» »

Smart watch, kaj kupiti?

Smart watch, kaj kupiti?

««
23 / 23
»
»»

Nesta ::

Baltazar: je izjavil:

Kupim Samsung Galaxy Watch Ultra, če bo kdo prodajal.
Samo Titanium-Dark Gray

Bluetooth only, če je sploh, če ni samo LTE.


Obstaja samo LTE verzija.
Jaz sem jo naročil plačal in že vmes preklical.

Laki_laik ::

A kdo od vas ima huawei watch 4 ultimate titanium? Zanima me mnenje iz prve roke kako se obnese?

Ijus ::

pre-PS: med tem ko sem tole pisal ste vi pisal. sorry vsem da sem tak kot sem... temperamenten, vzkipliv, zakačljiv... samo... eni kar mislijo. pa porka madonna Kodi, daj nehaj že en krat no!





@Kodi...

da se. jaz vem za tele načine:
- osnovni: klik ob strani na knof
- dvotapk s prstom
- dvig telefona (kot si ti rekel)
- postavitev obraza čez telefon (kot si ti rekel)
/ več se ne spomnim

če je še kak, ne vem.
najbrž se ga da tudi na daljavo ala preko SWja ali kakega drugega HWja.

46 let sem star. imam mobilne telefone še ko so bile une zloglasne nokie.
imam že ene 15. telefon od takrat

in zdej kaj? boš ti mene učil kaj pa kako je prav in kako stvari gredo in kako bi moglo bit pa oh in sploh?

Kodi!

da ti ne bom še en krat rekel: JTM!

;((



ps: če bo ta post šel v nos moderatorjem se v naprej opravičujem. sorry. sam Kodi dejansko misli, da je nekaj narobe s tem kar sem napisal. pa da ne vem za več opcij kako tel. zbudit. pa to sploh ni relevantno. kr neki se je Kodi zakačil ob moj post. k ni niti žaljiv, niti naduvan, niti prepotenten, niti presmart, niti ne vem kaj. sam tak banalen balasten lol komentar sem napisal. meni nič tebi nič... pride Kodi in naredi štalo. ja d'best, no...
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Kodi ::

Ijus je izjavil:

pre-PS: med tem ko sem tole pisal ste vi pisal. sorry vsem da sem tak kot sem... temperamenten, vzkipliv, zakačljiv... samo... eni kar mislijo. pa porka madonna Kodi, daj nehaj že en krat no!





@Kodi...

da se. jaz vem za tele načine:
- osnovni: klik ob strani na knof
- dvotapk s prstom
- dvig telefona (kot si ti rekel)
- postavitev obraza čez telefon (kot si ti rekel)
/ več se ne spomnim

če je še kak, ne vem.
najbrž se ga da tudi na daljavo ala preko SWja ali kakega drugega HWja.

46 let sem star. imam mobilne telefone še ko so bile une zloglasne nokie.
imam že ene 15. telefon od takrat

in zdej kaj? boš ti mene učil kaj pa kako je prav in kako stvari gredo in kako bi moglo bit pa oh in sploh?

Kodi!

da ti ne bom še en krat rekel: JTM!

;((



ps: če bo ta post šel v nos moderatorjem se v naprej opravičujem. sorry. sam Kodi dejansko misli, da je nekaj narobe s tem kar sem napisal. pa da ne vem za več opcij kako tel. zbudit. pa to sploh ni relevantno. kr neki se je Kodi zakačil ob moj post. k ni niti žaljiv, niti naduvan, niti prepotenten, niti presmart, niti ne vem kaj. sam tak banalen balasten lol komentar sem napisal. meni nič tebi nič... pride Kodi in naredi štalo. ja d'best, no...


