» »

Dune HD Pro 4K Plus

Dune HD Pro 4K Plus

koto ::

Pozdravljeni,

ali kdo pozna Dune HD Pro 4K Plus media player, zadeva je baje fenomenalna...zna predvajati vse formate brez težav.
Nekateri audiofili zadevo uporabljajo samo za avdio.... ful hvalijo glede zvoka, da je oh in sploh. Pri predvajanju zvoka je lahko zadeva brez monitorja, ker je na škatli displej, ki prikazuje kateri komad igra....

https://dune-hd.com/eng/products/full_h...

T743 ::

Živjo
Sem si lastil prejšnjo verzijo DUNE HD Prime 3.0. Delala je tako kot obljubljeno, tako zvok kot slika sta bila na nivoju, bral mi je vse HiRes formate do 24/192 edino ISO SACD-jev ni znal prebaviti.No tudi DTS-HD MA in Dolby True HD ni pošiljal preko HDMI, navkljub temu, da bi jih po specifikacijah moral.
Imel sem ga v ožjem izboru za zamenjavo, vendar sem vzel Zidoo Z9s (nima bay-a za disk drugače je isti), ker ima novejši realtek-ov čip 1296 namesto 1295.
Ima pa tale DUNE widevine DRM1 podporo, ki jo rabiš za gledanje kodirane tv vsebine Netflix in podobno, kar Zidoo nima.
Več branja na:
https://www.avsforum.com/forum/39-netwo...

Mnenja tam so deljena, glede nato da je android, določene aplikacije lahko delajo ali pa tudi ne, je še ni naprave, ki bi zadovoljivo zmogla predvajati vse video in audio kodeke.(travniške verzije in uradne)
ZidooZ9s z najnovejšimi zvočnimi formati testirano nima težav tudi preko NAS-a, le DTS:X podpore še ni, pav tako pa tudi ne veliko vsebin v tem standardu.
Plus DUNE-a vidim v DRM widevineL1 podpori, če le to rabiš je verjetno boljša izbira, je pa čip manj zmogljiv in škatla ima manj priključkov, glede zvoka ne bi smelo biti razlik, ker oba rabita hdmi priklop za passthrough, vsega kar je več kot DD5.1, ki je največ kar gre preko optike ali coax povezave tako da bo DAC v njem redko v pogonu.

koto ::

T743 najlepša hvala za odgovr.
Zagledal sem se v Zidoo Z10, mislim da je boljši od Dune HD Pro 4K+ in tudi izgled mi lepše deluje.
Ali lahko na tvoji 9ki poslušaš in íščeš oz. izbiraš glasbo brez, da bi imel prižgan TV oz. monitor???

Vidim, da ima Z10 spdif coax. izhod, ki mi zelo prav pride...

Hvala

T743 ::

Nisem še poizkusil tudi ne vem, kako bi navigiral skozi menuje.Lahko pa med predvajanjem le tega ugasneš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater mrežni multimedijski 4K HDR predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
183343 (1676) rs1975
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236113 (5090) Erzo
»

Kateri media player

Oddelek: Kaj kupiti
223454 (1989) meho7
»

Medijski predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
171976 (1557) baltso
»

Nakup NMT HD predvajalnika wi-fi web multipraktika - Katerega priporočate danes?

Oddelek: Kaj kupiti
91387 (1184) Ninja333

Več podobnih tem