» »

Oprema domačega fitnesa

Oprema domačega fitnesa

«
1
2 3 4

i33a ::

Pozdravljeni,
doma si opremljam mini fitnes.
Ker ga ima najbrž doma tudi kdo od vas, me zanima katero podlogo za tla priporočate?
Poleg podloge in stvari, ki jih že imam se zanimam za bench klop ter uteži.
Ima kdo kakšen predlog kje dobiti uredu kvaliteto za dobro ceno?

Poleg tega je tudi vsak drug nasvet dobrodošel.

Lep dan še naprej

eric_cartman ::

Najboljša podloga, zelo kvalitetna za moje pojme je Airex.. Jaz jo uporabljam za otroka in telovadbo.. Fizioterapevti jo prav tako zelo hvalijo.. Po končanem treningu jo obrišem z mokro krpo.. Kar mi je najbolj pomembno pa je to, da je mehka in zelo trpežna..

https://www.sanolabor.si/si/medicinski-...

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Če rabiš kvalitetno blazino, firme sissel, mi pošlji ZS, jih imam nekaj za prodat.

Tac20 ::

Ce bos malo googlal po tujih forumih, večina uporabi gumo, ki se sicer uporablja za konjske hleve (horse stall mat).

Pri nas težko dobiš kakšne debelejše variante, sam sem jih vzel pri eni od slovenskih trgovin debeline 18 mm, nasplošno ni veliko izbire.

Olimpus ma tudi kar veliko variant teh vadbenih gum, ampak ni ravno poceni. Tudi tukaj jih imas nekaj https://www.kingsbox.it/sl/izdelek/roya...

Povej koliko zelis zapravit, kasno podlago imas na tleh pa ti napisem kaj vec

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem vzel te:

https://polleosport.si/fitnes-oprema-in...

Fajna zadeva, lahko vrzes 20 kilsko utez in se ne bo nic poskodovalo ali slišalo v spodnjem stuku. Jaz sem vzel 4, ravno prav.

Za bench klopi in stojala poglej na mirafit:

https://www.mirafit.co.uk/strength-equi...

Utezi sem jaz vzel na polleotu, ampak kolko vidim nimajo vec v ponudbi. Poglej na ebayu, se kar nekaj najde.

Kaj sploh isces rocke ali diske?

c3p0 ::

Jaz sem raje kot bench klop vzel rack/kletko (precej višji) in lahko delam tudi počepe.

FormerUser ::

Jaz tudi razmišljam o opremi za domači fitness in gledam različne naprave, a ima kdo izkušnje s Smith machine, kjer lahko delaš tole vajo



kaj bi rabila za izvajanje takšne:



Kakšno univerzalno naparvao/kletko se pravzaprav najbolj splača kupiti, da lahko narediš največ variant?

Filip8 ::

Jaz verjetno,ko bom več doma in ne toliko leteč, sam naredil leseno kletko, 150-200 eur stroška, pol pa štanga, uteži pa mogoče kakšna nadgradnja kletke z škripcem. take variante https://www.electronic-star.si/Fitnes-i...

IL_DIAVOLO ::

Elastike pa gasa.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Jaz tudi razmišljam o opremi za domači fitness in gledam različne naprave, a ima kdo izkušnje s Smith machine, kjer lahko delaš tole vajo
Smith Machine je škoda denarja imo, raje kupi navadno kletko. Če so ti Donkey Kicksi kul, si lahko vajo otežiš z elastiko.

FormerUser je izjavil:

kaj bi rabila za izvajanje takšne:
Elastiko, daš jo okoli nečesa pa je.

FormerUser je izjavil:

Kakšno univerzalno naparvao/kletko se pravzaprav najbolj splača kupiti, da lahko narediš največ variant?
Načeloma power rack in bench klop. Je pa to bolj primerno za moške, ker se lahko veliko porabi za zgornji del telesa. Za spodnji seveda tudi, ampak ženske pogosto nimate interesa dvigovati težke kilaže, pogosto se hočete samo razmigati, zato je mogoče power rack overkill. Odvisno kaj si želiš. Za povprečno žensko so uteži, kettlebell, elastike in primeren prostor čisto zadosti.

