» »

Kdo v Sloveniji te lahko preišče?

Kdo v Sloveniji te lahko preišče?

1
2
»

next3steps ::

P_E_R_O je izjavil:

Poglej zadeva je čisto enostavna, pravila imajo verjetno že postavljena in v njih je določeno česa ne smeš imeti pri sebi na delovnem mestu(denarnica ali gotovina nad zneskom je sigurno na tej listi) kontrolor te pa lahko preveri ob manjku ali višku v tvoji blagajni, ob zaključku.

Lahko, pa me ne bodo. Ne zaradi tega, ker imam v žepu kaj preveč temveč zaradi tega, ker jih nič be briga brez odredbe oziroma ogrožanja.

Damjan Jagar je izjavil:

Perci

Si ziher glede odvzema prostosti? Jaz sem bil ze nekajkrat pregledan s strani policistov in mi niso nikoli odzveli prostosti. In tudi nek moj frend je bil celotno pregledan (pod tem mislim _KOMPLETNO_ če me razumete) tudi brez odvzema prostosti.

Kolikor jaz vem te lahko pregleda/pretipa vendar z rokami nikakor ne sme segati v tvoje žepe oz. torbo. Lahko pa zahteva da omenjeno izprazniš in nato od zunaj pretipa če je prazno.

Lahko zahteva, a mu ne rabiš ustreči - praznjenja žepov. ( Brez odredbe ali brez ogrožanja)
Je hotel modri vstopati tudi brez odredbe v stanovanje, pa si je hitro premislil, ko sem mu dejal, da bom klical policijo.

Zgodovina sprememb…

mancini ::

jype je izjavil:

BladE_ je izjavil:

Zakon, ki mu to dovoljuje?
To področje ureja pravilnik, ki ga sprejme svet šole.


vsak pravilnik, akt, interni akt, ... vse kar pač sprejemajo šole, firme, ustanove ... mora biti v skladu z zakoni in ustavo

on te je lepo vprašal kateri zakon to dovoljuje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mancini ()

jype ::

Učitelj mora, ko je zadolžen za otroke, izvajati vzgojo in izobraževanje. K vzgoji spada tudi osebna preiskava, odvzem predmetov, ki ne spadajo v učilnico ali na test, ter disciplinski prijemi.

Kdor verjame, da to ne drži, uničuje avtoriteto učiteljev in zagotavlja nastanek razvajenih idiotov, ki poznajo le pravice, dolžnosti pa ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pregled armaturnih predalov in prtljažnika s strani policije ? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26864376 (39366) Furbo
»

Pravice kriminalistev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13025151 (21279) Trololololol
»

Policija & državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15939629 (29931) Mehmed
»

izdaja nepravilnih podatkol uradni osebi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539146 (8263) gslo
»

Mestni redar te bo lahko pretipal..??!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
609644 (8160) Matev

Več podobnih tem