» »

dipocket.org

dipocket.org

gr2707 ::

Pozdravljeni.

Ker Revolut in N26 (bolj Google Pay) še ne dela v SLO ali pa enostavno nimam sreče kdaj sem kartice dobil, da zato ne dela,
me zanima, ali kdo uporablja Dipocket (https://dipocket.org/).

Kakšne so izkušnje?

Dobiš MC fizično kartico, ali sploh deluje, kakšne so cene ?

DeeJay ::

Revolut dela super. Komot plačujem povsod z njim, zaenkrat še nisem mel težav.

gr2707 ::

Da ne bo pomote, zanima me s staliŠča podpore Google Pay.

Drugače imam N26 in Revolut in dela ok, samo ne morem pa plačevati s telefonom.

kokica2000 ::

Google Pay z Revolutom preverjeno deluje, le aplikacijo Google Pay je potrebno namestiti mimo Google-ove trgovine (išči po forumu apkmirror).

gr2707 ::

kokica2000 je izjavil:

Google Pay z Revolutom preverjeno deluje, le aplikacijo Google Pay je potrebno namestiti mimo Google-ove trgovine (išči po forumu apkmirror).


Žal ni res. Dela z MC kartici, ki so bile izdane bolj v preteklost.
Z novimi MC kartici ne deluje, z Visa kartico ne deluje, pravtako ne deluje z Virtual karticami.

kokica2000 ::

Visa tudi v prihodnje ne bo delovala. Revolut je z Googlom sklenil pogodbo samo za MasterCard, ne pa tudi za Viso (https://support.google.com/pay/answer/7.... Iz istega razloga ne delujejo virtualne kartice (razen v nekaterih državah, kjer so tudi virtualne kartice MC).

MasterCard kartice so vse omogočene za Google Pay (niso selektivno izbrane samo nekatere), so mi pa na supportu potrdili, da imajo določene tehnične težave pri dodajanju kartic v Google Pay (na njihovi strani). Tudi zato so še vedno v beta programu za Google Pay (kot tudi Apple Pay v Nemčiji). Kdaj se bo beta program zaključil in kdaj ne bo več težav z dodajanjem kartic v Google Pay mi niso znali povedati.

gr2707 ::

ok, hvala za info.

Glede na to, da sem jaz dobil Visa in virtualno lahko dodam samo viso,
ni druge kot da počakam, da odpravijo težave z MC, nato pa grem na premium subscription za 1 leto, da dobim MC.

kokica2000 ::

Ja, lahko pa pišeš na support, da bi nujno potreboval MC in če ti lahko namesto Vise pošljejo MC. Poznam primer, ko je to delovalo.

tenchu ::

Meni tudi ne dela Google pay, tako Visa kot MC. Sem naročil metal kartico samo zato, da bi imel MC in Google pay. Sem probal dodati in ravno tako ni delalo, zato sem takoj preklical naročnino, denar so mi vrnili preden so poslali kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16944031 (2092) Apple
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598133412 (7446) buttcrack
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943795 (16367) Excavator
»

Prenovljen Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5520791 (15855) Tody

Več podobnih tem