» »

Katero športno uro?

Katero športno uro?

Temo vidijo: vsi
««
9 / 26
»»

Tsunamii ::

SmeskoSnezak je izjavil:



Sparaj za tisti Garmin Feniks, vmes pa kupi Vivoactive 3 za manj kot 150.



Hvala za nasvet. Za tako ceno ga preci kupim ! Mi lahko poveš, kje si zasledil to ceno ? Ker kjer kolk ( nisem doma na compu,d a se poglobim v iskanje..) vidim od 240€ naprej.
Drugače pa zelo mamljivo !

SmeskoSnezak ::

geizhals.de iskalnik najde cene od 120eur minimalno. Pac, preveri katera trgovina prodaja in ga ima na voljo za tvoje kriterije.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

knesz ::

Tsunamii je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:



Sparaj za tisti Garmin Feniks, vmes pa kupi Vivoactive 3 za manj kot 150.



Hvala za nasvet. Za tako ceno ga preci kupim ! Mi lahko poveš, kje si zasledil to ceno ? Ker kjer kolk ( nisem doma na compu,d a se poglobim v iskanje..) vidim od 240€ naprej.
Drugače pa zelo mamljivo !

Poglej mogoče še Garmin Instinct. Na izgled deluje bolj kot klasična outdoor ura (to je bil eden od razlogov, da sem jo sam nabavil, zelo podobna staremu Suunto Vectorju, ki je šel v pokoj). Cenovno pa je v tvojem rangu.

jocoj ::

Vivoactive je najceneje 159 + poštnina. Za to ceno raje vzami Stratos 3. Dobiš pa na bolhi veliko rabljenih vivoactive 3 za nizko ceno, ker je star model.

SmeskoSnezak ::

Ocitno je cena gor skocla...
Pac, poglej kaksne cenejse alternative.
Recimo:
Polar M200 - 110 na amazonu: link

Garmin FR35 - 135 na amazonu: link
@ Pusti soncu v srce... @

Tsunamii ::

Hvala vsem za odgovore.8-)

Dokler čakam naslednico Fenixa ( katera upam, da res menja GPS modul oz nekak izboljsa..) bom pogledal med vasimi linki od GArmina, Polar in Stratosa.
Kmalu pride tudi Samsung Galaxy Watch 3 , kateri bo verjetno zraven Note 20 za katerega razmisljam, da bi si ga kupil po 7 letnem nakupnem premoru ( sem tak, da dokler traja/dela ne menjam..), ter nekak dobil to uro zraven. Zna bit da ni ne vem kaj..se posebej, ker ima nek svoj operacijski sistem.
Kako se kaj obnese HUAWEI WATCH GT 2e ? Spet pride zraven P40 pro ( me mika glede foto ..in me odbija glede google - ja vem, da si lahko pomagas..sam ni vseh programv na voljo)

Imam pa za vas naslednje vprašanje oz pomoč za:

Če bi kdo znal svetovati za zensko uro, katera nujno potrebuje spremljanje srčnega utripa in spremljanje spanja. Punca ima neko bolezen in bi rada imela uro, da si spremlja dnevno in nočno. 
Ogleduje ( vizualno ) https://www.withings.com/nl/en/steel-hr... HR . Zeli si nekaj v cenovnem razredu do 150EUR. Imate kakšen predlog glede ostalih ur oz za dotično? 

Kot vedno Hvala za pomoč ! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

bluefish ::

Garminovi modeli Instinct, Fenix 6 Pro in Fenix 6S Pro po novem tudi s polnjenjem na sončne celice v izvedbi Solar: https://www.wired.co.uk/article/garmin-...

Na Garminovi strani so že, na voljo menda v tretjem četrtletju. Razlike v cenah so tam okrog 100 - 150 € glede na navadne.

nekikr ::

Ampak to se ti v 30 letih povrne, ker prihraniš doma pri polnjenju :)

Morda bo pa jeseni čas za upgrade starega fenixa 3 hr....

koyotee ::

nekikr je izjavil:

Ampak to se ti v 30 letih povrne, ker prihraniš doma pri polnjenju :)

Morda bo pa jeseni čas za upgrade starega fenixa 3 hr....


