» »

Formula 1 2019

Formula 1 2019

««
9 / 33
»»

roCkY ::

Kateri vir gledaš brez nadležnih reklam s komentarjem na nivoju?
Gledam TV3 HD. IPTV prek MCTV na T-2. Slika je OK. Komentatorja sta še za silo za preživet. Okno z reklamami nikakor.
Naročnina mi poteče 12/5. Ne vem ali bi stisnil cancel za podalšanje ali ne...

Ganon ::

TV3. Komentatorja me ne motita. Na njihovi spletni strani si lahko ogledaš tudi treninge. Ne čutim potrebe, da plačujem za nekaj, kar lahko dobim zastonj, pa še ne sprašujem se vmes, do kdaj, če sploh, bo delovalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

treker ::

F1TV... vsi prenosi do Bakuja so delovali BP. Tukaj pa... qvalifikacij sploh nisem mogel gledati. Danes po 3-4 krogih me vrže ven in me morem nazaj. Ne na telefonu (podatki) ne lokalno na računalniku.
Dam logout (pc chrome) in nazaj login... napiše, da se moram na to storitev naročiti, grem pod "manage account" piše F1 pro active :O WTF

No, "alternativni vir" F1TVja je pa deloval BP. Počakam naslednji F1 vikend in če ne bo bolje, prekinem naročnino.

Gambino ::

Bravo Mercedes, še ena dvojna zmaga in še eni dolgi nosovi s strani pastasutarjev, neprecenljivo :)

McClane ::

Jp, danes je bil F1TV polom. Tudi sam šaltal na alternative..TV3 imajo pa čisto predolge reklame.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

BT52 ::

https://twitter.com/F1Help/status/11224...

Jaz sem se že razpičakal. Lahko zahtevate kompezacijo. Ko ilegalni streami delujejo brez samega problema. Jao, Jao. Lani so bili piratski stremi tak tak. Letos pa je vse žalostno.

BT52 ::

Nekako tako je bilo po teh 4ih dirkah. :D

Skyevci pa majo neko močno robo. Še vedno nabijajo o Ferrariju...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Klamzi ::

Mercedes zopet suvereno, neverjetno na kakšnem nivoju delujejo in to že šesto leto. Za razliko od Ferrarija, ki je bolj ali manj kot F1TV danes...

Vazelin ::

V zgodovini še ni bilo take dominacije.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BT52 ::

Vazelin je izjavil:

V zgodovini še ni bilo take dominacije.


Jup zgleda bomo rabili nekaj vazelina, ker tole že preveč peče. :D

Ganon ::

Imajo tako vrhunsko uigrano ekipo, da se prevlada lahko vleče še leta in leta.

treker ::

Poslal refound request... da jih vidimo!

springfield ::

Zanimivo, da je Ferrari s popolnoma nesposobnimi inzenirji in vodstvom, ki so vecinoma vsi italijani (ljudje tukaj uporabljajo druge izraze, ker njihova inteligenca ne premore kaj vec), druga najmocnejsa ekipa. Kaksne ljudi imajo potem v drugih ekipah? Predvsem RB, ki ima podoben proracun?

Drugace se je dalo slutit, da bo Mercedes dominiral, ko so toliko jokali pozimi.

LeQuack ::

Bernie Ecclestone: Formula E has a brighter future than Formula One:
http://www.espn.com/f1/story/_/id/26494...

Todt quiet on Ecclestone provocation:
http://www.grandprix.com/news/todt-quie...

Jean Todt says he will not respond to Bernie Ecclestone's recent comments about Formula E.
88-year-old Ecclestone was ousted by F1's new owners Liberty Media in 2017. He said recently that the category should be "concerned" about the growing popularity of the all-electric category Formula E.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

DamijanD ::

Poteza dneva pa Ricciardo :D

BT52 ::

Pa ravno Kyat. Res, da sam naredi dosti sranja. Vendar tole je bilo smešno. Pravi magnet za težave. Hiter pa je. Tega pa mu ni za oporekat. Pravzaprav pokaže, da je Albon vsekakor obetaven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

springfield ::

LeQuack je izjavil:

Bernie Ecclestone: Formula E has a brighter future than Formula One:
http://www.espn.com/f1/story/_/id/26494...

