» »

Izguba maščobe

Izguba maščobe

1 2 3
4
5

Tilen ::

Migam, migam. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

XLapse ::

m0LN4r je izjavil:

Dober tek, to je sigurno zelo okusno. Moras pa tudi potem migat :)

raje umrem kot tisto na sliki jest





Moja izkušnja je da sm mel pošten trebuh... in sem preprosto začel manj jest, nižal kavo posledično sladkor. Včasih brez nič do 2h popoldan, če zdržim.

Rezultat je da sm večino trebuha zgubil.. In zdej zgledam okej , kolegice me hvalijo da sm tko profi shujšal. Not bad.

Naslednji korak : Sobno kolo, uteži itak dvigam, samo še nevem kako do trebušnih, kakšne vaje in kaj si kupit. Je še prostorja za izboljšanje
Grem tudi rolat ampak se mi ne da več tolko kot nekoč in bom probal nadomestit z sobnim kolesom. Noge mam ful nabite od rolerjev, res mišice kos. Roke se večajo počasi.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

mahoni ::

Tilen je izjavil:

V hoferju kupim izključno :

 x

x


 x

x



Super stvar. Meni je dober. Uporabim za zajtrk s chia semeni, jagodičevjem, ...

Takole:

 x

x



 x

x



To je tudi največkrat obrok z največ OH.

Lep uvod v sladkorno.

zobnik ::

sladkorno ne dobiš zaradi sladkorja

Mato989 ::

zobnik je izjavil:

sladkorno ne dobiš zaradi sladkorja


Ne zaradi beljakovin =) in zdrave hrane!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XLapse ::

zobnik je izjavil:

sladkorno ne dobiš zaradi sladkorja

zobnik ti si legenda.
alien technology

jype ::

A na policijo si vprašal, če je kdo morda našel?

mahoni ::

zobnik je izjavil:

sladkorno ne dobiš zaradi sladkorja

OMG. Res ne vem, ce se mi splaca na to sploh karkol odgovarjat, ampak ajd naj ti bo.
Kaj se zgodi, ko se v telo vnese prevec sladkorja? Trebusna slinavka nasopa inzulin...vse lepo in prav, dokler se tle ne navelica te zlorabe in rece "tvoj inzulin me ne zanima" in imas v telesu kar naenkrat veliko kolicino inzulina, ki pa je neuporaben, ker celice ne sprejemajo vec glukoze in postanes inzulinsko rezistencen.

In to kako dobis sladkorno zaradi prevec sladkorja. Tudi krompir in beljakovine in celo mascobe se na konc pretvorijo v glukozo.

m0LN4r ::

Kava cista, brez sladkorja ni noben problem. Jaz spijem pol litra na dan pa imam 6pack
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

njyngs ::

zobnik je izjavil:

jogurt ni za hujšanje, katerikoli. Ovseni kosmiči namočeni v vodi pa so OK.

In potem te naj človek resno jemlje... :))

FormerUser ::

Skyr je še en vrhunski marketinški nateg, ko se obični jogurt prodaja kot super živilo. Grški jogurt se pa v originalu dela iz ovčjega mleka, ki je bolj mastno od kozjega ali kravjega, če se mu nato maščobo odvzame in ga naredi zero fat, se mu mora potem nekaj dodati za okus in teksturo in dvomim, da se mu doda kaj posebej zdravega in koristnega za organizem.

Sicer me pa še vedno zanima kakšno je najugodnejše razmerje beljakovine/maščoba/OH, za pretvarjanje telesnih maščob v mišice, ali pot iz slike 1 v sliko 2 spodaj, res vodi preko zero fat izdelkov.

m0LN4r ::

 Minimalno oz. "nic" OH, beljakovine pa mascobe pa kot narava da in je dovolj

Minimalno oz. "nic" OH, beljakovine pa mascobe pa kot narava da in je dovolj



FormerUser je izjavil:

Skyr je še en vrhunski marketinški nateg, ko se obični jogurt prodaja kot super živilo. Grški jogurt se pa v originalu dela iz ovčjega mleka, ki je bolj mastno od kozjega ali kravjega, če se mu nato maščobo odvzame in ga naredi zero fat, se mu mora potem nekaj dodati za okus in teksturo in dvomim, da se mu doda kaj posebej zdravega in koristnega za organizem.

