» »

Fitness v LJ

Fitness v LJ

«
1
2

2pack2 ::

Iščem nek normalen fitness v ljubljani, kjer ni članarina 50€ na mesec ali kaj podobnega. Do sedaj sem obiskoval en fitness "na črno" in sem dajal 20€, oprema stara, ampak to me ne moti. Uteži so enako težke če so nove ali pa imajo 15 let :)
Sem videl da je fitinn edini tako ugoden, samo zahtevajo da se prijaviš za 12 mesecev, jaz pa grem junija stran iz lj ker se takrat tudi konča faks..

LeQuack ::

In zakaj ne obiskuješ še vedno na črno, za tako ceno boš dobil samo to kar si videl, z vezavo. Ostalo bo dražje. Lahko pa se greš ghetto fitnes zdaj ko je Jankovič postavil nekaj teh naprav po parkih.
Quack !

Brivec ::

Zanima me podobno. V LJ fitnes brez čapcev?

s1ck ::

gym24, odprt 24/7

c3p0 ::

Čapci verjetno iščejo cheap deale, tako da good luck.

jype ::

"Fitnes brez čapcev" je evfemizem za gej fitnes klub.

thramos ::

Sunny je definitivno brez, em, čapcev. A je gej ne vem, so pa vsi v pajkicah, ja. Ni pa ravno poceni.

LeQuack ::

thramos je izjavil:

Sunny je definitivno brez, em, čapcev. A je gej ne vem, so pa vsi v pajkicah, ja. Ni pa ravno poceni.


Sam imaš pa potem razne direktorje ki se glasno po telefonih pogovarjajo o tem, kako so dobro delavce nategnil včeraj. Kar je dejansko še bolj moteče.
Quack !

thramos ::

Sej maš slušalke gor in ne slišiš ne čapcev ne direktorjev niti čudovitega glasbenega izbora.

Je pa relativno mal ljudi, tisti ki so res visijo po telefonih in na kolesih tako da so uteži in resne naprave večinoma frej. No, nekaj ljudi tudi resno dela, ampak so v manjšini. Tako da če se ne znaš sam zmotivirat, te kolesarji v pajkicah s 5kg utežjo tud ne bojo. :))

harmony ::

Kako se ze imenuje fitnes v Lj, kjer niso slacilnice razdeljene na moski in zensi del. Top fitnes. :)

2pack2 ::

LeQuack je izjavil:

In zakaj ne obiskuješ še vedno na črno, za tako ceno boš dobil samo to kar si videl, z vezavo. Ostalo bo dražje. Lahko pa se greš ghetto fitnes zdaj ko je Jankovič postavil nekaj teh naprav po parkih.

ker je ta fitness na obali :/ od 1 oktobra dalje študiram v lj
Sem videl da Študentska vadba ponuja neke ugodnosti si bom to malo pogledal

tt1024 ::

Gym24 pod Austria trend hotelom. Zdej imajo nove naprave, čapcev ni notri, odprt 24/7

kallia ::

jype je izjavil:

"Fitnes brez čapcev" je evfemizem za gej fitnes klub.


Trdiš da so čapci homofobi?

Filip8 ::

gym24 je en najdražjih, je pa lepo zrihtan. če hočeš enega mal bolj divjega, manj zrihtanga ceneje je to 4p. maš tudi alfa gym, ki je manjši na dunajski, fitinn oglašujejo kot poceni fitnes z vezavo za daljši čas. izbire je veliko. jaz bolj izbiram glede na lokacijo.

Jerry000 ::

V kerih fitnesih (LJ) imajo skupinsko vadbo TRX? Nikjer ne najdem

Han ::

Npr. Konex, MaxxFitnes, Sokol Vič...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

atubbuta ::

Kdaj bo pri nas spet odprto?
:)

Vazelin ::

Kar nekaj nas čaka, da gremo v fitness:D Vsi letošnji gainsi so šli pa pa;((
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

kaj pa niste doma vadili? zato je pa fajn met doma klopco ročke pa štango8-)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

LeQuack ::

Horas je izjavil:

kaj pa niste doma vadili? zato je pa fajn met doma klopco ročke pa štango8-)


A zato ker se lahko zgodi karantena kjer zaprejo fitnese? Hm ja to se res vsako leto dogaja.
Quack !