P.S. Da ne boš mislila, da te podcenujemo, ker svetujemo elastike: Da se kupiti različno težke elastike, tako da ja. Elastike pri teh vajah ne boš nikoli prerasla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

mancini ::

Prvo se je potrebno vprašati ali res potrebuješ svoj fitnes ali je to muha.
Veliko ljudi si po parih treningih premisli in opusti vse skupaj, stroške pa si imel.
Če pa si že dlje časa aktiven potem pa kar naprej z uresničitvijo ideje

Horas ::

prva osnova je power rack! da se lahko dela štemanje, počepi, benča, skratka vse osnovne kompleksne vaje. za vse ostalo je klopca pa ročke.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Ne rabiš tega. Zenske itak samo noge in rito pumpajo :D

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne rabiš tega. Zenske itak samo noge in rito pumpajo :D
To je ekvivalent moškemu, ki pumpa samo zgornji del. Totalno smešno izpade. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Vazelin ::

Cruz je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne rabiš tega. Zenske itak samo noge in rito pumpajo :D
To je ekvivalent moškemu, ki pumpa samo zgornji del. Totalno smešno izpade. :)

Gor omara. Spodaj zobotrebci lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jaz sem vzel te:

https://polleosport.si/fitnes-oprema-in...

Fajna zadeva, lahko vrzes 20 kilsko utez in se ne bo nic poskodovalo ali slišalo v spodnjem stuku. Jaz sem vzel 4, ravno prav.


Ja. Tatami je super. Mehko, udobno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

Ženske v fitnessih so predvsem "cardio bunnies", vaje z elastiko, razgibavanje zadnjice, a(b)ductor za stegna. Moški dajo bolj poudarek na zgornji del.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Karen ::

Če koga zanima pod privat dobi več info: ker sem svojo fitnes sobo spremenil v otroško imam naprodaj 12 blazin 1x1m krat 4cm profesionalne tatami judo blazine: https://www.budoshop.si/en/judo-tatami-...

kuall ::

Vse kar res rabiš so dumbbells, pa je meni še za te škoda metat denarja čez okno in jih raje sam ulijem iz betona, čeprav mi denarja ne manjka.

blackbfm ::

FormerUser je izjavil:

Jaz tudi razmišljam o opremi za domači fitness in gledam različne naprave, a ima kdo izkušnje s Smith machine, kjer lahko delaš tole vajo



kaj bi rabila za izvajanje takšne:



Kakšno univerzalno naparvao/kletko se pravzaprav najbolj splača kupiti, da lahko narediš največ variant?


Smith in večina fitnes naprav imajo zmanjsan range of motion in nefunkcionalne gibe kar je slabo..

To kar je na slikah je v bistvu single leg deadlift.. Poglej si vse deadlift variante, vse delaš s prosto utežjo (disclaimer:najbolj pomembno-pazi na pravilno izvajanje)

Vazelin ::

Jaz tudi razmišljam o opremi za domači fitness in gledam različne naprave, a ima kdo izkušnje s Smith machine, kjer lahko delaš tole vajo

A nimaš kot študentka dostop do študentskega fitnessa v Rožni? Hipa.: jaz ti priporočam eno elastiko in uteži.


Sicer pa tako, kot je napisal blackbfm!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kuall ::

hoče imet lepo rit, noče pa, da jo kdo gleda v to njeno lepo rit. aja hipatija je naša, sem pozabil.

ginekk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne rabiš tega. Zenske itak samo noge in rito pumpajo :D


Saj, počepi (powerack) in deadlift (dolga palica in par kolutov). To je itak osnova in bo pokrilo noge. Če pa ne maraš uteži, pa je čisto vseeno, če greš v hrib hodit ali pa na jogging.

Ladjar ::

Kar se tiče fitnes opreme doma in treninga. Moje mnenje je, da je to med najboljšimi možnostmi z nekaterimi pomankljivostmi in ugodnostmi ter najmanj časovno potratno pa še v "strganih gatah", umazan itd, greš lahko trenirat med tem, ko se za v fitnes to ne spodobi. Bistveno pri domačem fitnesu in s kakimi utežmi je to, da imaš zavedanje, da lahko pride tudi do kake poškodbe, nesrečnega pripetljaja in da je dobro, da morda nekdo ve kje si in kaj počneš za vsak slučaj. Iz teh razlogov je zelo dobro najprej se zavedati, da določeni treningi niso nekaj kar bi kar tako lahko vzel ampak je previdnost na prvem mestu, kot moraš biti previden pri starih sekularjih. Drugo najvažnejše je da se dobro pozanimaš o vajah se jih naučiš in jih tudi resnično znaš pravilno izvajati. Tretje, da ne pretiravaš iz prvega razloga. Četrtič, da si priskrbiš opremo za to kar hočeš trenirati ali pa da se poučiš o alternativah kako to opremo nadomestiti, kajti praktično je vse mogoče. Bistvo pa je, da si iščeš znanje o tem na pravih mestih, "poslušaš" svoje telo in se prilagajaš ter ne pretiravaš. No, kdaj je treba mal potisnt ;)

