» »

Formula 1 2019

Formula 1 2019

««
29 / 33
»»

sivistol ::

hamilton tud zluftal z boksi

Nikec3 ::

Hahahaahahahahahaha :)):)):))

Kako je možno, da teh makaronarjev evolucija ni izločila že pred tisočletji? Ne spomnim se, kdaj sem se nazadnje tako nasmejal.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tilen88 ::

Clown fiesta dirka,.. nemška kvaliteta se je pa tudi pokazala pri botasu.

hahaha še Hamilton,.. kaj jaz gledam hahah

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

krucymucy ::

Nikec3 je izjavil:

Hahahaahahahahahaha :)):)):))

Kako je možno, da teh makaronarjev evolucija ni izločila že pred tisočletji? Ne spomnim se, kdaj sem se nazadnje tako nasmejal.

Sem se enkrat preveril za vsak slucaj.

Ja, Vettel je nemec.

Tilen88 ::

Pusti hejterje Italijanov,.. bodo vsaj lepše spali danes. Zakuhala sta voznika ne ekipa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

springfield ::

Jaz tut ne vem, kaj imajo Italjani tokrat s to nesreco? Danes so bolj zablesteli Nemci in Britanci.

Tilen88 ::

V tej driki mi je še najbol škoda Albona :/

krucymucy ::

Tilen88 je izjavil:

V tej driki mi je še najbol škoda Albona :/

Da. Skoda za incident.

Tilen88 ::

krucymucy je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

V tej driki mi je še najbol škoda Albona :/

Da. Skoda za incident.


Hamilton športno priznal napako. Zdaj samo čakat, če dobi kazen 5sec. Mogoče pa pride Mclaren na stopničke :O

Nikec3 ::

krucymucy je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Hahahaahahahahahaha :)):)):))

Kako je možno, da teh makaronarjev evolucija ni izločila že pred tisočletji? Ne spomnim se, kdaj sem se nazadnje tako nasmejal.

Sem se enkrat preveril za vsak slucaj.

Ja, Vettel je nemec.

Kaj točno vam ni jasno? Italijanska ekipa = Italijani. Pa sploh nisem hejter, ampak čisto vedno se jim nekaj zgodi, da ne morejo normalno oddelat dirke, ko bi lahko dosegli dvojno zmago. Ali zajebe ekipa ali dirkača (del ekipe).
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Klamzi ::

Bravo Honda, končno 8-)
So motorji končno na podobnem nivoju, ima kdo kakšne informacije?

Ganon ::

Pismo, moral sem prekiniti z ogledom dirke. Zakaj se je vrstni red tako premešal?

PrimozR ::

Nikec3 je izjavil:

Kaj točno vam ni jasno? Italijanska ekipa = Italijani. Pa sploh nisem hejter, ampak čisto vedno se jim nekaj zgodi, da ne morejo normalno oddelat dirke, ko bi lahko dosegli dvojno zmago. Ali zajebe ekipa ali dirkača (del ekipe).

Kaj točno tebi ni jasno? Tukaj ekipa nima zraven točno nič, zajebal je en dirkač. Nemški.

Nikec3 ::

Ganon je izjavil:

Pismo, moral sem prekiniti z ogledom dirke. Zakaj se je vrstni red tako premešal?

V bistvu se ne da razložit. Highlightsi te dirke bodo dolgi.

PrimozR je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Kaj točno vam ni jasno? Italijanska ekipa = Italijani. Pa sploh nisem hejter, ampak čisto vedno se jim nekaj zgodi, da ne morejo normalno oddelat dirke, ko bi lahko dosegli dvojno zmago. Ali zajebe ekipa ali dirkača (del ekipe).

Kaj točno tebi ni jasno? Tukaj ekipa nima zraven točno nič, zajebal je en dirkač. Nemški.

Ja del katere ekipe pa je?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

springfield ::

Nikec3 je izjavil:


Kaj točno vam ni jasno? Italijanska ekipa = Italijani. Pa sploh nisem hejter, ampak čisto vedno se jim nekaj zgodi, da ne morejo normalno oddelat dirke, ko bi lahko dosegli dvojno zmago. Ali zajebe ekipa ali dirkača (del ekipe).

Nisi hejter, samo ne locis, da tokrat ekipa ni nic narobe naredila. Napako je naredil dirkac, ki je Nemec. Ali je tudi 5 naslovov Hamiltona Nemskih?

PrimozR ::

Nikec3 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Pismo, moral sem prekiniti z ogledom dirke. Zakaj se je vrstni red tako premešal?