Cruz ::

atubbuta je izjavil:

Kdaj bo pri nas spet odprto?
Zaenkrat se med znanci zaposlenimi v tej industriji omenja začetek junija.

urosz ::

Cruz, a se ve mogoče kakšni bi bili predpisani postopki v fitnesih ob ponovnem odprtju? razkuževanje naprav, garderobe itd..

Cruz ::

urosz je izjavil:

Cruz, a se ve mogoče kakšni bi bili predpisani postopki v fitnesih ob ponovnem odprtju? razkuževanje naprav, garderobe itd..
O tem nisem kaj veliko slišal, so pa govorilo o tem, da bo trener moral imeti masko pri skupinski vadbi, individualni ipd.

Bom pa vprašal naslednjič, če so kakšne govorice glede razkuževanja naprav, garderobe. Prav gotovo bo kak predpis, je pa vprašanje, če bo izvedljivo v realnosti. Kot recimo razkuževanje toalete pri gostilnah, kjer naj bi gostinci za vsakim gostom takoj šli razkužit stranišče. Sam mislim, da bo najboljše vodilo za obiskovanje fitnesa v teh časih: "Ne dotikaj se obraza in si po treningu takoj razkuži roke!"

Vazelin ::

Jaz sem si že prej dosti razkuževal v fitnessu:)

So pa eni res nemarne živali
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem si že prej dosti razkuževal v fitnessu:)

So pa eni res nemarne živali


Eni še pred virusom niti brisače niso uporabljali, čeprav je na vseh stenah in napravah na veliko napisano uporabljaj brisačo, pobriši znoj z naprave itd. Tako da ja, imaš prav. Me zanima karakter takih ljudi.
Quack !

Horas ::

LeQuack, ne ampak nikol ne veš ka se lahk zgodi. in pa recimo če se prehladiš, maš neki malga vročine pa oddelaš trening doma uizi. no sej vem če ti ni način življenja ampak samo da se greš pokazat.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Jerry000 ::

4P, 36EUR mesečno (ampak ja, vezava)

Ivo3 ::

2pack2 je izjavil:

Iščem nek normalen fitness v ljubljani, kjer ni članarina 50€ na mesec ali kaj podobnega. Do sedaj sem obiskoval en fitness "na črno" in sem dajal 20€, oprema stara, ampak to me ne moti. Uteži so enako težke če so nove ali pa imajo 15 let :)
Sem videl da je fitinn edini tako ugoden, samo zahtevajo da se prijaviš za 12 mesecev, jaz pa grem junija stran iz lj ker se takrat tudi konča faks..

se p
Utezi so res enako tezke. Koliko je visji procent nezgod pri starejsih napravah je drugo vprasanje. Ali je mozno, da pri starejsih napravah se kaj zalomi in utezi padejo...ne vem samo sprasujem

c3p0 ::

Kdor zna, itak dela s prostimi utežmi. No, razne štange za zgibe in mašine na zajle so nekatere v redu.

LeQuack ::

Se pravi vse ostalo je odprto razen fitnesov? Kaj je fora?
Quack !

thramos ::

Janša je jype.

Ali pa zato, ker gre za zaprte prostore, kjer se ljudje potijo, globoko dihajo in si izmenjujejo orodja, ki so iz materialov, na katerih so virusi obstojni najdlje, hkrati pa niso nujno potrebna infrastruktura.

LeQuack ::

thramos je izjavil:

Janša je jype.

Ali pa zato, ker gre za zaprte prostore, kjer se ljudje potijo, globoko dihajo in si izmenjujejo orodja, ki so iz materialov, na katerih so virusi obstojni najdlje, hkrati pa niso nujno potrebna infrastruktura.


A turizem pa je nujno potrebna infrastruktura? Zakaj že?
Quack !

Gagarin ::

Je pa občuten del gospodarstva, potilnice za vaške/mestne posebneže pa to ravno niso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

zasekamroz ::

thramos je izjavil:

Janša je jype.

