» »

pomoč nujno - smsung s6 odklepnje finger

pomoč nujno - smsung s6 odklepnje finger

superts ::

pozdrvljeni
Imm problem oz. otrok mi je yaklenil telefon - skeniranje odtisa (prevec vnosov neprvilnih) in ydaj telefon sprejme geslo, ki ga nevem oz. cisto pozabil. In trenutno sem na morju tako, da nemorem povezati ali vklopiti omrezja, bluet., itd. Ampak je vklj. wifi in imam eno tocko, ki je v mem. oz takoj poveze tam. in zraven je vpis gmail racun ... edi gmil oz. samo posto imm na orginalni aplikaciji, ki je prisl z tel in samo t email upor. li je potem mogoce z njim odklep. ali mogoce kaksen program, tudi ce povezem na usb mi nezazna, ker moram odkleniti ... ampk rad bi vse nazaj slike itd. nic tovarniski nacin.

lp hvala
  • predlagal izbris: DeeJay ()

LuGi ::

someboody99 ::

Vam ponudi pač samo geslo ali tudi opcijo da vnesete geslo od Google računa?

primozzzz ::

Po 5x napacno vpisanem geslu dobis moznost "odkleni z google"
NI PODPISA

superts ::

Ja dobro da imam se wifi vklj. oz. ce nebi bil potem ni pomoci ... samo me zanima ali je google račun tisto, kar imam gmail posto itd. oz. orginal aplikacijo na tel. gmail in ima povezavo, ko pride posta mi na zaslonu prikaze mail oz., kot sms sporocilo. Je to google račun === ????

In ali je mozno odklep telefona na samsung servisu oz., koliko je cena - potek itd. Ce je mozno. Zaradi slik, podatkov.

Ker sem na morju in pisem od zene tuki (mobilni pod.), ampk povezavo wifi imam shr. v enem baru v splitu in imam namen iti.

lp
hvala
lep dan

Dr_M ::

Factory reset, pa naj bo sola za drugic, da se mulariji ne daje telefona.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AnotherMe ::

Pa fajn si je bekap podatkov naredit vsake toliko - oz. najbolje, če se sinhronizirajo na kak dropbox ipd. ;)

errhec ::

Da, v telefon se prijaviš kot na Gmail.
dd

firmwarefile ::

If you want to upgrade or install the operating system again on your device, you can download the firmware file. It resolves different software issues like application stopped working, Boot loop issues, and dead issues. jio f120b hard reset

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: errhec ()

wajdouc ::

Dr_M je izjavil:

Factory reset, pa naj bo sola za drugic, da se mularijo nauči odgovornosti uporabe telefona.

Fixed for you.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odklepanje telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
2014709 (3446) Technics111
»

Android 9 - pozabljen pattern lock

Oddelek: Pomoč in nasveti
283429 (2510) BladE_
»

kako odkleniti LG G5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302279 (1667) louser
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375104844 (58580) camper66
»

zaklenjena tablica

Oddelek: Pomoč in nasveti
83123 (2887) rutar11

Več podobnih tem