» »

Stranka dom

Stranka dom

MAGA TRUMP ::

Danes so na desnici ustanovili novo stranko DOM ki so ga zgled vzema italjansko ligo.
Mislite da je slo desnica sposobna ustvariti stranko ki nebo v ozadju sds?
  • zaklenil: bluefish ()

kuall ::

saj jo je itaq janša ustvaril po zgledu levih satelitov, ker ve, da sds ne more sama dobiti dovolj glasov, da bi še kdaj vodila vlado, ostale leve stranke pa nočejo z njo v koalicijo, odkar je janša izgubil ugled z zaporom.pa ker vidi kako so ti leve nove stranke uspešne, kako je to moderno zdj. ampak to bi morali pri sds ustvariti eno kao sredinsko stranko, mogoče še malo navzven hvaliti partizane, pol pa ko bi prišli na oblast pokazat svoj domobranski obraz.

MAGA TRUMP ::

Hahahahah si smešen, ravno to je problem naših politikov ki so skoraj vsi imeli partijsko knižico in to se jim pozna. Jaz sem že toliko kasneje rojen da me po pravici povedano boli kdo se je po čigavi hosti podil in me zanimajo predvsem moderni problemi 21 stol.

Taki politiki hujskači bodo pa na oblasti dokler bodo taki kot ti še obstajali (oz. Bili v večini) ki jim nasedate. Še v sami nemčiji so 100x lažje to skozi dal kot pa pri nas pa smo totalno nepomembni bili v 2sv. Dejmo se raje kregat čigavi predniki so turkom pomagal alpa kdo je rimljanom pokazal pot na naše ozemlje? Nebote smešni no lepo vas prosim, al se pa preselte v belorusijo alpa kej podobnega tm pa pri nas to še deluje hehe

kuall ::

jaz volim janšata in nosim sds kapo. saj si moral biti v partiji, če si hotel biti politik, saj ti komunisti niso dali jebene izbire, ker so bile druge fakin stranke prepovedane.
ljudje na veliko volijo po tem, ali si partizan ali domobranc. žal. samo našega razrednega klovna jypeta poglej. samo z levimi in desnimi etiketami je obseden, to pa ni nič druzga kot partizani in domobranci. torej neka random vraževerna delitev na dva pola z namenom ustvarjanje vojne, da lahko potem rečeš: ok vojna je, zdej je dovoljeno krasti, ubijati in delati ostale ilegalne stvari, ki v miru niso dovoljene. dovoljeno je pa zato ,ker je nasprotna stran tako zlo, da če je ne uničimo bo ona uničila nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

MAGA TRUMP ::

Jaz poznam enega kljukca ki je za levico samo zato ker nosijo rdečo zvezdo (dedek je bil partizan) kljub temu da ima negativno mnenje o lgbtq+ in arabskih migrantih (ne o balkanskih),je pa res da je totalno ozkogled in ga politika sploh ne zanima ampak enkrat je kordiša z rdečo zvezdo videl in sedaj je fan levice čeprav sploh neve kaj so levičarji delali gejem in migrantom v gulagih in v kakšnem ljubezenskem razmerju so sedaj! Skratka tip je desen ampak voli levico, in takih je v slo malo morje,zato tudi imajo 10%!

jype ::

Kul, vsakega volilca rabimo, tudi če mu je vseeno za politiko, pravzaprav je tako še bolje, ker se bo veliko lažje podpisal pod fojbiranje, če ne bo vedel, kaj to pomeni.

Histeriki bodo pa še naprej volili komunista Ivana in se strinjali, da je treba medije uravnotežiti in/ali kaznovati, ker poročajo resnico o avtoritarnih politikih, kot to zahtevajo naši vzhodni sosedje.

kuall je izjavil:

to pa ni nič druzga kot partizani in domobranci.
To je bullshit. Večina konzervativcev ima toliko samoohranitvenega nagona, da so šli v partizane, ker so dobro vedeli, da bodo kot domobranci najebali, če Hitler zmaga in najebali, če Hitler izgubi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

jype ::

Aja, aja, pozor:

https://timesmachine.nytimes.com/timesm...

