» »

Mi Band 3

Mi Band 3

jb_j ::

Nataly ::

jb_j je izjavil:

https://geekdoing.com/threads/firmware-...

Datum je v obliki 2.14 :( Lahko prosim popravis na dd.mm.? Je mozno za mm se piko? Ne moti me, ce ni presledka pred dnevom. Hvala.

flameir ::

a lahko še link za resurse prosim, ker stari (vsaj meni) ne delajo več? hvala

buttcrack ::

meni so se pa kmalu po flashu spet pojavile kitajske grablice...

kaj sem naredil narobe?

jb_j ::

Nataly je izjavil:

jb_j je izjavil:

https://geekdoing.com/threads/firmware-...

Datum je v obliki 2.14 :( Lahko prosim popravis na dd.mm.? Je mozno za mm se piko? Ne moti me, ce ni presledka pred dnevom. Hvala.


A imaš slovenski jezik na telefonu?
Sedaj band avtomatsko nastavlja obliko datuma, najbrž je povezano s telefonom (nisem pa zihr)



flameir je izjavil:

a lahko še link za resurse prosim, ker stari (vsaj meni) ne delajo več? hvala


buttcrack je izjavil:

meni so se pa kmalu po flashu spet pojavile kitajske grablice...

kaj sem naredil narobe?


buttcrack je izjavil:

meni so se pa kmalu po flashu spet pojavile kitajske grablice...

kaj sem naredil narobe?


A sta uporabila firmware in resource iz te strani?
https://geekdoing.com/threads/firmware-...



Meni dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Nataly ::

jb_j, prejšnjič, ko sem prvič nalagala slovensko verzijo je bil datum ok. Vmes sem imela angleško, ko je bila posodobitev, sedaj pa je datum, kot pri angleški verziji. Imam slovenski jezik na telefonu.

jb_j ::

Nataly je izjavil:

jb_j, prejšnjič, ko sem prvič nalagala slovensko verzijo je bil datum ok. Vmes sem imela angleško, ko je bila posodobitev, sedaj pa je datum, kot pri angleški verziji. Imam slovenski jezik na telefonu.


Ne bi vedel kje je problem potem. Obliko datuma so v zadnjem firmwaru spremenili in je samo ena verzija (v prejšnih verzijah so bile dve obliki).
Meni dela pravilno datum.

Nataly ::

jb_j je izjavil:

Nataly je izjavil:

jb_j, prejšnjič, ko sem prvič nalagala slovensko verzijo je bil datum ok. Vmes sem imela angleško, ko je bila posodobitev, sedaj pa je datum, kot pri angleški verziji. Imam slovenski jezik na telefonu.


Ne bi vedel kje je problem potem. Obliko datuma so v zadnjem firmwaru spremenili in je samo ena verzija (v prejšnih verzijah so bile dve obliki).
Meni dela pravilno datum.


Ko posodobim se enkrat z verzijo, ki si jo objavil v decembru mi datum napise 15.2. Ko nato posodobim spet z zadnjo slo verzijo pa je 2.15. Bi rekla, da je finta v verziji, nisem pa strokovnjakinja.

jb_j ::

Nataly je izjavil:

jb_j je izjavil:

Nataly je izjavil:

jb_j, prejšnjič, ko sem prvič nalagala slovensko verzijo je bil datum ok. Vmes sem imela angleško, ko je bila posodobitev, sedaj pa je datum, kot pri angleški verziji. Imam slovenski jezik na telefonu.


Ne bi vedel kje je problem potem. Obliko datuma so v zadnjem firmwaru spremenili in je samo ena verzija (v prejšnih verzijah so bile dve obliki).
Meni dela pravilno datum.


Ko posodobim se enkrat z verzijo, ki si jo objavil v decembru mi datum napise 15.2. Ko nato posodobim spet z zadnjo slo verzijo pa je 2.15. Bi rekla, da je finta v verziji, nisem pa strokovnjakinja.