Todt quiet on Ecclestone provocation:
http://www.grandprix.com/news/todt-quie...

Jean Todt says he will not respond to Bernie Ecclestone's recent comments about Formula E.
88-year-old Ecclestone was ousted by F1's new owners Liberty Media in 2017. He said recently that the category should be "concerned" about the growing popularity of the all-electric category Formula E.

Hah...kaj pa naj komentira? Obe tekmovanji sta pod okriljem FIA-e, tako da v vsakem primeru zmaga :D

BT52 ::

Ehh F-E pa je itak bumper cars series. Jaz jo malce spremljam pa se včasih vprašaš WTF!!!



Saj je zanimivo. Samo vozniški standardi so porazni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

PrimozR ::

Pa kaj je tole po hitrosti, na nivoju enega ornk racing gokarta??

springfield ::

Tu nekje.
@BT52 se strinjam, vcasih zgleda hujse kot F3. Pa se "dirkalisca" so kar nekaj.

J.McLane ::

Na kateri točki pa rečeš da je "ornk" kart že Formula? Formula E bi znala biti že pri hitrosti Formule 3, me zanima če je bila kje že kakšna primerjava?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

LeQuack ::

Formula E, Spark SRT05E Specifications:
- 0-100 km/h : 2.8 s (approximately)
- Max Speed: 280 km/h (FIA Regulated)
Quack !

PrimozR ::

J.McLane je izjavil:

Na kateri točki pa rečeš da je "ornk" kart že Formula? Formula E bi znala biti že pri hitrosti Formule 3, me zanima če je bila kje že kakšna primerjava?

Verjetno na nobeni, ker je gokart gokart, formula pa formula. Sicer ne vem točno zakaj sploh sprašuješ to.

Kar se tiče specifikacij, končno hitrost imajo superkarti tam-tam, pospeške pa itak že navaden dvotakt dirkalnik. Pa tele mestne proge so tako zaprte, da bi jim res verjetno gokart delal težave.

Klamzi ::

Sem ravno dobil mail, da dobimo refund v višini 3,3EUR zaradi težav na zadnji dirki. Lepa gesta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

roCkY ::

3.28€

BT52 ::

Pošteno. Naj porihtajo tole. ;((

...nekaj za sline cedit...

 ...

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Riff ::

in obeta s ezopet ena zelo zanimiva sezona letos :) :D

BT52 ::

Hmm ja. Tukaj v Petek sicer Merca delata piruete po progi pa sta hitrejša kadarkoli hočeta. Race pace je bil pri Ferrariju porazen.

IL_DIAVOLO ::

To še je sploh možno spremljati preko televizije? Glede na to kakšen spektakel in vrhunec je formula 1 postala, sem mislil, da lahko še samo elita spremlja v živo.

Tak vsaj Ališič pravi :))

b3D_950 ::

TV3 ali preko streamov. Pa twitter.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

broken/link ::

springfield ::

Je Wolff rekel, da je Ferrari pridobil 8 desetink z upgradi, oni pa samo 4 :))
Karkoli drugega kot popolna dominacija Mercedesa bi bilo ogromno presenecenje.

b3D_950 ::

Vettel: "In Sector 3, Mercedes just drives away. We have already experienced on other tracks that we can't keep up with the mechanical grip. We really must change that."
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

BT52 ::

-Jup. Ferrari je že od predsezonskih testih kazal na morebitne težave z mehanskim oprijemom. Bahrajn in Baku sta jih rešila, ker so lahko tole pokompezirali z močnim motorjem. Plus Bahrajn kjer so imeli srečo, da so bile gume v delovnem oknu, ter rear limited. Mercedes se lažje nastavlja in prilagaja pnevmatikam. Balans je tu.

primerjava kjer se dobro vidi Ferrarijevo odlično delovanje v hitrih zavojih


-Piola celo verjame (AMUS) in nekako potrjuje, da Mercu v počasnih ovinkih tudi pomaga 4 kolesno obračanje (baje od 2-3°).

-Danes je bil Ferrarijev race pace relativno sicer boljši od Bakuja. Ampak je še vedno nekje tam od 3eh do 5 desetink zadaj. Če pa bosta Ferrarija v Q posrala pa bo jih z nerodno strategijo prehitelk še Max. Mercedes pa se bo verjetno odpeljal naprej. Kakorkoli čudeži se dogajajo pogeljmo ju3 Q.