V kratkem morajo Avstrijci prepovedat identitarce, Slovenija mora pa slediti, kar pomeni, da je s stranko DOM konec.

MAGA TRUMP ::

jype je izjavil:

Kul, vsakega volilca rabimo, tudi če mu je vseeno za politiko, pravzaprav je tako še bolje, ker se bo veliko lažje podpisal pod fojbiranje, če ne bo vedel, kaj to pomeni.

Histeriki bodo pa še naprej volili komunista Ivana in se strinjali, da je treba medije uravnotežiti in/ali kaznovati, ker poročajo resnico o avtoritarnih politikih, kot to zahtevajo naši vzhodni sosedje.

kuall je izjavil:

to pa ni nič druzga kot partizani in domobranci.
To je bullshit. Večina konzervativcev ima toliko samoohranitvenega nagona, da so šli v partizane, ker so dobro vedeli, da bodo kot domobranci najebali, če Hitler zmaga in najebali, če Hitler izgubi.



Pa ti si bolan

kuall ::

jype je izjavil:

Večina konzervativcev ima toliko samoohranitvenega nagona, da so šli v partizane, ker so dobro vedeli, da bodo kot domobranci najebali, če Hitler zmaga in najebali, če Hitler izgubi.

Vedeli so, da svet deluje po principu delitve na levi in desni pol. Gledali so na svojo rit, isto kot partizani. Računali so na to, da jih bo Hitler videl kot na svoje desne zaveznike v primeru zmage. Bili so zavezniki, ne pa kolaboranti.

MAGA TRUMP ::

Jaz se strinjam, partizani so gledali da bodo zmagali in po vojni prevzeli oblast (vojna jim je še kako prav prišla)

Domobranci so pa verjeli da bodo nemci zmagali ali pa so zgolj videli zlo v komunizmu (oz mislili da je nacizem bolši kot komunizem (oboje je sranje)).


Pač vsak je mislil da bo,zmagal in z tem rešil svojo rit, zgodovino pa itak pišejo zmagovalci , zato danes lahko poslušamo o pomugnih odrešiteljih domobrancih in veličastnem vstopu rdeče armade v nemčijo (v resnici plenjenje in posilstva)... lari fari vse skupajza naivne ovčice, razen za jtypa me malo skrbi ker ve za fojbe in brezna ter požiganje pa vseeno še brani kriminal, to so že znaki psihopata (res so si nisem izmislil). Še dobro da je dokaj neuspešen in ni na kakšnem vodilnem mestu ampak samo smeti po forumu

kuall ::

glede na to, kako jype gleda v tla, ko ima javni govor bo težko prišel na vodilni položaj. v real life ni tako odločen kot na forumu hehe.

dice7 ::

Plenili so vsi, ne samo tardeci, ampak to ne sovpada s partijsko narativo

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Domobranci so pa verjeli da bodo nemci zmagali
Nimam pojma, čemu niso brebrali navodil:

Anti-Slavic sentiment @ Wikipedia

kuall je izjavil:

glede na to, kako jype gleda v tla, ko ima javni govor bo težko prišel na vodilni položaj. v real life ni tako odločen kot na forumu hehe.
Zate se lahko ekstra potrudim, če želiš.

Ni mi težko pokazat, zakaj si zaslužiš usodo, ki jo želiš drugim.

MAGA TRUMP je izjavil:

Pa ti si bolan
Posamezniki, ki jih je oprala neonacistična propaganda, imajo vedno podobna mnenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Partizani-teroristi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5711502 (11045) Primoz

Brez priznanja ne bo sprave (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
586729 (5674) imagodei

Sodelovanje z okupatorjem je državljanska dolžnost (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
63532297 (25815) Primoz
»

Zločini KP

Oddelek: Loža
382305 (1851) Koci

Več podobnih tem