» »

NEO Telekoma Slovenije

NEO Telekoma Slovenije

««
7 / 34
»»

NejcSSD ::

Prek Plexa, Plex server postaviš na PCju, Plex client imaš na NEOtu.

Čakamo KODIjaaaa, upam da bo do leta 2023 :D :D :D
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

MaStr ::

Hvala :-)
Na SiolBoxu tudi deluje, prav tako na Android TV ...

Kaj pa je KODI?

MaStr ::

Edit: Sem prehitro pohvalil vse skupaj ...

Deluje sicer vse, le podnapisi ne, razen že vžganih v file.
Sem pri nastavitvah kaj spregledal? Sploh obstaja možnost prikazovanja podnapisov?

antireal ::

MaStr je izjavil:

Edit: Sem prehitro pohvalil vse skupaj ...

Deluje sicer vse, le podnapisi ne, razen že vžganih v file.
Sem pri nastavitvah kaj spregledal? Sploh obstaja možnost prikazovanja podnapisov?


Namesti si PLEX server na pc-u in uporabi PLEX app na NEO-tu. Napravi morata biti v istem networku. Podnapisi preverjeno delujejo.

Konlov ::

MaStr je izjavil:

Hvala :-)
Na SiolBoxu tudi deluje, prav tako na Android TV ...

Kaj pa je KODI?

Kodi imajo da podnapise išče ali kaj...

gendale2018 ::

MaStr je izjavil:

Edit: Sem prehitro pohvalil vse skupaj ...

Deluje sicer vse, le podnapisi ne, razen že vžganih v file.
Sem pri nastavitvah kaj spregledal? Sploh obstaja možnost prikazovanja podnapisov?

podnapisi delujejo, vžgani in nevžgani

edini problem je da nevžgani včasih spremenijo iz direct strean/direct play (kjer ti ubistvu samo bere datoteko z diska in jo pošilja naprej kar procesor obremenjuje približno 0, v transcode, ki je hudič za presor še posebej za x265 file oziroma 4k file oziroma kombinacijo obojega.... to ni problem neota ampak plexa, poglej po plex forumih, kdaj bojo popravili pa kdaj bo pol delalo na neoto pa veva oba isto

še največ se to dogaja s podnapisi v obliki slik (vobsub), pri srt, ki je navaden text pa ne

v konfiguraciji na računalniku pod web client -> quality označi video quality maximum, Play smaller videos at original quality in Use recommended settings; web client -> Debug Debug Level Disabled (lohk tud pržgeš da bolj vidiš kaj se dogaja, samo pol spet ugasn k ti naserje teh logov ogromno) Direct Play in Direct Stream; web client -> player Multi-Channel Audio Boost po želji, Subtitle Color po želji, Subtitle Position po želji, Subtitle Size spet po želji Burn Subtitles only image formats

na tvju pa isto v nastavitvah home streaming max, remote max, play smaller videos on, adjust auto.. on, burn subtitles image only

samo pri enih ti bo še vedno hotu transcodat, podnapisi bi še vedno mogl delat, sam računalnik bo bolj obremenjen
druga stvar je da pri vsakm filu k ga predvajaš maš zihr izbrane podnapise (če se le da srt), eni jih nimajo pržganih po defaultu in pol jih tud plex ne pržge po defaultu
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

gendale2018 ::

Konlov je izjavil:

MaStr je izjavil:

Hvala :-)
Na SiolBoxu tudi deluje, prav tako na Android TV ...

Kaj pa je KODI?