Jst tut nisem strokovnjak, ampak meni z zadnjo slo verzijo pravilno prikazuje datum.
Zakaj mi pravilno prikazuje, ne vem. In nisem strokovnjak. Le prevajalec.

V prejšnih firmwarih, sem našel razliko med dan.mesec in obratno, sedaj je ne najdem več. Datum mi pa prikaže pravilno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

probi s tem, meni na tem prikazuje napačno datum (sem še enkrat pregledal, in so razlike):
https://uploadfiles.io/s4f8e

Nataly ::

jb_j je izjavil:

probi s tem, meni na tem prikazuje napačno datum (sem še enkrat pregledal, in so razlike):
https://uploadfiles.io/s4f8e


Po tem prikazuje ok. Ali je to zadnja verzija, brez sumnikov?

buttcrack ::

nalagal sem za taščo, ki ima kitajsko mb3, najprej sem flašnil fw, nato še resourse, jezik telefona v slo. sprva je bilo lepo v slovenščini, potem pa me naslednji dan kliče, da je spet v grabljah. je pa prej uporabljala en drug app za jezik, ne n&f. mogoče je v tem težava. pogledam naslednjič, ko ga dobim v roke.

jb_j ::

Nataly je izjavil:

jb_j je izjavil:

probi s tem, meni na tem prikazuje napačno datum (sem še enkrat pregledal, in so razlike):
https://uploadfiles.io/s4f8e


Po tem prikazuje ok. Ali je to zadnja verzija, brez sumnikov?


Jp

buttcrack je izjavil:

nalagal sem za taščo, ki ima kitajsko mb3, najprej sem flašnil fw, nato še resourse, jezik telefona v slo. sprva je bilo lepo v slovenščini, potem pa me naslednji dan kliče, da je spet v grabljah. je pa prej uporabljala en drug app za jezik, ne n&f. mogoče je v tem težava. pogledam naslednjič, ko ga dobim v roke.


Najbrž nisi naložil zadnje verzije firmwara (zadnja verzija je 2.3.0.2). Drugače ne vem, kaj bi lahko bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Nataly ::

Vedno, ko sem pojavim v bližini telefona, mi javlja: Mi band connected. New message, enable show notification text on settings or view it on phone. Kje se to izklopi?

flameir ::

A če uporabiš ta prevod, je potem vseeno, ali nabivš kitajsko ali global verzijo? Hvala.

buttcrack ::

Včeraj 3x poizkusil naložit slo varianto z linka pa.mi je fw še uspel, resoirce pa ne več. Kao not connected, potem pa zaženeš mi fit in ti avto povozi fw, tko da dokler ne dobim enga teleban walkthruja, bo tašča na eng varianti.
S prejšno varianto sem uspel slo naložit, ampak sem pozabil skenslat mi bandage app in ne vse skup padlo nazaj na grable :(

jb_j ::

flameir je izjavil:

A če uporabiš ta prevod, je potem vseeno, ali nabivš kitajsko ali global verzijo? Hvala.


Vseeno, ampak moraš vedno uporabljat Mifit aplikacijo primerno za firmware. (in izklopit posodabljanje mifit aplikacije). če uporabljaš le notify&fitness nima veze.
Ker nove posodobitve, ne vem, če bom vedno prevajal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Aja, pa prodam originalne paščke črne gumijaste, po ceni, ki se vam zdi primerna.
Imam še enega,

samo band na roki pri tem ni čisto naravnost.

Če koga zanima, ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Nataly ::

Nataly je izjavil:

Vedno, ko sem pojavim v bližini telefona, mi javlja: Mi band connected. New message, enable show notification text on settings or view it on phone. Kje se to izklopi?

Ali kdo ve, kje izklopim to obveščanje?

