» »

Netflix ipd. v SLO

Netflix ipd. v SLO

AklAm ::

Dragi Slo-Techovci, običajno se zelo trudim ne zastavljat neumnih vprašanj, ampak bom kolapsnila pod količino svoje nevednosti. Pomagajte mi, lepo prosim, z osnovami:

Locirana sem v Sloveniji in si hočem ogledovat filme na Netflixu, Amazonu ipd. Kako naj to najbolj elegantno storim?

Prišla sem do pojma VNP, ampak bom porabila še en dan, da ugotovim, kaj to točno sploh je, kako deluje in kaj uporaba pomeni za siceršnjo internetno rabo. Našla sem tudi unblock-us.com, ampak nimam moči ugotovit, ali je to samo kak vtičnik za brskalnike, ali je program, ali je treba IP sproti nastavljat, ali imaš potem vedno ameriški IP, ali preklapljaš ... Brwaah :'(

Lightning17 ::

Zgodovina sprememb…

fosil ::

V Sloveniji imamo voyo :D
Tako je!

AklAm ::

fosil je izjavil:

V Sloveniji imamo voyo :D


Yay :))

Hvala, Lightning17, za link. Ti to uporabljaš? Videt je ... hm, ne vem. Pa javo onemogoča.

Plus bump, zgornja vprašanja me še vedno tarejo, če kdo ne bo mogel spat in bo humanitarno razpoložen (:

zee ::

Potrebujes VPN povezavo (ponudnikov imas kar nekaj, sam uporabljam StrongVPN), s katero dobis ameriski IP naslov, in ponekod se amerisko kreditno kartico.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

erkgheoruugh ::

Kot je že bilo povedano. Zadevo se reši v dveh korakih.
1. Rabiš en servis, ki ti omogoča, da se tvoj računalnik predstavlja s tujim, ameriškim IP-jem.
Za tiste, ki se jim ne da ukvarjat z nastavitvami ruterja in podobno, priporočam hma ali kaj podobnega.

2. Prijava na Netflix. Za prijavo potrebuješ kreditno kartico. Lahko je slovenska. Bistveno je, da pri prijavi vpišeš ameriško poštno številko (poguglaj katero ima tvoj priljubljen kraj v Ameriki)

Lightning17 ::

AklAm je izjavil:

fosil je izjavil:

V Sloveniji imamo voyo :D


Yay :))

Hvala, Lightning17, za link. Ti to uporabljaš? Videt je ... hm, ne vem. Pa javo onemogoča.

Plus bump, zgornja vprašanja me še vedno tarejo, če kdo ne bo mogel spat in bo humanitarno razpoložen (:


Imaš opcijo da omogočiš JavaScript...
1. Vstaviš link
2. Ko se ti odpre stran imaš zgoraj pod linkom možnost da odkljukaš "Remove Sripts" in "Remove Objects" -> torej jih izklopiš, po defaultu so vklopljeni...
3. Ponovno klikneš "Go"

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Za Netflix je dovolj UnoDNS http://www.unotelly.com/unodns/

Malcolm_Y ::

Zgodovina sprememb…

prenasalec ::

Poglej si tole: Hola Unblocker

AklAm ::

Waa, hvala vsakemu posebej za odgovore in napotke, zdaj bom zmagala to, najboljši ste :))

BigWhale ::

Vemo, hvala. ;>

ScumbagSteve ::

Zakaj plačevat če pa nočejo denarja od tebe (ni dosegljivo pri nas)? Verjetno hočejo da downloadaš vsebine ;)
Scumbag Štefko

Pesimist ::

Netflix te bo skenclal hitro ker vec ne sprejema slovenskih kreditnih, tudi ameriskih virtualnih krditnih ne. Prej sem jih lahko trixno da so vseeno z Abankine kasirali, ker sem ocitno nek bug izkoriscal ki se pojavi v dead zoni, ko si account deaktiviral kompletno in najkasneje 2-3minute potem ponovno registriral in placal. To sem moral delat vsak mesec. Potem pa niti to vec ni delovalo in sem opusto.
Drugo kaj si rabo je unblock us kot si sama napisala. To so ameriski DNSji ki fejkajo tvoj ip na netflixu vendar to je vse kaj naredijo. Promet se vedno tece skozi tvoj ISP brez penalov na maximalno hitrost kar je velik plus napram VPN.

Infinity ::

https://mediahint.com/ Tale zadeva men čist dobro dela

Pesimist ::

in kaj je to sploh? niti opisa ni nikjer

Infinity ::

addon za firefox in chrome. dela vse out of the box.

Pesimist ::

no pa se dela komu sploh netflix in ce je z kero karto placuje? meni od a banke visa ne potegne vec.

erkgheoruugh ::

Ravno čez vikend sem gledal en film. Mastercard.

Pesimist ::

in kaj mas pod obmocno kodo 90210?
Mastercard od nkbm bom te jutri sprobal

Infinity ::

dela, Mastercard NLB, zip mam pa na 90210.

Pesimist ::

je primla masters nkbm.

Smilee ::

Je uspelo komu dobit Hulu plus?

