» »

Hofer ne fer

Hofer ne fer

OK.d ::

Stari maček je izjavil:

Kruh že par let pečem doma v kruhomatu....5 dag ajdove moke pa 55 bele, žlico bučnega olja, malo soli, 400 ml vode in pol vrečke suhega kvasa. Zjutraj me čaka svež kruh brez kemije, ki je danes v praktično vseh pekovskih izdelkih, pa še cca 400 EUR na leto prihranim. In še enkrat; Hofer je top trgovina. Tako s strani potrošnika kot delodajalca. Top garancijski in drugi potrošniški pogoji, odlične lokacije in dobra ponudba.


OK.d je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Kruh že par let pečem doma v kruhomatu....5 dag ajdove moke pa 55 bele, žlico bučnega olja, malo soli, 400 ml vode in pol vrečke suhega kvasa. Zjutraj me čaka svež kruh brez kemije, ki je danes v praktično vseh pekovskih izdelkih, pa še cca 400 EUR na leto prihranim. In še enkrat; Hofer je top trgovina. Tako s strani potrošnika kot delodajalca. Top garancijski in drugi potrošniški pogoji, odlične lokacije in dobra ponudba.

Suhi kvas - brez kemije:))
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

FormerUser ::

OK.d je izjavil:


Suhi kvas - brez kemije:))

In kaj misliš, da je suhi kvas drugega kot posušeni sveži kvas? Dejstvo je, da ima lahko domači kruh manj potencialno škodljivih aditivov kot industrijski, sicer je pa tudi H2O kemija.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Manjka jim avtomatska blagajna in pa tožba vpijočega v puščvi zoper nenormalno količino ebalaže vsega kar prodajajo. Nagravžno koliko smeti (tudi prehranskih) prodajo brez odgovornosti do tega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

zmaugy ::

FormerUser je izjavil:

OK.d je izjavil:


Suhi kvas - brez kemije:))

In kaj misliš, da je suhi kvas drugega kot posušeni sveži kvas? Dejstvo je, da ima lahko domači kruh manj potencialno škodljivih aditivov kot industrijski, sicer je pa tudi H2O kemija.

Glavno da so teflonski delčki zdravilni.

FormerUser ::

zmaugy je izjavil:

FormerUser je izjavil:

OK.d je izjavil:


Suhi kvas - brez kemije:))

In kaj misliš, da je suhi kvas drugega kot posušeni sveži kvas? Dejstvo je, da ima lahko domači kruh manj potencialno škodljivih aditivov kot industrijski, sicer je pa tudi H2O kemija.

Glavno da so teflonski delčki zdravilni.

Lahko uporabljaš tudi glinene pekače ni treba teflonskih.

r3dkv1c4 ::

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?

Človek, prodaj vse naprave, ki imajo možnost dostopa do medmrežja in se ugasni, da bo na forumu manj idiotističnih tem.
Za bruhat, kakšne teme ljudje odpirajo.
Pa pojdi živet v Avstrijo in nehaj cmerat.

Za češnjo na torti pa še navedi,vse dražje izdelke iz Avstrije, ki jih pri nas dobiš ceneje....v Hoferju seveda.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

zmaugy ::

FormerUser je izjavil:

zmaugy je izjavil:

FormerUser je izjavil:

OK.d je izjavil:


Suhi kvas - brez kemije:))

In kaj misliš, da je suhi kvas drugega kot posušeni sveži kvas? Dejstvo je, da ima lahko domači kruh manj potencialno škodljivih aditivov kot industrijski, sicer je pa tudi H2O kemija.

Glavno da so teflonski delčki zdravilni.

Lahko uporabljaš tudi glinene pekače ni treba teflonskih.

Kolikor sem razumel, je bilo govora o avtomatih za peko kruha. Glinenega še nisem videl.

Stari maček ::

zmaugy je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Kruhomat mora imet dve ročici za mešanje, da res dobro premeša. Pa meni je že enkrat jermen šel, in sem našel novega za tri evre na Aliju...

Mi smo to nekaj časa uporabljali, potem sem pa opazil, da teflon na ročicah ni bil ravno “stabilen” in smo nehali uporabljat. Kolikor sem lahko videl takšnih, ki niso znotraj celi prekriti s teflonom, nimajo.
Tako da tisto o "brez kemije", hmm...

To je zato, ker pametni uporabniki/ce s trdim predmetom dajejo kruh ven, namesto da bi ga obrnili in tresnili na leseno desko. Je pa teflon nevtralen, drugače ne bi umetnih sklepov iz njega delali...o dehidriranem kvasu pa sploh ne bi zgubljal besed, ker ste eni neverjetno "razgledani".

