» »

Formula 1 2019

Formula 1 2019

««
12 / 33
»»

Cr00k ::

Ja, Monaco je specifičen.... tudi je RIC podobno zmagal s "pokvarjenim" oz. počasnejšim avtom.

Predator X ::

Cr00k je izjavil:

Ja, Monaco je specifičen.... tudi je RIC podobno zmagal s "pokvarjenim" oz. počasnejšim avtom.


Samo RIC je kralj monaca. Če bi leto bil v redbullu bi bil pred maxom... poglej kako je odpeljal z renaultom kvali.

          ::

billy je izjavil:

Ne, bi pa max komot vozil 3-4 sec hitreje, tako da bi 5sec "takoj dobil not".


Saj ni ne bi bila samo zmaga v igri, lahko bi prehitel le Botasa ali pa še Vettla in tako prišel na zmagovalni oder.

pirlo ::

Kdo še sploh verjame v te Mercedeseve "težave", razen enega komentatorja na TV3? Drugi mu je probal 10x razložit da ni težav in da bo pripeljal v cilj brez problema, on pa še kar verjel v te pravljice :) Vsako dirko ko pri Mercu vozijo 3/4 časa v vodstvu pride po radiu neko jamranje kako je tik pred tem da odstopi, potem pa "čudežno" vedno pripeljejo v cilj pa še po možnosti kak najhitrejši krog postavijo.

no comment ::

PB (Hamiltonov race inženir): "Box, box, box... Lewis, you are right, no way the tyres gonna last... we were soooo stupid... box, box, box!"
LH: "But then I'll lose the race!!!"
PB: "Correct. Box, box, box!"


Nekaj takega bi mu morali zaigrat, da bi utihnil. Pol dirke je jamral, kot da vozi Williamsa (po platiščih). Prosmtelepo...

TOP ::

Kako je reku pokojni NIKO,davnega leta,da je Ferrari kanta,ko je prvič sedel v njega.:))

Vazelin ::

Lewis ima res noro srečo v karieri.
Najprej prva sezona zmagovalni bolid Mclarna.
Potem pa že 6 leto neulovljivi Mercedes.

Se spomnim kako je jokal ko je mel Vettel top avto
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

VaeVictis ::

Glede tega Hamiltonovega jamranja in vaših kritik samo tole, ko bo kdo od vas prvak in bo jamral, lahko komot obljubim, da tega ne bom preveč kritiziral.

Itak pa so vsi vozniki F1 navandne jokice, ki se pritožujejo nad vsem, še najhujši pri tem so pa svetovni prvaki F1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

PrimozR ::

          je izjavil:

billy je izjavil:

Ne, bi pa max komot vozil 3-4 sec hitreje, tako da bi 5sec "takoj dobil not".


Saj ni ne bi bila samo zmaga v igri, lahko bi prehitel le Botasa ali pa še Vettla in tako prišel na zmagovalni oder.

What?

TOP je izjavil:

Kako je reku pokojni NIKO,davnega leta,da je Ferrari kanta,ko je prvič sedel v njega.:))

Niki. Niko (Nico?) je nekdo drug.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Nikec3 ::

Hamilton jamra samo in izključno zato, da potem sam sebi razloži, da je zmagal s povsem nekonkurenčnim avtom in se potem odlično počuti. :)) Človek ima psiho direktno iz učbenika za psihologijo 1.0

Kar ne pomeni, da ni dober, ampak večino časa njegov um živi v nekem vzporednem vesolju.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

šernk ::

Cr00k je izjavil:



Komentatorja na TV3 sta pa res pod kritiko... mislim, da ni stavka ki ga izrečeta, brez napak ali pa nekih neumnosti. Kaj njihovi šefi ne gledajo F1? Hja, glede na to, da sem F1TV skensal, se bom moral z njima zadovoljit.

ne vem če sem se sposoben s tema dvema zadovoljit. Enostavno raje ugotavljata 3/4 dirke kaj se bo zgodilo čez 1 krog kot pa da bi komentirala dogajanje na stezi (analizirat vožnje, kot recimo na skysports itak nista sposobna). Opazita da je Rosberg v težavah v trenutku ko postavi najhitrejši krog, ko je bilo že vsem jasno da je spustil trojico naprej izključno da proba dobit najhitrejši krog. Ne spremljata časov, live timing je verjetno namenjen samo zaljubljencem v F1 nikakor pa ne komentatorjema očitno??? komentirata kako Max ne more vozit hitreje od Hamiltona, ker karkoli Hamilton naredi je Max itak zadaj od 0,6 do 0,7s...ja kako bo pa bližje kot to mu prišel v Monacu razen če imaš vsaj za 5s hitrejši avto na krog, pa še to je imel Mercedes neverjetno trakcijo pri pospeševanju, tako da Max je lahko res samo probal z glavo skozi zid, ker drugače ni šlo.
+

Hamko je pa klasa zase pri jokanju, čudno da niso popizdili pa ga v bokse poklical pa naj bo četrti namesto prvi :))
vozil je sicer pa fenomenalno, tu nimam kaj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

max00slo ::

Meni sta pa komentatorja prav entertaining :) Nimam nič za povedat čez :)
Si non confectus, non reficiat.

