» »

Mi Band 4

Mi Band 4

1
2
3

GRT ::

Ne vem no, meni na touch deluje odzivno isto kot pri stock WF. Edino pri dvigu roke se ne odziva vedno.
Telefon v slovenskem jeziku. Band International verzijo, iz zgornjega linka.

buttcrack ::

Mi lahko en pomaga nastavit al preko n&f kaj naj se prikazuje na uri. Neki sem brkljal pa ne znam nazaj. Nimam več vremena, kalorij, km, samo še čas, koraki, baterija in vadba...

||pSyCh0| ::

jb_j je izjavil:

caller ID deluje pa najbrž po zadnjih posodobitvah, prej ni.


Hvala bom preveril!

jb_j ::

buttcrack je izjavil:

Mi lahko en pomaga nastavit al preko n&f kaj naj se prikazuje na uri. Neki sem brkljal pa ne znam nazaj. Nimam več vremena, kalorij, km, samo še čas, koraki, baterija in vadba...


gornja desna ikona-->orodja-->miband menu settings-->display settings

buttcrack ::

Tnx. Sicer sem imel vse obkljukano ampak kazal mi pa ni. Sedaj mi.

Edin problem imam še, da mi ne kaže kalorij in razdalje, samo korake in baterijo.

jb_j ::

Slovenski jezik band4, zadnja verzija:
https://geekdoing.com/threads/slovenian...

GRT ::

jb_j je izjavil:

Slovenski jezik band4, zadnja verzija:
https://geekdoing.com/threads/slovenian...

Deluje. Hvala.

jb_j ::

Pjt v meniju pogledat,
Stanje --> idle alerts in potem stisn na i.
A je mogoče prekrut prevod?

MaCoFaCo ::

Ali s tem firmware-jem deluje prikaz šumnikov v notifikacijah, npr. šumniki v subjectu emaila, šumniki v imenu klicatelja, itd.?

Skylord ::

Kje je Mi band najbolje kupit pri nas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

GRT ::

jb_j je izjavil:

Pjt v meniju pogledat,
Stanje --> idle alerts in potem stisn na i.
A je mogoče prekrut prevod?


Haha. Dobra ja. Se kar malo zamisliš. Ne vem kakšen je bil original. Toda ni slabo. Pač pove,
kar misli potem pa se zamisli. Vprašanje, če bo to sploh kdo našel.

MaCoFaCo je izjavil:

Ali s tem firmware-jem deluje prikaz šumnikov v notifikacijah, npr. šumniki v subjectu emaila, šumniki v imenu klicatelja, itd.?


Deluje.

Skylord je izjavil:

Kje je Mi band najbolje kupit pri nas?

https://www.mishop.si/xiaomi-mi-band-4-...
Ali kje na Bolhi.

MaCoFaCo ::

Tnx, res dela. Upam, da bodo ta prevod kmalu vključili v uradno firmware verzijo :)

TheHijacker ::

jb_j je izjavil:

Slovenski jezik za band4 s podporo šumnikov pri sporočilih:
https://geekdoing.com/threads/slovenian...


Živjo. Meni ta BIN za slovenski jezik, nikakor ne uspe gor namestit. Vedno faila. So kje kakšna bolj natančna navodila?

Hvala.
http://www.google.si

GRT ::

Kakšna navodila bi rad? Čisto enostavno, kot ti tudi piše na geekdoing.
Naložiš .bin na telefon. Greš v Notify & Fitness pod Orodja- Update Mi Band firmware-custom firmware in naložiš iz telefona, kamor si prej shranil naloženi .bin. Slediš navodilom na zaslonu.
Ura-zapestnica mora seveda bit povezana. Deluje samo z že prednaloženo 1.0.5.55 firmware verzijo. Vmes ne pipaj telefona in zapestnice, da se naloži. Na koncu še isto pod orodja-Mi Band language nastaviš na Polish.
Delaš vse na lastno odgovornost!

GRT ::

Treba pa je pazit oziroma potem odstranit Mi Fit App, ker se z Notify & Fitness tepeta in Mi Fit meče jezik nazaj na default.

AgiZ ::

Pa ti deluje N&F v primeru če odstraniš Mi Fit app?
Kot meni izgleda N&F na pridobiva podatke z Mi Band 4 skozi Mi Fit app (se poveže na Mi Fit, ki se poveže na uro).

GRT ::

Ja dela pa spet ne dela. Kr neki. Drugače naj bi se namestil nek MiFit mod katerega naj bi NF zaznal samo ga še nisem namestil. Ne vem kot sem bral potem je isto če imam inšt.app. Nekaj časa mi je delal sedaj, ko sem šel pogledat v app pa napiše ja da moraš inštalirat ali app ali mod pa da se mora skos izvajat v ozadju.
Glih kr bom zabrisal ta NF dol pa naj mi dela samo z MiFit v angleščini saj NF je itak slabše pregleden en kup ene šare za brezveze tisto kar potrebujem je dovolj MiFit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

flood ::

kje se ta stvarca dobi najceneje s poštnino vred? svetovna verzija..hvala
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

GRT ::

Na kitajskem.

