» »

Obstaja kdo ki ima izpit in nima denarja za nakup avtomobila?

Obstaja kdo ki ima izpit in nima denarja za nakup avtomobila?

Temo vidijo: vsi
1
2
3

Utk ::

Na zalost se ne heca. Me res zanima katere 3 zadnje avte je ta clovek kupil. Imam obcutek, da je strasno pameten predvsem za tuj denar, sam pa vozi neke stare kripe, v najboljsem primeru novejsa jajca.

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Na zalost se ne heca. Me res zanima katere 3 zadnje avte je ta clovek kupil. Imam obcutek, da je strasno pameten predvsem za tuj denar, sam pa vozi neke stare kripe, v najboljsem primeru novejsa jajca.


BMW - 5 let star, Hyundai Santa Fee 2008 nov, Ford C max 6 let star, Ford B max nov, BMW 330 Cd 8 let star .. Bo dost?

David83 je izjavil:


Kaj si nor, celih 5 prestav ima avto in končno 210km/h.


6 prestav ima avto, če sva natačna. :)

Sej bo. Samo v šolo še moraš, da se naučiš šteti do 6!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Utk ::

Dost dost. Da vidim da nimas pojma kaj pises.

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Dost dost. Da vidim da nimas pojma kaj pises.


Prid kaj na sonce . Ne mi trolat po internetu sinko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

David83 ::

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:

Na zalost se ne heca. Me res zanima katere 3 zadnje avte je ta clovek kupil. Imam obcutek, da je strasno pameten predvsem za tuj denar, sam pa vozi neke stare kripe, v najboljsem primeru novejsa jajca.


BMW - 5 let star, Hyundai Santa Fee 2008 nov, Ford C max 6 let star, Ford B max nov, BMW 330 Cd 8 let star .. Bo dost?

David83 je izjavil:


Kaj si nor, celih 5 prestav ima avto in končno 210km/h.


6 prestav ima avto, če sva natačna. :)

Sej bo. Samo v šolo še moraš, da se naučiš šteti do 6!


Kaj si nor..bo treba it na passata, 6. More potem it ja skoraj 300:O

nokia6310 ::

No ko je že ravno govora o prestavah in hitrostih pa dajmo še kakšno o čipanju rečt. Se ga sploh splača čipat nad 200.000 km? Kakšen je še upravičen strošek za čipanje? Pa seveda kdo bi znal to najbolj strokovno in ne preveč drago naredit. Rupsi mi je sicer svetoval nekaj ponudnikov katere še nisem povprašal glede zadeve. Ampak ja, zakaj pa ne. Bi se ga splačalo doterat kot se reče. Čeprav se potem pojavlja drugo vprašanje: kako je potem ko je avto čipan z obrabo turbine, motorja, menjalnika... itd? Saj v bistvu tega sploh ne rabim. Sam je fino met, ker se dobr sliši, pa še avto gre boljše kot prej.

nokia6310 ::

Danes grem spet na izlet spet nekam v Prekmurje, ker je dolga fura. Pa tisti konci so lepi.

m0LN4r ::

Kaj ti je najbolj vsec v prekmurju?

Klikk
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

edi45 ::

nokia6310 je izjavil:

No ko je že ravno govora o prestavah in hitrostih pa dajmo še kakšno o čipanju rečt. Se ga sploh splača čipat nad 200.000 km? Kakšen je še upravičen strošek za čipanje? Pa seveda kdo bi znal to najbolj strokovno in ne preveč drago naredit. Rupsi mi je sicer svetoval nekaj ponudnikov katere še nisem povprašal glede zadeve. Ampak ja, zakaj pa ne. Bi se ga splačalo doterat kot se reče. Čeprav se potem pojavlja drugo vprašanje: kako je potem ko je avto čipan z obrabo turbine, motorja, menjalnika... itd? Saj v bistvu tega sploh ne rabim. Sam je fino met, ker se dobr sliši, pa še avto gre boljše kot prej.