LeQuack ::

Quack !

Scorpy84 ::

Ah spomini, nikoli ne bom pozabil ko sva z ocetom bila prvic na dirki, kjer sva pocivala v gozdu, pol sam naenkrat ta zvok, pa sploh niso pritiskali do konca, ker so se peljali na start ali pa instalacijski krog skozi bokse. Pa se ocetova izjava ali vidim kje letala :). Na dirki pa zgodba zase, ko 20 dirkalnikov naenkrat mimo tebe, se je betonska tribuna tresla

          ::

Kako je sedaj, v turbo eri, s temi zvoki?

Scorpy84 ::

Cist prevec bedno, edini plus je da se ob stezi lahko normalno pogovarajas in ne rabis cepke za usesa. Menda so zdaj kaj glasnejsi kot leta 2014, ko sem nazadnje bil.

Tilen88 ::

Cr00k je izjavil:

Predator X je izjavil:

Maxu je probal.. kar je pravilno. No slo komentator je car : Ce bi ga hotel ga bi prehitel... ali pa zandji krog ga pa bo...

Skoda za ricarda... nevem kaj renault razmislja. Raikonena ga je zaje*** ker ni sev v boxe.


Komentatorja na TV3 sta pa res pod kritiko... mislim, da ni stavka ki ga izrečeta, brez napak ali pa nekih neumnosti. Kaj njihovi šefi ne gledajo F1? Hja, glede na to, da sem F1TV skensal, se bom moral z njima zadovoljit.

Ferrari je res v krizi, kapo dol LEC da je vsaj poskusil. Max je zelo zrelo odpeljal, HAM spet jokal, ampak odpeljal čisto... So pa tokrat tudi pri Merc naredili strateško napako in BOT dvakrat poslali v bokse. Izgleda imajo že tako preveč pik in lahko kakšno dajo Ferrariju :)


Nevem zakaj bi se zadovoljil z komentatorjema na tv3, ko imaš toliko dobrih in kvalitetnih 1080p streamov od Sky Sport F1. Na reditu imaš celo temo kje limajo linke.

Ganon ::

Tilen88 je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Predator X je izjavil:

Maxu je probal.. kar je pravilno. No slo komentator je car : Ce bi ga hotel ga bi prehitel... ali pa zandji krog ga pa bo...

Skoda za ricarda... nevem kaj renault razmislja. Raikonena ga je zaje*** ker ni sev v boxe.


Komentatorja na TV3 sta pa res pod kritiko... mislim, da ni stavka ki ga izrečeta, brez napak ali pa nekih neumnosti. Kaj njihovi šefi ne gledajo F1? Hja, glede na to, da sem F1TV skensal, se bom moral z njima zadovoljit.

Ferrari je res v krizi, kapo dol LEC da je vsaj poskusil. Max je zelo zrelo odpeljal, HAM spet jokal, ampak odpeljal čisto... So pa tokrat tudi pri Merc naredili strateško napako in BOT dvakrat poslali v bokse. Izgleda imajo že tako preveč pik in lahko kakšno dajo Ferrariju :)


Nevem zakaj bi se zadovoljil z komentatorjema na tv3, ko imaš toliko dobrih in kvalitetnih 1080p streamov od Sky Sport F1. Na reditu imaš celo temo kje limajo linke.


Ker se rad zleknem v udoben fotelj, prižgem televizor in gledam. Tako preprosto je to.

springfield ::

Tilen88 je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Predator X je izjavil:

Maxu je probal.. kar je pravilno. No slo komentator je car : Ce bi ga hotel ga bi prehitel... ali pa zandji krog ga pa bo...

Skoda za ricarda... nevem kaj renault razmislja. Raikonena ga je zaje*** ker ni sev v boxe.


Komentatorja na TV3 sta pa res pod kritiko... mislim, da ni stavka ki ga izrečeta, brez napak ali pa nekih neumnosti. Kaj njihovi šefi ne gledajo F1? Hja, glede na to, da sem F1TV skensal, se bom moral z njima zadovoljit.

