» »

The Orville

The Orville

«
1
2

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Orville je pa ene Borge našel.;)


Ravno vceraj sem gledal zamujene dele in sem se ustavil pri two parterju. Bom pocakal naslednji teden in pogledal v kosu. :))

Je za kaj? :)

oo7 ::

Prva sezona je bila kar dobra.
Druga sezona je imela slab začetek ampak se je potem poboljšalo. Imam še za pogledati 7 in 8 epizodo.

Izi ::

Meni je druga sezona katastrofalno zanič. Čista limonada, nobene akcije, samo romantika in ljubezenski odnosi.
Prva sezona je bila zelo v redu, drugo so pa popolnoma uničili. Kot da bi gledal drugo serijo. Verjetno bom kar zaključil s tem soap opera sranjem.

c3p0 ::

Zadnji ep je malo bolj na nivoju. Bortus centric epizode pa totalni polom.

oo7 ::

0rvile na rotten tomatoes

Sezona 1 ocena kritikov 31% https://www.rottentomatoes.com/tv/orvil...

Sezona 2 ocena kritikov 100% https://www.rottentomatoes.com/tv/orvil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Men je bila prva sezona boljša.

gusto ::

Se strinjam da otvoritev 2. sezone ni bila kaj posebnega, mi je pa vseeno super serija. Tako na izi za pogledat, ima svoje super trenutke.:D

c3p0 ::

Tudi klasični ST je imel dosti žajfnice vmes. Večini je očitno to bolj všeč, vsaj glede na tomato ratinge.

Karen ::

Tale dvojni del bo izgleda vsaj malo akcije, vse ostalo v 2. sezoni je bilo že kar za notranje krvavitve (izjema je bil robot Isaac, tam k je hotel dohtarci dvojko dat... tista scena z robotom v gatah na kavču je priceless, sem se zvijal od smeha).

gusto ::

Meni je kul serija, ravno včeraj pogledal zadnjo epizodo, tole je odličen twist, se ne moremo pritoževati. Totalno nepričakovano.

BigWhale ::

Karen je izjavil:

Tale dvojni del bo izgleda vsaj malo akcije, vse ostalo v 2. sezoni je bilo že kar za notranje krvavitve (izjema je bil robot Isaac, tam k je hotel dohtarci dvojko dat... tista scena z robotom v gatah na kavču je priceless, sem se zvijal od smeha).


Tist sceno smo gledal in razmisljal o tem, ko je bil LtCmdr Data v podobnem polozaju.

oo7 ::

Zadnji dve epizodi sta bili fenomenalni se posebej vesoljska bitka 8-) kot bi gledal kaksen film.

c3p0 ::

Orvillov Battle of Wolf 359. CGI budget morajo imeti konkreten. Se mi zdi, da so bitke bile boljše od vsega videnega v zadnjih ST filmih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

BigWhale ::

Men sta bli tak srednje predvidljiv meh.

BuDi79 ::

CGI v bitk... wuuu.... kot bi gledal Babylon 5 ... iz 1994

Tr0n ::

Ja, Orville ne gledam zaradi CGI eye candy-ja. :)

Pa tudi drugace je tole bolj parodija, kot neka resna Star Trek wannabe serija. Tudi ok.

gusto ::

Mogoče malo preveč limonadast zaključek. Vsi zdravi, vse ok, vse kot prej. Kakšen konkreten lik bi morali žrtvovat. Glede na to, da so šefico varnosti Alaro skenslal nekaj epizod nazaj, bi lahko to združili in bi recimo umrla, ko bi branila ostale. Bi bilo vse skupaj dosti bolj dramatično.

oo7 ::

Zadnja epizoda je bila dobra še posebej Kelly :P
Upam, da ne bodo serije skenslali in, da bo tretja sezona.

gusto ::

oo7 je izjavil:

Zadnja epizoda je bila dobra še posebej Kelly :P
Upam, da ne bodo serije skenslali in, da bo tretja sezona.

Kelly jih je lepo našponala.:)) Ok epizoda, sicer sem pričakoval kak bolj odprt konec, ampak ok. Jaz tudi upam, da bo 3. sezona.

oo7 ::

gusto je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zadnja epizoda je bila dobra še posebej Kelly :P
Upam, da ne bodo serije skenslali in, da bo tretja sezona.

Kelly jih je lepo našponala.:)) Ok epizoda, sicer sem pričakoval kak bolj odprt konec, ampak ok. Jaz tudi upam, da bo 3. sezona.