Verjetno se gre za to, da jo lahko napolnis tudi v divjini, ce nimas powerbanka s sabo, lol.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

knesz ::

nekikr je izjavil:

Ampak to se ti v 30 letih povrne, ker prihraniš doma pri polnjenju :)

Morda bo pa jeseni čas za upgrade starega fenixa 3 hr....

Gre za to, da se ti pri celodnevni(h) aktivnostih pri uporabi GPSa baterija prazni bistveno počasneje kot sicer. Podaljša se avtonomija.
Sam si lastim Garmin Instinct in bi bilo to zelo dobrodošlo.
ps.: upam, da bodo pri novem Instinctu popravili konstrukcijski feler postavitve barometra :)

nekikr ::

Joj, a sta vidva v življenju že kdaj kakšno šalo slišala ali v SSKJ prebrala kaj je sarkazem?

koyotee ::

To ni noben sarkazem ampak pisanje gluposti :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

Tsunamii je izjavil:

Hvala vsem za odgovore.8-)

Dokler čakam naslednico Fenixa ( katera upam, da res menja GPS modul oz nekak izboljsa..) bom pogledal med vasimi linki od GArmina, Polar in Stratosa.
Kmalu pride tudi Samsung Galaxy Watch 3 , kateri bo verjetno zraven Note 20 za katerega razmisljam, da bi si ga kupil po 7 letnem nakupnem premoru ( sem tak, da dokler traja/dela ne menjam..), ter nekak dobil to uro zraven. Zna bit da ni ne vem kaj..se posebej, ker ima nek svoj operacijski sistem.
Kako se kaj obnese HUAWEI WATCH GT 2e ? Spet pride zraven P40 pro ( me mika glede foto ..in me odbija glede google - ja vem, da si lahko pomagas..sam ni vseh programv na voljo)

Imam pa za vas naslednje vprašanje oz pomoč za:

Če bi kdo znal svetovati za zensko uro, katera nujno potrebuje spremljanje srčnega utripa in spremljanje spanja. Punca ima neko bolezen in bi rada imela uro, da si spremlja dnevno in nočno. 
Ogleduje ( vizualno ) https://www.withings.com/nl/en/steel-hr... HR . Zeli si nekaj v cenovnem razredu do 150EUR. Imate kakšen predlog glede ostalih ur oz za dotično? 

Kot vedno Hvala za pomoč ! :)

Imam gt2e.

Če te ne moti okrnjena povezljivost-deluje le z Huawei Health in potem sicer lahko izvazas podatke na google fit in nato dalje...blabla. Meni je google health ok, je pa res minus da nemores povezat s stravo nikakor.

Baterija je ok, drži teden dni plus. 4ure gps ti jo nese za 20%. HR, stres, vse deluje suoer in dokaj natancno.

Pogrešam praktično nič, le stravo bi povezal če bi šlo.

Kvinta ::

V čem je poanta merjenja stresa za kaki stres se tu gre gledam to majo vse ure ?
A.C.A.B

;-) ::

Nevem nisem se pogljabljal kako meri stres, ampak vidim da kar deluje. Zjutraj do 12 imam nivo nizek, ko dobim prvi mail iz firme zacne rasti in traja dokler ni konca kolobocije.

Medtem ko tecem mi ga ne nabija na visji nivo. Zanimivo

Kvinta ::

Torej je to neke vrste pulz meter oz. ti neko splošno krivuljo nardi kak ti srce bije druga ne more bit to.
A.C.A.B

kriko1 ::

Ima se kdo Polar Vantage V/M v povezavi z Garmin speed / cadence sensor 2?
Malo gledam po spletu, naj bi bilo kompatibilno ampak bluetooth povezava pada na senzorjih za nek interval in je neuporabno, ima kdo izkusnje?

budnost ::

Imam gt2e.

Če te ne moti okrnjena povezljivost-deluje le z Huawei Health in potem sicer lahko izvazas podatke na google fit in nato dalje...blabla. Meni je google health ok, je pa res minus da nemores povezat s stravo nikakor.

Baterija je ok, drži teden dni plus. 4ure gps ti jo nese za 20%. HR, stres, vse deluje suoer in dokaj natancno.

