugače pa:
- nujno je da je notri reža za Sim kartico !!! (brez bluetooth povezave na telefon)
- cena do 380 € !!!
- možnost povezave na IOS, ker je telefon Apple !!!
- normalno povezavo WLAN na internet
- sprejemanje mailov, sms-ov itd.
- merjenje utripa, kalorij itd. pa je priporočljivo

Verjetno boste priporočili kakšno Samsung-ovo uro ali kaj podobnega.

Hvala že vnaprej za resne komentarje.

Slavko

Taip4n ::

Definiraj normalno uporabo? SE drži 2 dni.
Sploh pa glede na to, da je pogoj SIM reža... Apple odpade. Glede na to, da je merjenje utripa in kalorij priporočljivo je škoda jemati 6. Tam boš dobil samo še EKG (ki ni aktiviran v SLO) in merjenje kisika.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Taip4n ()

GupeM ::

Glede na to, da je telefon Apple, vse ostalo razen apple watch odpade. Saj ura ne bo ostajala povezana, ampak se bo redno disconnectala.
1 2
3
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30740750 (246) ITSistemec
»

Katero športno uro? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Šport
72460694 (697) mikhaair
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
211676 (730) Jst
»

Prsni merilec srčnega utripa z blutooth povezavo na telefon

Oddelek: Šport
162057 (1658) Alamar
»

Športna ura za cca 250€