» »

NLB Pay

NLB Pay

«
1
2 3

ttommy ::

Sem ga danes prvič preizkusil in je super zadeva. Sploh, ker gremo večkrat s kolesi na turo in potem ne bo treba več denarja zraven vlačit za pivo. Enostavna in varna uporaba.
Gamer

mamstrok ::

Kamorkoli greš moraš imeti sabo dokument, drugače lahko kasiraš kazen, če te kakšen zdolgočasen policaj maltretira.
Če imaš sabo osebno imaš lahko tudi plačilno kartico.
Brez telefona sem zlahka, brez kartice težko.

ttommy ::

Saj imam v torbici pod sedežem vedno osebno. Treba bi bilo še nekaj narediti, da bi se identifikacija lahko s telefonom dokazovala.
Gamer

chucki ::

Tudi jaz uporabljam to aplikacijo. Sem danes dopil opazko v Ljubljani, da sem fancy.... lol.. Pa prihajam iz vasi pri Celju :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

branc ::

V planu tudi na urah z NFC.

krneki0001 ::

mamstrok je izjavil:

Kamorkoli greš moraš imeti sabo dokument, drugače lahko kasiraš kazen, če te kakšen zdolgočasen policaj maltretira.
Če imaš sabo osebno imaš lahko tudi plačilno kartico.
Brez telefona sem zlahka, brez kartice težko.


Za preverjanje imaš lahko tudi slikano osebno z obeh strani na telefonu. Ne vem kok je legit, ampak zelo verjetno pri normalnem policaju problemov nebi imel.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Skyman ::

Ce prav vem je na voljo samo za android? Kaksne informacije kdaj pride na iOs?

Tomas 33 ::

Ne pride. iOS ima NFC zaklenjen in je samo za Apple pay.

bastadu ::

Tomas 33 je izjavil:

Ne pride. iOS ima NFC zaklenjen in je samo za Apple pay.

Really?? That sux!

klinker ::

Sej oni imajo vse zivo nekaj zaklenjeno, zato sem se ga losal. Sicer super naprave, ampak izven njihovega ekosistema je kr nekaj funkcij obsolete.

schurda ::

Jst sem ga danes poskušal naložit. Imam Xiaomi Redmi 5 plus 4G. Android 7.1.2 (Nougat)

Dobim sporočilo: "Your device isn't compatible with this version."

A kdo ve, kaj se da napravit?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Mavrik ::

Menjat telefon, ker Redmi 5 nima NFC.
The truth is rarely pure and never simple.

Sami ::

Vidim, da še ni za Maestro kartice.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

schurda ::

Mavrik je izjavil:

Menjat telefon, ker Redmi 5 nima NFC.


:O
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

BOCo. ::

Sami je izjavil:

Vidim, da še ni za Maestro kartice.


Seveda je, jaz jo preko NLB Pay uporabljam že kar nekaj časa.

Sami ::

BOCo. je izjavil:

Sami je izjavil:

Vidim, da še ni za Maestro kartice.


Seveda je, jaz jo preko NLB Pay uporabljam že kar nekaj časa.


Bom probal, v opisu na play store piše, da bodo v prihodnje dodali Maestro.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

BOCo. ::

Sami je izjavil:

BOCo. je izjavil:

Sami je izjavil:

Vidim, da še ni za Maestro kartice.


Seveda je, jaz jo preko NLB Pay uporabljam že kar nekaj časa.