Pogrešam praktično nič, le stravo bi povezal če bi šlo.


Glede strave in GT2e lahko uporabiš hitravo. Ni preveč zapleteno, je potrebno kak dan počakati. Jaz sem si z GT2 naložil na ta način vse na stravo.

https://github.com/CTHRU/Hitrava

bozo78 ::

Pozdravljeni

Mene zanima najprej nekaj na splošno od aplikacij za štetje korakov in porabo kalorij itd....
Na aplikaciji zdravje, ki jo imam na Huawei-u me zanima, če aplikacija sploh zaznava višino ko grem v hribe na kateri ti zračuna koliko kalorij približno si porabil. Moji osebni podatki so seveda pravilno vnešeni. Nekaj namreč ne štima ker za relacijo 7km ravnine porabim enako kalorij kot za 7km hribovitega terena, kjer je od tega 5km res sam hrib in popolnoma drugačen napor seveda, kar nekaj ne more bit uredu.

Potem še drugo vprašanje. Kupil sem eno pametno uro za 30 eurov ki jo malo testiram in kaže podobno kot aplikacija od huaweia, poleg tega da ima ta svojo aplikacijo in kaže enih 100 kalorij več za enake razdalje, korake tudi podobno ampak zgleda da višine tudi ne upošteva.

Kot tretje me pa zanima tudi da na enaki aplikaciji huaweia kaže tudi 150 metrov razlike pri meni in očetu ko skupaj prehodiva te relacije? Je možno da GPS tako odstopa?
Tale forum sem prebral na pol(ostalo še zdaj prečekiram), mi je zanimiva ura Fenix 5. Sam sicer imam večinoma v planu pohode na ravnih in hrbovitih delih in ker imam denar si jo lahko privoščim. Res da bom še iskal najcenejše variante, če ima kaj več funkcij toliko boljše. Važno je da ima za utrip, višinomer in če tudi upošteva to kar sem zgroraj spraševal.Kaj predlagate je to ok ura ali je kaj boljšega za ta denar. V svet pametnih ur se še nisem podal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bozo78 ()

jocoj ::

Vsaka ura oziroma aplikacija ima svoj algoritem za preračunavanje porabljenih kalorij. Ene so bolj natančne, druge manj. Za vse pa načeloma velja, da gre za precejšen približek in vse skupaj je treba vzeti bolj z rezervo.

Če rabiš uro za pohodništvo, je ključno, da vzameš tako, ki ima vgrajen barometer za višinsko ratliko, saj je GPS višinomer, ki ga ima večina modelov bolj tako. Včasih dobro izračuna, spet drugič totalno mimo. Prav tako ga ponavadi zmede razgiban teren medtem, ko pri klasičnem vzponu gor-dol, je lahko precej natančen.

Fenix 5 je sicer star model, vendar če ga dobiš za ugodno ceno še vedno zelo vreden nakupa.

Mikkii ::

Pozdrav!

Imam namen kupit uro Garmin Fenix 5x Saphire! Zanima me, če je boljše kupit Fenix 5x Plus ali Fenix 6 glede na to, da je novejša ali 5 dela še vedno dobro?

Rad bi, da bi imela funkcijo GPX map! Se pravi, da na Stravi izrišem pot za MTB, jo shranim na uro in me navigacija pelje po tisti poti!

Hvala za odgovore

Ribicija ::

Mikkii obe imata to funkcijo in jima dobro deluje. 6 ima boljšo baterijo več spomina in jasno še kak novi dodatek. Jaz pri moji 5 plus ne pogrešam ničesar, ti pa se moraš sam odločiti ali ti je vredno dodati za 6-ko.

Mikkii ::

Hvala Ribicija za hiter odgovor! Super, da ima to funkcijo! nekateri pravijo, da je 5x nima 5 plus pa ima in sem čisto zmeden! Uro kupujem za dlje časa in ne bi rad naslednjo leto kupil nove zato pa me zanima, če je sploh vredno doplačat za 6-ko in vbistvu kaj vse bi pridobil?

Trenutno pa uporabljam Polar Vantage V!

weasel ::

Saj Polar Vantage V tudi podpira nalaganje gpx map?

