» »

Oprema domačega fitnesa

Oprema domačega fitnesa

1
2
3 4

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Smith Machine je škoda denarja imo, raje kupi navadno kletko. Če so ti Donkey Kicksi kul, si lahko vajo otežiš z elastiko.

Kaj pa sploh lahko pametnega počneš v kletki? Na fitnessu sem v kletki delala le počepe s palico za vratom, pa ležanje na klopci in dvigovanje palice nad glavo. Prednost smith machine se mi zdi, da dejansko imaš neko oporo in verjetno lahko gib pravilneje izvajaš, pa še težo lahko enakomerno višaš, je pa res bolj enolično in se hitro naveličaš in je cost benefit nizek.

Cruz je izjavil:

Načeloma power rack in bench klop. Je pa to bolj primerno za moške, ker se lahko veliko porabi za zgornji del telesa. Za spodnji seveda tudi, ampak ženske pogosto nimate interesa dvigovati težke kilaže, pogosto se hočete samo razmigati, zato je mogoče power rack overkill. Odvisno kaj si želiš. Za povprečno žensko so uteži, kettlebell, elastike in primeren prostor čisto zadosti.
P.S. Da ne boš mislila, da te podcenujemo, ker svetujemo elastike: Da se kupiti različno težke elastike, tako da ja. Elastike pri teh vajah ne boš nikoli prerasla.

Bi rekla, da za ženske najbolj pridejo v poštev vaje za toned arms, pa glutes in trebuh.

Tako, da klopca bi prav prišla, pa kakšna večja utež tudi, recimo za takšno izvajanje hip thrusta:



IL_DIAVOLO ::

Če ze delas to, potem delaj pravilno. Glava mora biti na miru oz. da bo bolj razumljivo. Zamisli si točko pred seboj, ki jo moras imeti pred ocmi ves cas. Nobenega guncanja glave nazaj. Gibat se mora samo rit naravnost gor in dol.

Verjetno prevelika teza in kompenzira drzo. Not good.

FormerUser ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Če ze delas to, potem delaj pravilno. Glava mora biti na miru oz. da bo bolj razumljivo. Zamisli si točko pred seboj, ki jo moras imeti pred ocmi ves cas. Nobenega guncanja glave nazaj. Gibat se mora samo rit naravnost gor in dol.

Verjetno prevelika teza in kompenzira drzo. Not good.

A je tole bolje? Ker čisto pri miru glave nima nobena.


Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

To pa je vredu ja :)

TineTone ::

FormerUser je izjavil:


A je tole bolje? Ker čisto pri miru glave nima nobena.



Če misliš delat po afriško ameriškem ženskem programu te moram razočarati:


Ethnicity-Related Skeletal Muscle Differences Across the Lifespan

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Kaj pa sploh lahko pametnega počneš v kletki?
Vse glavne kompleksne vaje: Počep(in variacije), mrtvi dvig(in variacije)), potisk s prsi(in variacije), potisk nad glavo(nope, to je to), veslanje(in variacije), pull-upi(imaš na voljo pri večini kletk), vaje za trebušne, ... Prav tako lahko okoli "stebra" daš elastiko in delaš različne vaje, od tistih, ki si jih navedla v prvotnem postu, do face-pulla, lat pulldowna, triceps pushdowna, ... Tudi burpeeje se da izvajati. :)

FormerUser je izjavil:

Na fitnessu sem v kletki delala le počepe s palico za vratom, pa ležanje na klopci in dvigovanje palice nad glavo. Prednost smith machine se mi zdi, da dejansko imaš neko oporo in verjetno lahko gib pravilneje izvajaš, pa še težo lahko enakomerno višaš, je pa res bolj enolično in se hitro naveličaš in je cost benefit nizek.
Ja, to kar navajaš pod prednost, je ponavadi slabost, ker gib večkrat izvajaš nepravilno kot pa pravilno. Prav tako ne izkoristiš vaje do konca, ker je občutno lažja, saj ti ni potrebno stalno stabilizirati telo. S tem izgubiš "gainse" pri koordinaciji, dobra koordinacija pa je kar kul reč. :) Za donkey kickse je v redu, za kaj drugo pa... meh.

