» »

God of War Ragnarök [God of War 5]

God of War Ragnarök [God of War 5]

1 2 3
4
5

Skyman ::

Moras si vzeti dopust :)) da bos "in" ker igras god of war :).Je res tezja kot prejsni del kolega pravi da se sedaj bolj zajebava na normal stopni kot v prvem delu?

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Moras si vzeti dopust :)) da bos "in" ker igras god of war :).Je res tezja kot prejsni del kolega pravi da se sedaj bolj zajebava na normal stopni kot v prvem delu?



Če sem obrnil Elden Ring in Dark Souls igre bom tudi to :)

oo7 ::

Že dela. Čudovita grafika :) edino ni čisto full screen imam na vsaki strani na TVju 2 cm črni rob. Morm pogledati v nastavitvah če se, da kaj narediti.

Magic1 ::

Nisem sploh probal kako izgleda/dela na high quality. Na high performance s VRR teče na 80-90fps.
Magic

oo7 ::

Sem zrihtal fullscreen v nastavitvah. Igra na PS4 dela odlično edino če umreš nalaga kar dolgo.

Skyman ::

Ja morajo te ozivet to ni kar 1s:))

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Ja morajo te ozivet to ni kar 1s:))


Ja traja to pri Ps4. Ps5 je verjetno pol hitrejši. Nekdo v igri pa še hitrejši ;) tisti, ki je že kaj igral bo vedel za kaj se gre :)

oo7 ::

God of War Ragnarok - Five Tips on Getting Started

https://wccftech.com/how-to/god-of-war-...

oo7 ::

Nekateri, ki so naročili God Of War Ragnarok' Collectors Editions pravijo, da v njej manjka igra :|

Magic1 ::

Pri meni sem zasledil občasno utripanje ob uporabi VRR (določene teksture spreminjajo svetilnost s par herci), sem mislil, da je TV kriv, samo je na redditu že tema, da se kar pogosto dogaja. Upam da Sony hitro popravi.
Magic

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

Pri meni sem zasledil občasno utripanje ob uporabi VRR (določene teksture spreminjajo svetilnost s par herci), sem mislil, da je TV kriv, samo je na redditu že tema, da se kar pogosto dogaja. Upam da Sony hitro popravi.


Igraš na Ps4 ali PS5 ?

Magic1 ::

PS5. Večina komentira, da je razlog VRR (variable refresh rate). Tudi pri meni je bilo ok, če sem izklopil. Samo sem raje gledal mal blinkanja ponekod in imel 50% več fsp. S VRR teče nekje na 80-90fps. Milina.
Magic

yayo ::

Skyman je izjavil:

Ce ne igras prvi dan nisi in?Sej cyberpunk je ok zadeva ker je kar popravleno.

samo za firbec gre, pa sem tudi mislil, da bom kiberpankrta na brzino končal. Zato sem PS5 Ragnaroka prednaročil za 60E. Žal nimam dovolj časa pa še igra me je not povlekla in bom igral še sigurno mesec-dva. Prodam za 70 in, ko bo novi lastnik preigral spet odkupim za 40. 8-)

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

PS5. Večina komentira, da je razlog VRR (variable refresh rate). Tudi pri meni je bilo ok, če sem izklopil. Samo sem raje gledal mal blinkanja ponekod in imel 50% več fsp. S VRR teče nekje na 80-90fps. Milina.



VRR to je odvisno od konzole ali televizorja ?

Magic1 ::

VRR se vkopi v PS5 nastavitvah, seveda pa ti mora TV tudi podpirat. Se mi zdi, da ga podpirajo le lanjski in letošnji TVji, ki podpirajo 100/120Hz.
Magic

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

VRR se vkopi v PS5 nastavitvah, seveda pa ti mora TV tudi podpirat. Se mi zdi, da ga podpirajo le lanjski in letošnji TVji, ki podpirajo 100/120Hz.



Aha potem je to PS5 zadeva. Jaz imam starejši TV tudi HDR ne morem vklopiti.

oo7 ::

In kako daleč ste že tisti kateri igrate ? :D

Jaz sem trenutno bolj na začetku wetlands.

oo7 ::

Ali kmalu na začetku odkriješ opremo, ki je za tisto paro, ki prihaja iz stene ? Tamal reče, da je potrebno imeti posebno opremo. Zelene puščice pa sem že dobil.

oo7 ::

God of War Ragnarok vodi v nominacijah za igro leta 2022.