Mikkii ::

Uporabljam gpx na polarju ampak je samo sledilna črta in nobenih oznak za zavijanje! Ko vozim po gozdnih cestah in priden do križišča ne vem točno kam zavit! včasih zabluzim in, ko ura pravi, da sem narobe se obrnem! sem se tudi že 2km peljal v napačno stran in potem nazaj po klancu, kar pa pri štiri urni turi ni najbolj prijazno :)

Nekako se mi zdi, da ima Garmin to boljše poštimano! Lahko pa se motim! Bi pa mogoče imel tudi bolj robustno uro in safirno steklo, da se ne bi vsaka praska poznala na uri!

Seveda bi bil zelo vesel, če mi lahko predlagate kaj naredit! Toliko berem in gledam Youtube, da sem že čisto fuč!

Hvala

kuglvinkl ::

Mikkii je izjavil:

Hvala Ribicija za hiter odgovor! Super, da ima to funkcijo! nekateri pravijo, da je 5x nima 5 plus pa ima in sem čisto zmeden! Uro kupujem za dlje časa in ne bi rad naslednjo leto kupil nove zato pa me zanima, če je sploh vredno doplačat za 6-ko in vbistvu kaj vse bi pridobil?

Trenutno pa uporabljam Polar Vantage V!


5X ni enako 5 plus. Obstaja namreč 5X plus ;).
Your focus determines your reallity

jernejl ::

5x ima zemljevide, 5 plus tudi.
Nima pa zemljevidov Fenix 5 (brez x in brez plus).

Fenix 6 ima za razliko od 5 plus malo večji display z večjo ločljivostjo, gor lahko prikažeš nekaj več podatkov hkrati, pa določeni algoritmi za statistiko in učinek treninga so malo izboljšani.

Nekako se mi zdi, da ima Garmin to boljše poštimano! Lahko pa se motim!

Ja, če ti prikazuje zemljevid in na njem tvojo začrtano pot, se precej težje zmotiš in napačno zaviješ. "Sitno" zna biti edino, če je pot v obliki osmice in prideš na križišče.

Tudi puščice prikazuje, kdaj in kam moraš zaviti, čeprav zadeva ni ravno 100%. Recimo če gre pot v ovinek, ravno tako prikaže puščico, da moraš zaviti :)

Mikkii ::

kuglvinkl je izjavil:

Mikkii je izjavil:

Hvala Ribicija za hiter odgovor! Super, da ima to funkcijo! nekateri pravijo, da je 5x nima 5 plus pa ima in sem čisto zmeden! Uro kupujem za dlje časa in ne bi rad naslednjo leto kupil nove zato pa me zanima, če je sploh vredno doplačat za 6-ko in vbistvu kaj vse bi pridobil?

Trenutno pa uporabljam Polar Vantage V!


5X ni enako 5 plus. Obstaja namreč 5X plus ;).



Vem, da 5x ni enaka, kot 5 plus! Kupil bi 5x Safir

Mikkii ::

Hvala Jernejl! Res, da če gledaš mapo na uri se je lažje orientirat kam zavit tudi, če ni puščic!
Verjetno ima 6 ka še veliko več funkcij ampak ne vem, če bi mi koristile! Veliko uporabljam Stravo za izris poti in mi najbolj pomeni, da lahko svojo pot naložim na uro in se peljem po njej! No pa seveda čas, prevoženi kilometri, kalorije in podobne stvari, ki jih ima že skoraj vsaka ura! Tudi regeneracija je kul na Garminu 5x! Te pa Polar Vantage V nima razen, če imaš pasek!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikkii ()

jernejl ::

Ja, za zemljevid, za Stravo in osnovne funkcije pomoje med 5x in 6x ni pomembnih razlik. Razlika je sicer v displayu, ki je na novejšem modelu večji in ima večjo ločljivost.
Pa v algoritmih za statistiko (race predictor, VO2max,...), ki se itak ne prenašajo na Stravo, kolikor vem.