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

https://m.moemax.si/p/moemax-modern-liv...
https://m.moemax.at/p/moemax-modern-liv...

2 eur plačajo jogri in švabi, mi pa 3 eur

Saj tudi druge trgovine, kot je tedi, kik, bau, imajo iste fore. Za sirotinje na severu in zahodu je treba prilagoditi cene, bogataše južno od alp pa opalit po denarnici.

Pri nas je pa ravno obratno. Kupiš gorenje pralni stroj, pa ga plačaš najdražje na svetu. Sploh, če greš v njihove trgovine. Povsod drugod je ceneje, v tujini pa še ceneje, kot pri nas.

OK.d ::

Ja logično s tem si pokrivajo dumping ceno na tujem trgu.
LPOK.d

zmaugy ::

Stari maček je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Kruhomat mora imet dve ročici za mešanje, da res dobro premeša. Pa meni je že enkrat jermen šel, in sem našel novega za tri evre na Aliju...

Mi smo to nekaj časa uporabljali, potem sem pa opazil, da teflon na ročicah ni bil ravno “stabilen” in smo nehali uporabljat. Kolikor sem lahko videl takšnih, ki niso znotraj celi prekriti s teflonom, nimajo.
Tako da tisto o "brez kemije", hmm...

To je zato, ker pametni uporabniki/ce s trdim predmetom dajejo kruh ven, namesto da bi ga obrnili in tresnili na leseno desko. Je pa teflon nevtralen, drugače ne bi umetnih sklepov iz njega delali...o dehidriranem kvasu pa sploh ne bi zgubljal besed, ker ste eni neverjetno "razgledani".


Kruh smo seveda vedno stresli ven. Za mešala ven dobit je zraven pripomoček iz “trdega materiala”.
Kje sem omenil kvas?

Cifix63 ::

zmaugy je izjavil:

FormerUser je izjavil:

zmaugy je izjavil:

FormerUser je izjavil:

OK.d je izjavil:


Suhi kvas - brez kemije:))

In kaj misliš, da je suhi kvas drugega kot posušeni sveži kvas? Dejstvo je, da ima lahko domači kruh manj potencialno škodljivih aditivov kot industrijski, sicer je pa tudi H2O kemija.

Glavno da so teflonski delčki zdravilni.

Lahko uporabljaš tudi glinene pekače ni treba teflonskih.

Kolikor sem razumel, je bilo govora o avtomatih za peko kruha. Glinenega še nisem videl.


Fantje, kaj toliko komplicirate in 'pametno replicirate'.
Zadeva je je v bistvu čist enostavna mar ne. Mesiti in premesiti se da tudi z rokami...pa še koristi za roke. Čim manj nekih mašin oziroma bolje igračk.
Nekateri to delamo že dolga leta pa se ne oglašamo...ker ni vredno. Porihtaš testo, daš peč in čez eno uro je dišeči kruh tu. Kakršen koli je že ta kruh(!), je boljši od njhovega z GSO-jem, vsaj 5-imi E-ji itn... ni primerljivo.
Moderna družba pa vedno bolj vse komplicira, prodaja kup nekih igračk (samo da s tem služijo, to jim je cilj)...veliko večino vsega tega kar masovno razkazujejo po svojih katalogih sploh ni treba imeti. A do tega spoznanja moraš priti sam.

c3p0 ::

zmaugy je izjavil:


Glavno da so teflonski delčki zdravilni.


Škodljivi tudi niso.

feryz ::

GSO imaš že v moko vgrajen. Tudi kakšni E-ji bi se našli, sploh v bolj eksotičnih mokah.
Oz. že v pšenici za seme, če le to sam seješ in žanješ.
S slabim se tolažite.

Cifix63 ::

feryz je izjavil:

GSO imaš že v moko vgrajen. Tudi kakšni E-ji bi se našli, sploh v bolj eksotičnih mokah.
Oz. že v pšenici za seme, če le to sam seješ in žanješ.
S slabim se tolažite.


Vem to.
Saj Slo kupuje tisto najmanj kvalitetno pšenico, ki niti za živali ni primerna!
Vendar je vseeno tega manj ko delaš zadevo doma oz je vsaj občutek drugačen to je pa tudi nekaj,. Ampak to mora vsak sam zase ovrednotiti.
Če drugo ne v tem domačem kruhu ni zobotrebcev, las, pljunkov in druge umazanije. Kar malo razmislite koliko smo (še) vredni.