Meni pa pri sporočilih namesto šumnikov prikazuje ? v kvadratu :(

jb_j ::

kera aplikacija?

auf meni prikazuje czs, ?v kvadratu le za kakšne druge znake, ki niso v abecedi. ne bi vedel kje je problem.
mogoče zaradi aplikacije, jaz uporabljam notify&fitness

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

bjan ::

Tudi meni ne deluje, če naložim ta dva fajla. Mi kar prestavi na Kitajščino - tam je bila tudi kupljena.
Katero verzijo aplikacijo pa imate naloženo na telefonu? jaz uporabljam 3.4.1 ker mi je edino na tej prikazovalo kdo me kliče - sedaj po posodobitvi Androida na Pie verzijo mi pa ne prikazuje več tega na Mi Bandu.

Nataly ::

jb_j je izjavil:

kera aplikacija?

auf meni prikazuje czs, ?v kvadratu le za kakšne druge znake, ki niso v abecedi. ne bi vedel kje je problem.
mogoče zaradi aplikacije, jaz uporabljam notify&fitness

Mi fit. Ali je možna tudi sočasna uporaba Notify&fitness?

jb_j ::

Nataly je izjavil:

jb_j je izjavil:

kera aplikacija?

auf meni prikazuje czs, ?v kvadratu le za kakšne druge znake, ki niso v abecedi. ne bi vedel kje je problem.
mogoče zaradi aplikacije, jaz uporabljam notify&fitness

Mi fit. Ali je možna tudi sočasna uporaba Notify&fitness?


Možna, ni pa priporočljiva sočasna uporaba.

bjan je izjavil:

Tudi meni ne deluje, če naložim ta dva fajla. Mi kar prestavi na Kitajščino - tam je bila tudi kupljena.
Katero verzijo aplikacijo pa imate naloženo na telefonu? jaz uporabljam 3.4.1 ker mi je edino na tej prikazovalo kdo me kliče - sedaj po posodobitvi Androida na Pie verzijo mi pa ne prikazuje več tega na Mi Bandu.


Spremeni jezik na telefonu, na angleški jezik, če pomaga. (če uporabljaš aplikacijo Mi Fit)

Če pa uporabljaš aplikacijo Notify&Fitness pojdi med orodja, in nastavi Mi Band Language: English/Custom Rom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Zaphod_B75 ::

Moja draga ima verey annoying problemčič, da se baterija vedno sprazne v roku 3-4 dni. Kako - a nebi morala držati okoli 22 dni. Nimam pojma kaj storiti, kaj dela narobe. PreGooglal sem že nebroj strani v stilu "how to save battery on MiBand3" brez uspeha. Nekaj sem sicer sumil da bi moral bluetooth izklopit na zapestnici sami ampak ne vem kako. Edino začetk 2019 takoj ko sem dobil band sem preko MiFit appa jezik spremenil v ENG.
What do?
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Killermode ::

Zaphod_B75 je izjavil:

Moja draga ima verey annoying problemčič, da se baterija vedno sprazne v roku 3-4 dni. Kako - a nebi morala držati okoli 22 dni. Nimam pojma kaj storiti, kaj dela narobe. PreGooglal sem že nebroj strani v stilu "how to save battery on MiBand3" brez uspeha. Nekaj sem sicer sumil da bi moral bluetooth izklopit na zapestnici sami ampak ne vem kako. Edino začetk 2019 takoj ko sem dobil band sem preko MiFit appa jezik spremenil v ENG.
What do?

Zdj preveri v aplikaciji, intervalno merjenje srčnega utripa med dnevom in med spanjem. Asistenco boljšega spanja. To vse izklopit.
Če to ne pomaga pa reklamacija.

spirit ::

Mene pa zanima če ima še kdo podoben problem, od zadnjega updatea mi ob klicu na bandu ne kaže več kdo me kliče, samo da imam prihajajoč klic, se priporočam če ima kdo kakšno rešitev.

bjan ::

Točno tako težavo imam tudi jaz. Sem poskusil z že več posodobitvami vendar mi na koncu preklopi kar na original kitajski jezik.

mojcikaz ::

Pozdravljeni. Berem vaše komentarje pa nikjer ne zasledim problema kot ga imam jaz:) namreč meni na mi band-u 3 ne šteje oz. ne šteje pravilno korakov. Ima kdo še isto težavo? Na telefonu mi jih prešteje preko 7000 na uri niti 1000 pa imam telefon manj časa pri sebi.