Kot rečeno, na "guidance" (puščice) se jaz kaj preveč ne zanašam, ker ne delujejo tako dobro kot recimo pri cestni navigaciji in te lahko kdaj speljejo tudi v napačno smer. Ko sem v dilemi, recimo na razpotju, pogledam zemljevid, tam je pa lepo označeno, po kateri izmed poti je treba iti. Zemljevid se mi zdi precej koristna reč, ko grem po poti, ki je ne poznam.

Mikkii ::

Hvala! Super za odgovor! Torej bi bil Garmin Fenix 5x Safir dobra odločitev za mene?

Kaj pa baterija? Nekateri pravijo, da po zadnjem updatu (sicer ne vem kdaj je bil) zdrži mnogo majn časa! Seveda je fajn, da ura zdrži celi dan v GPS delovanju! Imam namen kolesarit 8h po poti, ki je ne poznam, vmes bi imel tudi kakšno pavzo tako, da bi bila ura na pavzi in res ne bi bilo fajn, da se ura sprazni!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Gregor5816 ()

Gregor5816 ::

Novejši Fenixi imajo tudi solarno polnjenje.

Mikkii ::

Gregor5816 je izjavil:

Novejši Fenixi imajo tudi solarno polnjenje.


Sem videl, da imajo solarno polnjenje ampak je ura vsaj 300€ dražja :)

otago ::

Baterija se slabsa s cikli polnjenja. Recimo 5 urni pohod je vzel na bateriji 25%, 2 urno kolesarejenje do 15%. Za Fenix 5(max. 15ciklov), vkljucen standarni GPS tracking in HR. 5X ima boljso baterijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

jocoj ::

Vantage V ima regeneracijo tudi brez pasu. Za ture naložiti uporabljaš Komoot. Ne vidim smisla, da bi tole menjal za 5X. Če že hočeš navigacijo z zemljevidi, potem raje kolesarski računalnik ali telefon na nosilcu. Ampak po gozdnih cestah ti bo kakršnakoli rešitev v to smer bolj polovično delovala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

Mikkii ::

otago je izjavil:

Baterija se slabsa s cikli polnjenja. Recimo 5 urni pohod je vzel na bateriji 25%, 2 urno kolesarejenje do 15%. Za Fenix 5(max. 15ciklov), vkljucen standarni GPS tracking in HR. 5X ima boljso baterijo.



Hvala za pojasnilo! Če bi že kupil bi vzel 5x

jocoj je izjavil:

Vantage V ima regeneracijo tudi brez pasu. Za ture naložiti uporabljaš Komoot. Ne vidim smisla, da bi tole menjal za 5X. Če že hočeš navigacijo z zemljevidi, potem raje kolesarski računalnik ali telefon na nosilcu. Ampak po gozdnih cestah ti bo kakršnakoli rešitev v to smer bolj polovično delovala.


Nisem vedel, da ima Vantage regeneracijo tudi brez pasu! Bom preveril! Hvala za odgovor! Sem tudi sam že razmišljal o kolesarskem računalniku ampak uro uporabljam tudi za tek in pohode v hribe! Ne bi pa rad imel dve napravi! Saj ne vem kaj naj naredim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikkii ()

kriko1 ::

Imas Recovery Pro (z HR pasom) ali nightly recharge (brez pasu). Odlociti se moras za eno ali drugo.
Vseeno ortostaticni test lahko rocno pocnes tudi ce uporabljas nightly recharge.

Mikkii ::

kriko1 je izjavil:

Imas Recovery Pro (z HR pasom) ali nightly recharge (brez pasu). Odlociti se moras za eno ali drugo.
Vseeno ortostaticni test lahko rocno pocnes tudi ce uporabljas nightly recharge.



Hvala !

koli99 ::

Kakšno mnenje glede (oz. katero bi vi izbrali med naslednjima):

GARMIN VIVOACTIVE 4
https://hudaura.com/rocna-ura-garmin-vi...

GARMIN VENU
https://www.mimovrste.com/pametne-ure/g...

GupeM ::

Odvisno, za kaj rabiš. Če rabiš za šminkiranje, potem Venu. Če rabiš za šport pa Vivoactive 4. Na pogled sicer grši zaslon, ampak zaradi tega je lahko always on, ima daljšo avtonomijo, predvsem je ekran viden tudi na najmočnejšem soncu (takrat je celo najboljše viden). Pa še cenejša je.

