» »

Pnevmatike 195/60/R15 nasveti

Pnevmatike 195/60/R15 nasveti

Hatchback678 ::

Rabim kakšne pametne pnevmatike zgornjih mer za sestro.

Sam nimam pojma katere so kvalitetne ugodne pnevmatike, ki seveda išče kakšne ugodne(pod 50 evrov če je možno)pnevmatike.

Gledal sem ene Nexem pnevmatike ter Sava Adapto HP MS in po ocenah delujejo kvalitetne in ugodne.

Ampak kar z nasveti na plano.

j4nm4n ::

Sava Adapto HP MS je celoletna guma. Bi kupil celoletne - kjer za 50 eur ne moreš dobit solidne, ali iščeš zimske? Načeloma velja večja cena, boljša guma. Zimske gume te dimenzije na mimovrste Lahko pa napišeš tudi za kakšen avto gre in če se ima namen voziti po snegu, ali bolj po suhem in mokrem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: j4nm4n ()

hojnikb ::

za 50e bo bol tezka dobit kvalitetne gume za tako dimenzijo
#brezpodpisa

bobby ::

Zimske al letne?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

SpaceCaw ::

Continental WinterContact TS860 195/65R15 91T, top zimska guma, na mimovrstah jih imaš po 55€, tudi sava eskimo je vredu vendar je njihova slabost hitrejša obraba, kot pri konkurenci.

bobby ::

SpaceCaw je izjavil:

Continental WinterContact TS860 195/65R15 91T, top zimska guma, na mimovrstah jih imaš po 55€, tudi sava eskimo je vredu vendar je njihova slabost hitrejša obraba, kot pri konkurenci.


+1 za Continentalke
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

starfotr ::

Jaz imam fuldo za zimske in letne. Ista dimenzija.

Važno je, da so gume sveže, max 4-5 let stare, pa da je neka renomirana znamka, da ni čunga lunga made in china

bobby ::

Jaz jih sicer kupujem na 3 leta pač tisto serijo, ki je aktualna,(vožene 2 zimi in 2x poletje) cca 50.000km skupaj, polej pa so preslabe za tretjo sezono, se preveč vidi odstopanje, ko pade okoli minusa in še kakšna vlažna cesta tko da mi kvaliteta ni več sprejemljiva.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Hatchback678 ::

Sestra pravi da bi najraje kupila celoletne tako da celoletne pa tudi na Primorskem koncu ni tako hudih zim kakor drugod po Sloveniji tako da se strinjam.

Je pa res da je za tako ceno težko dobiti kaj ugodnega in pametnega.

hojnikb ::

brezveze celoletne, ker so drek. Raje potem letne in verige v avto za policaje.
#brezpodpisa

Hatchback678 ::

Potem pa predlagat kakšne letne za to ceno ali tam okoli, če je le možno.

Se pravi iščejo se pametne letne ali celoletne gume, rabile se bodo več ali manj po Primorskem koncu kjer ni hudih zimskih razmer(ponavadi) za ceno 50 evrov max.

Lahko se predlaga gume cenovnega ranga do 60 evrov.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

https://www.giga-gume.si/product/%20Con...

nekaj takega. Razkiraj kak € več, gume so le edini del, ki te drži na asfaltu. Ne šparaj!
#brezpodpisa

starfotr ::

Celoletne so dobre samo nekatere, mislim, da michelin, ostalo je bolj slabo. Je pa res, da so drage, 80 eur za kos.

Jaz imam raje 1 komplet letnih in 1 komplet zimskih. To je moje mnenje.

rosomah ::

boljše imeti komplet za zimo in poletje... drugače pa goodyear vector 4 seasons gen2; dobre v snegu in mokroti - so pa poleti bolj za po mestu in nezahtevne ceste (niso za "driftat" pa ovinke "podirat'"), pa mal' bencina porabijo :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zimske gume? (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Na cesti
3158489050 (20347) Leko
»

Celoletne gume 165 65 15

Oddelek: Na cesti
416120 (4916) KAVINSKY
»

gume nove letne ok? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13724243 (21609) krneki0001
»

Ima kdo gume Sportiva SnowWin?

Oddelek: Loža
122882 (2686) Blazz

Več podobnih tem