Sicer me pa še vedno zanima kakšno je najugodnejše razmerje beljakovine/maščoba/OH, za pretvarjanje telesnih maščob v mišice, ali pot iz slike 1 v sliko 2 spodaj, res vodi preko zero fat izdelkov.


Za to je dovolj pol leta, za zenske vec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Tilen ::

Saj ne, da je potrebno jesti zero fat izdelke. Zmanjšati je potrebno vnos (kcal) in s tem se to lažje doseže. 10% grški jogurt ima enkrat več kalorij. Pri 30 obrokih je to za dva dni hrane razlike na mesec.

@Hipatija

Skratka, nižji kalorični vnos vodi hitreje do desne slike in seveda trening. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

louser ::

Bolj je smiselno ta dva dneva izpustiti in ostale obroke prerazporediti.
Bullshit torej.

FormerUser ::

Koliko treninga pa terja denimo, da v 1 letu dosežeš sliko 2? 1 uro fitnesa na dan, več?

PreviousUser ::

m0LN4r je izjavil:

 Minimalno oz. "nic" OH, beljakovine pa mascobe pa kot narava da in je dovolj

Minimalno oz. "nic" OH, beljakovine pa mascobe pa kot narava da in je dovolj



FormerUser je izjavil:

Skyr je še en vrhunski marketinški nateg, ko se obični jogurt prodaja kot super živilo. Grški jogurt se pa v originalu dela iz ovčjega mleka, ki je bolj mastno od kozjega ali kravjega, če se mu nato maščobo odvzame in ga naredi zero fat, se mu mora potem nekaj dodati za okus in teksturo in dvomim, da se mu doda kaj posebej zdravega in koristnega za organizem.

Sicer me pa še vedno zanima kakšno je najugodnejše razmerje beljakovine/maščoba/OH, za pretvarjanje telesnih maščob v mišice, ali pot iz slike 1 v sliko 2 spodaj, res vodi preko zero fat izdelkov.


Za to je dovolj pol leta, za zenske vec.


Teli sixpacki itak ne pašejo na žensko. Na sliki ena je pa čisto OK. :)

Tilen ::

Iz leve slike v desno je primarno kuhinja, primeren kalorični vnos in šele pol trening. Prav tako ni potrebno eno uro treninga na dan, bolj je pomembno, da delaš prave vaje in pravilno.

1500 kcal in trening vsak drugi dan ti v enem letu naredi ogromno spremembo. Ni pa to tako enostavno, kot se morda sliši.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

stara mama ::

Sam štiri besede so pri hujšanju pomembne:
Energijski deficit, kuhinja in disciplina!
To, da redno migaš, je že menda samoumevno?

Tako enostavno, pa se tamo malo ljudi drži tega.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

FormerUser je izjavil:

Skyr je še en vrhunski marketinški nateg, ko se obični jogurt prodaja kot super živilo. Grški jogurt se pa v originalu dela iz ovčjega mleka, ki je bolj mastno od kozjega ali kravjega, če se mu nato maščobo odvzame in ga naredi zero fat, se mu mora potem nekaj dodati za okus in teksturo in dvomim, da se mu doda kaj posebej zdravega in koristnega za organizem.

Sicer me pa še vedno zanima kakšno je najugodnejše razmerje beljakovine/maščoba/OH, za pretvarjanje telesnih maščob v mišice, ali pot iz slike 1 v sliko 2 spodaj, res vodi preko zero fat izdelkov.



100-150g beljakovin
200-250g OH
60-80g fat

Sicer pa dokler imas speh, se ne bo zgodila nobena carovnija in bos dobil iz speha misice. Najprej moras izgubiti ta speh, drugace bo vecno zakrivalo tudi ze obstojece misice.

IL_DIAVOLO ::

FormerUser je izjavil:

Koliko treninga pa terja denimo, da v 1 letu dosežeš sliko 2? 1 uro fitnesa na dan, več?


Ze pol ure je dovolj, ce si konstanten.

blackbfm ::

stara mama je izjavil:

Sam štiri besede so pri hujšanju pomembne:
Energijski deficit, kuhinja in disciplina!
To, da redno migaš, je že menda samoumevno?

Tako enostavno, pa se tamo malo ljudi drži tega.