Kvinta ::

Za šminkanje je Tag Heuer Connected rabljene dobiš za 500€:))
A.C.A.B

koli99 ::

Ne rabim za sminkanje, ampak v sluzbo pa bi jo le nosil. Saj specifikacije sem si prebral, v bistvu sta to enaki uri z razlicnima zaslonoma.
Kje je dvom? VA4 je letnik 2018, venu 2019. Malo se bojim da je ekran VA4 precej kockast za danasnje standarde in ker bi uro precej nosil (ne samo ob sportih aktivnostih) se bojim da bi me to precej motilo.
V bistvu me zanima ce je Venu vreden 50 eur vec...

koyotee ::

Pejt v bigbang pa poglej. Venu je za "picke".
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

ciril ::

Katero športno uro bi priporočali za nekoga, ki jo želi nositi le za športne aktivnosti? Za spremljanje teh aktivnosti in parametre kot so srčni utrip, kalorije, koraki itd. Nekaj za do 200 eur.

sunshine403 ::

ciril je izjavil:

Katero športno uro bi priporočali za nekoga, ki jo želi nositi le za športne aktivnosti? Za spremljanje teh aktivnosti in parametre kot so srčni utrip, kalorije, koraki itd. Nekaj za do 200 eur.

Polar M430. Definitivno se vedno best buy za osnovne (pa tudi vec) stvari.

jocoj ::

Tako je Polar M430 dobiš za majhen denar in je odlična ura. Za malo nad 200 pa že Polar Vantage M ali kakšen Garmin 245. Obe odlični in predvsem bolj oblikovno primerni za dnevno nošenje.

vilonja ::

Mogoče kdo ve, ce ima garmin 245 moznost uploadanja gpx route v uro in potem sledenje poti po nacinu breadcrumbs?

Kvinta ::

Ta Polar je hecne oblike vsaj za moj okus .... jaz mam Garmin Instinct ne menjam za nič trenutno.
A.C.A.B

jocoj ::

Haha, instict pa ni. Zgleda kot casio iz osemdesetih. Sicer pa tudi top ura za svoj denar.

vilonja je izjavil:

Mogoče kdo ve, ce ima garmin 245 moznost uploadanja gpx route v uro in potem sledenje poti po nacinu breadcrumbs?
ima

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

Ribicija ::

Mikkii je izjavil:

Hvala! Super za odgovor! Torej bi bil Garmin Fenix 5x Safir dobra odločitev za mene?

Kaj pa baterija? Nekateri pravijo, da po zadnjem updatu (sicer ne vem kdaj je bil) zdrži mnogo majn časa! Seveda je fajn, da ura zdrži celi dan v GPS delovanju! Imam namen kolesarit 8h po poti, ki je ne poznam, vmes bi imel tudi kakšno pavzo tako, da bi bila ura na pavzi in res ne bi bilo fajn, da se ura sprazni!


Malo mešaš. Fenix 5 obstaja v stari verziji in v novi 5 plus. Ne kupuj starega 5 x safire modela, ampak glej da kupiš 5x plus safire model, ki je novejši z nekaj izboljšavami. Tule imaš lepo inforgrafiko razlik.

Mogoče še kot dodatek glede baterije. Pred mesecem sem prečil Pohorje. Ura je delala 12 ur s kratkimi vmesniki standby postanki, GPS sem imel vklopljen na polno t.j. GPS in Glonass pa je bilo zvečer še okrog 50% baterije. Tudi safirno steklo je iz mojega vidika nepotrebno. Že na prejšnji stari Garmin FR 410 se mi v 9 letih uporabo steklo ni pretirano porisalo, pa je tisto svetlobna leta za temi "stekli", ki jih danes vgrajujejo v ure...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ribicija ()
««
9 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1071159050 (858) buttcrack
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112102 (318) enemon
»

Apple predstavil svojo prvo fitnes uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
628232 (3140) Mr.B
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310342 (7833) Sharp999
»

Fenix 5X

Oddelek: Šport
193039 (1798) keba

Več podobnih tem