Ne seri šintaro! Star si 46let, se pravi si smrkavec v primerjavi z mano!
Nč bat, vse shranjeno od zjutraj, kdo je žalil in kako! Zadeva gre naprej na ustrezne institucije. Žalostno pa da moderatorji ne ukrepajo, ker takšne izpade kot ima ta @Ijus to je pa že preveč. Posebej v primerjavi s tem zakaj sem jaz dobil PR!
Ker tak izpad in take žaljivke kar si dopoldan izjavil (ti boš meni jebal mater) imaš srečo da ni to v živo ker bi ti jajca odrezal debilček!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodi ()

Baltazar: ::

Nesta je izjavil:

Baltazar: je izjavil:

Kupim Samsung Galaxy Watch Ultra, če bo kdo prodajal.
Samo Titanium-Dark Gray

Bluetooth only, če je sploh, če ni samo LTE.


Obstaja samo LTE verzija.
Jaz sem jo naročil plačal in že vmes preklical.

Zakaj si jo preklical?

Ijus ::

oy

zdajle sem dobil galaxy watch 7 bt 44mm silver.

prvi vtis: omg! omg kera lepa ura.
drugi vtsi: grrr kero kompliciranje jao ej komaj usposobil uro šitka
tretji vtis: cool ker dober watch face hehe

poročam pol čez kakih par dni kako se obnese glede merjenja pulza itd ipd ter glede polnjenja pa to

lp
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Kodi ::

Ta šintaro še kar trolla pa niko ništa!
To ne moreš verjet kaj se tu gor dogaja!

Laki_laik ::

A kdo od vas ima huawei watch 4 ultimate titanium? Zanima me mnenje iz prve roke kako se obnese?

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

A ni tole malo kaznivo:
https://www.bolha.com/rekreacija-sport-...

Tudi tukaj mi je malo čudno (ampak: je vse "brez skrbi"):
https://www.bolha.com/uporabnik/Bostjan...

Vsi oglasi od tukaj so mi sumljivi.

EDIT:
hehehe, tole je odgovor:

Pozdravljeni

Nakup je možen samo z dostavo preko storitve varnega nakupovanja BREZ SKRBI Bolha, vse blago je v skladišču v Zagrebu, dobavni rok je 1-2 dni.



D?st?v? in ?l?čil? s?m? ?r?k? v?rn? st?ritv? ??lh? ?R?Z S?R?I, z? t? mi m?r?t? ??sl?ti ??nudb? z? n?ku?. S t? d?st?v? st? ku??? in ?r?d?j?l?? ????ln?m? v?rn?. ??r ku??? ?l?č? bl?g?, s? sr?dstv? n?k?ž?j? n? r?čun ??lh?. Š?l? ?? ?r?j?mu ??k?t?, ?r?gl?du, t?stir?nju in ?r?vz?mu bl?g? mi b? ??lh? n?k?z?l? d?n?r, č? bl?g? z?vrn?t?, v?m b? ??lh? vrnil? d?n?r in mi bl?g? ??sl?l? n?z?j
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

FireSnake je izjavil:

A ni tole malo kaznivo:
https://www.bolha.com/rekreacija-sport-...

Tudi tukaj mi je malo čudno (ampak: je vse "brez skrbi"):
https://www.bolha.com/uporabnik/Bostjan...

Vsi oglasi od tukaj so mi sumljivi.

EDIT:
hehehe, tole je odgovor:

Pozdravljeni

Nakup je možen samo z dostavo preko storitve varnega nakupovanja BREZ SKRBI Bolha, vse blago je v skladišču v Zagrebu, dobavni rok je 1-2 dni.



D?st?v? in ?l?čil? s?m? ?r?k? v?rn? st?ritv? ??lh? ?R?Z S?R?I, z? t? mi m?r?t? ??sl?ti ??nudb? z? n?ku?. S t? d?st?v? st? ku??? in ?r?d?j?l?? ????ln?m? v?rn?. ??r ku??? ?l?č? bl?g?, s? sr?dstv? n?k?ž?j? n? r?čun ??lh?. Š?l? ?? ?r?j?mu ??k?t?, ?r?gl?du, t?stir?nju in ?r?vz?mu bl?g? mi b? ??lh? n?k?z?l? d?n?r, č? bl?g? z?vrn?t?, v?m b? ??lh? vrnil? d?n?r in mi bl?g? ??sl?l? n?z?j