Ferrari je res v krizi, kapo dol LEC da je vsaj poskusil. Max je zelo zrelo odpeljal, HAM spet jokal, ampak odpeljal čisto... So pa tokrat tudi pri Merc naredili strateško napako in BOT dvakrat poslali v bokse. Izgleda imajo že tako preveč pik in lahko kakšno dajo Ferrariju :)

Nevem zakaj bi se zadovoljil z komentatorjema na tv3, ko imaš toliko dobrih in kvalitetnih 1080p streamov od Sky Sport F1. Na reditu imaš celo temo kje limajo linke.

Ker se mi ne da celo dirko poslusat onaniranja na Hamiltona.

Klamzi ::

Še komu ne deluje F1TV?

buneech ::

Men tud ne dela.

roCkY ::

Stream je padel par minut do štarta.
Spet bomo očitno "uživali" v rekamah na TV3.

XLapse ::

včeraj sm gledal in je kr zabavno gledat. Samo pač mercedes prevlada pa se mi ni več dalo gledat. Grdo se je razbil Magnussen al kaj je že. Senna je v podobni dinamiki umrl.

na italjanski La8 al Tv8 al kaj je že, predvajajo. Telekom tv jo ma
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Scorpy84 ::

XLapse je izjavil:

včeraj sm gledal in je kr zabavno gledat. Samo pač mercedes prevlada pa se mi ni več dalo gledat. Grdo se je razbil Magnussen al kaj je že. Senna je v podobni dinamiki umrl.


Niti ne, magnussen se je razbil tam 120-150 km/h, in to pri pospesevanju po mocnem zaviranju, medtem ko je senna udaril s skoraj 2x visjo hitrostjo.

treker ::

F1TV mi tudi ne dela... fullHD stream pa BP :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: treker ()

Jst ::

A ima še kdo pri F1TV "bledo sliko"? Ali so mi spet zagodli Geforce driverji z izklopom HDR in nasploh vse zmešano, kot mi to radi nvidia driverji radi delajo po nadgradnji...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

treker ::

No, je začelo je delovati.. 20 sekund, potem pa spet dol pade... in to se ponavlja...

@Jst, tebi deluje BP?

Jst ::

Da, samo bledo sliko imam.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

connel ::

Uuuuuuu, kakšna drama.
Tokrat pa prav pogrešam Ališiča.

Scorpy84 ::

Sem ze mislil da bo vet predcasno zapustil formulo. Me prav zanima kako so ga prepricali da je sel na podij.

connel ::

Ne vem če sem pravilno slišal, bi moral pogledati posnetek, ampak če se ne motim, so rekli da ne dobiš točk, če ne greš na podelitev. Plus verjetno še kakšna kazen.

Ganon ::

Scorpy84 je izjavil:

Sem ze mislil da bo vet predcasno zapustil formulo. Me prav zanima kako so ga prepricali da je sel na podij.


Prepričali? Misliš, da so ga čakali na kolenih in prosili? Obrni se in pojdi nazaj. TAKOJ.

Scorpy84 ::

Ganon je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Sem ze mislil da bo vet predcasno zapustil formulo. Me prav zanima kako so ga prepricali da je sel na podij.


Prepričali? Misliš, da so ga čakali na kolenih in prosili? Obrni se in pojdi nazaj. TAKOJ.


Niso otroci k ti. Menda ne.

treker ::

ja, kmalu zatem je začelo delaovati BP... celo dirko :)

Glede odločitve stewardov pa nimam besed. Bad call.

Jst ::

Unsafe rejoin je zame kadar se obrneš in zapelješ na progo in s tem ogroziš drugega. Ali če greš na izletno cono in kar zapelješ med mimoidoče bolide. Seb je bil pa "potnik" po izletu na travo in je imel srečo, da se ni zaletel v steno. Dvomim, da bi imel možnost storiti karkoli drugega. To ni za +5 sekund. Škoda. Smo pa vseeno gledali dober racing, Ham je ogrožal Seba celo dirko...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Scorpy84 ::

Mene tudi zelo moti ta kazen, gledam dirke ze od sredine 90ih, pa je bilo polno tega. Da je bila asfaltirana povrsina nebi niti kazen dobil. Ce bi montoya v danasnji formuli dirkal, bi dobil ze po eni dirki tolk kazni, da naslednjo nebi smel. Cisto unicujejo formulo, koncno malo razburljivo izletanje k v starih casih, pol pa se baba jav da je bilo nevarno, a sam je tudi v mclarnu pri prehitevanjih tekmece rinil ven.