Kodi imajo da podnapise išče ali kaj...

mah kodi je zastonj alternativa plexu, plex je bolj mišljen da ti server postaviš na enem strežniku in pol se s clienti od kjerkol povežeš gor in gledaš
kodi pa ravno obratno ti ga postviš na račulaniku, s kjerim misliš predvajat in pol od tam predvajaš

afaik lahko pa z obem delaš oboje
pri plexu lohk plačaš za plex pass in maš pol hw accelerated transcoding (quick sync in nvenc, amd ni podprt), pod pogojem da ti ga hw podpira, recimo sandybridge ti ne bo encodu v x265 ker pač ne zna, nvenc je pa nvidia omejila na max 2 strema in bo tretji v sw ne v hw in vsi trije počasnejši

plex pass ti da tud zastonj cliente za vse naprave, česar ne rabiš ker obstajajo brezplačne alternative za skor vsako platformo oziroma lahko v browserju predvajaš

lahko tudi uporabiš plex za strežnik gledaš pa s kodijem

plex ti nardi ful lep media library, samo kako malenkost se zmoti in narobe matcha, za kodi ne vem

sam ti dol vleče podnapise iz opensubtitles samo moraš to prižgat pa fanart pa kaj vem kaj še (pod pogojem da to prižgeš)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

damirj79 ::

Plex je uporaben samo kot media library, vsi tisti addoni oziroma channels so grdi, neuporabni in brezvezni. Kodi pa ravno obratno, kot media library ne blesti ravno, ampak addoni so pa vrhunski. Poleg tega mu lahko tudi dodaš Plex addon.

firbec ::

damirj79 je izjavil:

Kodi pa ravno obratno, addoni so pa vrhunski. Poleg tega mu lahko tudi dodaš Plex addon.

katere addone pa priporočaš za KODI, oz s katerimi si zadovoljen ?

damirj79 ::

OpenSubtitles, Exodus in Popcorntime. Imel sem tudi Plex, ampak na koncu benefit Plexa izpuhti, ker je zadeva po češko narjena.

klinker ::

Ce samo v lokalnem omrezju, shareas folder in gledas z VLCjem, ki je instaliran na Neotu.

sprimozs ::

A lahko kdo ki ima Neo box in merilec porabe izmeri stand-by porabo boxa, ko je ta vklopljen in izklopljen.

t3hn0 ::

Kar naenkrat ne obstajajo več Modri paketi, ampak so zdaj novi NEO paketi. Ali to pomeni da bojo stare modre pakete preslikali v nove? Ima kdo kaj več info?

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

edit: link
^.^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: t3hn0 ()

sirotka ::

Jaz sem kar prešaltal iz trio C v NEO C, splača se že zarad 350/40 paketa za isto ceno ter baje postopnih dodajanj 4K kanalov. Preslikali verjetno ne, boš moral naredit prehod, vsaj ponavadi je bilo tako.

gendale2018 ::

damirj79 je izjavil:

OpenSubtitles, Exodus in Popcorntime. Imel sem tudi Plex, ampak na koncu benefit Plexa izpuhti, ker je zadeva po češko narjena.

plex ima lih tko opensubtitles in dela normalno, za podnapise imaš še subzero ki naj bi delal še bolje, zdaj kodija ne uporabljam tako da ne vem kaj ima njegov opensubtitles bolje ampak plexov dela normalno

največji problem plexa je da za hw transcoding rabiš plex pass, čeprav uporablja ffmpeg (no nek svoj fork), ffmpeg pa to podpira že od ne vem kdaj, lih tko ne podpira hw transcodinga pri amd karticah brez pametnega razloga

za sw rabiš pa lih 2990wx če hočeš več kot stream ali 2 (full hd)... da ne omenjam 4k hdr 12 bit x265 :) lih tako ne moreš imet v računalniku recimo 3 nvidia gpuje (nvenc je umetno omejen na 2 streama, več streamov ne dela počasneje, ampak sploh ne) in nastavit katere naj uporablja za transcoding, čeprav je to čisto izvedljivo

potem manjka podpora torrentom (da bi ti sam dol potegnil recimo vse nadaljevanke ki jih gledaš), verjetno iz pravnih razlogov, čeprav se mi zdi da se s pravo kombinajcijo pluginov da

potem ima včasih težave z image based podnapisi, ker jih vžge v sliko in potem odpadeta direct stream/direct play

pa komunikacija z uporbniki je slabo (oziroma sploh ni) narjena... recimo če nameravam resetirat računalnik ne morem vsem gledalecem poslat tega obvestila, da pač naj počakajo par min in gledajo naprej (ker če ga mislim ugasnit, se bojo pa načakali), ne podpira motd (da bi ti ob prijavi napisalo da so stroški poganjanja strežnika x in da je kaka donacija dobrodošla (spet pravni razlogi, da je težje prodajat dostop))