God of War Ragnarok 10 nominacij
Elden Ring 7 nominacij
Horizon Forbidden West 7 nominacij
Stray 6 nominacij



Game of the Year

A Plague Tale: Requiem
Elden Ring
God of War Ragnarok
Horizon Forbidden West
Stray
Xenoblade Chronicles 3

oo7 ::

God of War Ragnarok Update 2.02

Stability and Performance

Fixed a rare crash that could occur at the end of the first boss fight.
Already fixed for PS5 in patch v02.01
Fixed a crash that could appear randomly during gameplay.
Already fixed for PS5 in patch v02.01
Fixed a crash when using the Platinum Wireless Headset.
Issue not applicable for PS5.

oo7 ::

No zdaj imam preigranih nekaj ur. igra je res dobra pa tudi na PS$ zgleda čudovito in dela brez težav.

oo7 ::

Atreus in Sindri duo mi je zaenrkat še najboljši :) sta smešna in gameplay s Atreusom je tudi dober. Malo spremembe :)
Saj je Kratos zakon samo se Atreus skoraj vedno pogovarja sam s sabo, ker je Kratos več ali manj tiho razen če se vmes oglasi Mimir.

oo7 ::

Patch Notes [v. 02.03] - https://support.sms.playstation.com/hc/...


[Game Version 02.03]

Quests and Progression
Fixed a case where players could become stuck in the caves during the quest "The Lost Sanctuary."
Stability and Performance
Fixed a rare crash when using the equipment menu.
Fixed a rare crash when browsing the quest list in the journal.
Fixed a rare crash when navigating using the map.
Fixed a crash that could appear randomly during gameplay.

jijetelu ::

pah tale Ragnarok, 10/10 my ass, tud 6 si ne zasluži, kr neki od igre

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

pah tale Ragnarok, 10/10 my ass, tud 6 si ne zasluži, kr neki od igre


Si igral prvi del iz leta 2018 ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

pah tale Ragnarok, 10/10 my ass, tud 6 si ne zasluži, kr neki od igre


Si igral prvi del iz leta 2018 ?


itak, večkrat

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

pah tale Ragnarok, 10/10 my ass, tud 6 si ne zasluži, kr neki od igre


Si igral prvi del iz leta 2018 ?


itak, večkrat



Prva igra ti je bila pa dobra ? Kaj ti pa pri Ragnaroku ni všeč ?

jijetelu ::

prva igra je bila zame dobesedno game of the decade, za tisti čas nekakšna revolucija v storytellingu, bojevanju in interakciji med sinom in očeetom .... za Ragnarok bi lahko tako na hitro in laično rekli, da je isto sranje, drugo pakovanje, če bi se pisalo leto 2019 in če bi bil Ragnarok DLC za 20-30 eur, bi lahko rekli, okey, recimo spodobna nadragnja, tko smo pa leto 2022 in Ragnarok samostojna igra, pa dobi vse skupaj precej grenak priokus... v teh 4 letih so igre recimo da kar napredovale in že v primerjavi s Tsushimo, Ragnarok deluje precej lesen špil.

Sočasno se mi ne dopadejo oz. sploh ne zastopim večine odločitev razvijalcev glede kao posodobitev oz. izboljšav. Močno se vidi pridih woke ideologije, ki je povsem preplavila hollywood in celotno ameriško produkcijo, Kratos je postal za dve stopnje bolj nesposoben v vseh pogledih, sočasno je očitno igra zasnovana za 8-10 letnike, ker ti po 30s vsi hitijo pomagati z raznoraznimi nasveti (why?)
Tudi spremembe glede sistema bojevanja so kar se mene tiče povsem zgrešene, lock on način (dejansko imaš izbiro med 3 različnimi načini) je povsem neigralen, praktično vsako bitko moreš obvaldovat množice nasprotnikov, ki uletavajo z vseh strani, imajo kompleksne napade, od blizu in od daleč, glede na sorazmerno slabo vidno polje in nizek FOV (kratos zasede 1/3 ekrana) zadeva enostano ni izboljšava, temveč korak nazaj. Na najtežji stopnji je kar se mene tiče zadeva povsem neigralna, medtem ko sem predhodnika brez nekih problemov preigral. Zdele sem igral recimo Nioh 2 neki ur, v primerjavi z Ragnarokom je desetletje naprej.
Level design, to kar sem do sedaj videl, je precejšnje razočaranje, se mi zdi tudi korak nazaj v primerjavi z originalom ali vsaj nobenega napredka (lahko da sem bias, ker nisem igral 2018 vezije v zdejšnjem času) in še bi lahko pisal.