Najboljši pri nas so CSS tuning. Za tvoj avto je 250-300€ nekje, če imaš 140hp, lahko pričakuješ cca 165-170hp. Vsak avto ima nekaj rezerve pri motorju in se brez problema stisne še 20-25% več konjev, kar še nič ne škodi motorju, turbini itd..Da se pa tudi kakšen stage 2, stage 3 naredit, vendar tam pa je že priporočljivo oz nujno, da se turbo in ostali potrebni deli nadgradijo, ne samo software.

D3m ::

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:

Dost dost. Da vidim da nimas pojma kaj pises.


Prid kaj na sonce . Ne mi trolat po internetu sinko.


Si kaj na Domžalskem koncu? Izvoz Lukovica ali Krtina?
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

David83 je izjavil:



Kaj si nor..bo treba it na passata, 6. More potem it ja skoraj 300:O


Priporčam Nissan GTR. če že greš v klub 300.

D3m je izjavil:



Si kaj na Domžalskem koncu? Izvoz Lukovica ali Krtina?


Sem med drugim tudi. Razdalja - Celje -ljubljana moj dom biti.

edi45 je izjavil:


Najboljši pri nas so CSS tuning. Za tvoj avto je 250-300EUR nekje, če imaš 140hp, lahko pričakuješ cca 165-170hp. Vsak avto ima nekaj rezerve pri motorju in se brez problema stisne še 20-25% več konjev, kar še nič ne škodi motorju, turbini itd..Da se pa tudi kakšen stage 2, stage 3 naredit, vendar tam pa je že priporočljivo oz nujno, da se turbo in ostali potrebni deli nadgradijo, ne samo software.


Tiho bodi ti. Ko nekdo predlaga te šalabajzerje od CSS-ja se vidi da nima pojma.

Sam ne mi tle prodajat buče o stage 2, stage 3 pa te fore.. Raje se ukvarjaj z zadevami, ki se jih spoznaš. O mapiranju nimaš pojma, ko tle omenjaš CSS tuning. lol.

Najboljša pri nas sta RSR TUNING in IVANC TUning pa uni, ko so mel avtoelektorniko v Črnučah. Pa ne mi ga tle srat z amaterji kot so CSS, ki mape kupujejo od kitajcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj ti je najbolj vsec v prekmurju?

Klikk




Za UTK-jevo drisko.

63 voznikov, ki imajo povprečno porabo 4.7l

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Utk ::

Ja, 4000 jih ima pa vecjo. Ocitno je tistih 4000 totalno nesposobnih, da imajo povprecno porabo vecjo kot je ima avto pri 150 na uro. Ne vem kako je to mozno. A se stalno 190 vozijo al kaj. Jaz bi prej rekel da je tist en procent s porabo pod 5 ali napacno vnasalo ali so pa ovira na cesti.

IL_DIAVOLO ::

David83 je izjavil:

IL_DIAVOLO je včeraj ob 20:45:56 izjavil:

Druga brzina najmanj 100 km/h :))


Ne vem kaj je teb smešno? ENi res živite v kameni dobi. Peta gre brez problema 180 km/H. Pa to še sploh blokada ni.
Se ti vidi, da se nis še pelu z avtom v pravem pomenu, ki ima dolga prestavna razmerja in končno tam 210 km/H:

Kaj si nor, celih 5 prestav ima avto in končno 210km/h. To je ja sam višek nemške tehnologije no :))
Saj nevem če se hecaš ali res misliš, da je to avto v pravem pomenu?:|


Meni 150 km/h popolnoma ugaja.

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Ja, 4000 jih ima pa vecjo. Ocitno je tistih 4000 totalno nesposobnih,



Ja! Ker večina ljudi ne zna vozit! To je dokazano!

IL_DIAVOLO je izjavil:



Meni 150 km/h popolnoma ugaja.



Teb hoče mašino ven fuknat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

D3m ::

Sem med drugim tudi. Razdalja - Celje -ljubljana moj dom biti.


Evo se lahk dobimo. Pa sprobamo. S tvojim in mojim, da si malo obzorja razširimo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

m0LN4r ::

Jaz imam po 100% identicni relaciji po boardcomputerju sledeco opazko:
- Zimske gume pozimi kaze 7.2-7.3
- Letne gume zdaj kaze 6.5-6.7

Po spritmonitorju se ne morem povedat, ker sem vmes prevec dirkal pa nebi blo reprezentativno.