V bistvu se ne da razložit. Highlightsi te dirke bodo dolgi.

PrimozR je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Kaj točno vam ni jasno? Italijanska ekipa = Italijani. Pa sploh nisem hejter, ampak čisto vedno se jim nekaj zgodi, da ne morejo normalno oddelat dirke, ko bi lahko dosegli dvojno zmago. Ali zajebe ekipa ali dirkača (del ekipe).

Kaj točno tebi ni jasno? Tukaj ekipa nima zraven točno nič, zajebal je en dirkač. Nemški.

Ja del katere ekipe pa je?

Pe enkrat. Citiram tisto, kar je napisano eno vrstico nad tvojo vrstico. Ekipa nima zraven točno nič, zajebal je dirkač. Lahko bi bil tudi v Japonski ekipi.

Tole neko glupo obešanje nad Ferrari pa Italijane pa 'makaronarje' poleg vseh ostalih stvari je že precej dlje od smešnega. Žalostni ste.

Tilen88 ::

Pustite Nikec3 umiru , pač pob ne razume :(

p.s: bi moral moderator malo pobrisati oz odstraniti, da bi bila mogoča normalna debata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

SavoS ::

Peezda, če pa danes Lojza ne dobi 5 sec kazni pol pa tud ni več za nikamor..
Ričiju so tud prsodli 5 sec, tako da sam čakam še za Lojza..
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

PrimozR ::

Potem naj nam pa da mir. Enako Gambino. Naj si ustvarita svojo temo in drkata nad napakami in nesrečami Ferrarija.

SavoS je izjavil:

Peezda, če pa danes Lojza ne dobi 5 sec kazni pol pa tud ni več za nikamor..
Ričiju so tud prsodli 5 sec, tako da sam čakam še za Lojza..

Jaz mu ne bi dal, Albon je šel res na široko in ga kar grdo zaprl, Hamilton je celo blokiral. Nisem pa videl, kaj je naredil RIC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

krucymucy ::

springfield je izjavil:


Ali je tudi 5 naslovov Hamiltona Nemskih?

Da, ker je angleska ekipa.

SavoS ::

PrimozR je izjavil:

Potem naj nam pa da mir. Enako Gambino. Naj si ustvarita svojo temo in drkata nad napakami in nesrečami Ferrarija.

SavoS je izjavil:

Peezda, če pa danes Lojza ne dobi 5 sec kazni pol pa tud ni več za nikamor..
Ričiju so tud prsodli 5 sec, tako da sam čakam še za Lojza..

Jaz mu ne bi dal, Albon je šel res na široko in ga kar grdo zaprl, Hamilton je celo blokiral. Nisem pa videl, kaj je naredil RIC.

Ja Riči je naredil podobno neumnost
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Nikec3 ::

springfield je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Kaj točno vam ni jasno? Italijanska ekipa = Italijani. Pa sploh nisem hejter, ampak čisto vedno se jim nekaj zgodi, da ne morejo normalno oddelat dirke, ko bi lahko dosegli dvojno zmago. Ali zajebe ekipa ali dirkača (del ekipe).

Nisi hejter, samo ne locis, da tokrat ekipa ni nic narobe naredila. Napako je naredil dirkac, ki je Nemec. Ali je tudi 5 naslovov Hamiltona Nemskih?

Povsem razumem, da je naredil napako dirkač. A sem kdaj napisal kaj drugače.

Hamilton bi danes moral dobit kazen, saj je vendarle priznal, da je bil on kriv.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tilen88 ::

7 dirkačev pod preiskavo zaradi uporabe DRS pod rumeno

Gambino ::

Kam je izginila ta silna premoč Ferrarija. Na dirki se je lepo videlo, da nimajo več toliko moči, kot so jo imeli. Goljufi italjanski.
Sicer pa kapo dol Hondi, Verstapnu in RB-lu za današnjo predstavo. Hemilton je pa izvlekel max kar je lahko.

šernk ::

Kam je izginila ta silna premoč Ferrarija. Na dirki se je lepo videlo, da nimajo več toliko moči, kot so jo imeli. Goljufi italjanski.


Botas na ravnini ni uspel prehitet Leclerca kljub DRS in precej boljših gumam, khmmmmm

Sicer pa upam da se Vettla čimprej znebijo pri Ferrariju, letos jim je odnesel par možnosti za boljše mesto.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tilen88 ::

Ravno to sem hotel komentirati, da ga ni uspel prehitet, kljub DRS. Zgleda pa da je honda naredila velik napredek.

Alexius Heristalski ::

Kako nimajo moči? Spet nabijaš.