To je znan nateg. Brez skrbi Bolha scam link ti pošljejo pa adijo pare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

rs1975 ::

za tole sem pred časom že pisal na bolhino podporo. Menda so seznanjeni, ampak da bi pa kaj naredili to pa ne. Pa je minilo že nekaj mesecev od takrat.

dvihtelic ::

Če te zanima, mogoče jaz prodam 7x pro solar,približno 1 teden staro. Imam apple uro pa to in bom prodal eno

DrSergioDJ ::

Kak predlog za iphone userja, ki bi po 2 letih počasi menjal na kaj drugega kot AW? Budget do 150€

Pred tem sem imel huawei watch fit (1st gen), kjer je bila edina stvar, ki me je motila to, da med beleženjem aktivnosti nisem prejemal whatsapp notifikacij/klicev (za gym je vseeno, pri trackanju več urn hoje ali hikinga pa je malce smotano, če ne dobiš notifikacij, da te nekdo rabi).

Menjal na AW SE (1st gen) in je po dobrih 2 letih baterija komaj zdržala 10-12h. Za zdaj sem sam zamenjal baterijo, a ko pomislim, razen dnevnega trackanja aktivnosti in shazama ne uporabljam na uri praktično nič drugega, zgolj vreme, notifikacije za maile in whatsapp/signal/itd.., na katere nikoli ne odgovarjam.
Torej nič takega, da bi AW zares potreboval.

Ker mi dnevno polnjenje ure počasi že preseda, razmišljam, da bi na račun izgube shazama (kolikor vidim, pri urah v mojem budgetu ni kaj dosti možnosti po custom aplikacijah) menjal nazaj na neko drugo uro.

Spogledujem se z:
Huawei Watch Fit 2 in 3
Huawei Band 9
Mi Band 8 Pro

Ima morda kdo izkušnje z zgodnjimi urami oz. še kak predlog?
Tnx!
...

Kodrnusa ::

DrSergioDJ je izjavil:

Kak predlog za iphone userja, ki bi po 2 letih počasi menjal na kaj drugega kot AW? Budget do 150€

Pred tem sem imel huawei watch fit (1st gen), kjer je bila edina stvar, ki me je motila to, da med beleženjem aktivnosti nisem prejemal whatsapp notifikacij/klicev (za gym je vseeno, pri trackanju več urn hoje ali hikinga pa je malce smotano, če ne dobiš notifikacij, da te nekdo rabi).

Menjal na AW SE (1st gen) in je po dobrih 2 letih baterija komaj zdržala 10-12h. Za zdaj sem sam zamenjal baterijo, a ko pomislim, razen dnevnega trackanja aktivnosti in shazama ne uporabljam na uri praktično nič drugega, zgolj vreme, notifikacije za maile in whatsapp/signal/itd.., na katere nikoli ne odgovarjam.
Torej nič takega, da bi AW zares potreboval.

Ker mi dnevno polnjenje ure počasi že preseda, razmišljam, da bi na račun izgube shazama (kolikor vidim, pri urah v mojem budgetu ni kaj dosti možnosti po custom aplikacijah) menjal nazaj na neko drugo uro.

Spogledujem se z:
Huawei Watch Fit 2 in 3
Huawei Band 9
Mi Band 8 Pro

Ima morda kdo izkušnje z zgodnjimi urami oz. še kak predlog?
Tnx!

Poglej Amazfit ure. Meni je po 4,5 letih crknila, dal za njo 90€. Baterija zdrzi okoli 7 do 10 dni (odvisno od uporabe), deluje vse kar si napisal niska cena...
Moras pa sam pogledat kateri model bi imel.
Recimo gtr3 pro poglej.