Killermode ::

mojcikaz je izjavil:

Pozdravljeni. Berem vaše komentarje pa nikjer ne zasledim problema kot ga imam jaz:) namreč meni na mi band-u 3 ne šteje oz. ne šteje pravilno korakov. Ima kdo še isto težavo? Na telefonu mi jih prešteje preko 7000 na uri niti 1000 pa imam telefon manj časa pri sebi.

Sprehajaš otroka z vozičkom? Namreč takrat miband definitivno ne šteje korakov.

buttcrack ::

Killermode je izjavil:

mojcikaz je izjavil:

Pozdravljeni. Berem vaše komentarje pa nikjer ne zasledim problema kot ga imam jaz:) namreč meni na mi band-u 3 ne šteje oz. ne šteje pravilno korakov. Ima kdo še isto težavo? Na telefonu mi jih prešteje preko 7000 na uri niti 1000 pa imam telefon manj časa pri sebi.

Sprehajaš otroka z vozičkom? Namreč takrat miband definitivno ne šteje korakov.

hahaha, ja ta je huda ja, potem se pa matraš enoročno :)

Vanadium ::

Killermode je izjavil:

mojcikaz je izjavil:

Pozdravljeni. Berem vaše komentarje pa nikjer ne zasledim problema kot ga imam jaz:) namreč meni na mi band-u 3 ne šteje oz. ne šteje pravilno korakov. Ima kdo še isto težavo? Na telefonu mi jih prešteje preko 7000 na uri niti 1000 pa imam telefon manj časa pri sebi.

Sprehajaš otroka z vozičkom? Namreč takrat miband definitivno ne šteje korakov.


Po čem sklepaš, da šeta otroka okol? Predvidevam da ne deluje senzor za stetje korakov dobro naj se kdo pove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

darkolord ::

Po čem sklepaš, da šeta otroka okol?
Kot je napisal - po tem, da senzor na roki nikakor ne dela, če porivaš otroški voziček.

111111111111 ::

Mi Band se zanaša na pospeške pri premikanju roke med hojo, kar pa pri vozičku ne gre oz. bi izgledalo precej čudno. :D

mojcikaz ::

Ok ne vem od kje vam ideja da jaz vozim voziček. Upala sem na vaše mnenje oz. pomoč kaj bi to lahko bilo. Pomagali ste eni z inštalacijo aplikacij na telefon meni pa zdaj tukaj pišete o vožnji z vozičkom. Res hvala za pomoč. In NE, NE VOZIM vozička.

Bellzmet ::

Poizkusi bolj tesno (če nimaš že sedaj) pripeti pašček, mora biti bolj tesno kakor je kdo navajen od navadne ure.

Band je optimalno nameščen, če je cca. 1 cm stran (po roki gor) od tiste kosti na zapestju, Skratka ne sem biti čisto na zapestju ampak malo višje.



Resetiraj band.

buttcrack ::

to je mogoče za utrip, korake šteje BP tudi v žepu ali ruzaku.

darkolord ::

mojcikaz: NI TREBA BITI NESRAMNA, a prov? Ljudje želijo pomagati.

Vožnja vozička je pač eden od možnih razlogov, zakaj meritev na roki ne deluje, na telefonu (ki je v žepu) pa ja.

111111111111 ::

mojcikaz je izjavil:

Ok ne vem od kje vam ideja da jaz vozim voziček. Upala sem na vaše mnenje oz. pomoč kaj bi to lahko bilo. Pomagali ste eni z inštalacijo aplikacij na telefon meni pa zdaj tukaj pišete o vožnji z vozičkom. Res hvala za pomoč. In NE, NE VOZIM vozička.