Kar se tiče opreme smo mi tako delali, uteži in drogove smo kupili za ostalo je pa varilni aparat poskrbel, tako, da sem kasneje še nekaj klopi izdelal za prodajo, ker tiste fine in drage iz trgovin niso zdržale več kot kake par mesecev pa še ena velika šlamparija so bile, poleg lepote od njih ni bilo nobene kvalitete kar je pa tudi spet nevarno in potratno. Spomnem se da so takrat imeli samo v LJ pri nekem fitnesu trgovino z zelo drago masivno opremo, ki pa nam oz mi je bila nedostopna v financah. Za dvigovanje uteži morajo biti zadeve krepke in trpežne in ne samo navidezno v redu. Sploh konec koncev videz nima pomena, ker se itak tisto kar počneš ponavadi na njih tiče tvojega videza in zdravja in to je pomembno. Torej, če ni denarja za dobro klopco ali kletko v trgovino po material in doma narest kvaliteto morda boljšo kot v trgovini.
Sam sem svoje klopce tudi objavil na fitnes forumu takrat ne vem a je bil the nutrition forum ali nekaj podobnega se ne spomnim več. Objavil sem zato ker so bili na forumu tako profi kot amaterji in vsem se je zdela zanimiva in dobro izdelana s pravimi karakteristikami v dimenzijah tako materiala kot samo metrično in dizajnersko zasnovo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

Filip8 ::

Jaz sem že precej gledal za nakup, a mogoče zaradi financ počakam, da se malo sprostijo corona ukrepi in ljudje začnejo prodajat svoje prenagljene nakupe :D

IL_DIAVOLO ::

ginekk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne rabiš tega. Zenske itak samo noge in rito pumpajo :D


Saj, počepi (powerack) in deadlift (dolga palica in par kolutov). To je itak osnova in bo pokrilo noge. Če pa ne maraš uteži, pa je čisto vseeno, če greš v hrib hodit ali pa na jogging.


Dve 5 kilski utezi prek tečejo. Izpadni korak, bolgarski pocep, navadni pocep.

Za začetnico bo to prek zadosti, ce pa ne bo obupala po 1 mesecu, pa lahko gre dalje.

Ampak koliko sem dobil obcutek, hipija ni ravno tip cloveka, ki bi si hrbet lomila z nekimi tezkimi vajami. Bolj da se malo razmiga, kar je tudi super. Večina se tega ne.

TineTone ::

Edini ki se jim splača kupiti uteži za doma so ljudje za katere se ne najde dovolj kolutov na fitnesu.

Ne zapravljajte za te traparije, ker 100% ne boste uporabljali! Garantiram, niti en jih ne bo več povohal po enem tednu!

Če še tečt ne hodite, ko je zastonj in na razpolago 99% leta, potem ne vem kaj mislite da je v tistih kosih železa neka magija ki vas bo končno premaknila stran od televizorja.

Ladjar ::

TineTone je izjavil:


Ne zapravljajte za te traparije, ker 100% ne boste uporabljali! Garantiram, niti en jih ne bo več povohal po enem tednu!


Ma ne morem se strinjat s tem, ker to ni res. Seveda za mnoge je ampak za tiste, ki pa ne je pa super zadeva, da imajo doma tudi, sploh pa za marsikoga te stvari niso tak finančen zalogaj in ko jih imaš jih imaš te nič več ne stane. Tudi če imaš doma fitnes ni nujno, da pa v javni fitnes več ne greš. Strinjam se, da mnogim potem stvari stojijo, tudi meni sedaj že nekaj časa (tudi fitnes bi) ampak nekaj let je bilo pa redno in mnogi so dosledni in redno trenirajo in tudi doma. Vse je v glavi oz v volji, ker če te nimaš ti ne bo ne fitnes doma pomagal in ne fitnes drugod.

dope1337 ::

2dark je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jaz sem vzel te:

https://polleosport.si/fitnes-oprema-in...

