» »

[HTML5] možnosti le z html, brez javascript itd.

[HTML5] možnosti le z html, brez javascript itd.

1
2
»

Lonsarg ::

Kakšen razvoj aplikacije neki, ob takih osnovah web znanja OP rabi še enega človeka vmes predno pride do kakega razvijalca.

Težko je to preko foruma, ker ni point iskanje rešitve brez CSS, ampak je point laiku naročniku dopovedat da nima pojma in naj raje pove abstraktne zahteve in se ne ukvarja z tem v čem je napisan program.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kuall ::

ja, to gre tudi meni zelo na živce, ko ti nekdo, ki bi ti moral dati samo navodila kaj naj program naredi iz uporabniškega vidika začne govorit, kako naj narediš interne stvari (kodo) in se dela pametnega. kr neki res. programer rabi samo input in output od stranke, kaj je vmes pa sam izbere. je pa op že leta 2009 pisal poste o programiranju, tak da je mau čudno, da take strelja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Isotropic ::

mogoče bi naročnik rad tudi sam popravljal kaj v samih izračunih in noče raznih js frameworkov ali česa podobnega.
čeprav ne vidim, zakaj nebi mogel includat basic js.

japol ::

1. naročnik je plačnik
2. naročnik nima pojma
3. sprovedi kar si je naročnik zamislil
4. forsiranje naročnika
... je butalsko, pa kaj češ... zrihtej

Ales ::

Obstaja velika razlika med tem, da sprovedeš kar si je naročnik zamislil in med tem, da dovoliš, da naročnik določa neko nemogočo tehnično izvedbo zamišljenega.

Glede na to, da si šel dejansko o izvedbi v HTML5 spraševat tukaj na forumu, nisem sploh prepričan, da je naročnik problem tukaj... 8-O

kuall ::

Tema se mi zdi zanimiva zato, ker je to pogosta napaka, ki jo ljudje delamo: izgubljamo energijo za iskanje rešitve tam, kjer rešitev sploh ne obstaja. Ali zato, ker nekaj ni možno narediti z nekim orodjem ali pa zato, ker je stvar v resnici že narejena, mi pa imamo občutek, da jo moramo še izpolniti, ko se je ne da več izpolniti.

Torej lahko naredimo sklep, da je sposobnost vedeti, kaj je možno veliko vredna. In tako tudi res človekovi možgani delajo, da sploh ne razmišljajo o stvareh, ki jih ni možno narediti.

DePalmo ::

Kot sem ti že (in drugi) rekel, povej naročniku da ni možno in da bo potrebno uporabiti druge tehnologije (se pač posodobiti) in mu tudi obrazloži zakaj. Ali pa pač odstopi od projekta.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264454 (763) Netrunner
»

Nekaj vprašanj glede izdelave spletne strani.

Oddelek: Izdelava spletišč
384297 (3148) scipascapa
»

Prosim omogočite JavaScript v vašem brskalniku... prosim bodite tiho! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6210649 (7155) branimirII
»

Windows 10 morda z novim brskalnikom po imenu "Spartan"

Oddelek: Novice / Brskalniki
3615979 (11169) Jst
»

HTML5 končan, standard sledi leta 2014

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
206987 (5348) dotomaz

Več podobnih tem