-Na dirki pa bo lahko bo Mercu pobralo gume pa bomo imeli dramo.

springfield je izjavil:

Je Wolff rekel, da je Ferrari pridobil 8 desetink z upgradi, oni pa samo 4 :))
Karkoli drugega kot popolna dominacija Mercedesa bi bilo ogromno presenecenje.


vir? rad bi videl tale njegov troll face. Že danes je na treningih pokal neke frise. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

BT52 ::

Po kvali je Fer vs Merc tole vse skupaj še slabše, kot sem pričakoval. Ni tole samo mehanski oprijem, kot sem mislil.



Zdajle še Ferrari v mid speed ovinkih zgublja. 4 desetinke so šle po gobe samo v sekciji ovinkih T11&T12. Da ne govorim še o šikani, kjer se dodajo zraven 2 desetinki in vsi mid speed exiti T5, T7, T8.

 Barca layout

Barca layout



Podobno, kot na testiranjih. Takrat sem mislil, da je naredil VET napako v T11&T12 . Pa enostavno nimajo prednjega orijema in avto podkrmari ga potisne izven linje, ter mora dlje čakat na gas.

Skrajšano; Težave, ki se odpravljajo z vzmetenjem, temp gum in predvsem aerom. Pol sekunde to je svetlobno leto v F1. Ponavadi se tovrsne razlike dohiteva vsaj 1-2 leta (ali spremema aero pravil).

Pri PUju je Ferrari zraven. Ni kaj šasija je tudi zaradi manjka oprijema zelo hitra na ravninnah. Mogoče letos končno zmagajo Monzo. :D

 Ta nov podobljen Ferrari Barca PU 2019 Podobni layaout kot so ga poizkusili v 2016 Za vec obiscite F1T

Ta nov podobljen Ferrari Barca PU 2019 Podobni layaout kot so ga poizkusili v 2016 Za vec obiscite F1T



Za konec pa še pohvalim RB, ki je res blizu Ferrarija. Honda tudi močan pogon. Malo še jim manjka. Samo so zanesljivi. Na dirkli niso daleč zadaj. Tole z vidika zanesljivosti in bližine Ferrariju daleč preseglo moja pričakovanja. Bravo. Na žalost je tukaj Merc predaleč in bodo letos za razliko drugih let zmage v low speeed stezah težavne. Ker očitno je Merc popravil še tole hibo, brez da bi zgubljal v mid speed ovinkih. Dvomim, da bodo letos dohiteli Merc v Monaku.

 Honda Barca 2019 PU. Merc layout se obrestuje in koncno deluje zanesljivo. Vec na F1T ce koga zanima seveda.

Honda Barca 2019 PU. Merc layout se obrestuje in koncno deluje zanesljivo. Vec na F1T ce koga zanima seveda.

videc ::

Par ovinkov pred šikano, nekje pri 50s na posnetku, je Vettel zaviral toliko prej kot Bottas, da mi ni nič jasno. Se na posnetku zgoraj dobro vidi.
Me prav zanima v čem je stvar.

springfield ::

Mja, ni Ferrari tako slab v 3. sektorju, kot je Mercedes hiter. Tudi RB je pol sekunde za Mercedesom v zadnjem sektorju.

Nikec3 ::

Nor krog Bottasa, Mercedes pa dominacija kot je že v F1 dolgo ni bilo, pa čeprav je Merc nanizal nekaj izvrstnih zadnjih sezon. Srednje hitri ovinki trenutno delujejo kot Mercedesovo najmočnejše orožje.

Še tole, jaz sumim da ima Hamilton težave z motivacijo, pa verjetno ga malo še psiha jebe, ker mu tako kot pri Rosbergu težave povzroča tretja sezona z istim moštvenim kolegom. In potem pridemo do tega, da sta v tretji sezoni bila Rosberg in Bottas maksimalno motivirana zaradi frustracije iz prejšnjih let, medtem ko je Hamiltonova podzavest bolj v "lako ćemo" načinu.