Spajky ::

Cifix63 je izjavil:

...Fantje, kaj toliko komplicirate in 'pametno replicirate'. Zadeva je je v bistvu čist enostavna mar ne...
Je bilo pred časom dokumentarc na RTV v treh urnih delih ...
Ali nam hrana lahko škoduje? 2. del - kruh YT 12min povzetek http://alturl.com/sfceg
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Cifix63 ::

Spajky je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

...Fantje, kaj toliko komplicirate in 'pametno replicirate'. Zadeva je je v bistvu čist enostavna mar ne...
Je bilo pred časom dokumentarc na RTV v treh urnih delih ...
Ali nam hrana lahko škoduje? 2. del - kruh YT 12min povzetek http://alturl.com/sfceg



RTV je žal fake Tv in je ne konzumiram že leta dolgo.

P. S.
Seveda nam hrana lahko škoduje in tudi nam. Varne oz zdrave hrane več ni. Lahko jo gojiš kjerkoli, lahko pečeš kruh iz ne vem kakšnih zrn. Že ampak kje so pa ta zrna rasla, s čim so se namakala, kakšen zrak jih je obdajal,...? Vse je že do neke mere okuženo, nečesa povsem neoporečnega v letu 2019 NI VEČ! Na Zemlji ne. To je dejstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Spajky ::

Cifix63 je izjavil:

RTV je žal fake Tv in je ne konzumiram že leta dolgo.
Saj jest tudi ne iz istega razloga, ma tudi slepa kura kdaj zrno najde ... dokumentarc je bil drugače francoski!
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Pac-Man ::

Cifix63 je izjavil:

Seveda nam hrana lahko škoduje in tudi nam. Varne oz zdrave hrane več ni. Lahko jo gojiš kjerkoli, lahko pečeš kruh iz ne vem kakšnih zrn. Že ampak kje so pa ta zrna rasla, s čim so se namakala, kakšen zrak jih je obdajal,...? Vse je že do neke mere okuženo, nečesa povsem neoporečnega v letu 2019 NI VEČ! Na Zemlji ne. To je dejstvo.


Why so sad? Vsaj svinca ne uporabljamo več kot sladilo.

Lead(II) acetate @ Wikipedia

Zagotovo imamo kaj novega, za kar ne vemo, ampak napredek.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Utk ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novice/v-...

Tolk o vaših "premium" trgovinah...

shadeX ::

Kaj ma hofer s tem veze?

PreviousUser ::

shadeX je izjavil:

Kaj ma hofer s tem veze?


Ker Hofer spada med te "premium" trgovine? :D

Mikrohard ::

V članku so omenjene tri poslovalnice treh verig (Tuš, Mercator in Špar).

Utk ::

Ja, nekateri so pisali, v raznih temah, da ne kupujejo v skladiščih, da v nekih trgovinah točno vidiš v mesnici kakšno meso in da je tam seveda "lepše", itd., kaj potem če je malo dražje. Potem pa naj jejo žveplo, če se zato boljše počutijo.

MIHAc27 ::

Ja nič, treba se bo vrnit v dobre stare čase, ko so bile na vasi koline in se je klalo v živo. Pa po mleko, in zelenjavo h kmetu.
Ker v trgovinah itak že dolgo ne moreš vedet, kaj sploh dobiš.

fikus_ ::

Kam pa mislite da gre sveže pakirano meso, ko gre rok uporabe h koncu? Najprej mogoče kakšen popust v trgovini, ko pa ne uspejo prodati, pa ga predelajo v klobase.
No, nekateri so očitno še z manj dela hoteli to meso spravit v promet in so ga samo zmleli in obogatili z žveplom.

Machete ::

MIHAc27 je izjavil:

Ja nič, treba se bo vrnit v dobre stare čase, ko so bile na vasi koline in se je klalo v živo. Pa po mleko, in zelenjavo h kmetu.
Ker v trgovinah itak že dolgo ne moreš vedet, kaj sploh dobiš.


Zakaj pa si sploh zapustil te dobre čase? Še vedno se da vse kupit direktno izpod noža, hudiča z malo dobre volje, še sam narediš..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SeMiNeSanja ::

MIHAc27 je izjavil:

Ja nič, treba se bo vrnit v dobre stare čase, ko so bile na vasi koline in se je klalo v živo. Pa po mleko, in zelenjavo h kmetu.
Ker v trgovinah itak že dolgo ne moreš vedet, kaj sploh dobiš.