Ali pa zato, ker gre za zaprte prostore, kjer se ljudje potijo, globoko dihajo in si izmenjujejo orodja, ki so iz materialov, na katerih so virusi obstojni najdlje, hkrati pa niso nujno potrebna infrastruktura.

Aha, recimo pri boksu, kjer pa globoko dihaš/pljuvaš/se potiš drugemu dobesedno v obraz v zaprtem prostoru pa okužba ni možna?

thramos ::

Ma saj mate prav.

Veliko bolj verjetno je, da je Janša maskiran Jype (pa Ferdo66), za katerega vemo, da sovraži fitneserje.

Gagarin ::

Nč ne sovražim, sam menim, da morš bit res mal poseben narcisek da se greš pomlad/polet v fitnes kazat.

Vazelin ::

Do you even lift?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

thramos ::

Kok maš benča?

Cruz ::

thramos je izjavil:

Kok maš benča?
90 kg(ena ponovitev). :'( Sicer bi zdaj lahko nekje 95 kg, se mi zdi, da je večji problem v tehniki in v tem, da imam dolge roke(sem pa zato dober pri 'pull' vajah. :). Recimo dipse rajši izvajam, tam imam 30 kg 5 ponovitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

zasekamroz ::

thramos je izjavil:

Kok maš benča?

3x140kg

thramos je izjavil:

Ma saj mate prav.

Veliko bolj verjetno je, da je Janša maskiran Jype (pa Ferdo66), za katerega vemo, da sovraži fitneserje.

Ni treba da je kaka zarota. Pač ukrepi so neumno zastavljeni.

Sj tudi otroci se popoldne normalno igrajo v skupinah,dopoldne se pa v šoli/vrtcu ne smejo dotaknit.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

LeQuack je izjavil:

thramos je izjavil:

Janša je jype.

Ali pa zato, ker gre za zaprte prostore, kjer se ljudje potijo, globoko dihajo in si izmenjujejo orodja, ki so iz materialov, na katerih so virusi obstojni najdlje, hkrati pa niso nujno potrebna infrastruktura.


A turizem pa je nujno potrebna infrastruktura? Zakaj že?

Za Počivalška je, ker si rihta bodočo službico...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Filip8 ::

4p fitnes je objavil, da odprejo 1. junija, ostali pa še nič, tako da ne vem kaj se dogaja. Edino Alfa gym je odprl vodeno vadbo za ženske.

Cruz ::

Res je malo čudno vse skupaj, da se ne bo na koncu odprlo komaj takrat, ko se bodo kopališča. Mah, bomo že street workoutali do takrat. :)

Lahko pa računamo, da ko se bo odprlo, bo precej drugače.



P.S. A je že kdo član 1000 lbs "kluba"? Se pravi počep + potisk s prsi + mrtvi dvig = 1000 lbs ali 455(da je lepša številka) kg.

Jaz sem trenutno pri teh številkah(vse brez pasu):
Potisk s prsi: 90 kg - 1 ponovitev, sem prepričan, da bi zdaj lahko dvignil vsaj 95 kg
Front squat(ta mi je ljubši): 125 kg - 3 ponovitve, sveže, izvedeno v karanteni, zadnja ponovitev je bila sicer zelo zelo slaba
Mrtvi dvig: 170 kg - 2 ponovitvi, lagano
= 385 kg = 848,78 lbs

Še veliko mesta za izboljšavo, sploh pri potisku in počepu. Morda se mi bo enkrat dalo in se bom skoncentriral na ta "dosežek". :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

TineTone ::

Cruz je izjavil:


P.S. A je že kdo član 1000 lbs "kluba"? Se pravi počep + potisk s prsi + mrtvi dvig = 1000 lbs ali 455(da je lepša številka) kg.


Jaz nisem ker sem čez 455 brez benča :'(

Cruz ::

TineTone je izjavil:

Cruz je izjavil:


P.S. A je že kdo član 1000 lbs "kluba"? Se pravi počep + potisk s prsi + mrtvi dvig = 1000 lbs ali 455(da je lepša številka) kg.