Kelly je bila 10/10 :P
Se je pa serija kar zresnila v drugi sezoni če jo primerjam z prvo, ki je bila bolj parodija.

oo7 ::

Potrjena tretja sezona. Druga sezona je bila kar dobra še posebej Kelly :D

BigWhale ::

V zadnjih treh sporocilih si trikrat povedal svoje menje o Kelly. Sej smo dojeli, no.

Daliborg ::

Upam da pridejo nazaj v stilu 1. sezone , vsakič je bilo nekaj zanimivega. Tiste drame so pa bolj meh.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

oo7 ::

Orville tretja sezona ne bo več na FOX-u ampak na HULU

c3p0 ::

Upam, da Kelly ostane.

borut_p ::

Jaz se zmeri ne vem ali Orville kao 'original' al je parodija

Poldi112 ::

A ne more biti oboje - originalna parodija?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

oo7 ::

Danes so nehali z snemanjem tretje sezone :)

oo7 ::

10.03.2022

The Orville: New Horizons I Date Announcement I Hulu

mr_chai ::

Orville je mene komplet razočaru. Zdj gledam korejsko serijo Squid Game in je top

eventyrer ::

Meni pa je super.

Komaj čakam tretjo sezono.

borut_p je izjavil:

Jaz se zmeri ne vem ali Orville kao 'original' al je parodija



Jaz ga smatram kot Robin hood - Men in tights, ki je v bistvu eden daleč najboljših Robin Hoodov, ki je obenem hkrati najbolj tak kot bi že od vsega začetka moral biti.
Obenem pa je kot neka parodija.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

1. sezona mi je bilo OK, 2. komaj gledljiva. Ne pričakujem dosti.

opeter ::

eventyrer je izjavil:

Jaz ga smatram kot Robin hood - Men in tights, ki je v bistvu eden daleč najboljših Robin Hoodov, ki je obenem hkrati najbolj tak kot bi že od vsega začetka moral biti.
Obenem pa je kot neka parodija.


Ta prizor si ne znam izbiti iz glave:


:D:))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

The Orville: New Horizons Sneak Peek | Arriving 6.2.2022 | Hulu

oo7 ::

The Orville: New Horizons | Trailer | Hulu

oo7 ::

Jutri se začne tretja sezona TV serije Orville. Prva sezona je bila komedija druga malo bolj resna. Ali bo tretja spet bolj komedija ali bodo postali še bolj resni bomo pa kmalu videli :)

cias ::

Negledljivo :'(

c3p0 ::

Prva OK, druga woke beda (teženje s eksploracijo seksualnosti moškega aliena, ki rodi), tretja OK again?

cias ::

Saj 3.01 je že zunaj. Samo je negledljivo. Pa še uro in pol je, ne vem zakaj so to naredili ko je že 30 minut dovolj da ti rata dolgcajt.

c3p0 ::

Žal je res čista beda.

Okapi ::

3. epizoda - na holodeck planetu so srečali Q (če bi bil Startrek).
Pred koncem se zaspal.;)

MisterM ::

No, meni je bilo zanimivo, da je ta "Q" iz planeta, kjer čas teče hitreje in so posledično precej napredovali odkar jih je Orville prvič obiskal. Na koncu pa je tudi ena zanimiva misel o minljivosti življenja in naši smrti - češ, da si jo res nikakor ne moremo predstavljati.

maticb492 ::

Preveč resno se vzemajo, ne razumem zakaj :D Sezona 3 je že tako da je včasih samo cheap B grade star trek knock-off, na začetku je bila še bolj parodija.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Okapi ::

Današnja epizoda pa v obup spravlja vse dežurne homofobe in mizogine.:)

111111111111 ::

Okapi je izjavil:

Današnja epizoda pa v obup spravlja vse dežurne homofobe in mizogine.:)

Do tell more, without spoilers. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

oo7 ::

Začel sem gledati prvo epizodo tretje sezone in nekje na sredi epizode obupal. Jaz sem zaključil s to tv serijo.

c3p0 ::

Res je le še neka woke beda, tipo (pozabil ime) ne spravi od sebe več nič pametnega.

D3m ::

Zmanjkalo kreativnosti. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

Tale je bila meni ena boljših. :D

Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Homelander ::

Jaz zdaj še največji problem vidim v dolžini epizod. 1h 15min je že skoraj kot cel film. 1h mi je nekako max za serije.

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3423549798 (165) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861120 (6663) predi

Več podobnih tem