Ni potrebe po takem tonu. Jaz ga vozim in Mi Band ne šteje prav korakov, ker je roka preveč pri miru.

buttcrack ::

no pa še ena caka je, podobna vozičku... če otroka držiš za roko pri hoji :)

jb_j ::

buttcrack je izjavil:

no pa še ena caka je, podobna vozičku... če otroka držiš za roko pri hoji :)


Ena možnost je, da recimo imaš vklopljen gps na telefonu. In ti izračuna koliko korakov si naredil. (v primerih hoje, ko ne premikaš roke)

To bi sicer delovalo samo v odprtih prostorih, ampak ne v nakupovalnem središču če voziš voziček, ali da otroka držiš z roko na kateri je band. (in je spet problem)
Ker spet ne bomo imeli natančnih podatkov koliko korakov smo naredili v enem dnevu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

111111111111 ::

Preprosto si pripneš zapestnico na nogo. :)

Killermode ::

111111111111 je izjavil:

Preprosto si pripneš zapestnico na nogo. :)

Verjetno ne bo štelo korakov pravilno.

Pa tudi če partnerja/ko držiš za roko, korakov ne šteje pravilno.

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

111111111111 je izjavil:

Preprosto si pripneš zapestnico na nogo. :)

če nimaš že tiste ameriške obgležnjice od paroll officerja gor :)

lebang1 ::

Slovenščina na uri mi deluje le če imam telefon nastavljen na angleško...
Če ga imam v slovenščini, potem je vse kitajsko.
Se da to kako spremeniti?

(ko je ura na slovenščini se ne prevede le kraj pri vremenu - pod stopinjami)

bmatko ::

Killermode je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Preprosto si pripneš zapestnico na nogo. :)

Verjetno ne bo štelo korakov pravilno.

Pa tudi če partnerja/ko držiš za roko, korakov ne šteje pravilno.


Kaj pa če imaš roke v žepih?

jb_j ::

lebang1 je izjavil:

Slovenščina na uri mi deluje le če imam telefon nastavljen na angleško...
Če ga imam v slovenščini, potem je vse kitajsko.
Se da to kako spremeniti?

(ko je ura na slovenščini se ne prevede le kraj pri vremenu - pod stopinjami)


Če imaš aplikacijo notify&fitness, lahko imaš nastavljen japonski jezik na telefonu. (in deluje slovenština) Če nastaviš med orodji, custom language, english.

Aja pa vsi resourci so z današnjim dnem vsi novi. Mal bolj zaobljene črke pri dnevih.
Pa datum je bolj odebeljen, če se uporabi MDUI. In normalno drugačne ikone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Killermode ::

bmatko je izjavil:

Killermode je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Preprosto si pripneš zapestnico na nogo. :)

Verjetno ne bo štelo korakov pravilno.

Pa tudi če partnerja/ko držiš za roko, korakov ne šteje pravilno.


Kaj pa če imaš roke v žepih?

Žal tega nisem testiral.
Ponavadi jih imam pozimi v bundi poleti pa nimam rok v žepih.
Večjih odstopanj med rokami v žepih bunde in izven žepov pri štetju korakov nisem opazil.

lebang1 ::

jb_j je izjavil:


Če imaš aplikacijo notify&fitness, lahko imaš nastavljen japonski jezik na telefonu. (in deluje slovenština) Če nastaviš med orodji, custom language, english.


Imam aplikacijo, pa mi ne deluje kot opisano... Ali bi moral izbrisati originalno aplikacijo Mi Fit?

jb_j ::

lebang1 je izjavil:

jb_j je izjavil:


Če imaš aplikacijo notify&fitness, lahko imaš nastavljen japonski jezik na telefonu. (in deluje slovenština) Če nastaviš med orodji, custom language, english.


Imam aplikacijo, pa mi ne deluje kot opisano... Ali bi moral izbrisati originalno aplikacijo Mi Fit?


ja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441587 (2357) GupeM
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819300 (5609) OK.d
»

Fitness tracker zapetnica (in app) - kateri je najmanjše zlo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
252474 (1536) Kvinta
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973260 (31479) DarwiN
»

MIUI v slovenskem jeziku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20335111 (18163) BOCo.

Več podobnih tem