....
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

damirj79 ::

No razumem vse to, saj je pač nekako logično in tudi sprejemljivo. Ni mi pa sprejemljivo, da so aplikaciji v letu 2019 ne posveti niti 5 minut časa za všečen in uporabniku prijazen dizajn, z malo klikanja itd. Tega je na Plexu občutno preveč, pa tudi sama aplikacija izgleda 10 let za časom. Čeprav je to stvar debate no, ampak meni res ne izgleda, kot mi tudi recimo MorphTv ne izgleda lepo narejen. Tole s channels in torrenti pa je razlog, da Plex sodi enostavno samo v grupo media library in nikamor drugam.

Ganon ::

t3hn0 je izjavil:

Kar naenkrat ne obstajajo več Modri paketi, ampak so zdaj novi NEO paketi. Ali to pomeni da bojo stare modre pakete preslikali v nove? Ima kdo kaj več info?

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

edit: link


Ničesar ne bodo "preslikali", ker tega niso storili nikoli.

Bodo pa na slabšem novi naročniki, ker so novi, dodatni mobilni paketi, ki jih povežeš z Neo, dragi in ponujajo bistveno manj, kot prejšnji, ki so bili vključeni v paket Modri. Zdaj za dodatnih 12 evrov mesečno (Naj A) dobiš neomejene klice v Telekomovem omrežju, 500 minut v druga omrežja in 2GB prenosa podatkov. Prej si imel vse klice neomejene in 20GB prensa podatkov. Čisti nateg. ;((

gendale2018 ::

naj dajo raje v neo c 350/350 net
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

gendale2018 ::

damirj79 je izjavil:

No razumem vse to, saj je pač nekako logično in tudi sprejemljivo. Ni mi pa sprejemljivo, da so aplikaciji v letu 2019 ne posveti niti 5 minut časa za všečen in uporabniku prijazen dizajn, z malo klikanja itd. Tega je na Plexu občutno preveč, pa tudi sama aplikacija izgleda 10 let za časom. Čeprav je to stvar debate no, ampak meni res ne izgleda, kot mi tudi recimo MorphTv ne izgleda lepo narejen. Tole s channels in torrenti pa je razlog, da Plex sodi enostavno samo v grupo media library in nikamor drugam.

torrentov ne morejo dat not iz pravni razlogov ker so že tako na dost majavi podlagi

da ni kanalov verjamem da koga motio, jst sm jih pri sebi zbrisal takoj, ker ne vem kaj mi bojo

vmesnik ne vem na čem ti gledaš in kaj ti je všeč, kar se tiče vmesnikov jim je še največja napaka, da jih ni not več kot en in si pol izbereš tistega, ki ti je všeč.... je pa kul da je končno en z veliko oranžnih odtenkov in temne bare in ne tistim klasičnim modro/belo/zelenim gnojem, res je tudi da vsaka naprava nima enakega in potem je čisto možno da so eni slabši kot drugi

kaj je recimo narobe z
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Izaso ::

Telekom uvaja elektriko v pakete: http://www.blog.uporabnastran.si/2019/0...

neooo ::

Imamo
se modri paket iz leta 2016.

Ni sans da bi sli na neo pakete ker z dodatnima
dvema mobilnima stevilkama trenutno je vse skup ceneje in se vec enot imajo. Katastrofa so ti neo paketi!

sirotka ::

Evo, slab teden imam NEO-ta, ne vem kaj ene tako moti. Treba se je navadit na daljinec brez številčnice, govorno prepoznavanje dela več ali manj perfektno. Deluje precej hitreje od zadnje verzije box-a. Mislim pa, da so malo popravili barve, ker slika izgleda precej bolj "živo". Plex deluje BP.