FormerUser je izjavil:

Bi rekla, da za ženske najbolj pridejo v poštev vaje za toned arms, pa glutes in trebuh.
Res je, ampak ogromnokrat v fitnesu opazim, da največ trenirate svoj že-najmočnejši del: Jezik. /s

Ne pozabi na hrbet, ker ima ogromno žensk obupno držo zaradi slabega hrbta! Drugače pa vaje za "toned look" ne obstajajo, "toned" je samo buzzword. Moram pa rečti, da so mi tudi ramena zelo privlačen del pri ženski.

FormerUser je izjavil:

Tako, da klopca bi prav prišla, pa kakšna večja utež tudi, recimo za takšno izvajanje hip thrusta:
Klopca bi definitivno prav prišla, tudi za bulgarski počep. Hip thrust pa je itak zakon in boš pri njem potrebovala večjo utež.

FormerUser ::

Cruz je izjavil:


Ne pozabi na hrbet, ker ima ogromno žensk obupno držo zaradi slabega hrbta! Drugače pa vaje za "toned look" ne obstajajo, "toned" je samo buzzword. Moram pa rečti, da so mi tudi ramena zelo privlačen del pri ženski.

Saj tule se ne gre toliko za to, kaj se tebi zdi privlačno, ampak kaj se zdi pomembno meni. Kakšen je pa pravilen izraz za "toned look" za razliko od izklesanega looka?

FormerUser je izjavil:

Klopca bi definitivno prav prišla, tudi za bulgarski počep. Hip thrust pa je itak zakon in boš pri njem potrebovala večjo utež.


Pri kolikih kg se pa splača začeti z temi olimpijskimi utežmi? A je tako, da je nek basic set, potem pa kolute dodatno kupuješ?

Filip8 ::

kupiš olimpijsko štango in kolute kolikor potrebuješ, tisti ki so hodili v fitnes lahko približno vedo koliko bi rabili, jaz na primer bi šel do nekje 240kg max, kakšnih 8x20kg ostalo pa manjše

IL_DIAVOLO ::

Olimpijska palica je predraga. Raje navadno. Je vse cenejše.

FormerUser ::

Jaz v fitnesu nisem delala s temi olimpijskimi utežmi, tako da ne vem s kakšno kilažo naj začnem.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Kakšen je pa pravilen izraz za "toned look" za razliko od izklesanega looka?
Manjša mišična masa...? Ne vem točno kaj misliš oz. si predstavljaš pod tem izrazom. Sem pa opazil, da nekateri moški hočejo imeti "toned look" in to je potem pač različica, kjer imaš nekaj mišične mase in malo maščobe. Ala Brad Pitt Fight Club

FormerUser je izjavil:

Pri kolikih kg se pa splača začeti z temi olimpijskimi utežmi? A je tako, da je nek basic set, potem pa kolute dodatno kupuješ?
Pri recimo 40 kg, se pravi 10 kg na vsaki strani? Ne vem kakšen izziv ti ta teža predstavlja in kolikšen % je to v primerjavi s tvojo težo. Če ti je precej težka, lahko delaš manj ponovitev, vem da ženske delajo to vajo tudi kot prvo, glavno in manj ponovitev. Jaz jo delam proti koncu kot dodatno, bolj za pumpanje, 3x20 ponovitev. Seveda lahko štartaš tudi hitreje, ni nekega pogoja kdaj lahko začneš izvajati vajo s palico. Če hočeš spoznati vajo in postati dobra, je najboljše začeti čimprej.

Večina jih tako dela ja, kupijo nek basic set, potem pa po potrebi dopolnjujejo.

FormerUser je izjavil:

Jaz v fitnesu nisem delala s temi olimpijskimi utežmi, tako da ne vem s kakšno kilažo naj začnem.
Začni samo s palico. Če ti bo lahko, dodaj 2,5/5kg na vsako stran. Naredi še eno serijo. Če ti bo lahko, dodaj 2,5/5kg na vsako stran itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Drevesce ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Olimpijska palica je predraga. Raje navadno. Je vse cenejše.


Raje das tistih 40€ vec da imas olimpijsko palico kot pa, da morebiti pozneje dokupujes.