FireSnake ::

dvihtelic je izjavil:

Če te zanima, mogoče jaz prodam 7x pro solar,približno 1 teden staro. Imam apple uro pa to in bom prodal eno


Odvisno od cene.
Jaz zdaj gledam malo.
Ker se vedno zaženem na najdražjo zadevo (gledam epix 2), po drugi strani pa Garmin za 300€ dela podobno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

dvihtelic ::

Ne vem koliko bi dal ceno, samo še premišljujem katero naj obdržim. Če bi kaj dobil zanjo bi prodal

Karen ::

Jaz imam tudi zdaj že ene 3-4 mesece Amazfit Balance. Lahko potrdim, da mirno drži tam 10-14 dni, ko enkrat nastaviš neke normalne parametre (recimo da ti pulz meri na pol ure ipd.). Skratka top zadeva, všeč mi je še da ima mp3 musko (preko BT), pa curve lahko daš gor za plačevanje, dela bp po tujini (3. svet tudi, ravnokar iz azijskih koncev).

wcpapir ::

Po pribl. enem letu na enakih nastavitvah je na Fenix 7 sapphire solar polna ura padla iz 18 dni (polna) na 16 dni...seveda v realnosti dosega samo kak teden uporabe.

Par let star Huawei komot 3 tedne enaka uporaba.

rawlit ::

Če koga zanima nova Garmin Fenix 6x Sapphire z enoletno grancijo naj me prosim kontaktira. Če objava v temi ni dovoljena, se opravičujem in prosim za izbris.

KTr1sk ::

Ima kdo uro od znamke CMF by Nothing Watch
Smartwatch with 1.32 Inch AMOLED Display, 11 Day Battery Life, Bluetooth Calls with AI Noise Cancellation, and Integrated Multi-System GPS - Dark

https://www.amazon.de/-/en/Smartwatch-B...
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

buttcrack ::

wcpapir je izjavil:

Po pribl. enem letu na enakih nastavitvah je na Fenix 7 sapphire solar polna ura padla iz 18 dni (polna) na 16 dni...seveda v realnosti dosega samo kak teden uporabe.

Par let star Huawei komot 3 tedne enaka uporaba.

Za kolk jo prodaš

Tilen88 ::

Takoj jo prodat, totalno neuporabna :>

ziki ::

Si lasti mogoče kdo OnePlus Watch 2R in bi lahko povedal kaj več, na podlagi izkušenj? Oblikovno meni ena lepših ur, obljubljajo 100 ur delovanja baterije, me pa zanimajo izkušnje iz prve roke.

Karen ::

Jaz sem OP fan sicer (telefoni, slušalke), ura pa izgleda kot slaba verzija Amazfit Balance (polovični čas delovanja...). Ampak če kdo ima me zanimajo informacije, mogoče pa samo slab vtis dobil.

WizzardOfOZ ::

Po enem letu uporabe Garmin Instinct 2X Solar baterija še vedno drži cel mesec. Največji porabnik je recimo GPS ob uporabi v "Open water" načinu. Kilometer plavanja v morju porabi nekje 3% baterije.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GupeM ::

Hja, hitreje plavaj, ba bo šlo manj baterije na kilometer :D

Ne moreš gledat porabe na kilometer, moraš gledat na čas.

Geizhals ::

Imam samsung watch ultra belo, org zapakirano kupljeno v slo. 500e ce koga zanima Z/S

lebang1 ::

Pred enim tednom je v eu izšla Xiaomi Smart Band 9.
Jo že kdo ima & mogoče dela NFC za plačevanje u evropi?

fopi ::

Kaj bi priporočali med Oneplus watch 2 in Xiaomi watch 2 pro?

Ima kdo katero od teh?

KTr1sk ::

A je kakšna ura, ki ima Wear os in ima dobro avtonomijo baterije?
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Kodrnusa ::

KTr1sk je izjavil:

A je kakšna ura, ki ima Wear os in ima dobro avtonomijo baterije?

Oneplus

fopi ::

Lahko kdo razloži kako deluje esim na smartwatch? A je ista številka? Kateri operater to ponuja?

Nesta ::

fopi je izjavil:

Lahko kdo razloži kako deluje esim na smartwatch? A je ista številka? Kateri operater to ponuja?


https://racunalniske-novice.com/telekom...
««
23 / 23
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15144601 (1700) Moivre
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112272 (488) enemon
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310997 (8488) Sharp999
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
213402 (2456) Jst

Več podobnih tem