Se še prav dobro spomnim "dobrih starih časov", ko so na veliko opravljali kmeta v soseščini, da je v mleko za lastno prodajo dolival vodo...

Nekako mi ti kmetje nikoli niso bili čisto jasni. Ko prideš ti do njega, ti bo prodajal robo dražje kot jo dobiš v trgovini (kvazi lokalna roba in kvazi bio ali eko - v resnici pa še bolj škropljeno kot roba iz trgovine). Istočasno pa bo veletrgovcu prodajal isto robo (ali celo boljšo, ker ne bo vzel vsega sranja) po najmanj pol nižji ceni.

Na koncu pa se čudi, kako hudirja nimaš neke simpatije z njim, ki se komajda preživlja z trdim delom od jutra do večera.....
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

MIHAc27 ::

Machete je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Ja nič, treba se bo vrnit v dobre stare čase, ko so bile na vasi koline in se je klalo v živo. Pa po mleko, in zelenjavo h kmetu.
Ker v trgovinah itak že dolgo ne moreš vedet, kaj sploh dobiš.


Zakaj pa si sploh zapustil te dobre čase? Še vedno se da vse kupit direktno izpod noža, hudiča z malo dobre volje, še sam narediš..


Trenutno 1x tedensko pride naokoli kmetica, ki ima lastno mleko, od nje kupujem jajca, krompir,...tudi za meso imam kontakte, ampak nimam skrinje, da bi lahko dal npr 50kg mesa naenkrat notri. Imam placa za 2-3 bance sladoleda in to je to.

Tko da povsem niti nisem zapustil teh časov, samo vseeno se mi zdi, da je bilo včasih to bolj običajno, da greš do kmeta po pridelke, kot sedaj.
Cena pa... ja tam tam kot v trgovini. Sedaj a mu zaupaš, da ne goljufa je pa na posamezniku. Ponavadi se opazi, da je kvaliteta drugačna.

kjut ::

Malo si izposojam temo.

Nevem al je fer al ni..ampak ze drugic slaba izkusnja z nakupom hot sim/poljenjem.
Prvic ob nakupu polnjenja, kjer prodajalka racuna za polnjenje ni izdala (sele kasneje ko sem pogruntal da manjka in prisel nazaj do blagajne).
Drugic pa ob nakupu sim in polnjenja. Racun za polnjenje je izdala, sim kartico je pa pobrala najbrz skupaj z kartico za polnjenje. Sele doma pa opazim da zadeve ni med robo. Jih imam ze na sumu da se nekaj dogaja v ozadju namenoma. Samo v vednost!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: St235 ()

Machete ::

Daj zaprite tole žalost od teme.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kjut ::

Kar naj ostane, za v poduk.

Samael ::

kjut je izjavil:

Jih imam ze na sumu da se nekaj dogaja v ozadju namenoma. Samo v vednost!

A hočeš rečti, da je prišla "od zgoraj" direktiva prodajalkam, da morajo krasti kartice z dobroimetjem strankam? Seriously? :))
Ah, dej no dej, imaš pač smolo. Boš pa odslej bolj pozoren, pa bo.

Ganon ::

Itak, vodilni so ukazali prodajalcem, da naj kradejo kupcem. Katerih substanc se poslužujete, to me zanima.

kjut ::

Samael je izjavil:

kjut je izjavil:

Jih imam ze na sumu da se nekaj dogaja v ozadju namenoma. Samo v vednost!

A hočeš rečti, da je prišla "od zgoraj" direktiva prodajalkam, da morajo krasti kartice z dobroimetjem strankam? Seriously? :))
Ah, dej no dej, imaš pač smolo. Boš pa odslej bolj pozoren, pa bo.


Seveda NE. Bi si zelel da je vse fino in fajn. Prej čem rečt da to izvajajo posamezniki na blagajnah, marsikaj videno od prosjacenja čapcev pred prodajalnami, ki se mi zdi so precej organizirana do posledicnega "moznega dogovarjanja/preprodajanja prodajalk" do tovrstnih dejanj...kartice pa prodajajo naprej po visjih cenah in racunov z poljnjenji za razna mutna posla. Got it?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Ganon ::

kjut je izjavil:

Samael je izjavil:

kjut je izjavil:

Jih imam ze na sumu da se nekaj dogaja v ozadju namenoma. Samo v vednost!