IL_DIAVOLO ::

Kaj bi dokupoval? Kaj mislis da bo deklina dvigovala 100 kil in vec.

Ona sploh ne rabi take opreme. Lastna teza, elastike in nekaj malega utezi 2.5-5kg.

Ce bo delala moske sklece, dipse in pullup-e, bo hodila po vasi kot swarzeneger, vile pa vrtela ko zobotrebce.

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj bi dokupoval? Kaj mislis da bo deklina dvigovala 100 kil in vec.
Hip thrust čisto možno. Poznam nekaj deklet, ki dvigujejo dvakratnik lastne teže pa si ne bi mislil, če bi jih zagledal. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Drevesce ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj bi dokupoval? Kaj mislis da bo deklina dvigovala 100 kil in vec.

Ona sploh ne rabi take opreme. Lastna teza, elastike in nekaj malega utezi 2.5-5kg.

Ce bo delala moske sklece, dipse in pullup-e, bo hodila po vasi kot swarzeneger, vile pa vrtela ko zobotrebce.


My bad, sem mislil, da govoris na splosno. Pa bi kljub temu priporocal olimpijsko palico, ce bo kupovala resno opremo. Ce ne drugega za squate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Filip8 ::

hip thruste sem videl že ženske delat 120-150kg z lahkoto pa so bile le malo večje ljubiteljice fitnesa. Tukaj je možen hiter napredek. Pri fitnes opremi se splača vzeti na začetku manj pa res kakovostno, ker na koncu ti bo samo žal. in vse se začne z olimpijsko štango, to je osnova za nakup

IL_DIAVOLO ::

Ce se skoncentriras na eno podrocje, je vedno hiter napredek.

Glede kakovosti pa bom rekel to. Samo teza je vazna,zdaj ce je narejeno iz diamanta ali pa navadnega zelezja je popolnoma vseeno.

Zgodovina sprememb…

Filip8 ::

potem ne bi nihče uporabljal kalibrirane uteži, pa bi folk obešal doma zmiksan beton gor ;) pa z razlogom uporabljajo določene stvari.

IL_DIAVOLO ::

Povej mi eno odločilno prednost olimpijskih utezi pred navadnimi pri domaci rabi, ki je vrednega razmisleka?

m0LN4r ::

Ste se kr razpisali, pa dodam svoj "zenf"

1. TEK je ZASTONJ ! Kdor hodi v fitnes zaradi steperjev, sobnih koles, orbidreka, rabi brco v rit.
- teces do nekih outdoor stang, treniras tam ali pa si doma zabetoniras dva stebra jebemu al pa se dvigujes na balkonu oz. pozarnih stopnicah, ni da ni.
2. Rabljene utezi so ca. 1eur/kg plus minus, razne klopi rabljeno so tudi zelo poceni itn.
3. Za obdelati celo telo rabljeno, prides skozi z ca. 300eur to je ena klopca in 100kg utezi, dve rocki, ena palca.
4. Pull up Bar ali nekaj podobnega si nekje zmontiras in imas pokrito se drugo polovico.
5. Recimo za prvih par let je to vec kot dovolj ali pa conditioning tudi.
6. O vec opreme lahko zacnes razmisljati pozneje, kot nagrada za vztrajanje recimo 1-2 leti. Ce pa ne zdrzis 1-2 leti rednega treniranja, pa sploh ne nabavljaj nicesar.

Kot so ze drugi napisali, kaj so prednosti, ce delas doma:
- delas kdaj hoces, oblecen kakor hoces, skratka neomejena fleksibilnost
- ni tistega tipicnega smradu, kot v fitnesih, vlaznega predihanega zraka in en kup pump idiotsov na telefonih okoli tebe
- ni potrebe po slusalkah, ampak nazges lepo hi-fi sistem in nabijas po zelji al pa poslusas ptice

Jaz sem si utezi, palco, rocki, klopco, vse nabavil rabljeno, komplet za ca. 250eur in lahko spet prodam recimo za isto naprej, ko vec ne bom rabil.

Mesecna karta tukaj najcenejsa je 30eur/m, drazja pa 50eur/m. Govorimo o 3600eur do 6000eur clanarine v 10 letih.