KuntaKinte ::

sam sem pred 3 tremi tedni sklenil še modri paket,danes dobil 3 neote,zaenkrat deluje ok,govorna izbira je super,ko se navadiš

Xserces ::

Zanimivo je to da nemorš vzet samo NEO paketa na obstoječe siol boxe. Vzel bi ga namreč samo zaradi hitrejšega interneta. Sem klical na info in pravjo da je NEO box nuja. Brezveze
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

stjan ::

Ali je že kdo nabavil neo paket, vzel 1 neo box in uporabil še 2 stara boxa?
Je to možno?

Xserces ::

Zakaj bi moral jemati NEO box? Sam bi fural naprej na siol boxu. Tehnično se ni nic spremenil da siol box nebi delal se mi zdi...
+ Za koji kurac morš še štrom pri njih vzet ce hocs paket menat... So bolani al kaj?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

flier ::

stjan je izjavil:

Ali je že kdo nabavil neo paket, vzel 1 neo box in uporabil še 2 stara boxa?
Je to možno?

Ja, sicer imam priklopljen samo en stari box ampak ni razloga, da ne bi delovalo tudi z dvema.

sirotka ::

stjan je izjavil:

Ali je že kdo nabavil neo paket, vzel 1 neo box in uporabil še 2 stara boxa?
Je to možno?

Jaz imam trenutno 2boxa in en neo, razmišljam še o eni neo napravi, mora delat.

gendale2018 ::

Xserces je izjavil:

Zanimivo je to da nemorš vzet samo NEO paketa na obstoječe siol boxe. Vzel bi ga namreč samo zaradi hitrejšega interneta. Sem klical na info in pravjo da je NEO box nuja. Brezveze

A ti je teh 50mbps dl res tolk pomembnih (drugače imam jaz 300/40 in se mi pogosto dogaja da je dl okoli 330 (bodisi speedtest.net bodisi torrenti (samo veliko popularnih moraš imet odprtih naenkrat in se pogosto zgodi da je hitrost konstantno 40 MB/s, čeprav bi morala bit nižja... seveda je to napaka ki je ne bom prijavil) , pri ul nažalost nikoli takih napak)? Ne rečem če bi bil 350/350.


Ja, lahko imaš hkrati neo in box s (za navadni box ne vem ker ga nimam, ampak pomoje da je vseeno).... meni je crknil en box s in sem takrat oziroma zato vzel neota.



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anyway, glede na to da nas ima veliko težave z neotom in da še vedno niso popravljene, predlagam da reklamiramo račune in plačamo samo za tisto kar dela. Če nas to naredi dovolj bodo tudi težave hitro popravljene.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Če pa rabijo beta testerje se mi zdi da bi veliko ljudi z veseljem sprejelo službo kjer si plačan okoli 1000 eur + imaš brezplačen najhitrejši internet + vse možne programe + 4k hdr tv + dober računalnik (ker plexa ne moreš testirat če nimaš plex strežnika in za to rabiš ornk računalnik, ker je treba testirat tudi 4k hdr x265 z visokim bitratom in podnapisi vseh tipov in eni od teh onemogočijo direct play/direct stream in pol mora bit ornk procesor da najprej vse to dekodira, zapeče podnapise not, spet zakodira in pošlje naprej oziroma ornk grafična + plex pass ker drugače nimaš možnosti za hw pospeševanje transcodanja, če je pa film recimo v av1 pol ti pa grafična ne pomaga 0 in mora vse opravit procesor.... super služba a ni? Aja pa filme/nadaljevanke ti tudi morajo kupit, sicer se da vse dobit tudi kako drugače, ampak v tem primeru je zadeva taka da so ti oni rekli (bodisi posredno ali pa neposredno kar je čisto vseeno, samo da je posredno malo težje za dokazat) da si zloadi torrente in medtem ko se pri nas s tem kaj kdo dobi preko torrentov za osebno uporabo, pa v primeru komercialne uporabe (kar to je) ni več tako.
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Xserces ::

Sedaj imam trio C ... 100/20 xD tako da bi bil vesel 350/40... pri telekomu zadne case obup paketi in niz za "dolgoletne" stranke. Razmisljam da bi sel na druzga operaterja.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

MadMax ::

Xserces je izjavil:

Zanimivo je to da nemorš vzet samo NEO paketa na obstoječe siol boxe. Vzel bi ga namreč samo zaradi hitrejšega interneta. Sem klical na info in pravjo da je NEO box nuja. Brezveze

Jaz se imel TopTrio C 100/20 z dvema boxoma, pa je NEO C z dodatnim neoboxom malenkost cenejši. Edino strošek izdaje je oderuški...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

harvey ::

neooo je izjavil:

Imamo
se modri paket iz leta 2016.