A hočeš rečti, da je prišla "od zgoraj" direktiva prodajalkam, da morajo krasti kartice z dobroimetjem strankam? Seriously? :))
Ah, dej no dej, imaš pač smolo. Boš pa odslej bolj pozoren, pa bo.


Seveda NE. Bi si zelel da je vse fino in fajn. Prej čem rečt da to izvajajo posamezniki na blagajnah, marsikaj videno od prosjacenja čapcev pred prodajalnami, ki se mi zdi so precej organizirana do posledicnega "moznega dogovarjanja/preprodajanja prodajalk" do tovrstnih dejanj...kartice pa prodajajo naprej po visjih cenah in racunov z poljnjenji za razna mutna posla. Got it?


:)) Zresni se.

spam321 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Ja nič, treba se bo vrnit v dobre stare čase, ko so bile na vasi koline in se je klalo v živo. Pa po mleko, in zelenjavo h kmetu.
Ker v trgovinah itak že dolgo ne moreš vedet, kaj sploh dobiš.

Se še prav dobro spomnim "dobrih starih časov", ko so na veliko opravljali kmeta v soseščini, da je v mleko za lastno prodajo dolival vodo...

Nekako mi ti kmetje nikoli niso bili čisto jasni. Ko prideš ti do njega, ti bo prodajal robo dražje kot jo dobiš v trgovini (kvazi lokalna roba in kvazi bio ali eko - v resnici pa še bolj škropljeno kot roba iz trgovine). Istočasno pa bo veletrgovcu prodajal isto robo (ali celo boljšo, ker ne bo vzel vsega sranja) po najmanj pol nižji ceni.

Na koncu pa se čudi, kako hudirja nimaš neke simpatije z njim, ki se komajda preživlja z trdim delom od jutra do večera.....


Podpis pod tole. Ko bi vedeli, kaj vse počnejo slovenski kmetavzarji... ne vsi, veliko pa vsekakor.

MIHAc27 je izjavil:

Ja nič, treba se bo vrnit v dobre stare čase, ko so bile na vasi koline in se je klalo v živo. Pa po mleko, in zelenjavo h kmetu.
Ker v trgovinah itak že dolgo ne moreš vedet, kaj sploh dobiš.


H kmetu ja, lol. Neprimerno večja verjetnost je, da te bo nategnil slovenski kmet kot kakšna štacuna. Tam je vsaj neka minimalna kontrola. Kmetavzat ti bo prodal takšno sranje, s katerim še živine noče futrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spam321 ()

fikus_ ::

Nekdo ti je pa stopil na živc?

spam321 ::

fikus_ je izjavil:

Nekdo ti je pa stopil na živc?


Nekdo? Ne bi posploševal, če bi bil le en...

Ganon ::

Ta tema je magnet za premaknjence.

Master_Yoda ::

Samo za informacijo: Sedaj imajo pri sadju in zelenjavi neke biorazgradljive vrecke, ki ti pa jih zaracunajo (3c na komad). Ce so navadne plasticne se tudi ne vem ker sem pac zgrabil iz prve role.

Izgleda hocejo da se prodajalke na blagajni bolj zajebavajo s tehtanjem, ker za sebe teh vreck ne rabim in jih ne bom placeval - tako ali tako gre vse za blagajno v eno vecjo vreco.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

mzakelj ::

Če se le da ne kupujem v Hoferju. Že zaradi suženjstva katero izvajajo nad prodajalci. In na koncu vrste mi NOBEDEN ne bo pahal kupljene robe da naj pohitim. Sem že ene parkrat popizdil in klical poslovodjo in tudi njej povedal svoje. Je samo gledala ko bik ko sem ji rekel da naj še enega šefa višje pokliče, ker vem da je ona samo šef od ovčice za blagajno, pa da je ona tudi samo vodena ovčica s vrha. Pa mi je dala telefonsko. Klical seveda nisem ker bi še ob to plačo bila. Poznam nažalost razmere v Hoferjih. Če bi Hitler ali Stalin imela trgovsko verigo bi bil to definitivno Hofer.

šernk ::

Ne jokaj, ker dela se povsod enako. Tisti, ki seveda delamo in ne pohajamo okoli. Jst delavk v mercatorju tud videt ne morem, ko ravno toliko da se premikajo za blagajno, pa takšni boni, pa drugi boni, pa tretji boni....
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mzakelj ::

Zato pa manjkajo hitre blagajne v hoferjih. Mečkator pa je itak štorija zase. No po drugi strani za minimalca tudi ti ne bi imel v 5.