Ah diavolo, nevem ce si videl, dva tedna nazaj sem si koncno nabavil pas in lahko zdaj treniram z mal vecjo tezo:


PS:
Poznam prevec ljudi, ki imajo clanarine za fitnes, potem pa jih koristijo le tu pa tam in mecejo prakticno vsak mesec denar skozi okno. Ce pac ni prave determiniranosti, ne pomaga niti clanarina, niti trener, niti fitnes doma. Ce pa je determiniranost pa je fitnes clanarina ta zadnje, kaj clovek rabi. Fitnes je samo malo bolj socialna oblika, da lahko tam malo srecas druge ljudi, precekiras babe, trenutno pa nazadnje ko sem bil pol leta nazaj 90% folka visi na telefonih, trenirajo pa samo ene par zanesenjakov dejansko tako, kot se zagre.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

PS2:
Treba se je odlociti, kaj tocno bi rad dosegel in kako dalec si pripravljen it. Marsikdo niti osnovnih vaj brez utezi ni zmozen delat, kaj bo potem tukaj skakal z utezmi naokoli. Z malo utezi se ze lahko dosti vsega naredi, z vec utezi pa samo se stopnjujes moc. Glede izgleda, recimo temu koliko mascobe imas, pa so utezi zadnja skrb.

Pa punce, jaz nevem ampak eno je imeti malo vecji booty, drugo pa bedre kot konj. Ne rabte pretiravat, ker je lahko hitro prevec. Recimo jaz bolj padam na gimnasticarke, plezalke, drsalke, kot pa powerlifterke, ki prakticno ze zgledajo kot moski, pa se napacnih hormov imajo v izobilju.
In ne zenska ne rabi biti izklesana She-Man, She-Hulk, fuj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Facebook dev ::

Moras pa se zavedat, da marsikdo dela vaje, da mu je samemu sebi postava vsec. Torej ce ma kaka zenska bicepse vecje kot marsikateri moski in si zeli biti taka, je to ok. Ce zeli imeti stegna kot konj, je to ok.
Najbrz nisi tega mislil, a to je na zenski, da se odloci kaksen izgled si zeli imet.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

m0LN4r ::

Tekmovalni sport je drugo, ne rabi pa zenska zgledat kot moski,
zenske so lepe tudi brez "vidnega" misicevja. Zenske v bistvu rabijo veliko manj treninga, kot moski da so fit. Naceloma je ze dovolj, da niso premastne.

Ja ce si zeli biti taksna pa naj bo.
Proporcije nekako vseeno morajo stimat, da si bo vsec. Slepit se pa tut ne rabi, ker je vidla eno z veliko ritjo in velikimi joski, da bo ona z malimi joski in velko ritjo imela enak vizualni efekt, nazalost ne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Filip8 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Povej mi eno odločilno prednost olimpijskih utezi pred navadnimi pri domaci rabi, ki je vrednega razmisleka?


Če gledam zame,ne obrača se ti, ko naložiš uteži gor, če zrihtam hrbet lahko naložim spet čez 200kg gor kot prej, na navadni tega ne moreš, daljša je, torej če uporabljaš kletko jo lahko odložiš gor, tiste navadne so običajno malo krajše. Če si večkrat obiskal fitnes potem veš, jaz sem kratke palice v fitnesih uporabljal, sam ko olimpijske ni bilo na voljo. Veliko sem razmišljal o domačem fitnesu in sem prišel do zaključka, da raje na začetku manj kupit pa to bolj konkretno, ker drugače bo vse skup en drek.

Facebook dev ::

m0LN4r je izjavil:

Tekmovalni sport je drugo, ne rabi pa zenska zgledat kot moski,
zenske so lepe tudi brez "vidnega" misicevja. Zenske v bistvu rabijo veliko manj treninga, kot moski da so fit. Naceloma je ze dovolj, da niso premastne.

Ja ce si zeli biti taksna pa naj bo.
Proporcije nekako vseeno morajo stimat, da si bo vsec. Slepit se pa tut ne rabi, ker je vidla eno z veliko ritjo in velikimi joski, da bo ona z malimi joski in velko ritjo imela enak vizualni efekt, nazalost ne.