GRT ::

Zdej sem pogruntal to, da če izgubi povezavo z NF potem tudi jezik ni v slo. Za normalno delovanje in sinh pa moraš imet naložen Mifit orig app ali mod. Ne vem pa v čem je fora moda, ker itak se moraš registrirat in vse ostalo.

jb_j ::

GRT je izjavil:

Zdej sem pogruntal to, da če izgubi povezavo z NF potem tudi jezik ni v slo. Za normalno delovanje in sinh pa moraš imet naložen Mifit orig app ali mod. Ne vem pa v čem je fora moda, ker itak se moraš registrirat in vse ostalo.


Če greš po postopku, N&F deluje brez problema brez mifit aplikacije (power mode imam na secure in pri povezavi odkljukan force reconnection mode)
Moraš inštalirat modificiran mifit iz N&F navodil, da dobiš šifro za uspešno povezavo. (potem ko se povežeš z N&F, pobrišeš mod mifit aplikacijo)
In imaš vedno slovenski jezik. Tudi, ko ni povezave s telefonom.

Vreme pa trenutno preko aplikacije N&F dela pravilno za trenutno vreme in vreme za jutri. (temperature in ikona sta pravilni, ne piše pa pravilno, včasih je Jasno neb, včasih sno neb)
Za naslednje dni pa še bugga, temperature so za naslednje dni okoli 97stopinj in ikona za sneženje

Včasih pa deluje bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Dr_M ::

A je to normalno, da notify & fitnes tako pocsi nalaga firmware? Po cca 10 minutah je na 2%.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Po 1h je prislo na 17%, tko da sem kar prekinil, ceprav bi lahko brickal uro, ampak na sreco zgleda, da dela.
Odsvetujem nalaganje slo jezika z notify & fitness.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

GRT ::

Dr_M je izjavil:

A je to normalno, da notify & fitnes tako pocsi nalaga firmware? Po cca 10 minutah je na 2%.

Ne ni normalno.
Nalagal sem že najmanj 10x pa je naložilo v cca 5 do 10 minutah. Brez problema vsakič.

@jb_j
power mode sem dal na secure, ni mi pa jasno pri povezavi kaj je obkljukano in kaj ne?
Stabilna povezava ?
in potem spodaj
force reconnection mode ?
wait bluetooth search ?
wait mi fit conection ?
reduce band battery usage ?
Potem, kje dobiš v NF modificiran mifit in navodila, da dobiš šifro za uspešno povezavo? Jaz sem inštaliral tistega iz geekdoing, ki je pod how install on android custom mifit 4.0.7 toda potem spodaj ne razumem kje naj stop update from Xiaomi and start auto update custom resources?

jb_j ::

GRT je izjavil:

Dr_M je izjavil:

A je to normalno, da notify & fitnes tako pocsi nalaga firmware? Po cca 10 minutah je na 2%.

Ne ni normalno.
Nalagal sem že najmanj 10x pa je naložilo v cca 5 do 10 minutah. Brez problema vsakič.

@jb_j
power mode sem dal na secure, ni mi pa jasno pri povezavi kaj je obkljukano in kaj ne?
Stabilna povezava ?
in potem spodaj
force reconnection mode ?
wait bluetooth search ?
wait mi fit conection ?
reduce band battery usage ?
Potem, kje dobiš v NF modificiran mifit in navodila, da dobiš šifro za uspešno povezavo? Jaz sem inštaliral tistega iz geekdoing, ki je pod how install on android custom mifit 4.0.7 toda potem spodaj ne razumem kje naj stop update from Xiaomi and start auto update custom resources?


Z mifit-om iz geekdoinga ne dobiš šifre za samostojno delovanje N&F.
https://www.freemyband.com/2019/08/mi-b...

Tam odkljukaj le force reconnection mode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

GRT ::

jb_j je izjavil:


Z mifit-om iz geekdoinga ne dobiš šifre za samostojno delovanje N&F.
https://www.freemyband.com/2019/08/mi-b...

Tam odkljukaj le force reconnection mode.

Sem mislil, da si ti pisal tista navodila na geekdoing.
Odkljukaj ali obkljukaj?

grga1975 ::

Mene pa zanima, če se da na tej zadevi naštimat poljubne intervale za trening. Na primer, hočem delati 5min ogrevanje, potem 30sec + 1min intervale, 15 ponovitev, potem pa se 10 min izteka. Me bo Band avtomatično opozarjal na menjave?
Ali zna tole samo beležit, kar pač že počneš?

starboi ::

Niti blizu ... je čisto osnovna zadeva. Sem uporabljal kakšen dober mesec in nisem bil zadovoljen ... je kar netočno vse skupaj, kar se tiče korakov , merjenja utripa in pa spanca.

Sanches000 ::

Kaj pa je potem bolje kupiti?

starboi ::

Šparati denar in kupiti nekaj v rangu Garmina ali Fossil znamke, kjer so takšne zadeve odlično narejene.

grga1975 ::

a kdo ve, kaj je narobe z Mi band 4, ki se na Wish prodaja za 6 EUR?