Fajna zadeva, lahko vrzes 20 kilsko utez in se ne bo nic poskodovalo ali slišalo v spodnjem stuku. Jaz sem vzel 4, ravno prav.


Ja. Tatami je super. Mehko, udobno.


Se en glas za tatami. Pri nas smo ga vzeli za telovadbo + igralna podloga za otroka. Pri raziskovanju trga, smo opazili, da je še najboljša p/p varianta. Na koncu smo kupili 4 kvadrate (1x1m) debeline 2cm po ceni ~18EUR/kvadrat. Po njih so ze padali tezji predmeti, polivale razne tekocine, umazalo se z vsem zivim, grizlo, lizalo, grabilo, cufalo, itd... pa še kr izgledajo solidno. Po uporabi samo "razkuzis" oz. temeljito obrises (vse gre dol - mi imamo varianto z nekimi mikro pikicami, ni ravna povsina) in pospravis.

Edit: Ekola, taksne imamo.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

ginekk ::

TineTone je izjavil:

Edini ki se jim splača kupiti uteži za doma so ljudje za katere se ne najde dovolj kolutov na fitnesu.

Ne zapravljajte za te traparije, ker 100% ne boste uporabljali! Garantiram, niti en jih ne bo več povohal po enem tednu!

Če še tečt ne hodite, ko je zastonj in na razpolago 99% leta, potem ne vem kaj mislite da je v tistih kosih železa neka magija ki vas bo končno premaknila stran od televizorja.



A daj, daj, pač nimaš pojma. Tek tudi slučajno ni isto kot uteži, ker mišice ne moreš obremenit na isti način. Jaz domači fitnes uspešno uporabljam vsaj desetletje. Vedno je vse prosto zate, ni treba čakat na uporabo, ni se treba vozit nikamor, poslušaš lahko glasbo po svoji izbiri in jakosti, oblečen si lahko v spodnjice, skratka ne bi zlahka zamenjal za namenski fitnes klub. V domači fitnes si celo TV lahko namontiraš, da ti ne treba stran od TV.

Raptor F16 ::

Horas je izjavil:

prva osnova je power rack! da se lahko dela štemanje, počepi, benča, skratka vse osnovne kompleksne vaje. za vse ostalo je klopca pa ročke.


Nene, prva osnova so blazine in podlage, klopce, ogledalo za spremljanje drže, nato prostoročne uteži, ripstol, drog za zgibe potem šele pridejo na vrsto naprave za izolacijske vaje.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

IL_DIAVOLO ::

Tako je.

Glavne prednosti:

-Nič čakanja
-Telovadba v gatah in hisnih copatih
-Nevprasljiva higiena
-Zasebnost
-Glasna muzika

Drevesce ::

TineTone je pač primer "meni to ni všeč, zato tudi tebi ne sme biti". "Jaz ne jem v McDonaldsu, zato ste ostali ovce, ker tam jeste itd.

Kot sta že napisala ginekk ter Ladjar. Tisti, ki želi trenirati v miru, kadarkoli mu zapaše, pod pogoji, ki mu sedejo je pač home gym idealen. Meni je gužva v fitnes centrih šla pač enostavno preveč na živce, da bi tam lahko dolgoročno vztrajal. V Ljubljani je prenasičenost fitnesov v določenih urah enostavno previsoka. Sem prepričan, da se bo zaradi posledic koronavirusa še zaprl kakšen fitnes in tako bo se bo ta masa ljudi porazdelila še po ostalih fitnesih.

Ima pa TineTone kljub vsemu point glede trenutnih paničnih nakupov fitness opreme. Začetnikom se homegyma enostavno ne splača postavljati, ker vprašanje ali jim bo to čez pol leta, leto to sploh še všeč + tako kot je ladjar omenil, nepravilna vadba je bolj škodljiva kot, če sploh ne bi treniral. Sploh zato, ker začetniki radi pretiravajo z pretežkimi utežmi in tako hitro pride do mikro poškodb, ki nato hitro prerastejo v kakšno večjo, bistveno bolj težavno poškodbo. Še sam se danes pri kakšnem squatu ali deadliftu posnamem, da zagotavljam pravilno držo ter vidim ali držim hrbet raven.