Pač overall igra ni zdej slaba kot taka, čeprav se mi po nekaj urah igranja že praktično ne da več igrat, definitivno ni 10/10, zame kr precejšnje razočaranje.

acookook ::

A je story razlog, da moraš vse upgrejdat na novo? V 2ki si pač infusal moči v BoO, v 3 pa padel v Styx....še iz Chains v GoW1 ima dobro razlago, da gre vse na novo.
.

jijetelu ::

ni posebej razvidno iz zgodbe, ali vsaj jaz nisem dojel, nekje na začetku je komentar da moci s casom oz brez treninga zginejo (wtf?) in pa da so se vsi oklepi oz oprema zrabili ...
in to je ta vrhunec pripovedovanja zgodbe v Ragnaroku

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:



Pač overall igra ni zdej slaba kot taka, čeprav se mi po nekaj urah igranja že praktično ne da več igrat, definitivno ni 10/10, zame kr precejšnje razočaranje.



Potem pri tebi ni vprašanja glede letošnjega GOTY med GOW Ragnarok in Elden Ring ? >:D

Skyman ::

Da ne bo mel spet Singl player oo7 v tej temi bom tokrat jz dal update novi

Latest God of War Ragnarok Update 2.04 Addresses a Difficulty and Crashing Issue
https://wccftech.com/god-of-war-ragnaro...

God of War Ragnarok Update 2.04 Release Notes PS5/PS4

[Game Version 02.04]

General

Fixed a case where some players were unable to change the difficulty level in-game.

Stability and Performance

Fixed a rare crash that could occur in the weapons menu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:



Pač overall igra ni zdej slaba kot taka, čeprav se mi po nekaj urah igranja že praktično ne da več igrat, definitivno ni 10/10, zame kr precejšnje razočaranje.



Potem pri tebi ni vprašanja glede letošnjega GOTY med GOW Ragnarok in Elden Ring ? >:D


definitivno, Elden Ring je poglavje zase, IMHO je tudi Horizon Forbidden West dosti boljše nadaljevanje kot pa Ragnarok, praktično v vseh pogledih.

jimyboy ::

V prvem tednu z 5.1 miljina najbolj prodajana first party igra v Playstation zgodovini.

https://twitter.com/PlayStation/status/...

Teden dni kasneje nov Pokemon za Switch v treh dneh 10 miljonov. 8-O:))

https://twitter.com/NintendoCoLtd/statu...

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:



Pač overall igra ni zdej slaba kot taka, čeprav se mi po nekaj urah igranja že praktično ne da več igrat, definitivno ni 10/10, zame kr precejšnje razočaranje.



Potem pri tebi ni vprašanja glede letošnjega GOTY med GOW Ragnarok in Elden Ring ? >:D


definitivno, Elden Ring je poglavje zase, IMHO je tudi Horizon Forbidden West dosti boljše nadaljevanje kot pa Ragnarok, praktično v vseh pogledih.



Ja Elden Ring je najboljša igra letos ampak zmagal bo pa Ragnarok. Tudi zato, ker je igra komaj izšla.

meho7 ::

jimyboy je izjavil:

V prvem tednu z 5.1 miljina najbolj prodajana first party igra v Playstation zgodovini.

https://twitter.com/PlayStation/status/...

Teden dni kasneje nov Pokemon za Switch v treh dneh 10 miljonov. 8-O:))

https://twitter.com/NintendoCoLtd/statu...

To pa marketing naredi. Z reklamami so zaceli pederirati ze najmanj mesec pred izzidom. Na tv recimo pred vsako tekmo LP si videl oglas za novo GOW igro najmanj 3x :))
Se nisem videl tako posiljenega marketinga za igro.

jijetelu ::

meho7 je izjavil:

jimyboy je izjavil:

V prvem tednu z 5.1 miljina najbolj prodajana first party igra v Playstation zgodovini.

https://twitter.com/PlayStation/status/...

Teden dni kasneje nov Pokemon za Switch v treh dneh 10 miljonov. 8-O:))

https://twitter.com/NintendoCoLtd/statu...