Jaz nisem ker sem čez 455 brez benča :'(
Pošteno, zaj pa zaupaj še koliko je benč. :)

TineTone ::

Cruz je izjavil:

TineTone je izjavil:

Cruz je izjavil:


P.S. A je že kdo član 1000 lbs "kluba"? Se pravi počep + potisk s prsi + mrtvi dvig = 1000 lbs ali 455(da je lepša številka) kg.


Jaz nisem ker sem čez 455 brez benča :'(
Pošteno, zaj pa zaupaj še koliko je benč. :)


170 max.

Pri benču je problem ko enkrat prideš do ene meje in ne gre čez. Pri počepu si lahko spomagaš s povoji in pasom, mrtvi dvig lahko poizkusaš in spustiš če ne gre... medtem ko za benč vedno rabiš nekoga zraven. Pa še to je dobro da je vedno isti ker sem preživel že benč s 180, samo je cepec zraven dead lift delal.

Pa pri benču ima ogromen vpliv klop. Kjer sedaj dvigujem ni šans da grem čez 160, klopca je mehka in rahlo višja kot ta prava. Si moram dati kolute pod noge, se ne morem pomakniti dovolj nazaj ker so kljuke za odlog zelo dolge in je pol dviga že samo da sezuješ štango...

Kvinta ::

Pri benču je problem ko enkrat prideš do ene meje in ne gre čez.


Kake jajce :))
A.C.A.B

TineTone ::

Kvinta je izjavil:

Pri benču je problem ko enkrat prideš do ene meje in ne gre čez.


Kake jajce :))


Nihče se ne bo sekiral če boš ti sam na fitnesu vsak teden dodal kak kolut več na štango.

Cruz ::

TineTone je izjavil:

Cruz je izjavil:

TineTone je izjavil:

Cruz je izjavil:


P.S. A je že kdo član 1000 lbs "kluba"? Se pravi počep + potisk s prsi + mrtvi dvig = 1000 lbs ali 455(da je lepša številka) kg.


Jaz nisem ker sem čez 455 brez benča :'(
Pošteno, zaj pa zaupaj še koliko je benč. :)


170 max.

Pri benču je problem ko enkrat prideš do ene meje in ne gre čez. Pri počepu si lahko spomagaš s povoji in pasom, mrtvi dvig lahko poizkusaš in spustiš če ne gre... medtem ko za benč vedno rabiš nekoga zraven. Pa še to je dobro da je vedno isti ker sem preživel že benč s 180, samo je cepec zraven dead lift delal.

Pa pri benču ima ogromen vpliv klop. Kjer sedaj dvigujem ni šans da grem čez 160, klopca je mehka in rahlo višja kot ta prava. Si moram dati kolute pod noge, se ne morem pomakniti dovolj nazaj ker so kljuke za odlog zelo dolge in je pol dviga že samo da sezuješ štango...
To je res, težki bench ne moreš sam izvajati in ko prideš do takšne težke kilaže, moraš res biti pozoren na majhne faktorje, ki lahko vplivajo na performans.

Drugače pa, a ni tako, da ti lahko tudi na tekmovanjih pomagajo "sezuti" štango, če želiš in se normalno obravnava?

LeQuack ::

Predvsem je treba razlikovati med powerliftingom, kjer je cilj dvigniti čimveč, ter bodybuildingom, kjer je cilj oblikovanje telesa in načeloma ni važno kakšno težko dviguješ. Tudi pri powerliftingu samem je veliko sive cone, ni to olimpijski šport kot recimo olympic wieghtlifting, kjer so točno definirana pravila in tudi dosti težje je. Zdi se mi da gre pri powerliftingu bolj za Ameriški izum, da lahko večje cifre nizajo.
Quack !
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4914077 (2991) IcyFox
»

Oprema domačega fitnesa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
15524511 (13674) blackbfm
»

Uteži?

Oddelek: Šport
495900 (5008) zasekaroza
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
268074 (7063) Liniss
»

Kako se kvalitetno zrediti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6328419 (26670) _IKE_

Več podobnih tem