Poenostavljas. Bolj kot gres v deficit vecja je možnost da pride do razgradnje misic kar ti sabotira napredek. Dosezt nek cilj je lahko vse prej kot enostavno, razen ce si v puberteti ali mal cez ko divjajo hormoni (ze sam recovery time je takrat praktično ničen).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Cruz ::

Ne vidim, kako bi lahko v 1 letu prišla do te postave, če si trenutno podobna prvi sliki. Kakšen približek že, da bi pa prišla do takšne mišične mase pa ne.

Neverjetna razlika v obrazu tho. :)

zobnik ::

Mato989 je izjavil:

zobnik je izjavil:

sladkorno ne dobiš zaradi sladkorja


Ne zaradi beljakovin =) in zdrave hrane!


tako sem slišal, da zarad cukra ne dobiš sladkorne, zaradi dednosti ali nezdrave hrane pa.
Če bi bil cukr problem ga noben več nebi jedu.

zobnik ::

Veselo branje o sladkorni:
https://www.diabetes-zveza.si/diabetes-...

Klemzi90 ::

Vsi vemo, da je sladkor problem, pa ga jemo z največjim veseljem.:|

Včeraj sem bil na fitnesu in se tam res ne vidim. Doma imam 25 kg uteži, ki jih sem in tja uporabljam. Pred časom sem prvič poskusil nek trening z lastno težo - ob videu delaš razno razne vaje. To je imelo več učinka, kot pa fitnes. Ostane med še sobno kolo, navadno kolo, tek, plavanje ter obilica dela okoli hiše.

Predvsem pa bom izločil sladkor. Ostalih zadev niti ne. Koliko imajo na špeh vpliv mastne jedi? Teh nisem zmanjšal, planiram pa počasi zmanjšati obroke. Počasi in nič ekstremnega.

Danes sem kupil neke oreščke - Lidl Alesto Mixed Nuts. Vidim, da imajo velik delež maščob. Kako se to uporablja?

zobnik ::

Sladkor je problem, ampak problem je tudi druga "oskubljena" hrana, bel riž, bela moka, sivnjska mast, majoneza, rastlinska olja.
No nisem se nikol poglabljal o boleznih zaradi nezdrave prehrane, zato o tem skoraj nimam pojma.

Če hočeš rezultat boš moral komplet jedilnik spremenit.

IL_DIAVOLO ::

Cuker ni tako skodljiv, nasicene mascobe so. Torej suho meso, zaseka, razni cipsi, smokiji, cvrtje itd. To vam bo zasopalo zile, ne pa cuker.

BCSman ::

Na prvi sliki je idealna ženska postava.
Tista ta druga s sixpacki je fuj.

Kaj se toliko komplicira s tem cukrom in podobnim junkom. Pač ko greš v trgovino ne kupiš nobenih sladkarij, belega kruha, majonez in podobnega shita. Sladkarije ješ samo ob posebnih priložnostih, recimo kos torte za rojstne dneve in kak piškot, ko ti kje ponudijo.

zobnik ::

tud men je grda na drugi sliki, lepo postavo ima na prvi.

IL_DIAVOLO ::

BCSman je izjavil:

Na prvi sliki je idealna ženska postava.
Tista ta druga s sixpacki je fuj.

Kaj se toliko komplicira s tem cukrom in podobnim junkom. Pač ko greš v trgovino ne kupiš nobenih sladkarij, belega kruha, majonez in podobnega shita. Sladkarije ješ samo ob posebnih priložnostih, recimo kos torte za rojstne dneve in kak piškot, ko ti kje ponudijo.


True

DOOM_er ::

tako je, par bajsijev nas je hujšalo samo s tem da smo iz jedilnika vrgli kruh, krompir, špagete, ter cvrtje in najpomembnejše sladkor, sladke pijače. Ob tem redno gibanje, trebušnjaki in ostale six pack vaje z lastno težo, občasen tek v hrib, sam sem pa še ogromno prekolesaril. V parih mescih je bila pri vseh nas treh razlika očitna, s tem da niti nisi lačen kot pri nekaterih dietah.
Robots will steal your job. But that's OK

IL_DIAVOLO ::

Nepotrebno, point je da zmanjsas vnos kalorij, kar vam je nevede tudi uspelo :P

anketar ::

na 2 sliki je teden, dva max (v poletnih mesecih) v taki formi, na prvi je pa 24/7, 365

kdo fura 16/8?

__Devil__ ::

https://www.vecer.com/ta-62-letna-babic...

