» »

Sony Android TV - težava z Netflix

Sony Android TV - težava z Netflix

~Panter~ ::

Pozdravljeni.
Po dolgem mečkanju končno le kupil Sony KD-65XE8596.
Zaenkrat o TVju skoraj samo dobro! :)
HBO Go, Youtube v 4k dela super.
Nikakor pa mi ne uspe zagnat Netflixa. Sem probal z verzijo programa ki je že nameščen, ne gre. Posodobil program, ne gre. Je pa zanimivo, že takoj ko poizkusim program pognati mi zazna kot da sem že vpisan, ampak mi javi napako. V ozadju, pod napako že vidim moje profile, ampak ko kliknem Vredu, mi aplikacijo zapre. Sem že poskusil vse podakte appa pobrisat, pobrisat pomnilnik, onemogočit app. Pa vedno isto:
 Netflix problem

Netflix problem

Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

~Panter~ ::

Tole očitno ni težava TVja ampak nekaj drugega. Tudi na domačem računalniku in telefonu ne pridem do Netflixa. Prej sploh nisem opazil, ker sem dosedaj delal vse preko telefona, ko ni bil na WiFiju. Ko telefon preklopim na mobilne podatke, pridem na njihvo spletno stran ko keks. Enako v app. Kaj bi to lahko bilo? Sem probal že menjat DNSe v routerju na googlove (8.8.8.8 ter 8.8.4.4) kot so nekje priporočali, ampak nič ne pomaga.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Ales ::

Zgleda, kot da bi bil tvoj IP blokiran. Saj nimaš kak VPN aktiven? Če nimaš, bo tole bolj vprašanje za uporabniško podporo Netflixa oz. pogojno tudi za tvojega ponudnika dostopa do interneta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

DamijanD ::

A s kom deliš svoj račun? Netflix proti sheranju testira AI

~Panter~ ::

Ne, VPNja nimam aktiviranega. Vem, da na Netflixu lahko spremljaš vsebino na 4ih napravah hkrati. Res je, da delim naročnino s kolegom, ampak to je še vedno samo na treh napravah hkrati ( v službi, kjer sem aktiviral naročnino, na telefonu ter pri kolegu). Sem sedaj za foro probal narest Sign out of all devices. Bomo videli, če bo kaj pomagalo. Bom kontaktiral Netflixovo pomoč.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

~Panter~ ::

Težava razrešena. Na netflixovi podpori mi je prijazni gospod povedal, da moj IP ni blokiran. Z operaterjem iz T2 pa sva preverila, da z njihovim routerjem pridem do netflixa. Potem sem se zakopal v nastavitve mojega routerja in našel nekje od ne vem kdaj nazaj, da sem se igral z nekimi nastavitvami DNSjev za spotify in netlfix. Ko sem jih odstranil zadeva čudežno dela :) sploh se ne spomnim kdaj sem to nastavljal in zakaj, ker dosedaj na Netflix še nisem bil naročen. No ja, glavno, da je rešeno.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Zvok in slika
1205246595 (3840) Reaper
»

Amazon Video Prime postal globalen, na voljo tudi v Sloveniji

Oddelek: Novice / Ostalo
2510610 (6789) harmony
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25599488 (76041) Tr0n
»

Ali ima kdo netflix us account?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141221 (816) zee
»

Netflix ipd. v SLO

Oddelek: Omrežja in internet
456088 (3865) Pesimist

Več podobnih tem