To je drugo itak. Mors gledat na celotno postavo, tko da delat samo za eno stvar pa mislit da bo izpadl tko kot si prkaki instagram fitneserki vidu, najbrz ne bo. Zaenkrat sem videl zlo mal punc v fitnesu, za kere bi rekel, da ze pretivarajo s tem, kok so misicaste. Ne hodim pa v fitinn, mogoce je tam drugace.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Cruz ::

Facebook dev je izjavil:

Zaenkrat sem videl zlo mal punc v fitnesu, za kere bi rekel, da ze pretivarajo s tem, kok so misicaste.
Itak. Ženske težko dobijo maso na zgornjem delu telesa. Ne bodo dobile "moške roke" kar tako, če bodo pumpale biceps in triceps, brez skrbi.

m0LN4r ::

Seveda ne, ker jih 90%, 90% casa dela samo za rit oz. sorry noge;((
Mislim nevem, pred krizo bil v tronadstropnem CleverFit pa pr napravah za zgornji del so bile vseskup 3 zenske, na napravah za spodnji del in cardio pa 30+ komadov. Enako je bilo v FitPlus in Fit Stop tukaj.

Recimo imam lustno kolegico na sihtu, pa isti problem ona dela samo za rit. To, da pa ima kifoticno drzo, ohlaple roke, preveseno medenico, pa da se razen, ko ni v fitnesu cel dan puklavo drzi, to pa ni problem :))

Sam zna pa rit nastavt za sliko. Zdaj ne najdem meme tega, ampak je nekako povzel bistvo, tega novega trenda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Brane Cervek pravi pumpanje je za pussije! :D

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

 Nasel

Nasel

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Hypathia ::

Kupit bi si morala kako elastiko za vadbo, pa me zanima ali obstaja dejansko kakšna razlika v kvaliteti, ali je važno iz kakega materiala so etc. Slučajno sem videla, da imajo drug teden v Hofercu ponudbo za dva vadbena trakova iz tekstila, zahtevna vadba/srednje zahtevna vadba, po ceni 6,99 evrov za komplet, a se mi splača to vzet?

Facebook dev ::

Je razlika v kvaliteti in v materialu, a za 6€ se ti ni potrebno bunit. Vzami in preizkusi.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Hypathia ::

To je sicer res a se mi vseeno malo upira kupovati nekvaliteten šodr in ga potem metati stran.

Cruz ::

Hypathia je izjavil:

To je sicer res a se mi vseeno malo upira kupovati nekvaliteten šodr in ga potem metati stran.
Za 6€ pač ne moreš pričakovati kvaliteto. Malo denarja malo muzike. Če hočeš redno telovaditi, si kupi dražje v športni trgovini.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Hypathia ::

No, sej, to me je zanimalo, pa na kaj naj gledam pri nakupu, ker cena nekaj že pove, vsega pa tudi ne.

Cruz ::

Hypathia je izjavil:

No, sej, to me je zanimalo, pa na kaj naj gledam pri nakupu, ker cena nekaj že pove, vsega pa tudi ne.
Jaz gledam samo želeni upor in to, da si jih kupim v športni trgovini. Imaš tudi različne vrste elastik, jaz imam najrajši takšne v primerjavi s temi, ti pa oboje prav pride.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Hypathia ::

Jaz bi imela nekaj takšnega:



ali takšnega



Izgleda da gre za različna materiala, eno je bolj guma, drugi pa tekstil, kateri je bolj zdržljiv, glede na tvoje izkušnje?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Cruz ::

Jaz uporabljam samo elastike iz lateksa, tako da ne morem komentirati elastike iz blaga. Verjetno so tudi v redu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Kaj je point teh elastik? Raje rit do tal in kakšno utez spredaj. Se stabilnost treniras zraven.

Hypathia ::

Veliko vaj s temi elastikami, ki izgledajo fajn, je na netu.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Cruz ::

Če ne veš aktivirati riti pri recimo počepu, se lahko naučiš z elastiko, da ti kolena ne skačejo notri. Prav tako zelo čutiš v riti, sploh v srednji zadnjični mišici, ki je dobra preventiva za bolečino v kolenu, če jo imaš tako kot na sliki zgoraj.