Ni sans da bi sli na neo pakete ker z dodatnima
dvema mobilnima stevilkama trenutno je vse skup ceneje in se vec enot imajo. Katastrofa so ti neo paketi!

Jap, še kolcalo se nam bo po modrih paketih...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Xserces ::

Jaz se imel TopTrio C 100/20 z dvema boxoma, pa je NEO C z dodatnim neoboxom malenkost cenejši. Edino strošek izdaje je oderuški...
Vem da je cenejši ampak jaz nebi imel neoboxa kot tudi ne Telekom elektrike ker je dražja za cca 5-10€ na mesec po njihovem kalkulatorju
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

MadMax ::

Nisi pozorno prebral...
Vzeti sem moral dodatnega neota poleg obstoječih dveh S-ov, pa je še vedno cenejši.
Probal neota sicer bom, ampak če ga spakiram nazaj v škatlo in pozabim nanj je še vedno cenejše....
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

neooo ::

gendale2018 je izjavil:

Xserces je izjavil:

Zanimivo je to da nemorš vzet samo NEO paketa na obstoječe siol boxe. Vzel bi ga namreč samo zaradi hitrejšega interneta. Sem klical na info in pravjo da je NEO box nuja. Brezveze

A ti je teh 50mbps dl res tolk pomembnih (drugače imam jaz 300/40 in se mi pogosto dogaja da je dl okoli 330 (bodisi speedtest.net bodisi torrenti (samo veliko popularnih moraš imet odprtih naenkrat in se pogosto zgodi da je hitrost konstantno 40 MB/s, čeprav bi morala bit nižja... seveda je to napaka ki je ne bom prijavil) , pri ul nažalost nikoli takih napak)? Ne rečem če bi bil 350/350.


Ja, lahko imaš hkrati neo in box s (za navadni box ne vem ker ga nimam, ampak pomoje da je vseeno).... meni je crknil en box s in sem takrat oziroma zato vzel neota.



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anyway, glede na to da nas ima veliko težave z neotom in da še vedno niso popravljene, predlagam da reklamiramo račune in plačamo samo za tisto kar dela. Če nas to naredi dovolj bodo tudi težave hitro popravljene.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Če pa rabijo beta testerje se mi zdi da bi veliko ljudi z veseljem sprejelo službo kjer si plačan okoli 1000 eur + imaš brezplačen najhitrejši internet + vse možne programe + 4k hdr tv + dober računalnik (ker plexa ne moreš testirat če nimaš plex strežnika in za to rabiš ornk računalnik, ker je treba testirat tudi 4k hdr x265 z visokim bitratom in podnapisi vseh tipov in eni od teh onemogočijo direct play/direct stream in pol mora bit ornk procesor da najprej vse to dekodira, zapeče podnapise not, spet zakodira in pošlje naprej oziroma ornk grafična + plex pass ker drugače nimaš možnosti za hw pospeševanje transcodanja, če je pa film recimo v av1 pol ti pa grafična ne pomaga 0 in mora vse opravit procesor.... super služba a ni? Aja pa filme/nadaljevanke ti tudi morajo kupit, sicer se da vse dobit tudi kako drugače, ampak v tem primeru je zadeva taka da so ti oni rekli (bodisi posredno ali pa neposredno kar je čisto vseeno, samo da je posredno malo težje za dokazat) da si zloadi torrente in medtem ko se pri nas s tem kaj kdo dobi preko torrentov za osebno uporabo, pa v primeru komercialne uporabe (kar to je) ni več tako.





to glede hitrosti ni napaka, to tako je. 😊

sirotka ::

Kakšne težave sploh imate z neom in zadnjimi verzijami FW?

hitrost je vedno malo višja pri TS, meni deluje nekje 370/43 na kablu.