Velik minus KVALITETNEGA domačega fitnesa je pač v ceni. Koluti do 20kg + dumbellsi vsaj do 20kg, olimpijska palica, kriva palica te pač pridejo blizu 1000 € s kakšnim popustom. Te zadeve težko dobiš na bolhi, ker je pomanjkanje tovrstne ponudbe. Multifunkcijska naprava te hitro pride 500 € + kletka 350-500 € in bench 150 € (varilci imajo tu malo ugodnosti :)).
pa si že na 2.000 €. Za tale denar pa lahko že kupiš 4 enoletne karte v LJ fitnessih. Ob vsem tem pa rabiš seveda še primeren prostor.

ERGY ::

Prvo se vprašaj, če lahko sploh opraviš osnovne vaje brez elastike, brez dodatnih bremen ipd. Trening z lastno težo je zadosti intenziven, večina že tega ne zmore v celoti, kaj šele z koluti, elastikami idr...

p.s. svetujem vadbo v gozdu, zelenici, na prostem ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

FormerUser ::

Vazelin je izjavil:

Jaz tudi razmišljam o opremi za domači fitness in gledam različne naprave, a ima kdo izkušnje s Smith machine, kjer lahko delaš tole vajo

A nimaš kot študentka dostop do študentskega fitnessa v Rožni? Hipa.: jaz ti priporočam eno elastiko in uteži.

O čem ti to, študentarija je doma, fitnessi pa zaprti in zna se zgoditi, da se bo tole vleklo še kakšno leto, zato je vsekakor smiselno razmišljati o domačem fitnessu. Je pa seveda moj problem ta, da sem do sedaj hodila v fitness, kjer so mi vse prinesli na pladnju, določili vaje in ponovitve, nastavili uteži na napravah, tako da mi ni bilo treba nič razmišljat samo sledit, sedaj si bom morala pa sama sestaviti program, pa še priskrbeti rekvizite.

qwertyy ::

Bench, dumbbells, barbell, koluti uteži, pa še ena večnamenska naprava in po možnosti kletka, pa imaš doma top fitnes. Zraven še kakšna kolebnica in boksarska vreča za kardio. Če maš punco pa še kakšne trake, kettlebelle in yoga blazino.

Sam mam nekaj podobnega doma, razen kletke. Ni ga čez to svobodo, da na nobeno stvar ne čakaš. Delam lahko kadar se sprdnem, ob 6 zjutraj ali ob 9 zvečer, samo en štuk nižje grem.

Sam sem praktično vse kupoval preko oglasov in ogromno prihranil, ker folk zadeve kupi, se naveliča jn jih nato poceni proda, ker doma samo delajo gužvo.

suhi ::

Sam sem kupil tale rack za nekje 115€ s poštnino:



Za ta denar odlična zadeva, nastavljiv po višini in širini. Dokupil sem še eno poceni klop za ~50€ in lahko na njem bencham, squatam, pa tudi ročke za dipse ima - te so zame sicer mal preveč narazen, ker sem bolj ozko grajen, ampak vseeno gre. Treninge z različnimi vajami imam 3x na teden in na vsakem mi prav pride.

Drevesce ::

suhi je izjavil:

Sam sem kupil tale rack za nekje 115€ s poštnino:



Za ta denar odlična zadeva, nastavljiv po višini in širini. Dokupil sem še eno poceni klop za ~50€ in lahko na njem bencham, squatam, pa tudi ročke za dipse ima - te so zame sicer mal preveč narazen, ker sem bolj ozko grajen, ampak vseeno gre. Treninge z različnimi vajami imam 3x na teden in na vsakem mi prav pride.


Za dipse lahko uporabiš tudi bench.

qwertyy ::

Po mojem mnenju je fitnes obremo res brezveze kupovati novo ker je zelo draga, razen mogoče kakšne ročke ipd. Benchov je npr na Bolhi malo morje, po 50e. V trgovini je cena hitro 200e.

IL_DIAVOLO ::

Mam isto hehe.

Za dipse je presiroko in preveč trpijo ramena zaradi nenaravnega položaja rok. Pa tudi ZELO smotano je predstavljat pozicijo.

Drevesce ::

qwertyy je izjavil:

Po mojem mnenju je fitnes obremo res brezveze kupovati novo ker je zelo draga, razen mogoče kakšne ročke ipd. Benchov je npr na Bolhi malo morje, po 50e. V trgovini je cena hitro 200e.


Ravno ročke in koluti so najdražji špas pri postavljanju domačega fitnesa. Na bolhi ljudje tega enostavno ne prodajajo oz. so cene relativno primerljive s tistimi novimi v trgovini.
Nekako držijo ceno, hkrati pa ljudje nimajo posebnega razloga, da bi ročke in kolute prodajali (zaradi vzdržljivosti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

suhi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mam isto hehe.

