» »

Fitness v LJ

Fitness v LJ

1
2
»

TineTone ::

Cruz je izjavil:


Drugače pa, a ni tako, da ti lahko tudi na tekmovanjih pomagajo "sezuti" štango, če želiš in se normalno obravnava?


Po mojih izkušnjah vedno pomagajo sezuti, če ne drugega preprečijo da bi kdo preveč povlekel štango z držal in tako zaključil celotekmo za vse.

Verjetno je to najbolj nevaren del benča. Če ne daš zaklepov za kolute na štango jo komot streseš če se ti ustavi. Samo to je bolj taktika za doma, ker na fitnesu zmeraj lahko kdo prileti zraven ko se ustavi in če je treba še on pade nate zraven.

Filip8 ::

Jaz sem prišel do 125 bencha, 240 deadlifta in 140 počepa, pri takrat mislim 88kg pa 195cm , počep je bil slab, ker ga dolgo nism delal zaradi slabe mobilnosti gležnja. nič posebno dobrega, le mogoče malo nadpovprečnga. Potem pa čudn gib pri spuščanju 200kg iz deadlifta, zaspeklo in zdej bolečine že lep čas.

Cruz ::

Evo, s 1.6. se bodo fitnesi odprli.

Vazelin ::

its about time:)
Gainsi so pa itak že šli :/
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

LeQuack ::

Po teh smernicah bi morali fitnesi dati vsaj pol opreme ven ker bi bila preblizu skupaj. Pa napravo po vsaki vaji razkuževati, ensotavno ne vidim da se bo to dogajalo.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Vazelin ::

LeQuack je izjavil:

Po teh smernicah bi morali fitnesi dati vsaj pol opreme ven ker bi bila preblizu skupaj. Pa napravo po vsaki vaji razkuževati, ensotavno ne vidim da se bo to dogajalo.

Itak da se ne bo. Verjetno bo vsak pred vadbo bolj previden in bolje čistil. Jaz sem že do sedaj razkuževal preden sem se tam karkoli dotaknil.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Torej kdo je že bil danes? A je sploh smiselno hodit s temi omejitvami?
Quack !

tilen03 ::

Kateri fitnes v LJ priporočate, kakšne izkušnje imate? Fitnes bi obiskoval 2 meseca, tako da brez obvezne vezave. Pogoji so zelo nizki: če je palica, je to zadosti. Tekalne steze in veslači me ne zanimajo. Lokacija ni pomembna, dokler je LJ in bližja okolica.

Voss ::

tilen03 je izjavil:

Kateri fitnes v LJ priporočate, kakšne izkušnje imate? Fitnes bi obiskoval 2 meseca, tako da brez obvezne vezave. Pogoji so zelo nizki: če je palica, je to zadosti. Tekalne steze in veslači me ne zanimajo. Lokacija ni pomembna, dokler je LJ in bližja okolica.


Meni je Sokol Vič zelo soliden fitnes v Ljubljani. Približno dve leti nazaj so ga tudi prenovili. Se pa spomnim, da se popoldne malce preveč zafila in potem čakaš bench/naprave. To je tudi razlog, da sem si naredil home gym.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

LeQuack ::

Zdaj odkar je PCT so fitnesi precej prazni.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Djole ::

LeQuack je izjavil:

Zdaj odkar je PCT so fitnesi precej prazni.

Malo na pamet posplosujemo? :)

LeQuack ::

Djole je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zdaj odkar je PCT so fitnesi precej prazni.

Malo na pamet posplosujemo? :)


Ne, osebne izkušnje. In pa tudi ne rabiš bit doktor da ugotoviš, da če 50% ljudi ni cepljenih, da bo manj strank. A misliš da upokojenci hodijo na fitnese? Mogoče kakšni, ampak prevladujejo mlajši.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Djole ::

LeQuack je izjavil:

Djole je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zdaj odkar je PCT so fitnesi precej prazni.

Malo na pamet posplosujemo? :)


Ne, osebne izkušnje. In pa tudi ne rabiš bit doktor da ugotoviš, da če 50% ljudi ni cepljenih, da bo manj strank. A misliš da upokojenci hodijo na fitnese? Mogoče kakšni, ampak prevladujejo mlajši.


Moje osebne izkusnje...po dobrih 2mesecih premora spet zacel obiskovati fitnes, nobene razlike kot pred korono, vsaj od cca 16-20ih je taka gneca kot vedno do sedaj, in pa ja, na ta fitnes hodijo tudi upokojenci, ki jih do sedaj se nisem opazil :) ocitno se tem ostalim 50% da testirati na 2dni :)

Groot ::

LeQuack je izjavil:

Djole je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zdaj odkar je PCT so fitnesi precej prazni.

Malo na pamet posplosujemo? :)


Ne, osebne izkušnje. In pa tudi ne rabiš bit doktor da ugotoviš, da če 50% ljudi ni cepljenih, da bo manj strank. A misliš da upokojenci hodijo na fitnese? Mogoče kakšni, ampak prevladujejo mlajši.


Bo kar bolj na pamet ker večina fitnesov je nabito polnih. Primer: nov fitnes v Situli je vsak popoldan, tudi men vikendi, povsem nabito poln. Enako velja tudi za vse Fitine v LJ in kar nekaj ostalih

LeQuack ::

Ja potem so pa očitno vsi mladi cepljeni, kar seveda ni res. Ali pa določeni fitnesu ne preverjajo pogojev, kar pa mogoče velja.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Djole ::

LeQuack je izjavil:

Ja potem so pa očitno vsi mladi cepljeni, kar seveda ni res. Ali pa določeni fitnesu ne preverjajo pogojev, kar pa mogoče velja.

Ali se pa mladi ljudje celo testirajo, tudi ta opcija obstaja :)

Kayzon ::

Joj kaksna naivnost da so ja vsi cepljeni ce hodijo v fitnes :))

Receptorji seveda pridno preverjajo PCT tako da ne prides not ce ga nimas, se nas pa vecina testira in to trikrat na teden,za razliko od cepljenih.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4913726 (2640) IcyFox
»

Oprema domačega fitnesa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
15522272 (11435) blackbfm
»

Uteži?

Oddelek: Šport
495425 (4533) zasekaroza
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
267846 (6835) Liniss
»

Kako se kvalitetno zrediti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6327440 (25691) _IKE_

Več podobnih tem