IL_DIAVOLO ::

Kaj mene briga njihov odnos do delavcev. Vsak ima odlocitev, da gre drugam. Ponavadi sicer ne kupujem v hoferju, ampak zaradi cen, ki res niso ugodne. Pri njih kupujem samo arašide, ki so pa res neverjetno ugodni, 1.5 evra za pol kile. Konkurenca(tudi lidl) ima arašide po 2 evra za 200 gramov. Zakaj arašidi se sprasujete? Ker si delam maslo doma :)

Glede tehtanja na blagajni. To se je uvedlo zato, ker folk je po tehtanju se potem malo doložil :) Ne pa zato, da bi imele delavke več dela.

Kakorkoli, treba je kupovati pri vseh trgovcih. Vsak ima svoje ugodne izdelke in tudi seveda izdelke, ki se ne izplačajo. Na srečo imamo trgovske centre in se ni treba voziti par km do druge trgovine.

Z ugodnimi izdelki te privabijo, z dragimi pa zaslužijo ;)

mzakelj ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj mene briga njihov odnos do delavcev. Vsak ima odlocitev, da gre drugam. ;)


Povej to delavcem v Prekmurju in drugih bolj revnih okoljih.....
Upam da boš enkrat v življenju izkusil tako izkoriščanje, ali pa vsaj kak mesec delal v kakem trgovskem centru. Boš drugače gledal na te reči. Kdor ne dela ali ni delal v trgovini NIMA POJMA o delovnem okolju v trgovinah in kakšni so pritiski na ljudi. Na eni strani te umiva šef, ti pa se moraš smejat strankam. V bistvu moraš zganjati hinavščino da gre skozi pri strankah. Ker če se stranka pritoži spet prileti še in se začne nadiranje. No lahko greš stran, če si v LJ ali kje drugje kjer je dovolj služb, ne pa v okolju kjer dela že tako ni za vse....

zmaugy ::

Utk je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novice/v-...

Tolk o vaših "premium" trgovinah...


Pekarna Lidl Celje:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Lidl, Hofer, Tuš, Mercator:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/m...

Dober tek.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

zobnik ::

V Hoferju kupujem sam par izdelkov k so mi v naši Sloveniji anjboljši med ceno in podudbo....pa če si lačen greš umazan po malco v Hofer saj tist kar ponujajo je bolj za reveže a je*iga če si lačen je dobr nekaj na hit pojest

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

starfotr ::

Revni si lahko samo pridelajo hrano, zemljo lahko dobiš brez težav zastonj za najem, če le nisi limona.

Še nižji nivo od hofra in lidla je eurospin. Tam je roba res poceni. Je pa mnogokrat boljše razmerje med kakovostjo in ceno, kot pri hofru. Vendar samo za določene izdelke.

jocoj ::

mzakelj je izjavil:

Če se le da ne kupujem v Hoferju. Že zaradi suženjstva katero izvajajo nad prodajalci. In na koncu vrste mi NOBEDEN ne bo pahal kupljene robe da naj pohitim. Sem že ene parkrat popizdil in klical poslovodjo in tudi njej povedal svoje. Je samo gledala ko bik ko sem ji rekel da naj še enega šefa višje pokliče, ker vem da je ona samo šef od ovčice za blagajno, pa da je ona tudi samo vodena ovčica s vrha. Pa mi je dala telefonsko. Klical seveda nisem ker bi še ob to plačo bila. Poznam nažalost razmere v Hoferjih. Če bi Hitler ali Stalin imela trgovsko verigo bi bil to definitivno Hofer.
Pa smo spet tam. Vedno se najdejo modeli, ki ne razumejo principa delovanja diskonta. Ti nažalost ne poznaš r od razmer v Hoferju.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj mene briga njihov odnos do delavcev. Vsak ima odlocitev, da gre drugam. Ponavadi sicer ne kupujem v hoferju, ampak zaradi cen, ki res niso ugodne. Pri njih kupujem samo arašide, ki so pa res neverjetno ugodni, 1.5 evra za pol kile. Konkurenca(tudi lidl) ima arašide po 2 evra za 200 gramov. Zakaj arašidi se sprasujete? Ker si delam maslo doma :)
Pa ravno v Lidlu so najcenejši. Praktično vsak drugi mesec je akcija pol kile za 99 centov in pač kupiš na zalogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V katerih trgovinah so dobri poceni izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711007 (7492) mojsterleo
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411308 (9007) HappyPills
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104022 (40480) zmaugy
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28462472 (56546) ...:TOMI:...

Več podobnih tem