Za dipse je presiroko in preveč trpijo ramena zaradi nenaravnega položaja rok. Pa tudi ZELO smotano je predstavljat pozicijo.

Zato pa mam treninge organizirane tako, da prestavljam samo po posameznih treningih, nikoli med, drugače ne bi prišel nikamor. Dipse pa tudi delam že kar lep čas brez problema, no res bi lahko blo mal bolj skup, ampak gre, očitno sem precej elastičen :D. Ko mi dopizdi pa si bom na ročke zavaril 'podaljške', da bodo prijemi bližje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: suhi ()

qwertyy ::

Drevesce je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Po mojem mnenju je fitnes obremo res brezveze kupovati novo ker je zelo draga, razen mogoče kakšne ročke ipd. Benchov je npr na Bolhi malo morje, po 50e. V trgovini je cena hitro 200e.


Ravno ročke in koluti so najdražji špas pri postavljanju domačega fitnesa. Na bolhi ljudje tega enostavno ne prodajajo oz. so cene relativno primerljive s tistimi novimi v trgovini.
Nekako držijo ceno, hkrati pa ljudje nimajo posebnega razloga, da bi ročke in kolute prodajali (zaradi vzdržljivosti).

Saj pravim, ročke je vseeno če kupiš v trgovini.

Sem pa dobil na Bolhi večnamensko napravo z kupom kolutov (5-20kg) za 90e. Sem jo kupil bolj zaradi kolutov, ker v štecuni bi za ta denar dobil 2 koluta:(

IL_DIAVOLO ::

2x20kg diske sem kupil nove za 92 evrov. In tako kilazo imas za zelo dolgo casa.

qwertyy ::

Hja dva 20kg koluta ti kaj dosti ne pomagata, za različne vaje rabiš različne teže. Od 2,5kg pa do 20. Že zato, da lahko postopno višaš.

Sicer si pa ravno potrdil moj zgornji post. Za 90e sem jaz dobil napravo in se kup kolutov različnih kilaž, ti pa samo 2 koluta hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwertyy ()

Drevesce ::

qwertyy tole s koluti si imel očitno res srečo. Sam sem dal 280* EUR za naslednje pare (1,25kg;2kg,5kg,10kg,20kg). Vse gumirane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

IL_DIAVOLO ::

qwertyy je izjavil:

Hja dva 20kg koluta ti kaj dosti ne pomagata, za različne vaje rabiš različne teže. Od 2,5kg pa do 20. Že zato, da lahko postopno višaš.

Sicer si pa ravno potrdil moj zgornji post. Za 90e sem jaz dobil napravo in se kup kolutov različnih kilaž, ti pa samo 2 koluta hehe


Saj imam celi set doma od 1.25 do 10kg. Nekaj sem se dodal :)

Mislim da je stal 150 evrov.

Zgodovina sprememb…

TineTone ::

FormerUser je izjavil:

Je pa seveda moj problem ta, da sem do sedaj hodila v fitness, kjer so mi vse prinesli na pladnju, določili vaje in ponovitve, nastavili uteži na napravah, tako da mi ni bilo treba nič razmišljat samo sledit, sedaj si bom morala pa sama sestaviti program, pa še priskrbeti rekvizite.


Kaj? Feministka odprto prizna da nič ne razmišlja?
Uf, morda pa ta covid19 le ni tako nedolžna stvar.

Cruz ::

Drevesce je izjavil:

suhi je izjavil:

Sam sem kupil tale rack za nekje 115€ s poštnino:



Za ta denar odlična zadeva, nastavljiv po višini in širini. Dokupil sem še eno poceni klop za ~50€ in lahko na njem bencham, squatam, pa tudi ročke za dipse ima - te so zame sicer mal preveč narazen, ker sem bolj ozko grajen, ampak vseeno gre. Treninge z različnimi vajami imam 3x na teden in na vsakem mi prav pride.


Za dipse lahko uporabiš tudi bench.
Meh, tisto je škoda časa. Potem raje kar sklece z utežmi na palici.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4913640 (2554) IcyFox
»

Uteži?

Oddelek: Šport
495291 (4399) zasekaroza
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527000 (5715) cordoba
»

Fitness naprava (vse v enem)

Oddelek: Loža
377471 (4826) thramos

Več podobnih tem