NejcSSD ::

Že vrtenje naprej/nazaj je kot v kameni dobi, poglej T2, ki je porihtal to na starih boxih.

Vrtiš 16x naprej in hočeš zmanjšat na 8x in sploh ne gre, začne vrtet nazaj, mislim halo ?!?

To je samo eden od 58 bugov ki sem jih našel in prijavil, a bi rad spisek ? Samo na smart home-u jih imaš že takoj 5-10.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

sirotka ::

NejcSSD je izjavil:

Že vrtenje naprej/nazaj je kot v kameni dobi, poglej T2, ki je porihtal to na starih boxih.

Vrtiš 16x naprej in hočeš zmanjšat na 8x in sploh ne gre, začne vrtet nazaj, mislim halo ?!?

To je samo eden od 58 bugov ki sem jih našel in prijavil, a bi rad spisek ? Samo na smart home-u jih imaš že takoj 5-10.


Daj, me res zanima. Sam sem čez vikend opazil prvo in sicer ni več delalo glasovno izbiranje.

MadMax ::

NejcSSD, tudi mene firbec matra kaj vse si našel :)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Gapi ::

Živjo.
Katere modeme ste pa dobili z NEO-tom. Sedaj imam Innbox 50 neki. Pri spremembi paketa mi je deklica za šalterjem rekla da bo potrebno menjat modem. Upam da gre samo za menjavo SFP modula in profila na centrali. Ker sedaj ko dobim 350/40 paket je ta innbox verjetno prešvoh?
No person is rich enough,to buy back his past.

Ganon ::

Gapi je izjavil:

Živjo.
Katere modeme ste pa dobili z NEO-tom. Sedaj imam Innbox 50 neki. Pri spremembi paketa mi je deklica za šalterjem rekla da bo potrebno menjat modem. Upam da gre samo za menjavo SFP modula in profila na centrali. Ker sedaj ko dobim 350/40 paket je ta innbox verjetno prešvoh?


Tole boš dobil:

https://www.iskratel.com/si/files/defau...

dvihtelic ::

Jaz sem dobil drugacnega..

sirotka ::

Jaz imam G68

Xserces ::

Kakšen modem se zdaj dobi zraven?...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Xserces ::

In pa ali so pri t2 že pogruntali kaj podobnega kot ima telekom "media center"? Če imaš prestar tv da nima tega že vgrajenga.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Jenga ::

pa a1 tudi ima media center.. ženini teti precej prav pride, ker ima še star tv

Uros!no ::

Dobil 3 Neote in novi modem (G68_10) ker baje 7490 (Fritz) ni kompatibilen z Neo boxi.

Zaenkrat ok izkušnja z manj stabilnim wifi-jem kot prej :)

MaStr ::

Meni je bil zaradi kompatibilnosti z NEO boxom predlagan Fritz 5490.
Dobim danes popoldne ...

Xserces ::

Imel namen vzet neo paket ampak ko sem prebral temo o NEOtu na forumu od telekoma me je instantno minilo. Toliko težav in bugov... Bo treba še mau počakat. Sem imel pa zamisel da bi na bolhi kupu še kakšen siol box in neota dal v predal
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

OvCa77 ::

Akcija: brezplačna izdaja NEO Smartboxa
Od 9. do 15. 5. 2019 izkoristite akcijo, ki novim in obstoječim naročnikom prinaša brezplačno izdajo najemnega NEO Smartboxa. Izberite še enega izmed paketov NEO ter si zagotovite neskončno priložnosti za zabavo v svojem domu.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB
««
7 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deco X60 (3pack) in NEO

Oddelek: Omrežja in internet
19991 (338) KTr1sk
»

Katero omrežno stikalo za več TV-jev in PC-jev

Oddelek: Omrežja in internet
16997 (632) krepki
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7619824 (8180) Ghost007
»

Siol TV preko layer 2 switcha

Oddelek: Omrežja in internet
3910318 (3705) Daniel
»

Telekom NEO/BOX priklop težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
166099 (5830) Klemzz

Več podobnih tem