Poglejte si to babico. Bodi kot ta babica. Jej samo meso pa bo. Kruh redi, vsa "carb" oz. hrana ki ima veliko hidratov doda težo, kot je tudi mleko in jogurti. Zaseka je že vredu, ampak maslo še boljše. Edino kar me moti pri zaseki je ta vonj po špehu :D, ocvirki so kar ok. To je vse živalska maščoba. Nevem pa kako je s temi kuhanimi maščobami "zaseko, ocvirki" ipd, če so nasičene ali nenasičene maščobe?

FireSnake ::

BCSman je izjavil:


Kaj se toliko komplicira s tem cukrom in podobnim junkom.


Ne zastonj!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

anketar ::

bakica ga roida na polno

ne hvala keto, za cardio rabš cukr
tisti ka so na keto so še hujši od veganov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

__Devil__ ::

Zakaj rabimo sladkor za cardio?
Kako to misliš, da so hujši od veganov?

IL_DIAVOLO ::

anketar je izjavil:

na 2 sliki je teden, dva max (v poletnih mesecih) v taki formi, na prvi je pa 24/7, 365

kdo fura 16/8?


IF je za folk, ki se ne zna kontrolirat kolko poje. Pa se skoz na hrano studiras, kdaj lahko in kdaj ne smes jest. Meni je to kar nekaj.

m0LN4r ::

Kako se bos pa kontroliral, ko si na veselici in imas tak dobro hrano, al pa si na grill partiju z nebroj razlicnimi vrstami mesa. Nor bi bil, da bi se kontroliral. Pa se zastonj je.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

stara mama ::

m0LN4r je izjavil:

Kako se bos pa kontroliral, ko si na veselici in imas tak dobro hrano, al pa si na grill partiju z nebroj razlicnimi vrstami mesa. Nor bi bil, da bi se kontroliral. Pa se zastonj je.

Ni taka panika če vidiš v vsej hrani zlo :)
No, če se držiš nazaj se ti tud želodec skrči in potem ne moreš več pojest toliko. Pa še tist kar ješ recimo izbiraš pametneje (čevapi in čebula brez kruha). Pa sok, a re res treba pit tekoči cuker? Js ga niti takrat ne, pijem samo vodo ali pa občasno pivo, če je že na tem.

m0LN4r ::

Jaz si vzamem taler in si ga napolnim samo z mesom to itak. Doma bi verjetno pozrl 3x manj ;)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mahoni ::

anketar je izjavil:

bakica ga roida na polno

ne hvala keto, za cardio rabš cukr
tisti ka so na keto so še hujši od veganov

Ti niti ne ves kaj pomeni keto. Ce bi vedel, ne bi te bedarije napisal.

Kako so lahko v preteklosti lovili zivali in bili obenem par dni brez obrokov? Cukra niso imeli, busterjev tudi ne...vse kar so imeli je lastna zaloga mascob in le to so znali dobro izkoriscati.

m0LN4r ::

Pozimi so jedli testenine in krompir //s
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

m0LN4r je izjavil:

Kako se bos pa kontroliral, ko si na veselici in imas tak dobro hrano, al pa si na grill partiju z nebroj razlicnimi vrstami mesa. Nor bi bil, da bi se kontroliral. Pa se zastonj je.


Me spominjas na mojo sosedo, ki dobi grozni apetit, ko je kaj zastonj.

Pojes normalno porcijo. 100g mesa(cca 2 kosa) , 2 kosa kruha, nekaj zelenjave, gorcice in si dober.

Zgodovina sprememb…

BCSman ::

Enostaven hint: ješ samo toliko, kolikor je nujno. Karkoli kar bi bilo več pomisliš, da bo sledilo špikanje z injekcijami, žretje tablet, amputacije in seveda s temi stvarmi financiranje farmacevtske industrije. Pomisli na morebitne (nekdanje) debeluharje iz Venezuele. Sedaj so verjetno že mrtvi, ker niso imeli več na voljo tablet in inzulina. Z zdravjem se ni za hecat, to se spozna sčasoma. Če ne drugače pa ob kolapsu sistema.