Bom probal, v opisu na play store piše, da bodo v prihodnje dodali Maestro.


https://www.nlb.si/pay

Pogoji za uporabo mobilne denarnice NLB Pay:

pametni mobilni telefon z operacijskim sistemom Android (operacijski sistem Lollipop 5.0 in višje) z NFC
vsaj ena NLB Plačilna kartica Mastercard in/ali Maestro

gejzo ::

Sem včeraj sprobal aplikacijo. Pri plačilu dobrih 16 evrov sem moral vnesti PIN. Ali ni po novem limit 25 evrov?

acookook ::

A je že kdo sprobal tole spletno stran za potrjevanje nakupu. NLB pay mi ne dela, več v temi o google pixlih.

opa link je tle https://www.rekono.si/sl/domov/
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Irbis ::

Jaz sem nekaj časa uporablja Rekono, na Rekonu si nastaviš en PIN za potrjevanje, ko potrjuješ, najprej vpišeš ta PIN, potem pa dobiš na SMS še eno kodo, ki jo moraš vpisati za potrditev. Ni bilo kakšnih težav s plačevanjem.

mirkuma ::

Ok, samo zakaj ima potem NLB sploh NLB Pay aplikacijo, če te ob nedelovanju preusmerijo na Rekono.
Bi že v začetku, namesto da bi sploh šli delat NLB Pay, izvedli potrjevanje z Rekono.
Sedaj je KlikNLB app, NLB Pay app in ker ne deluje slednji na Andoidu 13, še Rekona app..
To nima ne repa ne glave. Zelo slabo. Ne grem se registrirat še v Rekono sedaj...raje počakam da nadgradijo NLB Pay in šele potem nadgradim na Android 13.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

-ninja-91- ::

Jz Rekono na huawei telefonu bp uporabljam, ker se NLBju ne da appa še za Appgallery delat.

mtosev ::

Čudno imate vi to. Jaz sem pri NKBM in na Huawei tablici in imajo official app v appgallery.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

predi ::

Zaradi posodobitve aplikacije s podporo za Android 13, bomo morali očitno vsi, ki imamo NLB Pay nameščen, še enkrat dodajati kartice vanj. Tako vsaj pravi push notifikacija na mojem Androidu 11...

dunda ::

Sam sem danes posodobil. Tudi sam sem se ustrašil, da bo to pizdarija. Pa ni bilo. Zadeva se nadgradi, ko prideš prvič spet v NLB Pay, pa ti še enkrat pove, da moraš dodati kartice. In to je hitro, saj jih že pozna. Edina finta je, da najdeš, da moraš "zaslajdati v levo" (ali desno?), potem pa samo klikneš na želene kartice.
Ni bilo hujšega.
https://www.kacnje.eu

jhames ::

Katera je zadnja verzija aplikacije? Meni po današnji posodobitvi (verzija 5.0.4) še vedno ne deluje.

tiborrr ::

Ta ciganija že deluje na Android 13? Seveda sem nesrečnik namestil update in sedaj ne morem nazaj.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

dunda ::

Meni se je včeraj namestila verzija 5.0.4. V opisu piše tudi "Android 13 support". Meni aplikacija deluje, je pa res, da še nimam Androida 13 :D
https://www.kacnje.eu

jhames ::

Jaz imam Android 13 in tudi po zadnji posodobitvi še vedno ne dela.

acookook ::

Čudno, meni zaenkrat vse bp.
.

Gospod ::

Na SAMSUNG android TELEFON ne morem uspešno namestit NLB pay nlb pay se ne odpre
(napiše) aplikacija nlb pay se stalno ustavlja
Kako rešiti težavo?
Lp.

Han ::

Kateri Samsung, katera verzija androida?

Gospod ::

telefon je SAMSUNG Galaxy A12
različica sistema android 12
raven var. popravkov android 01.09.2022
Lp.

Han ::

Odstrani ga in preveri med nameščenimi aplikacijami, da ga dejansko ni več v sistemu. Nato znova zaženi telefon namesti NLB Pay ročno, lahko starejšo verzjo, ki bi se morala po tem samodejno posodobit...

https://nlb-pay.en.aptoide.com/versions

Gospod ::

Hvala
Lp.