Al so imele zimske nenormalen kotalni upor ali ga imajo letne za kurac. Sicer za zimske vem, da nenormalno grabijo na mokrem v primerjavi z letnimi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

bambam20 ::

D3m je izjavil:



Evo se lahk dobimo. Pa sprobamo. S tvojim in mojim, da si malo obzorja razširimo.


To se počne samo po dirkališču.kaj ti misliš sedaj poizkuse izvajat na avtocesti. lepo te prosim. Odrasti.

Stokarino ::

Še dobro, da se offtopic kregate o avtih...

Utk ::

Je tvoj?

D3m ::

bambam20 je izjavil:

D3m je izjavil:



Evo se lahk dobimo. Pa sprobamo. S tvojim in mojim, da si malo obzorja razširimo.


To se počne samo po dirkališču.kaj ti misliš sedaj poizkuse izvajat na avtocesti. lepo te prosim. Odrasti.


A 180 km/h sta peljala na dirkališču?
|HP EliteBook|R5 6650U|

nokia6310 ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj ti je najbolj vsec v prekmurju?

Klikk

A to sprašuješ mene?
Predvsem razdalja. NO ja, pa gostilne majo tut dobre. Ja danes smo malo pretiravali. Smo šli čez 200 km/h na avtocesti par metrov blizu Domžal tolk da smo ga mal sprobal pa še bi šel. Sej uporabnik lahko dokaže da je bbil v tem času drugje, jaz pa tko nimam izpita. Kdo bo pol kazen plačal? Verjetno tisti ki je vozil. A radarji slikajo tudi to?

sandmat ::

če je uporabnik drugje, lastnik pa nima izpita, kazen čudežno izgine. Splošno znano. Na oddelku za prekrške imajo posebno kanto za takšne primere. /sarcasm off

lepo, da sta uživala, ampak hvalit se z bedarijami je bedasto. Celotna tema mi bolj kot ne izgleda v stilu OPa "kok je moj passat dober, dejte ga peljat".

Who cares? passat, sploh pa dizel je ljudski avto za kmete brez zemlje, ki pogrešajo zvok traktorja. V vsaki normalni znamki se da peljat 200km/h, to zadnja desetletja zmorejo relativno majhne (1.6+) kubature atmosfercev. Ne rabiš traktorja s prisilnim polnjenjem za doseganje takšnih hitrosti.

Še bolj pomembno pa je, da se takšnih bedarij ne gresta na javni cesti.

nokia6310 ::

sandmat, absolutno se strinjam s tabo. Tema je zašla mal offtopic. Drugače pa je bila ustvarjena z namenom da najdem koga, ki bi si vzel kaj časa, da bi me kdaj kam peljal. Seveda mora bit oseba takšna, ki tudi sama uživa v vožnji. To je bil res samo kratek preizkus da sva videla kako avto vleče. Drugače pa se zavedam da je treba vozit po pameti. Kako pa je v primeru če ne vejo kdo je vozil? Saj jim je treba povedat a ni tako? Drugače pa od kar imam avto smo z njim naredili že 9.000 km.

Utk ::

MOj, tvoj njegov. POvej mi, od koga je avto, ki je na leasing :).

Od tistega, ki plačuje lizing zanj. In ki ga bo nazadnje plačal.

David83 ::

sandmat je izjavil:

če je uporabnik drugje, lastnik pa nima izpita, kazen čudežno izgine. Splošno znano. Na oddelku za prekrške imajo posebno kanto za takšne primere. /sarcasm off

lepo, da sta uživala, ampak hvalit se z bedarijami je bedasto. Celotna tema mi bolj kot ne izgleda v stilu OPa "kok je moj passat dober, dejte ga peljat".

Who cares? passat, sploh pa dizel je ljudski avto za kmete brez zemlje, ki pogrešajo zvok traktorja. V vsaki normalni znamki se da peljat 200km/h, to zadnja desetletja zmorejo relativno majhne (1.6+) kubature atmosfercev. Ne rabiš traktorja s prisilnim polnjenjem za doseganje takšnih hitrosti.

