» »

Telemach paket najvec

Telemach paket najvec

Stane1987 ::

Pozdravljeni

Sedaj uporabljam paket sevec in bi rad zamenjal za paket najvec zaradi mobilnih podtakov zanima me ali ste zadovoljni z prenosom v paketu najvec se po 100 giga hitrost zniza na 1 mega?
In zanima me tudi ali vam deluje prenos podatkov vredu v Ljubljani in njeni okolici al raje vzamem pri a1 paket za 25 evrov, ki ima vkljucenih 120 giga kaj priporočate

In še to kako ste vi zadovoljni z omrežjem Telemach ?
Lep pozdrav

smacker ::

Uporabljam 2 leti na štajerskem koncu in občasno po tujini (sosednje države), do zdaj brez težav. Bil parkrat tud v LJ, za kaj pobrskat in navigacijo je bilo vedno dovolj. Nekih speedtestov ne poganjam, Youtube HD in Eon TV delata, tudi med vožnjo, tako da nimam pripomb. Pri 100GB bi se naj omejila hitrost na 1mbps. V praksi še nisem prišel tako daleč, v teoriji pa bi moralo bit dovolj za nujne stvari (mail, brskanje, chat).

louser ::

Jaz sem večkrat prišel do limita v zadnjih dneh v mesecu. Za nujne stvari gre, za trolat po SloTeču tudi, za ostalo probaš najt Unifi WiFi.

Stane1987 ::

louser je izjavil:

Jaz sem večkrat prišel do limita v zadnjih dneh v mesecu. Za nujne stvari gre, za trolat po SloTeču tudi, za ostalo probaš najt Unifi WiFi.


Ja kaj mas paket najvec ali še več, ker jaz mislim, da z en mega linije lahka tudi gkedas youtube in tv ali se motim

louser ::

Največ. Šlo bi verjetno, le kvaliteto je treba konkretno zmanjšati. Sem imel srečo, da je bil vedno nek WiFi zraven.

-Neverhood- ::

zdravo

vem da je majhna možnost, ampak iščem nekoga, ki ima ta paket in bi zame kupil uro Huawei watch GT2...
(https://telemach.si/oec/mob-naprave)
Nahajam se v SG, občasno pa tudi LJ in NM :)

Če se slučajno najde kdo, naj mi piše ZS.

Lp

Bezukhoff ::

Imam dve vprašanji za tiste, ki uporabljate tale telemachov paket Največ, in sicer:

1.) Kakšna je uporabnost, ko prekoračiš mejo 100 GB (po pravilih primerne uporabe), in si omejen na največ 1 Mbps/256 kbps?
2.) Katera programska shema ti pripada (začetna, osnovna,...) za ogled preko spletne aplikacije EON, kajti paketu pripada tudi uporaba na eni napravi?

Hvala vnaprej že vsem za morebitne odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563421 (421) MrStein
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632168775 (24983) neosonic
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11946221 (16461) solatko
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111414 (58161) OK.d
»

Internetna povezava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
575486 (4457) BK5

Več podobnih tem