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Teli sixpacki itak ne pašejo na žensko. Na sliki ena je pa čisto OK. :)
Te je strah, da te bo nazaj usekala?

njyngs ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz nevem kaj vi jeste, ampak 1500 niti ni tako malo:
Zajtrk dve kuhani jajci = ca. 300
Prva malica, 30g oresckov = ca. 200kcal
Druga malica 200g pipi zrezek z kuhano zelenjavo (npr. brokoli) = ca. 400kcal
Vecerja Grska solata z tuno, 100g Feta, 150g Tuna v lastnem in zelenjava in olivno ali bucno nanese pol kilsko solato = ca. 500kcal.
Pa se je lufta za eno banano ali 30g protein shake in vuala 1500kcal, povsem dovolj hrane. No in na koncu je to tudi 130-140g beljakovin, kar je pr tezi 70kg diavolojevih zeljenih 2g/kg.

Ko je kaj obilnejsega npr. 3/4 litra chilli con carneja v katerem je vsaj 250g govejega mesa in 100g fizola zdruzim prvi dve malici v to.
Enako velja, ko je za vecerjo kak steak pa to.


To je za tebe normalen dan? :8)

Jaz imam dnevno 2 kosili(siht in doma), kar znese gadko čez 1000 kalorij. Obilen zajtrk s cca 20g granole, 50g kosmičev, giant banano, mlekom, beljaki in whey-om, spet 500 kalorij. Preostanek kalorij stisnem popoldne za trening in zvečer. Pri meni se 1500 kalorij konča že sredi popoldneva.

Ne vem, kako sploh preživiš s takimi mini obroki. To je za mene prigrizek, če pride kak dan ko premalo pojem :D

Eat more, lift heavier

Pozabljaš da je 70kg piščanček...

anketar ::

mahoni je izjavil:

anketar je izjavil:

bakica ga roida na polno

ne hvala keto, za cardio rabš cukr
tisti ka so na keto so še hujši od veganov

Ti niti ne ves kaj pomeni keto. Ce bi vedel, ne bi te bedarije napisal.

Kako so lahko v preteklosti lovili zivali in bili obenem par dni brez obrokov? Cukra niso imeli, busterjev tudi ne...vse kar so imeli je lastna zaloga mascob in le to so znali dobro izkoriscati.


ti glih veš kdaj v preteklosti in kaj so jedl, a pil pa niso nč? nobenga cukra niti zgodnje verzije pira, ki pa je iz česa maščob pa beljakovin al boš šel še bolj nazaj, ko smo kot majmuni skakal z drevsa na drevo?

evo zakaj so keto-vci hujši ka vegani, izber si časovnco iz zgodovine od kdaj do kdaj so se futral z mesom, ne pa samo v preteklosti, ki je širok pojem

__Devil__ ::

Poglejte si ta celoten video interview ex-vegana, kaj veganizem naredi. Če ne verjamete lahko sami izkusite.

Ni lahko, a se trudimo, saj so nam vsa leta pravili drugače. Najboljši zajtkr je nekaj surovih jajc, kosilo surovo goveje meso, če lahko, sicer pečeni čevapi tudi štejejo, le da je v tem primeru, ko mesu zažgeš vitamine z ognjem (ogenj ubija) potrebno pojesti nekaj več mesa. Za žejo surovo mleko, kefirji, kozji, kravji jogurti, siri, če jih seveda toleriraš. Po prehranjevanjem mesu se ti senzorji lakote avtomatsko izklopijo in ti telo da jasen znak, da si "poln" za tisti čas. Ne rabiš pojesti veliko, da si sit za cel dan.

Ni pa nič narobe, če se vsake toliko prekršiš in predaš skušnjavi, le da ne pride v vsakodevno navado je super. Seveda, če piješ ogromno mleka in jogurtov lahko maščobo zlahka pridobivaš, z mesom pa ne tako, le moč, mišično maso. Vsi kosmiči/graini so sam sladkor in zato je veganizem sugar based/grain diet. Vsak verjame in hvali svoje, jaz verjamem v izkušnjo.

jype ::

__Devil__ je izjavil:

Najboljši zajtkr je nekaj surovih jajc, kosilo surovo goveje meso
Hmm, čudno, noben stoletnik in noben resen športnik nima takšne diete. Čemu? Verjetno zato, ker gre za bullshit.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj lahko pojem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14436299 (30744) johan05
»

hujšanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10617194 (9559) Aquinas
»

Zelo sem suh (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13731986 (24832) metikameti
»

Fitnesiranje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12222209 (20182) egonk
»

Kako se zrediti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24772865 (63100) thramos

Več podobnih tem