Nikec3 ::

Vettel bi moral Hamiltona spustit naprej in ga potem poskusit prehitet. Verjetno bi mu uspelo, ker je Ferrari na ravninah konkretno hitrejši. Po pravilih je ta kazen črno na belem zaslužena. Lahko bi se vrnil na levo stran.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jst ::

To je bilo še najboljše:

https://twitter.com/mozil96/status/1137...

SMEH!!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ripmork ::

Nikec3 je izjavil:

Vettel bi moral Hamiltona spustit naprej in ga potem poskusit prehitet. Verjetno bi mu uspelo, ker je Ferrari na ravninah konkretno hitrejši. Po pravilih je ta kazen črno na belem zaslužena. Lahko bi se vrnil na levo stran.

Podpis.

Jst je izjavil:

To je bilo še najboljše:

https://twitter.com/mozil96/status/1137...

SMEH!!!


ta je bila dobra, ja :D
O tejle dirki se bo še dolgo govorilo, tu ni dvoma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

LeQuack ::

Zgleda je dogovorjeno da mora zmagati Mercedes.
Quack !

Nikec3 ::

LeQuack je izjavil:

Zgleda je dogovorjeno da mora zmagati Mercedes.

Res je in del dogovora je tudi Vettel, da se namenoma vrača nevarno na stezo...
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

Mercedes ima preveč superioren avto.
Ali voziš povsem na meji, da konkuriraš mercedesu (in si seveda povečaš možnost napak). Ali pa te ni.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Scorpy84 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Scorpy84 ()

BT52 ::

Vazelin je izjavil:

Mercedes ima preveč superioren avto.
Ali voziš povsem na meji, da konkuriraš mercedesu (in si seveda povečaš možnost napak). Ali pa te ni.


This. Merc je bil hitrejši enostavno. Vet pa naredil napako. Vprašanje, če bi lahko Ham zadržal.

Ganon ::

Scorpy84 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Sem ze mislil da bo vet predcasno zapustil formulo. Me prav zanima kako so ga prepricali da je sel na podij.


Prepričali? Misliš, da so ga čakali na kolenih in prosili? Obrni se in pojdi nazaj. TAKOJ.


Niso otroci k ti. Menda ne.


Kazen je bila zaslužena, da boš to dojel, pa boš moral odvreči navijaška očala. In ne misli, da bodo dopustili, da se nekdo, kateremu plačujejo milijone, obnaša kot primadona in jim dela še dodatno sramoto.

Aja, pa preveč projeciraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Scorpy84 ::

Gledam ze dolgo dirke in ne ti meni, da dojamem. Sicer pa imas gor youtube pa bos videl da se delajo razlike. Pa za to sezono itak ne navijam, ker je ze itak izgubljena. Po tvoje ocitno se ne sme vec dirkati.

springfield ::

Ganon je izjavil:


Kazen je bila zaslužena, da boš to dojel, pa boš moral odvreči navijaška očala. In ne misli, da bodo dopustili, da se nekdo, kateremu plačujejo milijone, obnaša kot primadona in jim dela še dodatno sramoto.

Aja, pa preveč projeciraš.

Ti raje snami navijaska ocala. Celoten padok (razen Tota seveda), se strinja, da ni to ni bilo za 5s. Se na Sky, ki vidijo samo Hamiltona in nic drugega, so rekli, da je bil racing incident.
Potem pa se Hamilton s svojimi forami, da ni blo fer, pa da ga je dal na prvo stopnico. Ce bi res to mislo, ne bi jokal po radiu, ali pa bi ostal za Vettlom vec kot 5s.

Gambino ::

Vettel še takrat, ko bi lahko zmagal, zajebe. Psiha, nimaš kaj. Ferrari bo moral dobit bolj stabilnega voznika, to je dejstvo. Hamilton se pa itak ne sekira, ta sezona j itak njegova tako, da ....

          ::

Sam se bolj kakor ne strinjam z odločitvijo sodnikov, bi pa verjetno lahko dosodili karkoli.

pirlo ::

Gambino je izjavil:

Vettel še takrat, ko bi lahko zmagal, zajebe. Psiha, nimaš kaj. Ferrari bo moral dobit bolj stabilnega voznika, to je dejstvo. Hamilton se pa itak ne sekira, ta sezona j itak njegova tako, da ....

Saj Ham je tudi parkrat blokiral kolesa, tako da tudi ni peljal brez napak. Ko voziš na limitu napake pač pridejo. V obratni situaciji bi bil racing incident.
««
12 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251172499 (104058) broken/link
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975220620 (134547) kosta
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430363596 (219191) BT52

Več podobnih tem