Če Hamilton letos izgubi naslov prvaka z Bottasom, ga nikoli ne želim slišati v besedni zvezi "najboljši dirkač vseh časov", pa tudi če še po zmagah prehiti Schumacherja. Ne more bit najboljši dirkač nekdo, ki bi ga premagali trije moštveni kolegi (Button, Rosberg, potecnalno Bottas).
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ganon ::

Nikec3 je izjavil:

Še tole, jaz sumim da ima Hamilton težave z motivacijo, pa verjetno ga malo še psiha jebe, ker mu tako kot pri Rosbergu težave povzroča tretja sezona z istim moštvenim kolegom. In potem pridemo do tega, da sta v tretji sezoni bila Rosberg in Bottas maksimalno motivirana zaradi frustracije iz prejšnjih let, medtem ko je Hamiltonova podzavest bolj v "lako ćemo" načinu.

Če Hamilton letos izgubi naslov prvaka z Bottasom, ga nikoli ne želim slišati v besedni zvezi "najboljši dirkač vseh časov", pa tudi če še po zmagah prehiti Schumacherja. Ne more bit najboljši dirkač nekdo, ki bi ga premagali trije moštveni kolegi (Button, Rosberg, potecnalno Bottas).


Proti Rosbergu je izgubil naslov izključno zaradi okvare motorja (edine Mercedesove v sezoni) v Maleziji. Takrat je dirko z lahkoto vodil, ko mu je kakšnih 10, 15 krogov pred ciljem zagodla tehnika. Pa, prosim, ne omenjaj Schumacherja, njegovih moštvenih kolegov in zmag. Eden najbolj temnih madežev zgodovine Formule 1.

šernk ::

Proti Rosbergu je izgubil naslov izključno zaradi okvare motorja (edine Mercedesove v sezoni) v Maleziji.

sezona ima cca 20 dirk in se je ne dobi ali izgubi na eni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PrimozR ::

Povej to Kimiju :D

b3D_950 ::

ja, ali pa China 2007.:)



Nurburgring 2005



Schumacher 2006 @Suzuka nekaj podobnega.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Scorpy84 ::

Massa 2008 imel se vecjo smolo, Madzarska in Singapur.

BT52 ::

Samo se spomnim, da je imel Massa recimo v VB takrat čist blackout. No lani ga je Vettel presegel, kot spinmastra. Malo smešno mogoče pošteno, daje imel vsaj 1 DSQ. :D Singapur pa je bil enostavno brutalen. Madžarska pa 3 kroge pred koncem se mi zdi.

Vazelin ::

še če bi navijal za Mercedes ne vem, če bi se veselil takšne sezone, kjer je konkurenca zaradi lepšega.:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BT52 ::

Hmm me res zanima, če bodo zmagali tudi v Monaku. Glede na performanco v S3 sem že včeraj razmišljal, da bi tole bilo možno. Samo nisem ziher, če bo rekordni 6 zaporedni 1&2. Dvomim v BOT. VES namreč letos vozi brilijantno. Ferrari nima šanse. Garantirano 4-5 mesto, tokrat jih motor nebo vlekel k RB.ju.

springfield ::

Ferrariju lahko das Mercedesov avto pa ne bojo zmagali, ker vedno nekaj zabluzijo.
Me pa zanima kako dolgo bo se Gasly pri RB.

Vazelin ::

Bedna sezona. Sem računal vsaj dve moštvi, da bosta enakovredni.
Sedaj pa vse upe za zanimivost sezone polagamo v roke Bottasa.:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BT52 ::

Koliko vem na forumu zelo priljiubljeni team boss. Skurco Kevina, kot prvošolčka.

https://www.reddit.com/r/formula1/comme...

Evo tak se to dela. Naredi se red takoj. Ferrari bi rabil Gunterja pa bi vse te makaronarje popedeno in postrojil. :D

springfield ::

Ne vem, zakaj Ferrari se vedno vztraja pri italjanskih team bossih, ce vec kot ocitno niso sposobni ekipe vodit. Binotto nazaj na tehnicni oddelek, za team bossa pa nekoga iz germanskega okolja. Italjani bi samo nekaj analizirali pa debatirali, ostali pa delajo :D
««
9 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251172459 (104018) broken/link
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975220564 (134491) kosta
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430363559 (219154) BT52

Več podobnih tem