Jaz za ogrevanje pred počepom vedno delam lateral band walks.

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

blackbfm ::

Lahke elastike so fajn za muscle mind connection, za aktivacijo "zakrnelih" misic, za ogrevanje, potem pa se hitro konča..

Za treniranje surove moči pa niso primerne, ker ustvarjajo razlicno silo skozi "range of motion" + pazit moraš da ne stisnes zivcov

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

Jaz bi imela nekaj takšnega:



ali takšnega



Izgleda da gre za različna materiala, eno je bolj guma, drugi pa tekstil, kateri je bolj zdržljiv, glede na tvoje izkušnje?


Peach-booty :P

Ni za kaj.

(Ne, ni zajebancija ampak to je brand)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Filip23 ::

Za vadbo rok uporabljam stare avtomobilske pnevmatike :)

Ganon ::

Kje naj kupim kvalitetno podlago za veslaško napravo? Ne bi rad poškodoval parketa. :P

Raptor F16 ::

Ganon je izjavil:

Kje naj kupim kvalitetno podlago za veslaško napravo? Ne bi rad poškodoval parketa. :P


https://sportnaoprema.si

Gumirane plošče

Vzameš puzzle. En kos 500x500x5 te pride cca 6EUR
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Hvala!

Nedasemiveč ::

Da dodam še svojih nekaj centov, kar se tiče domačega fitnesa. Po mojem mnenju je sestava domačega fitnesa povsem zgrešena investicija v kolikor ste v tem začetnik. Vsaj kakšno leto ali dve v fitnesu sta priporočljivi preden se spustite v to. Imejte v mislih tudi dejstvo, da boste imeli en prostor od takrat dalje povsem neuporaben.

Če želite doma imeti res konkreten fitnes, potem pričakujte začetni vložek okoli 1.500 EUR (če se znajdete, iščete dobre popuste itd.) v nasprotnem primeru pa okoli 2.000 EUR. V ta znesek sem vštel multifunkcijo napravo, Olimijsko palico (20kg), krivo palico, kletko, klopco, gumirane uteži (1,25kg-20kg) ter dumbellse (5kg, 7,5kg,... 20kg). Že samo ročke pridejo okoli 500-600 EUR. Imejte v mislih tudi, da je par dumbellsov za 25kg okoli 150 EUR. Pri kolutih in ročkah ne računajte na male oglase, ker cena teh stvari res ne pade dosti, niti ni ponudba prav velika. Kar se tiče oglasov, lahko ugodno dobite denimo kakšno kletko ali multifunkcijsko napravo.

V Ljubljani za ta denar lahko dobite letno karto za naslednjih 5 let. So pa prednosti domačega fitnesa res velike. Od miru, osredotočenosti, muzike ki bobni iz wooferjov, trening v gatah. Ko ti manjka motivacije, greš malce dol/gor po stopnicah pa si že v "raju" itd.

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Pa po vsej vrjetnosti delajo doma WEIRD WORKOUTS ne da bi se jim kdo smejal :))
A.C.A.B

Raptor F16 ::

Kvinta je izjavil:

Pa po vsej vrjetnosti delajo doma WEIRD WORKOUTS ne da bi se jim kdo smejal :))


Leva ... Leva ... leva desna ena dva

blackbfm ::

So pa prednosti domačega fitnesa res velike. Od miru, osredotočenosti, muzike ki bobni iz wooferjov, trening v gatah. Ko ti manjka motivacije, greš malce dol/gor po stopnicah pa si že v "raju" itd.


Prvo rabis ogromen prostor, z visokim stropom.. Tisto ko folk tlaci neke multifunkcijske naprave na par kvadratov to ni nič. Delat v nekem utesnjenem prostoru jemlje energijo.


Motivacija mislim da je tudi vecja na fitnesu, splh ce je kasna bejba zraven hitro dobis boost:)) edina slabost pri fitnesih so kaksni posamezniki ki vzdihujejo in mecejo uteži
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4913698 (2612) IcyFox
»

Uteži?

Oddelek: Šport
495377 (4485) zasekaroza
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527077 (5792) cordoba
»

Fitness naprava (vse v enem)

Oddelek: Loža
377510 (4865) thramos

Več podobnih tem