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen88 ::

Mislim da manjkajo podatki na sliki Alexius ?

Scorpy84 ::

Tilen88 je izjavil:

Mislim da manjkajo podatki na sliki Alexius ?


Kaksne podatke bi, vidis konec zadnjega zavoja, pa kdo je prej do startne crte.

Cr00k ::

Super dirka.. ni je se konec. Trenutno je na tretjem mestu Sainz, a je med sedmimi preiskovanimi.. tako da mogoce RAI pride na podium :)

SavoS ::

Lojzu so pripisali kazen 5 sekund in je tako zdrsnil na 7. mesto, na stopničkah pa Carlos Sainz z McLarnom.. yea
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

TOP ::

Seveda Botas ni prehitel Leclerca saj je tudi motor mu razneslo in sigurno je motor pešal,zato ni šlo mimo.Je pa res Ferrari zgubu občutno moč v ravnici,eni govorijo da zaradi novega vzmetenja,Vestapen pa da ne goljufajo več,dejstvo je da so občutno počasnejši v ravnici,kot prej.Sam tile makaronarji pa res nimajo sreče.Ali ekipa zajebe ali pa Vetel,treba bo nekaj naredit,če hočejo še kdaj postat svetovni prvaki.

Cr00k ::

Bla bla... Poglej top speed makaronarjev, napram ostalih... tvoja dejstva so za en k.

Cr00k ::

Bom pomagu najt dejstva...

 speed

speed



 time

time

šernk ::

še glede nesposobnosti Italijanov:

- mercedes crash @Barcelona 2016
- redbull crash @Baku 2018

kako kratek je spomin enih, zgleda da so vsi glih nesposobni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

          ::

TOP je izjavil:

Seveda Botas ni prehitel Leclerca saj je tudi motor mu razneslo in sigurno je motor pešal,zato ni šlo mimo.


Mogoče pa je le predolgo vozil za Leclercom in zaradi tega pregrel motor?

          ::

Ferrari pa naj za naslednje leto da Vettlu jasno vlogo drugega voznika.

Vazelin ::

          je izjavil:

Ferrari pa naj za naslednje leto da Vettlu jasno vlogo drugega voznika.

Na dirkah je mocnejši od Leklerka
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Predator X ::

Tilen88 je izjavil:

V tej driki mi je še najbol škoda Albona :/



zakaj?

Nevem zakaj je dobil Hamilton sploh kazen.

springfield ::

Vazelin je izjavil:

          je izjavil:

Ferrari pa naj za naslednje leto da Vettlu jasno vlogo drugega voznika.

Na dirkah je mocnejši od Leklerka

Je res? Trenutno ima Leclerc vec tock kot Vettel. S tem, da je dobil tudi navodila, da ne sme napadat Vettla (Avstralija), Vettel imel boljso taktiko (Singapur),...

Predator X je izjavil:


Nevem zakaj je dobil Hamilton sploh kazen.

Ker brezglavo rine v drugega voznika? Hamilton ni bil niti na polovici Albonovega dirkalnika. Za podobne incidente se je Vettla tu krizalo.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

springfield je izjavil:

Vazelin je izjavil:

          je izjavil:

Ferrari pa naj za naslednje leto da Vettlu jasno vlogo drugega voznika.

Na dirkah je mocnejši od Leklerka

Je res? Trenutno ima Leclerc vec tock kot Vettel. S tem, da je dobil tudi navodila, da ne sme napadat Vettla (Avstralija), Vettel imel boljso taktiko (Singapur),...

Predator X je izjavil:


Nevem zakaj je dobil Hamilton sploh kazen.

Ker brezglavo rine v drugega voznika? Hamilton ni bil niti na polovici Albonovega dirkalnika. Za podobne incidente se je Vettla tu krizalo.


Res ja. Tole je malce drugačna proga, ki ne dovoljuje veliko prehitevanj.

Hamilton je več kot preveč očitno nakazal, da ga bo napadel. In bedak Albon ni pustil prav nič prostora. Če bi mu pustil kak meter ali malce več do tega nebi nikoli prišlo... prav tako, da bi albon napadel takole albona sploh nebi prišlo do trčenja.

Albon ga je videl.. itak, ga je imel skos na očeh.. ampak tale redbul ima tako politiko, da že dirkače, ki spoštujejo drug drugega sploh nemarajo.

Predator X ::



poglej 1:00 do 1:10 .

springfield ::

Predator X je izjavil:



Res ja. Tole je malce drugačna proga, ki ne dovoljuje veliko prehitevanj.