Dr_M ::

Fake so.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TOP ::

grga1975 je izjavil:

a kdo ve, kaj je narobe z Mi band 4, ki se na Wish prodaja za 6 EUR?

Čaka,na take kupce,ki se hvalijo,kako poceni so kupili.

BuDi79 ::

grga1975 je izjavil:

a kdo ve, kaj je narobe z Mi band 4, ki se na Wish prodaja za 6 EUR?
Boš kupu pa povedu kaj je prav z njim :)

Killermode ::

6€ je zlo poceni šola. Tako da upam da nabaviš in nam poveš kaj je + in -.

Matej_K ::

Kako na MiBand4 urediti da ima alarmo isto funkcijo kot pri MiBand2, se pravi da moraš držati prst gor par sekund da se vgasne, in ne samo en dotik...že dvakrat zaspal, kot kaže na hit pritisnem, pa se še zbudim ne dobro...
... .. .

Sanches000 ::

Zakaj ne morem namestit custom Mi Fit 4.0.10 ne telefon...pri prijavi me ne spusti naprej

Andrej51 ::

A se je komu že zgodilo, da se je alarm na uri kar sam prižgal sredi noči? Meni je to naredila že 2x.

Dr_M ::

A opozorilo pred alarmom? Ja, meni se kar dostkrat ponoci prizge.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Fadil ::

Glede zapestnice Xiaomi Mi Band 4 me zanima zakaj se število korakov ne ujema s števillom korakov na telefonu?
Na telefonu imam aplikacijo Pacer, ki mi pokaže precej več prehojenih korakov kot na zapestnici. Ali se da to urediti, nastaviti, ali je zapestnica v kurtzu?
Mi Band 4 hvalijo povsod, tako da me zanima kje je problem?

buttcrack ::

Če greš v štacuno in furaš voziček, precej korakov zgreši ura, telefon pa.vseen beleži...

starboi ::

Fadil je izjavil:

Glede zapestnice Xiaomi Mi Band 4 me zanima zakaj se število korakov ne ujema s števillom korakov na telefonu?
Na telefonu imam aplikacijo Pacer, ki mi pokaže precej več prehojenih korakov kot na zapestnici. Ali se da to urediti, nastaviti, ali je zapestnica v kurtzu?
Mi Band 4 hvalijo povsod, tako da me zanima kje je problem?


Problem je to, da je nizkocenovna zadeva in nima vgrajenega GPS-a. Ura tudi šteje "korake" med tuširanjem z uro na roki, ko se premikaš in čistiš. Zadeva je popolnoma neuporabna zadeva, saj tudi spanec ponoči ne meri točno. Sam sem jo po slabem mesecu dal naprej. Ne hvalijo ga povsod, saj tudi drugje navajajo zgoraj opisane težave.

GRT ::

Ne vem kaj sploh pričakujete za ta denar. Itak da je to igračka, ki je namenjena za igranje ne pa za neke full natančne meritve.
Meni je važno da me opozarja na obvestila, klice ko nimam ravno telefona pri sebi, ni je škoda, če jo popraskam... Če pa bi potreboval za kaj bolj zahtevnega se je pa treba stegnil za par 100€.

buttcrack ::

Tašči se je sesul mb4.
Na novega sem naložil slo jezik in je do nedavnega delalo BP, pat dni nazaj pa se je pojavil napis connect to mi fit to update again.

Če vse povozim z najnovejšim fw in res spet dela, nikakor pa ne uspem potem spet naložit slo jezika, ker spet pridem do zgoraj omenjenega napisa.

Kakšen namig?

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

Updajtal se je. Potrebješ novejši prevod.

buttcrack ::

tega pa vprašanje, če se bo kdo lotil. roll back se da narest in potem z modificiranim mi fitom blokirat update?

Alfa Dog ::

Na enaa jo imajo za 30 eur, če koga zanima:
https://www.enaa.com/sportne-zapestnice...

clip ::

Meni pa meri korake tudi v avtomobilu.Danes sem naredil 300km z avtom in mi je zabeležlo 10000 korakov.
Če se to ne da odpravit je zadeva praktično neuporabna.

lp
Pozdrav od Clipa

Killermode ::

clip je izjavil:

Meni pa meri korake tudi v avtomobilu.Danes sem naredil 300km z avtom in mi je zabeležlo 10000 korakov.
Če se to ne da odpravit je zadeva praktično neuporabna.

lp

To se mi pa še ni zgodilo :)
imaš posodovbljeno?

clip ::

Posodobljeni.Ima ga tudi hči in se ji enako dogaja.
Pozdrav od Clipa
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441587 (2357) GupeM
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33754812 (21086) Kawl6
»

Fitness tracker zapetnica (in app) - kateri je najmanjše zlo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
252474 (1536) Kvinta
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973260 (31479) DarwiN
»

Kje bi pri nas kupil tole zapestnico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
537404 (5397) polde66

Več podobnih tem