Brezplačne videe lahko gledam prek tunlr.com, sam za plačat pa nism še pogledal. ko, dame zanima, če je kdo od vas uporablja hulu plus

Mavrik ::

Hulu Plus dela b.p. čez UnoDNS.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

Torej se ga da kupit. Ker 2 leti or so nazaj sem probval z raznimi forami, od virtualnih us viz in nasih prepaid vise in mi nikakor ni uspelo placati huluja. Mastercard od nkbm pa nisem htel vpisovati nikamor. Danes nimam vec izbire.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Mavrik ::

Večina servisov ti recimo vzame tudi EntroPay.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

hulo, ne, samo izvirne us karte sprejema. Cudi me da netflix nima iste zascite.

Mavrik ::

Saj sem rekel. Entropay.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

to je blokano ze dolgo.

Master_Yoda ::

Ima kdo iskusnje z ebay deali za 12 mesecev shared account ? Gledam in je zelo ugodno.

Pesimist ::

samoto to da dva usera ne morata istočasno uporablat. Kaj ti je res 8$ to much? To je taki bargain da glava peče tudi za nas slovence v primerjavi z našimi ponudbami.

McClane ::

Samo res, teh 8$ je tako malo napram raznoraznim Voyotom ipd. Netflix ima tone vsega in če ti še kaj manjka so potem še raznorazne serije in filmi po ostalih regijah.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

mihec87 ::

Kako je sedaj z dostopom do netflix?

techfreak :) ::

Netflix prihaja v Evropo: http://www.reuters.com/article/2014/05/...

Netflix Inc (NFLX.O) will launch its online movie and TV subscription service in six more European countries including France and Germany this year, a test of its global expansion strategy as it faces a patchwork of local rules and competitors.

The other new countries it will enter in late 2014 are Austria, Switzerland, Belgium and Luxembourg

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

ppdrazli so tudi.

Ce ces free netflix alternativo pogoglaj po movietube. Ko netflix na steroidih z najnovejšimi titli. Se android app mas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BorutK-73 ::

Movietube - isto kot da sam piratiziraš.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

tudi če gledaš netflix preko vpn je skoraj tako kot če bi piratiziral :)
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

hojnikb je izjavil:

tudi če gledaš netflix preko vpn je skoraj tako kot če bi piratiziral :)

Jap, vsaj občutek je tak, čeprav plačuješ za netflix.
Če netflix pride kdaj v SLO, bo naročnina 1x dražja kot v ZDA.

Nikonja ::

ti ni treba skrbet, nikoli ne bo prišel, sej imaš Voyo :)

Pesimist ::

ce igras xbox one je tudi tak kot da piratiziras. ceprav si ga pri nas kupo in igre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

techfreak :) ::

Pri Movietube (sicer me res zanima kako jim bo uspelo ostati pri zivljenju) ves da je material iz travnika ter da niti priblizno nimajo pravice streamati, ti pa ne gledati.

Pri Netflixu pa dejansko placas za vsebino ter posredno tudi avtorje in lastnike avtorskih pravic. Problematicno je edino to da iz napacne drzave gledas.

Pesimist ::

sej nisem nikol reko da so legalni, obstajajo pa ze dve leti z vec kot 2000 mirrorji, vsebino delno celo hostajo na gdrivu. Android app je celo bil vec mesecev na googleplay.

ce pa ze nujno rabis podnapise pa mas tudi externe subbtitle playere ki rocno pozenes za netflix and co..

Problematicno je edino to da iz napacne drzave gledas


torej isto nimajo pravice tebi streamat in ti gledat. Denar je zgolj donacija bogati firmi.
Kršimo vse zakone ko jih pri tubi tudi.

Šheranja vsebine pa ne kršimo ne pri tubi in ne pri netflixu kot bi z torrenti. Razen ce steje facebook like in link share kar pa ziher doben z malo vec iqja nebi naredo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BlackLight ::

Nadomestilo za Netflix imaš trenutno Popcorn Time :)

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

to si pa lahko ziher da ti bojo zbrisali. Sam program pa ni nic kaj naprednega. Ze videno z Ace playerjev ki bazira na VLC z vgrajenim torrent protocolom in deluje na vsakem trejkeru.

Ceprav tudi netflix zdaj razmisla v tej smeri distribucije.

Poglavite razlike so predvsem v tem da netflix nima tak sveze vsebine, ima pa zato dosti vecjo starejso bazo z tudi malo drugacnimi filmi, ki jih verjetno tu gor nebos nikdar vido.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BlackLight ::

Popcorn time ma za moje zelo mal možnosti da ga zbrišejo ker je celotna zadeva open source (na Githubu)

Pesimist ::

Alo. Jaz sem leto dni živel v prepričanju , da navadna subscripcija nudi ultra hd resolucijo. Zdaj pa gledam moj plan in vidim da imam samo HD. Kaj so to spreminjali slučajno?
Pa vidim tudi, da zdaj dovoljujejo sheranje accounta z familjo in friendi, dva simultana strema na osnovnem planu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194233614 (1362) PARTyZAN
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594654 (71207) Tr0n
»

Netflix alternativa (filmi na zahtevo) v Sloveniji

Oddelek: Loža
3512936 (5840) zee
»

Netflix bo preganjal VPN in druge trike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostalo
5217442 (13656) jerry2
»

Netflix prihaja k našim sosedom

Oddelek: Novice / Ostale najave
3810288 (8053) hojnikb

Več podobnih tem