Gospod ::

NLB me je opozoril, da stran https://nlb-pay.en.aptoide.com/versions ni varna naj jo ne odpiram za namestitev aplikacije NLB PAY moraš imeti ZAKLENJEN ZASLON.
Lp.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

-ninja-91- ::

To je edina stvar, ki je nisem upal prek Aurora Store na Huaweija potegnt, za banking appe je vseen fajn ostat na uradnih tržnicah. Meanwhile NLB ne načrtuje da bodo NLB pay razširili na Huaweije, čeprav NLB KlikIn supportirajo tam.

predi ::

Če bo še kdo iskal Flik plačila in zahtevke v NLB Pay 6.0.6+ ko majmun: swipe levo na kartico v zavihku Plačilo. Nimam pojma kako se v aplikaciji znajdejo ljudje, ki niso vajeni novodobnih bedarij, ki si jih izmišljujejo sodobni UX designerji. Tisti, ki si je tole omislilj je bedak, ki upam da bere slo-tech...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: predi ()

Robert ::

Če zamenjaš pametni telefon za novega se NLB Klik in NLB Pay preneseta avtomatsko ali je potrebna nova nastavitev ?

Apple ::

Nova nastavitev.
LP, Apple

bauci ::

Najhitreje in najbolj enostavno je da greš v banko in ti svetovalec vse zrihta. Cca 10 minut.

Curve Ball ::

Da greš v banko je hitreje kot pa 3min da zrihtaš sam? Ok...

bauci ::

Ce ti zrihtaš NLB Pay in NLB Klikin v 3 minutah si pa fenomen.

Gospod ::

Jaz imam zaradi varnosti en nov telefon samo za NLB KLIKIN brez SIM kartice, internet vidi samo ob posodobitvah in povezavi z NLB KLIKOM, drugače pa prisegam na staro dobro gotovino, plačilno kartico uporabim samo za dvig na bankomatu.
Lp.

Curve Ball ::

bauci je izjavil:

Ce ti zrihtaš NLB Pay in NLB Klikin v 3 minutah si pa fenomen.


? Če pa za tole

https://www.google.com/url?sa=t&source=...

rabiš bistveno več kot 3min, potem pa tudi....

Zgodovina sprememb…

bauci ::

To je aktivacija generatorja OTP ne pa NLB Klikiina in NLB Pay.
Vsak mora to probat v živo. Navodila so eno, praksa pa drugo. Če pa slučajno poleg telefona zamenjaš še telefonsko številko moraš pa itak na banko. Vem, ker sem se pred 14 dnevi s tem ukvarjal.

Curve Ball ::

Pa daj ne nakladaj no. Sam se zamenjal že 2x, nazadnje pred 2mesecema, in nisem imel prav nobenih problemov. Gladko in hitro. Ne vem kaj imaš ti probleme...

svecka ::

predi je izjavil:

Če bo še kdo iskal Flik plačila in zahtevke v NLB Pay 6.0.6+ ko majmun: swipe levo na kartico v zavihku Plačilo. Nimam pojma kako se v aplikaciji znajdejo ljudje, ki niso vajeni novodobnih bedarij, ki si jih izmišljujejo sodobni UX designerji. Tisti, ki si je tole omislilj je bedak, ki upam da bere slo-tech...


tudi moja mati je imela s tem probleme in tudi jaz ker nisem NLB uporabnik, ko sem ji skušal pomagati...kartice zadaj so KOMAJ vidne, tako da je res DEBILEN UI, kar pa itak od NLBja ne moreš več pričakovati. Ko bi vsaj puščice levo in desno dali, da se ve da se lahko kartice premika ali en dropdown. Totalni debili res.

Bellzmet ::

Ja res je. Stari app je bil bistveno bolj pregleden.

kajtimara ::

bauci je izjavil:

Ce ti zrihtaš NLB Pay in NLB Klikin v 3 minutah si pa fenomen.

tretjiž zagotovo.
Je pa vprašanje, koliko imaš do banke in nazaj prav v tistem trenutki.
doma to narediš v gatah, za banko se moraš zrihtat.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19532837 (200) V-i-p
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16943582 (1643) Apple
»

NLB podprl Google Pay (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10412624 (6370) lopov
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943506 (16078) Excavator

Več podobnih tem