Še bolj pomembno pa je, da se takšnih bedarij ne gresta na javni cesti.


se strinjam, passat je za kmete, pa ne mislim nič kaj slabega ampak po večini jih imajo kmeti ali pa pohorci. 3/4 ka jih poznam, ki so "ponosni" lastniki passatov, so kmeti ali pa gozdarji, vsi imajo karavane in not vozijo motorke, sekire, bencin in ostale pizdarije. Zvok imajo vsi dizli kot traktorji, pa ni važno če je star dizel ali nov, ali je dacia ali bmw. Se strinjam, 200km/h pa tud ni neki dosežek več dan danes. Še stara jajca od golfa gre 200.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: David83 ()

shadeX ::

Še stara jajca od golfa gre 200.


To se ve. Se pa razlikuje kvaliteta vožnje od avta do avta pri taki hitrosti. V enih sploh ne veš, da je "cager" na 200 kmh, pri drugih greš 130 in misliš, da bo vsak trenutek motor ruknilo ven.

nokia6310 ::

NO ja 200 km/h res ni ne vem kak dosežek. Je pa to vsekakor dober test kako sprobat avto če je z njim vse v redu in če pri tej hitrosti še vedno vleče kot je treba. Je splošno znano, da majo Passata čefurji, kmetje, gozdarji, pač ljudski avto. Sej bi si lahko kaj boljšega kupil pa si ne smem. Aja morda če koga zanima menjam za kaj manšega kaj pa vem. Kia sportič mi je všeč. Pa ne zdej rečt, da grem iz konja na osla.

Utk ::

Da ima passata rad dolocen profil ni problem avta, ampak tega profila. Za katerega je golf edini avto, passat pa se malo vec. Passata si v resnici tudi v Nemciji malokatera druzina kupi, je golf ali octavia karavan cisto dovolj. Vecina nemskih passatov je sluzbenih, vecina slovenskih pa odsluzenih nemskih, tu je ves problem. Kdor ne more skesirat tistih 28 jurjev za novega s katerim se bi 10, 15 let peljal brez problemov, si pac naj ne kupi niti rabljenega. Bomo vsi na boljsem. Razen chiptunerji in odstranjevalci dpf filtrov.

šernk ::

če ste že o 200km/h...25 let stara kanta 1.6 NA bencinar stisne 200km/h bp po ravnem. Seveda v klanec jo zmanjka.

ampak ne mi z NI TRAKTOR, ker en dan vam bom na semaforjih začel te ne traktorje ven pobirat... :))

@nokia6310: ne splača se čipiranje v nobenem primeru, razen če ni avto za slednje "narejen". Torej da je motor v originalu enak in samo programska oprema spremenjena. Oziroma komplet mehanika mora biti tako. Vse ostalo potegne za seboj okvare. Sedaj se bo našel nekdo, ki pozna 100 ljudi, ki imajo čipan avto brez problemov. Osebno poznam takih najbrž čez 300 + še 300 ki imajo avto znižan ampak potem pogruntaš da to brez problemov pomeni: menjana sklopka za ojačano, pri 200k fuč polosovine, pri 50k zanič original roke.

sedaj bom povedal eno resnično, ki bo letela sicer na VW Golf 3: z mojim golfom starim 10 let in 150.000km nisem imel nikoli nobenih problemov, samo enkrat mi je menjalnik crknu in sem ga mogu komplet menjat, pa dobro pa zdaj je pri kolotekih popolnoma gnil ampak drugače super avto. Medtem se nas pa večina, ki znamo skrbeti za avto (ne glede na znamko) do 150.000km ukvarja z menjavo brisalcev.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

nokia6310 ::

NO evo pa gremo spet malo na večerni oz. nočni izlet. Tokrat bom spremenil destinacijo pa gremo na primorsko malo pogledat kot se reče. Nažalost pa ne s Passatom. Ampak s Ford mondeom. Me zanima kakšna bo razlika saj bo novejši avto kot je Passat.