To pa marketing naredi. Z reklamami so zaceli pederirati ze najmanj mesec pred izzidom. Na tv recimo pred vsako tekmo LP si videl oglas za novo GOW igro najmanj 3x :))
Se nisem videl tako posiljenega marketinga za igro.

se strinjam ja, sicer ni dandanes nič neobičajno, da se prime naslovi ogromnih firm posiljeno oglašujejo, pač tko je danes, bistveno bolj nesprejemljivo je, da so praktično vsi največji in priznani opisovalci iger, igro označili kot masterpiece oz. z najvišjo oceno, za kar pa mislim, da ni realnih argumentov .... tudi če primerjamo z 2018 verzijo, ki sem go prav tako igral na 1. dan izida, ima Ragnarok bistveno več porodnih težav (sicer še vedno bistveno manj kot praktično vsi ostali AAA naslovi, ki sem jih igral v zadnjih letih) in pa odsotnost kakršnega koli večigralstva, kar je za današnje čase tudi kar žalostno ... tudi ne vem za kakršno koli napoved, da bi dodali coop igranje ali kej podobnega v prihodnosti ... žalostno tudi, ker je že 2018 verzija imela praktično vso podlago

oo7 ::

Bolj počasi igram. Sedaj sem odigral z Atreusom in Angrbodo. Sedaj pa naprej z Kratosom in Freyo.

jijetelu ::

jst sem v 70 urah igranja naredil vse kar ima igra za ponuditi, kar ni prav vzpodbudno, trenutno igra ne ponuja NG+, kar je spet nek nateg od natega, k bo sigurno dodan čez nekaj mesecev

Kayzon ::

jijetelu je izjavil:

pah tale Ragnarok, 10/10 my ass, tud 6 si ne zasluži, kr neki od igre


Se strinjam,igral pri kolegu tko k sm prejsni del in je vse skupaj bolj medlo.

oo7 ::

Pri prvem GOW z 2018 mi je bilo zelo zanimivo raziskovanje tistega jezera v Midgardu kjer je bila kača. Tega zaenkrat tukaj ni.

Magic1 ::

Seveda je, pri škratih. Pa jungle s puščavo je tudi konkretno. Sam spet ni to kontenta za 100h (še dobr). Jaz sem že fertik, samo 2 after finish bossa sta še aktualna.
Magic

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Pri prvem GOW z 2018 mi je bilo zelo zanimivo raziskovanje tistega jezera v Midgardu kjer je bila kača. Tega zaenkrat tukaj ni.


celotna zgodba oz popotovanje je za današnje čase kar žalostno linearna kot tudi vsi kvazi questi oz. favours, če najdeš cilj prej, ne šteje, kr neki ... je sicer nekaj malega "raziskovanja", od katerega Vanaheim spada kot edina omembe vredna regija, ki ima kar dosti raziskovanja, in je hkrati zame tudi najboljša regija v igri...

to da ni nekega pametnega contenta po koncu igranja trenutno je kr neki ... ne vem zakaj moramo čakati mesece na NG+, ki je danes že samoumeven in pa ne vem zakaj recimo ni dodane možnosti ponovnega bojevanja z boss sovragi, kar je danes tudi praktično že samoumevno. Pač dejmo game of the year da bomo naslenja leta dobivali več podobnih skropucal.

Kayzon ::

Sej ce poguglas kdo je vse sodeloval pri pisanju scenarija in likov, se potem ne mores cuditi zakaj je celotna igra tako medla.

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

Seveda je, pri škratih. Pa jungle s puščavo je tudi konkretno. Sam spet ni to kontenta za 100h (še dobr). Jaz sem že fertik, samo 2 after finish bossa sta še aktualna.


Točno ja pri škratih lahko razskuješ imaš prav in puščava ja. Tako počasi igram, da sem že malo pozabil :)

oo7 ::

Koliko imam še do, konca zdaj sem prvič prišel v Asgard in preplezal zid ?


Ampak Asgard je pa, ko bi začel neko drugo igro takoj me je okolica spomnila na igro Death stranding. Asgard se mi zdi čisto drugačen od ostalih realmov kako bi rekel ni tako risankast kot ostali ?

scipascapa ::

Jaz sem končal 43 ur.

Skyman ::

oo7 ti se kar igras? 1 mesec in si še vedno v igri? Kolega je obrnil v 14 dneh kaj ti cakas penzijo :))

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 ti se kar igras? 1 mesec in si še vedno v igri? Kolega je obrnil v 14 dneh kaj ti cakas penzijo :))



Ja še vedno igram. Verjetno tudi še na polovici nisem :) (World cup)

Skyman ::

ja ja stavnicar :)) treba gemblat,j**** :))igre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
1058138895 (51) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115470 (5221) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768145825 (11008) dolenc
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815286 (4946) oo7

Več podobnih tem