Hamilton je več kot preveč očitno nakazal, da ga bo napadel. In bedak Albon ni pustil prav nič prostora. Če bi mu pustil kak meter ali malce več do tega nebi nikoli prišlo... prav tako, da bi albon napadel takole albona sploh nebi prišlo do trčenja.

Albon ga je videl.. itak, ga je imel skos na očeh.. ampak tale redbul ima tako politiko, da že dirkače, ki spoštujejo drug drugega sploh nemarajo.

Seveda, ce sam bog Hamilton nakaze, da bo prehiteval, se mu pa ja morajo vsi umaknit.
Kako ves, da ga je imel Albon na oceh? Ti je povedal pri jutranji kavici?

Cr00k ::

Še HAM je priznal, da je kriv, da je rinil tam kjer ni prostora in se tudi opravičil Albonu...

Predator X ::

Cr00k je izjavil:

Še HAM je priznal, da je kriv, da je rinil tam kjer ni prostora in se tudi opravičil Albonu...


Ham tega ni nikoli rekel.
Ham je rekel, da je kriv, ker je on napadal (deep dive). Da mora pogledat še enkrat posnetek in lahko se njegovo mnenje spremeni.

Res pišete čiste bedarije.

springfield je izjavil:

Predator X je izjavil:



Res ja. Tole je malce drugačna proga, ki ne dovoljuje veliko prehitevanj.

Hamilton je več kot preveč očitno nakazal, da ga bo napadel. In bedak Albon ni pustil prav nič prostora. Če bi mu pustil kak meter ali malce več do tega nebi nikoli prišlo... prav tako, da bi albon napadel takole albona sploh nebi prišlo do trčenja.

Albon ga je videl.. itak, ga je imel skos na očeh.. ampak tale redbul ima tako politiko, da že dirkače, ki spoštujejo drug drugega sploh nemarajo.

Seveda, ce sam bog Hamilton nakaze, da bo prehiteval, se mu pa ja morajo vsi umaknit.
Kako ves, da ga je imel Albon na oceh? Ti je povedal pri jutranji kavici?


Noben ne govori, da se mora omaknit. Kakšen meter prostora bi pustil pa bi bil tako ali tako pred njim. Enostavno bi moral imeti pregled nad hamiltonom. Če ga ni gledal je sam kriv.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

Kar jst opazim ko gledam F1. Kako nekateri lepo spoštujejo drug drugega in ne pride do trčenj.

Riciardo lepo prehiteva, Ham in Bottas tudi oba, Sainz, itd...

Bolj na nož so Vettel, Max, Albon tudi... je sam prehitev dostikrat na točno tako, kot ga je hamilton prehiteval, pa so mu pustili plac. Tu se je šlo zanj, ker je Hamilton več kot očitno zaviral in ni hotel trka...

weasel ::

Riciardo ne prehiteva lepo z njegovimi bombicami. Poskusal je Pereza v eni izmed prejsnjih dirk in mu ni uspelo, poskusal je Magnusna v tej dirki in si prisluzil kazen. Sreco ima, da v vecini primerov drugi prej odnehajo in preprecijo trk.

Cr00k ::

Ne vem v katerem paralelnem vesolju živiš in kakšno je tvoje znanje angleščine, a takoj po koncu dirke je lepo Rubensu povedal, da je "his fault" in da se Albonu opravičuje... lahko pa seveda še naprej izkrivljaš in obračaš njegove besede in kaj je pesnik želel dejansko povedati.

EDIT: še tole sliko pripopam...



RIC lepo prehiteva v MAG ja... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cr00k ()

buneech ::

Predator X je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Še HAM je priznal, da je kriv, da je rinil tam kjer ni prostora in se tudi opravičil Albonu...


Ham tega ni nikoli rekel.
Ham je rekel, da je kriv, ker je on napadal (deep dive). Da mora pogledat še enkrat posnetek in lahko se njegovo mnenje spremeni.

Ubistvu je v intervjuju po dirki rekel Rubensu, da je prostor bil, ampak ga hitro ni bilo več, in da je to bla njegova napaka.

Cr00k ::

Še ena iz twitterja:
Hamilton didn't report to stewards because Mercedes team manager went earlier to them and reported that Lewis admited his error.


Pa še komentar HAM na kazen:
I fully accept [the decision]... I'm the one who touched him, not the other way around. I've not seen the incident so I don't know how bad it was, but it looked like there was an opportunity so I went for it, and it didn't quite work out. I apologise to Alex and hold my hands up.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cr00k ()
««
29 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251171155 (102714) broken/link
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975219019 (132946) kosta
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430361097 (216692) BT52

Več podobnih tem