David83 ::

nokia6310 je izjavil:

NO evo pa gremo spet malo na večerni oz. nočni izlet. Tokrat bom spremenil destinacijo pa gremo na primorsko malo pogledat kot se reče. Nažalost pa ne s Passatom. Ampak s Ford mondeom. Me zanima kakšna bo razlika saj bo novejši avto kot je Passat.


Ne me zdaj napadat za to, kar bom rekel, AMPAK z bolj neudobnim avtom kot je Mondeo, pa ne vem če sem se že peljal. To je isti šmorn kot navadni leseni kuhinjski stol pa ni važno če je blagnat sedež(trendline) ali pa usnjen(ghia). En najbolj neudobnih sedežev in podvozje po mojem pojmu. Da o "kvaliteti" materialov sploh ne govorim. Ter nisem še videl bolj poraznih park senzorjev na avtu, kot pri mondeotu. Rajši si kupim insignio prej kot pa mondeota.

IL_DIAVOLO ::

Ni avto kriv, ce se cez luknje vozis 130.

RED_line ::

in, ste že ugotovili kdo ima najmanjšega?!

RED_line ::

ko mi rečejo da so stari vw audi PD dizli tihi, se samo smejim. ga imam 2 leti pa še se nisem navadil na to ropotanje. ferguson mona...

shadeX ::

Nokia, kako je blo na novem tripu s Fordom? :)

David83 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ni avto kriv, ce se cez luknje vozis 130.


Ti si zmožen sploh kakšnega normalnega odgovora? Seveda je avto kriv da je za en drek oz proizvajalci so krivi, saj ford nikoli ni bil dober avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: David83 ()

facepalm ::

David83 je izjavil:

ford nikoli ni bil dober avto.

izjava nekoga, ki se je 1x peljal z mondeotom, kateri mu je pretrd?

RED_line ::

jaz bi tega davida kr banal za neki časa.

nokia6310 ::

shadeX je izjavil:

Nokia, kako je blo na novem tripu s Fordom? :)

Moram reči, da me je zelo pozitivno presenetil. Gre za Ford mondeo Vignale zadnje generacije. Avtomatski menjalnik, usnjeni sedeži, vsa možna oprema, gretje/hlajenje sedežev, veliko asistenčnih sistemov kot so npr: Ohranjanje voznega pasu, radarski tempomat, city safe in ostale. Tudi glede varnostnih sistemov jih je imel kar nekaj. RBG v zadnjih varnostnih pasovih, celo pri vozniku je imel kolenski del rbg. Multimedia no ja, nič posebnega. Za ta denar bi pričakoval več. Stane pa ta zadeva ne boste verjeli kar okrog 47.000 eur. Vožnja je bila udobna. Mislim to kar sem doživel je bilo daleč več od pričakovanega. Ravno letos januarja sem gledal enega Mondea letnik 2010 seveda osnovna različica, pa me je totalno razočaral. Oprema nič posebnega, sedeži trdi da trši že nebi mogli biti. Pa tudi vožnja ni bila nič kaj udobna. Tako da predlagam, da si sposodite tega ali pa greste na testno vožnjo z njim. Ampak še vedno ga nebi zamenjal za Passata, ker popolnoma zadošča mojim potrebam.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

RED_line je izjavil:

jaz bi tega davida kr banal za neki časa.



ja, ja. Ti bi banal. Rasist.

nokia6310 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Nokia, kako je blo na novem tripu s Fordom? :)

Moram reči, da me je zelo pozitivno presenetil. Gre za Ford mondeo Vignale zadnje generacije. Ravno letos januarja sem gledal enega Mondea letnik 2010 seveda osnovna različica, pa me je totalno razočaral. Oprema nič posebnega, sedeži trdi da trši že nebi mogli biti. Pa tudi vožnja ni bila nič kaj udobna. Tako da predlagam, da si sposodite tega ali pa greste na testno vožnjo z njim. Ampak še vedno ga nebi zamenjal za Passata, ker popolnoma zadošča mojim potrebam.


Ja. Ampak ford je doživel od 2010 do 2017 popolni preskok. To je tako, kot če bi sedel v passatu 2000 ( drek od avta, ) in potem v 2010.

RED_line je izjavil:

ko mi rečejo da so stari vw audi PD dizli tihi, se samo smejim. ga imam 2 leti pa še se nisem navadil na to ropotanje. ferguson mona...



Ja, ja. Pol maš ti problem s svojim, če ti motor traktorsko ropota. 2010 passat ima zelo miren in uglajen tek.Ob vožnji se motorja ne sliši do 180 km/H..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

nokia6310 ::

No zdej mi je pa že mal dolgčas ratal. Včeri zvečer sem sicer bil v Domžalah ampak to je glih tko kot da bi se šel sprehodit do sosednej ulice.

bambam20 ::

nokia6310 je izjavil:

No zdej mi je pa že mal dolgčas ratal. Včeri zvečer sem sicer bil v Domžalah ampak to je glih tko kot da bi se šel sprehodit do sosednej ulice.



Le se voziš 200. Pel se 100 pa bo dlje trajalo.

njyngs ::

Kak je zanimivo sprmljat uporabnika David83:

V 2017 vidimo, da si lasti staro grdo zjebano kanto kamor hoče vgradit poceni aftermarket LED: https://slo-tech.com/forum/t692115/zace...
Eno leto po tem pa se hvali, da ima BMW 7 (s 400+ konji hahaha): https://slo-tech.com/forum/t712331/p583...

Japajade.

Laž ma kratke noge. David83 pa kratki penis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

nokia6310 ::

njyngs je izjavil:

Kak je zanimivo sprmljat uporabnika David83:

V 2017 vidimo, da si lasti staro grdo zjebano kanto kamor hoče vgradit poceni aftermarket LED: https://slo-tech.com/forum/t692115/zace...
Eno leto po tem pa se hvali, da ima BMW 7 (s 400+ konji hahaha): https://slo-tech.com/forum/t712331/p583...

Japajade.

Laž ma kratke noge. David83 pa kratki penis

Kako pa to veš da ma kratkega? Pa ne, da sta bla že kje skupaj da si ga mel priložnost videt?

njyngs ::

nokia6310 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Kak je zanimivo sprmljat uporabnika David83:

V 2017 vidimo, da si lasti staro grdo zjebano kanto kamor hoče vgradit poceni aftermarket LED: https://slo-tech.com/forum/t692115/zace...
Eno leto po tem pa se hvali, da ima BMW 7 (s 400+ konji hahaha): https://slo-tech.com/forum/t712331/p583...

Japajade.

Laž ma kratke noge. David83 pa kratki penis

Kako pa to veš da ma kratkega? Pa ne, da sta bla že kje skupaj da si ga mel priložnost videt?

Po vasi se govori

bambam20 ::

njyngs je izjavil:

Kak je zanimivo sprmljat uporabnika David83:

V 2017 vidimo, da si lasti staro grdo zjebano kanto kamor hoče vgradit poceni aftermarket LED: https://slo-tech.com/forum/t692115/zace...
Eno leto po tem pa se hvali, da ima BMW 7 (s 400+ konji hahaha): https://slo-tech.com/forum/t712331/p583...

Japajade.

Laž ma kratke noge. David83 pa kratki penis



Treba imeti sanje.

koyotee ::

No uglavnem, rupsi31 ne nakladaj da gre v 2. prestavi najmanj 100, ker več kot 85 sigurno ne gre.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

koyotee je izjavil:

No uglavnem, rupsi31 ne nakladaj da gre v 2. prestavi najmanj 100, ker več kot 85 sigurno ne gre.


Ahahaha.. kakšne ti klobasaš..vsaj sposoben avto gre v drugi vsaj 90.

koyotee ::

Ja pa kok morš bit budala da tiščiš tdija na 5000+ rpm? Po števcu 95 sepravi realnih 90, s tem da je ta golf lažji od passata.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
509008 (7162) videc
»

Nakup avtomobila za na AC (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28440077 (29516) Sparkxl
»

Kakšne izkušnje imate s Porše Slovenija? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21147031 (40157) xmetallic
»

Astra K 1.6T 200 in podobni (nadaljevanje teme Čakanje na avto) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22832691 (27473) bambam20
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141511 (31618) matobeli

Več podobnih tem